Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) fradi81


fradi81
veterán

Erre a dupla névkiírásra kellene valami megoldás pár napja lehet ilyen.

moto g72, Ninebot d28e

(#3052) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha valaki türelmetlen/bátor/kísérletező, mint én, ezen leírás alapján felteheti a MIUI 13-at, ha nem kapta még meg.
(Az oldal nem erre készítette a leírását, hanem azonos Android-verziók, de különböző régiók közötti "ugrálásra", azonban a példám azt mutatja, eltérő droid-verziókkal is működik. ;]
Kizáró nyilatkozat: NEM vállalok felelősséget az esetleges téglázott telókért!!!)

Samsung Galaxy A54

(#3053) kardamon válasza Viktor0610 (#3052) üzenetére


kardamon
csendes tag

Szia
És mit tapasztalsz működik rendesen, nem bugos?

(#3054) Viktor0610 válasza kardamon (#3053) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Picit lassabban indult el (paráztam is, míg be nem bootolt :DDD ), de jónak tűnik.
Sebességre is jó, ez alatt a pár perc alatt nem tapasztaltam hibát sem, szóval én ajánlom feltenni. De nyilván várhattok még a telepítéssel, hátha lesz több tapasztalat. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3055) mdraco válasza Viktor0610 (#3052) üzenetére


mdraco
őstag

Én ma Francia régióra váltottam s akkor jött a frissítés.
Nálam is egyelőre rendben minden, kivétel a Chrome mintha lassabb lenne. Látható változás alig van.

(#3056) poirot válasza mdraco (#3055) üzenetére


poirot
senior tag

Már felesleges buherálni, most jön lefelé nálam a MIUI 13. :)

(#3057) poirot


poirot
senior tag

Fel is ment rendben a MIUI 13. Viszont megjelent a felső értesítő sávban egy ikon. Ez micsoda, hogy lehetne eltüntetni onnan? Mutatom;

[kép]

(#3058) Viktor0610 válasza poirot (#3057) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Aktív az NFC.

Samsung Galaxy A54

(#3059) poirot válasza Viktor0610 (#3058) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm, erre nem is gondoltam. :)

(#3060) Viktor0610 válasza poirot (#3059) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy Facebook csoportban olvastam egy másik telefon frissítése után kismillió ilyen postot, szóval képben vagyok. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#3061) poirot válasza Viktor0610 (#3060) üzenetére


poirot
senior tag

:C

(#3062) fradi81


fradi81
veterán

Azt írja kikerült az androidból a sip hívás, ennek annyira nem örülök.

moto g72, Ninebot d28e

(#3063) leslieearth


leslieearth
tag

eltűnt a választási lehetőség olyan esetekben, amikor nincs valamire alapértelmezett app beállítva. konkrétan: több böngészőt használok a telefonon, eddig külső alkalmazásból (fb, insta) ha rámentem egy webes linkre, feldobta milyen alkalmazással szeretném megnyitni. na ez eltűnt, és mindent a saját mibrowserrel nyitott meg még úgy is, hogy az app alapértelmezettként való megnyitást kitörlöm.

másnál is így van? ha igen, vmi megoldás rá?

[ Szerkesztve ]

(#3064) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok !
Mai cikk;
[link]
Hát én sehogy nem találom ezt a beállítási lehetőséget a Poco-n. Esetleg valaki ha megtalálta elmondaná? Köszönöm.

(#3065) Viktor0610 válasza poirot (#3064) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyit találtam, hogy a MIUI nem támogatja ezt a funkciót.

Samsung Galaxy A54

(#3066) poirot válasza Viktor0610 (#3065) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm szépen. :R

(#3067) fradi81


fradi81
veterán

Ikonok formáját mivel lehet változtatni? Kört négyzetre. Köszi.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3068) fradi81


fradi81
veterán

Párnapig ki volt kapcsolva a képernyőzár, amikor visszakapcsoltam ez a béna felület jön be, ötlet hogy miért ilyen?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3069) poirot válasza fradi81 (#3068) üzenetére


poirot
senior tag

Ha jól tudom 72 óránként kéri, hogy írd be a jelszót. Vagyis nem elég az ujjlenyomat/arcfelismerés.

[ Szerkesztve ]

(#3070) fradi81 válasza poirot (#3069) üzenetére


fradi81
veterán

Ide is ugyanúgy azt a 4 jegyű számkódot írom be mint eddig így felesleges ez a billentyűzet.

moto g72, Ninebot d28e

(#3071) TZ1 válasza fradi81 (#3068) üzenetére


TZ1
csendes tag

Nekem is van ilyen a note 4-en. Eddig nem találtam módot a kiakpcsolására.

(#3072) Viktor0610 válasza fradi81 (#3068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert nem PIN-kódot állítottál be, hanem jelszót.
Előbbi csak számokból állhat, utóbbi betűk és számok (vagy talán bármilyen karakter) lehet.

Samsung Galaxy A54

(#3073) fradi81


fradi81
veterán

User error volt. Nem pin volt kiválasztva hanem jelszó. Így már jó.

moto g72, Ninebot d28e

(#3074) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Mióta MIUI13 -ra frissített nem működik az AndroidAuto. Azt írja hogy cseréljek kábelt. Ezt használom évek óta probléma nélkül. Ettől függetlenül kipróbáltam még négy másik kábellel de azokkal sem megy. Vagy semmi reakció vagy próbál csatlakozni de ledobálja.
Valakinek ötlete mi lehet a megoldás? :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3075) SirKero válasza SirKero (#3074) üzenetére


SirKero
őstag

Senkinek semmi ötlete. :(
A telefonnal lett valami a frissítés óta mert az asszony Note 10 Pro készüléke gond nélkül csatlakozik.
Hogy tudom vissza állítani :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3076) Viktor0610 válasza SirKero (#3075) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg megpróbálhatod kitisztítani az USB-csatlakozót egy használaton kívüli fogkefével, fogpiszkálóval.
Hátha csak bekoszolódott.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3077) SirKero válasza Viktor0610 (#3076) üzenetére


SirKero
őstag

Az USB csatinak semmi baja mert mint írtam az asszony Note 10 Pro telója simán megy vele. Itt a MIUI13 frissítés után lett valami. De mi? :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3078) Viktor0610 válasza SirKero (#3077) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefonét gondoltam kitisztítani. ;)

Samsung Galaxy A54

(#3079) SirKero válasza Viktor0610 (#3078) üzenetére


SirKero
őstag

A facebook S-Cross csoportban más is jelezte ugyanennél a telefonnál ezt a hibát és szintén a frissítés után. Ezért is gondolom,hogy az lehet a ludas.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3080) Klown válasza SirKero (#3079) üzenetére


Klown
aktív tag

Sajnos nem tudok rá okosat mondani. Én EU romot használom, de a 13.0.1-et pont emiatt nem merem feltenni, mert félek a bugoktól. A 12.5.8 nagyon jó, stabil belőle, AA is működik vele. (Suzuki Swace-szel aka. Toyota Corolla)

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3081) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok,

a KETTŐS 4G MÓD működéséhez mi a feltétel?

2 sim kártyám van benne, 3 ill 8gb adattal, de nem úgy látom hogy mindkettőről netezne, mobil hotspot sem, de maga a teló sem.

köszi ha lenne jó tippetek.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3082) Viktor0610 válasza martin555 (#3081) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kettős 4G-mód csak annyit tesz, hogy mindkét SIM-et engedi 4ag-hálózathoz csatlakozni.
A netet továbbra is csak az egyik kártyáról használhatod.
(Ha jól értelek.)

Samsung Galaxy A54

(#3083) martin555 válasza Viktor0610 (#3082) üzenetére


martin555
aktív tag

azt hittem, lehetséges olyan, hogy 2 simmel egyszerre mindkettővel mobilnetez a telefon. wifi hotspothoz kiváló lenne. a beállításokban át tudom állítani adatot a másik simre, tehát a kettős 4G módnak akkor mi az értelme?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3084) fradi81 válasza martin555 (#3083) üzenetére


fradi81
veterán

1. sim 4g internet, 2. sim 4g hanghívás gondolom ennyi az értelme.

moto g72, Ninebot d28e

(#3085) Viktor0610 válasza martin555 (#3083) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkét kártyán aktív lehet a VoLTE, ami jobb hangminőséget és jobb akkumulátor üzemidőt jelent (nem vált vissza 2G-re/3G-re a készülék híváskor).

Samsung Galaxy A54

(#3086) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok,

MIUI 13-as frissítés témában:

gyanítom, a 64 és a 128 GB telefonok közt lehet más apró egyéb hardver-eltérés is, mivel családunk 4 telója közül a kettő db 64-es anno megkapta már a 13 frissítést, a 128-asok még nem. (mintha a régebbi 64-es lomhábban olvasná az ujjlenyomatot, illetve a 128-as képernyője kékes-fehérebb, mint a 64-é, lehetséges?)

érdekesség miatt kérdem csak, teljesen jól működött a teló bármelyik 12-es miui-val is. másvalaki, 128-as, megkapta már?

üdv

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3087) Klown válasza martin555 (#3086) üzenetére


Klown
aktív tag

Én EU rom-on vagyok. OTA felajánlotta már a 13.0.1-et, de olvasva a hozzászólásokat itt egyelőre kivárok. Feleségem gyári ROM-os 128-asára már települt a 13. Mivel ő kevésbé "power user" egyelőre nem tapasztalt nagy változást. Bár azt látom, hogy az értesítési sáv tetején megjelent egy csomó új ikon, ami szvsz elég idegesítő...

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3088) Viktor0610 válasza Klown (#3087) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csomó új ikon?
Én csak kettő új ikonról tudok, zöld színű, és a kamera-/mikrofonhasználatot jelzi.
Bocs, eszembe jutott még az NFC ikonja is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3089) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok adott egy x3 készülék és azt produkálja hogy felvillan a poco logo és újra indul folyamatosan. Billentyű kombinációkra nem reagál,nem tudok belépni a recoverybe sem. Segítség

(#3090) mdraco válasza Klown (#3087) üzenetére


mdraco
őstag

Nálam akár kábellel akár vezeték nélkül, az android auto 1-2 óra után megszakad kábel hiába hivatkozva ( vezetékmentesen is). Miui 13 frissítésre gyanakodok.

(#3091) SirKero válasza mdraco (#3090) üzenetére


SirKero
őstag

Sajnos nálam is gond van az AA-val mióta a MIUI 13 van fenn.
Egyáltalán nem akar csatlakozni :(
Hogy lehetne a 12-őt vissza állítani?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3092) Baloo27 válasza D0zeR (#3089) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Nyomd hosszan,amíg ki nem kapcsol teljesen. Aztán alkoholos kendővel takarítani kellene az újlenyomatolvasó felületèt ès az èleit is. Nálam már 3 kèszülèken is előjött. Azóta jól működnek.

(#3093) Klown válasza Viktor0610 (#3088) üzenetére


Klown
aktív tag

Igen, ezekre gondolok. Nekem nagyon nem tetszik, főleg a global ROM.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3094) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok,

valaki próbált a közelmúltban "alternatív" KAMERA (foto) applikációkat?

melyikkel készültek nektek "szemre" a legszebb fotók?

https://gcamera.co/google-camera-poco-x3-nfc/
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-nikita-06/
stb.

köszi!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3095) balazs1022 válasza martin555 (#3094) üzenetére


balazs1022
őstag

Én többet is kipróbáltam. Ha sima jpg-ről van szó, akkor sztem a gyári elég jó lett. Ha raw-ról akkor is a gyári, ha főkameráról van szó és főleg kevesebb fénynél. Gcam raw-ja a az ultraszéles kamera esetében sokkal jobb.
Ellenfényben a Gcam teljesít jobban.
Általában ha fontos volt a kép, akkor mind2 alkalmazással csináltam képet.
Tehát szvsz a legjobb fotós app a gyári és a Gcam.

Ezeket próbáltam még: Snap Camera HDR, Manual Camera, Porfessional Camera DSLR, DSLR Camera Pro, Camera FV-5

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3096) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok, a 128 GB verzióra ma nekem frissítést dobott, 12.5 enhaced, 14.0.1.0.SJGMIXM stabil.
érdekes, a családban van 4 ilyen teló, 2 db 64-es, azok tavaly 13-ast kaptak.
nem hájpolom feltétlenül a frissítést, csak csodálkozom, hogy ekkora különbség van a 128-as és a 64-es hardvere közt, mondjuk?
üdv.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3097) Klown


Klown
aktív tag

Sziasztok!

Látom, hogy EU rom-ból is kijött a stabil 14.0.1.0.SJGMIXM. Valaki próbálta már? Mennyire stabil? AA-s fejegységgel nem volt gondja? (Én emiatt maradtam 12.5.8-on, mert valaki írta, hogy a 13-assal nem megy neki az AA.)

Köszi!

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3098) ddsteel


ddsteel
aktív tag

Bár POCO X5 5G telóm van, de az előző X3 pro volt és ez a topic jobban is pörög, itt kérdeznék: nem tudjátok véletlenül, hol tudom beállítani, hogy ha FB bejegyzés értesítést kapok azt ne az egyébként a rendszer által használt általános értesítési hangon tegye? Rohadt idegesítő, amikor munka emailt várok és egy nyamvadt FB bejegyzésre olyan hangot ad a teló, mintha email jönne. A FB saját menüjében nem találtam lehetőséget hangot változtatni, vagy olyan lehetőséget, hogy a stock hangokat használja (ez lenne a legjobb, valami kis puttyanás hang volt asszem), csak olyan lehetőséget, hogy legyen értesítőhang vagy ne legyen. A hang azért jól jönne, de sima FB hang kéne. Köszi, ha tudtok segíteni.

(#3099) Baloo27 válasza ddsteel (#3098) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Beállítások/alkalmazások/Facebook alatt az oldal alján az eszközszintű èrtesítèsek alatt(hang)?(nálam New Facebook ringtone 7 szerepel alapèrtelmezèsben)

[ Szerkesztve ]

(#3100) ddsteel válasza Baloo27 (#3099) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Nekem ott a saját értesítési hangom van, amit hallok is mindig. Ha változtatni akarok, akkor a témákat mutatja. Nem tudok olyat választani, hogy a FB saját hangja. Lehet, hogy le kell töltenem egy ilyen hangot és megadni ott...
Szerk: Próbaként megnéztem a messenger-t, mert ott jó a gyári értesítési hang. És ott az is van megadva értesítési hangnak. A baj tehát az, hogy a FBnál ezt a lehetőséget nem ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

(#3101) Baloo27 válasza ddsteel (#3100) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Èrtem.
Akkor mèg nèzd meg itt:
Facebook app, jobb felül hamburger menü.
Ezen belül jobb felül fogaskerèk/èrtesítèsek/legalul èrtesítèsek fogadásának helye
Ezután push/ hang alatt mit látsz? Ott kellene lenni egy Facebook hangnak. Ha nincs, ott ki tudod választani.

(#3102) ddsteel válasza Baloo27 (#3101) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Ott a FB saját hangja van kiválasztva. Úgy tűnik, a rendszer felülírja az app beállítását.

(#3103) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Van egy rendszerfrissítés pár napja, amit nem tudok telepíteni, az alábbi hiba üzenetet kapom:

MI Account letöltés sikertelen.

Helyem is van, MI fiók is van, szóval mit lehet ez?

(#3104) poirot válasza poirot (#3103) üzenetére


poirot
senior tag

A Google törölni akart valamit, engedélyeztem és most jó lett.

(#3105) toga77 válasza poirot (#3104) üzenetére


toga77
tag

Valamelyik stock rom nem lenne jó?
link

(#3106) Klown válasza Klown (#3097) üzenetére


Klown
aktív tag

Új (14-es) EU romról, akkor nincs senkinek tapasztalata? (Pro/kontra)

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3107) toga77


toga77
tag

Bocs, az előző hozzaszólásomat nem ide szántam :D

(#3108) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Kijött már a poco X5-ös család, van aki leváltja a szeretett X3 NFC-jét? Én nem tervezem, nekem nem hoz annyi újjat sőt, hogy megérné. Ti?
+ Nem érzi az ember elavultnak, hogy már kint van az X5 és nekünk még csak X3 van? :U :B

(#3109) Klown válasza Fruityloops (#3108) üzenetére


Klown
aktív tag

Nem igazán... Nincs már olyan szuper ár-érték aránya, mint régen az X3-nak!

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3110) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Android 13 tényleg nem lesz az X3 NFC-re csak a X3 GT / X3 Pro-ra ?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#3111) Viktor0610 válasza SirKero (#3110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem valószínű.
Tudtommal már kijött a MIUI 14, de csak droid 12 alapon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3112) Faby válasza Klown (#3109) üzenetére


Faby
senior tag

Valóban.
Viszont vennem kéne valamit, mert sikeresen kinyírtam a felső másodlagos mikrofont, és a javítással nem sok jóval kecsegtetnek (alaplapon van, nem külön és nem nagyon szokott sikerülni a csere, vagy ha igen, akkor megsínyli a forrasztgatást)
Elvagyok nélküle, de kihangosításnál hiányzik.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3113) Gombinyó válasza SirKero (#3110) üzenetére


Gombinyó
őstag

Van rá már régóta, csak nem a hivatalos miui rom.

(#3114) fradi81


fradi81
veterán

Messenger üzenetnél van egy halk hang hangjelzes, ha meghallom tudom hogy mindjárt üzenet jön. Mondjuk fél perc múlva meg is jelenik az üzenet a beállított messenger hanggal. Ez miui sajátosság?

moto g72, Ninebot d28e

(#3115) Klown válasza fradi81 (#3114) üzenetére


Klown
aktív tag

Igen, nálam is rezzen egyet. Nem tudom rá egyébként a választ.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3116) fradi81 válasza Klown (#3115) üzenetére


fradi81
veterán

Az új telón is ez van szóval a messenger saját hülyesége lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#3117) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Vérbeli poco x3 nfc tulaj vagyok, és tudom ez nem a poco M5 fórum, de ott senki nem ír vissza mert alig vannak ott csoportban. Kérem tisztelettel mint X3 nfc tulaj segítsetek mégis kérlek, mert az infarktus kerülget!

Édesapámnak vettem egy Poco M5 telefont, és nagyon lassan tölt! 18%-on volt gyárilag, 1 óra töltés után van 25%-on, borzalmas lassan mennek fel a százalékok, lassan tölt, ez normális? 22 w-os töltője van gyárilag.
Vagy használhatok hozzá 33 w-os töltőt? Mert 5000-es az aksija, lehet a 22w nagyon karcsú gyárilag, én nem is értem miért adtak 22w-osat hozzá. A 33W-osat ha rádugom nem lesz baja, használhatom azzal?
Nagyon köszönöm a válaszotokat!

(#3118) fradi81 válasza Fruityloops (#3117) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
1 óra alatt 7% nem normális, lehet hibás. Nyugodtan mehet akármilyen töltő nem lesz baja.

moto g72, Ninebot d28e

(#3119) balazs1022 válasza Fruityloops (#3117) üzenetére


balazs1022
őstag

Bármilyen töltő mehet. Esetleg masik kábellel is nézzétek meg. Illetve nézd, hogy a telefon usb csatlakozója nem a poros vagy zsebpiszkos.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3120) poirot válasza Fruityloops (#3117) üzenetére


poirot
senior tag

Például a Poco X3 NFC, akkor is "szól", ha egy power bankról töltöm fel vagy abban az esetben is ha nagyon felmelegszik (Itt nem tudom, hogy a felrakott apk figyelmeztett, illetve a rendszer része.) Egyszer-kétszer előfordult. A töltő kábelt mindenképpen kicserélném a helyedben, egy megfelelőre. Meg próbaképpen egy másik töltővel is megnézném.

[ Szerkesztve ]

(#3121) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok, több 64 és 128-as POCO X3 NFC van a családban, kettőnél valami beállítás problémám van.

rövid leírás: a Beállítások/Akkumulátor setting különbözőképp jelenik meg.
egyik telefonon van "Alkalmazásonkénti akkumulátorkímélő" lehetőség, a másikon nincs, beállítások közt a keresővel keresbe sem.

youtube-on olyan tippet láttam ehhez, hogy Fejlesztői mód/legalulra görgetve "Alapértelmezett értékek visszaállítása", és ellenőrizni, hogy MIUI Optimalizáció=ON, de ez nem segített.

van ötletetek hogy állítható vissza, factory reseten kívül? workaround, hogy alkalmazásonként rakom az alkalmazásokat energiatakarékos üzemmódba, de a hiányzó beállítás segítségével anno kényelmesebb volt.

köszi!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3122) Baloo27 válasza martin555 (#3121) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Esetleg nèzd meg, hogy a rendszeralkalmazás frissítèsek alatt frissült-e a biztonság app.
Illetve egyezik-e a kèt különböző telefonon a verziószám.

(#3123) martin555 válasza Baloo27 (#3122) üzenetére


martin555
aktív tag

bakker!!! bingo!!! megfejtetted, nagy pacsi, köszi.
pontosan ez volt az oka.
visszaállítottam a "biztonság" appot alapra, és úgy megjelenik a beállítás!
érdekes, egyik telón valami 8.4xxxxxx verzióra frissül a "biztonság", a másik telón 8.1xxxxxx-re vagy valahogy így, al-verzió különbség van köztük. többször is reseteltem az appot, nem akar a legfrisebbre frissülni.
de legalább az okát már tudom.
üdv!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.