Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsom!


Zsom!
tag

Miért zárod ki a Wii-t?
Szerintem PS3, lehet, hogy kevesebb játék van rá de szerintem "jobbak", minőségibbek. :K

(#2) Bullterrier válasza Zsom! (#1) üzenetére


Bullterrier
csendes tag

Mert a Wii-vel csak bohóckodni lehet, de komolyabban játszani már nem.
Azt hogy érted, hogy minőségibbek?

(#3) #27483136


#27483136
törölt tag

Szerintem nézd át, konkrétan milyen játékok vannak az egyik és a másik gépre, mi érdekel téged.
Lehet, rosszul látom (az XBOX-ot ismerem jobban), de amit én PS-en láttam, azok "japánosabb" játékok, az xbox játékok meg pécésebbek. A grafika gyönyörű mindkettőn.

(#4) Bullterrier válasza #27483136 (#3) üzenetére


Bullterrier
csendes tag

Nézegettem, ezért is írtam, hogy Xbox-ra több a játék. Csak, hogy néhányat említsek: NFS sorozat, Forza 3, HALO-k.

(#5) Zsom! válasza Bullterrier (#2) üzenetére


Zsom!
tag

Azért vannak a kis fehér konzolra is nagyon jó single játékok.

Jobb játékélmény, stb. Szerintem. Bár nem sokat játszottam még PS3-on, csak olvasom a PS3 topikot.

[ Szerkesztve ]

(#6) #27483136 válasza Bullterrier (#4) üzenetére


#27483136
törölt tag

Sztem, annak is nézz utána, hogy pl a vateraféléken mennyiért és milyen eredeti játékokat tudsz majd venni. Gondolom, nem akarsz mindegyiké 15-20ezreket fizetni. Vagy, ha már megtetted ezt is, nem szóltam.
(én sem tudnék kapásból dönteni a kettő között, az XBoxot nem bántuk meg, de néha a fiam eljár PS3-asozni a haverjához, ő meg jön hozzánk XBoxozni. Más-más a feelingje a 2 gépnek)

(#7) Zsom! válasza #27483136 (#6) üzenetére


Zsom!
tag

Az a legjobb ha van minden. :C
Csak hát pénz, pénz, pénz.

[ Szerkesztve ]

(#8) caizzz válasza Zsom! (#1) üzenetére


caizzz
aktív tag

tényleg minőségibbek. (scrollozzátok jobbra) tudok mondani több példát is, de ez rohadtul aktuális.

marakujás kőbányai

(#9) P00By válasza caizzz (#8) üzenetére


P00By
nagyúr

Hűha :Y És ezt kimerik így adni?!

(#10) Zsom! válasza caizzz (#8) üzenetére


Zsom!
tag

:B Hát akkor bocs, ilyesmiket nem láttam, látszik "nem ástam magam mélyre" ebben a témában. Majdnem wii szint.[link]

Akkor így írom: nekem jobban bejönnek a PS3 játékai.

[ Szerkesztve ]

(#11) EczkE válasza caizzz (#8) üzenetére


EczkE
addikt

:Y Durva.

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Bullterrier


Bullterrier
csendes tag

Nem tudom, hogy ki ismeri ezt a játékot: MAG

Ez sajnos csak PS3-on van! :(

Ha Xboxra lenne valami hasonló játék, akkor nem is gondolkodnék tovább.

(#13) szablya


szablya
tag

Az XBOX Live fizetős, vagy nem? :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) SzlobiG válasza caizzz (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azta PS3-on valami undorító az a talajzat. :Y

(#15) salival válasza caizzz (#8) üzenetére


salival
aktív tag

A mafia 2 fejlesztői nagyon elszúrták a PS3-as portot. De akkor már linkelj pár Uncharted 2-es, Killzone 2-es, GoW 3-as képet is mert olyan grafika nincs boxon jelenleg.
De azt el kell ismerni hogy általában a multiplatform játékok szebbek boxon a könnyebb programozhatóság miatt.
Az árról meg annyit, hogy öt ezer forint a különbség a 250 gigás PS3 slim és a 250 gigás új box között és ne hogy már ennyi pénz miatt döntsél egyik vagy a másik mellett. Ebből az éves gold tagság sem jön ki.
szablya: a gold xbox live fizetős, magyarán ha multizni akarsz akkor fizetned kell.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#16) Akos96


Akos96
senior tag

Mindenképp PS3. Nem sokkal drágább mint a Xbox Slim, és jobban megéri.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#17) danih


danih
addikt

Én csak azt tudom mondani hogy nyiss meg egy gyűjtőoldalt/portált amely cikkez PS3-ról és X360-ról, és lapozgasd, állítsd osztályzat/pontszám alapján sorba a játékokat (gamespot.com-on pl lehet ilyet), és nézd meg melyik konzolon melyek a top játékok, illetve mi az ami a közeljövőben kijön és érdekelhet.
Mivel játszanál a legszívesebben? Ez a nagy kérdés. Szerintem csak ez döntsön, ne az, hogy x game-nál van-e fű a talajon vagy nincsen (úgysem fog érdekelni). Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#18) caizzz válasza szablya (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

havi 700forint, szerintem loszar. ps3on meg még party mód sincs normálisan

marakujás kőbányai

(#19) Akos96 válasza caizzz (#18) üzenetére


Akos96
senior tag

Viszont ha csak kipróbálni akarod a játék multiját akkor is fizess? Ilyen más platformokon nincs... :U

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20) Alexios válasza Akos96 (#19) üzenetére


Alexios
veterán

Nem játékonként kell fizetni, így ha nem multizol semmivel akkor ja, kipróbálni drága, de ha amúgyis játszol mással akkor nemkell külön fizetni.

(#21) chubii


chubii
senior tag

Nekem PS3-am van. Amiért igazán megéri ezt a gépet venni azok az exkluzív játékok( Uncharted1-2, Gow3, Killzone 2, LBP ) . Szinte magával ragad a játék. Persze előbb Neked kell eldöntened,hogy milyen játékokkal akarsz játszani( illetve fontos-e a Blu-ray ). Ha a fentiek nem jönnek be,akkor egyértelmű,hogy a Box a Te géped.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22) Bullterrier


Bullterrier
csendes tag

Azt hiszem az Xbox lesz a befutó, abból is az Elite!
Holnap, ha minden jól megy haza is hozom!

(#23) chubii válasza Bullterrier (#22) üzenetére


chubii
senior tag

Miért nem a legújabb Boxot veszed ?? csak kíváncsiság....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#24) #27483136 válasza chubii (#23) üzenetére


#27483136
törölt tag

Már csak azért is, mert abban van wifi.
55ruppóért láttam.

(#25) Zsom! válasza #27483136 (#24) üzenetére


Zsom!
tag

Az újban van wifi, a "régi" elite-ben tudtommal nincs. Remélem jól értettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#26) 33as


33as
senior tag

Egyértelmű, hogy Box és nem utolsó sorban a játékok beszerzése miatt is! ;]

Itt az én drágám:

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#27) adalbert1


adalbert1
veterán

Szerintem ha nem az exkluzív tartalmak miatt akarsz PS3-at venni, akkor egyértelműen jobb az Xbox. Érdemes beleolvasni a PS3 topicba, a tulajok egy része pl. őszintén leírja a véleményét (érdemes DM-Fan kommentjeit figyelni).

(#28) #27483136 válasza Zsom! (#25) üzenetére


#27483136
törölt tag

igen....mi az elite-hez kb 20asé vettük

(#29) k. válasza 33as (#26) üzenetére


k.
őstag

Az mi a fene a tetején?

(#30) Zsom! válasza k. (#29) üzenetére


Zsom!
tag

Szerintem viszonyítási alap. :D (valami ami kell a gépbe, videókártya talán :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#31) k. válasza adalbert1 (#27) üzenetére


k.
őstag

Persze, vannak játékok ami miatt érdemesebb a Box, de mindennek van ps3ra alternatívája. Plusz a ps3-a legujabb verziótól eltekintve- jóval csöndesebb, viszi a blu-rayt, és jön rá a GT5 ;]

(#32) jookomak


jookomak
őstag

Ps3 leginkább azoknak lehet jobb, akik nyomták a nagy sorozatok ps2-es részeivel. Mgs, Killzone, GT, Gow. Az új franchise-ok is ütnek mondjuk, élükön az uncharted 1-2 vel. De nem szabad elfeledkezni az InFamous, Resistance, Little Big Planetről sem.
Nálam ez a felhozatal jobb, mint a halo, gears of war, fable, forza négyes, ami az x360 top exkluzív játékai.

De ha már eldöntötted az x360 megvételét, akkor vedd azt. Nem fogod megbánni azt sem.

(#33) adalbert1 válasza k. (#31) üzenetére


adalbert1
veterán

Tény hogy a mérlegnek 2 serpenyője van, és mindenkinek megvannak az egyéni preferenciái...
Tény hogy a szerintem is hangos a box (nem az új, ahhoz nem volt még szerencsém, Elite-em van), a Blu-Ray nem érdekel, a GT5-tel viszont játszanék, de csak ezért nem veszek PS3-at.

(#34) Blaise válasza k. (#29) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem vízhűtés.

(#35) Peat;) válasza k. (#31) üzenetére


Peat;)
veterán

Több mint 4 éve nem volt alternatíva a forza sorozatra ps3-on, attól a konzoltól ahol megszületett az igényes autós konzolos játék. Számomra már ez elég volt hogy a ps3-at elfelejtsem örökre, talán majd a ps4. Az utóbbi években meg elvoltam a forza2-vel most meg a forza3-al. Lehet ezek csak 90%-osak a gt5-höz képest...de léteznek, léteztek, élvezetet adtak és ad a 3. rész.
Mindkét konzolra kevés az exkluzív játék egyébként, az igazán kiemelkedő darabok meg még kevesebbek. Szerintem totál hasonló a számuk, csak az xbox e világibb hangulatot ragad meg, míg a ps3 távolabbit. Az új xbox meg már szintén csöndes.

Aki pc-ről tér át annak szerintem csak xbox ajánlható, a multi címek szebbek és gyorsabbak, ugyanakkor még így is necces egy kettő. A maffia2 konkrétan szebb xboxon, de xboxon is lassú. Nem annyira mint ps3-on de engem már ez is zavar, ps3-om lenne valószínű a maffia2 után már árulnám és mennék vissza pc-re. Nonszensz hogy az egyre jobban multijátékok felé elforduló piacon szó szerint játszhatatlan verziót adnak ki bármiből. Ismétlem már xboxon is lassú a maffia2 és részemről én örülnék ha úgy nézne ki mint ps3-on, de a 25-30 fps helyett 40-50-el. Eljárt a konzolok felett az idő, xbox csoda vga-ja mégsem annyira csoda hogy végtelenségig elég legyen. Ps3 cellje mégsem annyira csoda hogy lemodellezze a világegyetemet. Mondjuk a ps3 féle dolog nagyobb átbaszás volt felénk, nagyon unszimpatikus amit a sony csinált, a microsoft féle selejtes gyártás dologra legalább adtak plusz garanciát, ami minden legális felhasználónak megoldást jelentett. A lényeg, hogy máig nincs olyan egyik nagy konzolon sem ami a másiktól egyértelműen egy kategóriával jobban nézne ki, aki ezzel vitatkozik az picit(nagyon) elfogult.

Egyébként szerintem most van az a határ, hogy nem biztos hogy a konzol a jobb a pc ellenében. Pc-re olcsóbbak a játékok, sok multiplatform cím jön a gépigény pedig már nem növekszik mert elérték a konzolok határait, így ha egy pc most bír egy modern játékot az elég lesz még 2-3 évre. Az elmúlt négy évben a konzol szerintem egyértelműen jobban megérte, de mindig eljön az az időszak amikor már a pc lehagyja a konzolt. Igaz fejlesztői oldalról nincs meg az a pár cím, ami könnyen eldönthetné a dolgokat a pc javára, még a crysis is jön konzolra. Bár a starcraft2 és daiblo3 elég nagy cím. Én ma ha vásárlás előtt állnék és lenne már valamilyen gépem, akkor azt cserélném/fejleszteném.

[ Szerkesztve ]

(#36) Krisszer válasza k. (#29) üzenetére


Krisszer
aktív tag

A vízhűtés külső radiátora és a szivattyúja egyben

- küldve az Atari Portfoliomról

(#37) máyköl


máyköl
veterán

Xbox360

(#38) Domxc


Domxc
senior tag

Hat akkor en is folytatom a felbanyaszott topikot egy hsz-el. Xbox360 inkabb.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#39) Kertesd


Kertesd
csendes tag

Véleményem szerint Xbox-ot vennék. Én személy szerint a PS3 Kontrollerjét utálom nekem nagyon kényelmetlen. Az Xbox joyát nagyon kényelmesre tervezték. Nem utolsó sorban ott vannak ugye a Halo sorozat a Gears Of War sorozat ugyan így persze a PS3-nál a God Of War vagy a Resident Evil sorozat. Amikkel én játszok ahhoz Xbox-ot vennék és nem utolsó sorban ott van még a Fable ami szerintem nagyon nagy játék lett. Meg a Kineckje is sokkal jobb mint a PS3-é. Nekem ez a véleményem.

(#40) Lenry válasza Kertesd (#39) üzenetére


Lenry
félisten

te lettél a mai napirégész. grat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.