Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#305) Petyuska111


Petyuska111
tag

Sziasztok, okosórát vennék, az Amazfit 2-ben nagyon tetszik, hogy ilyen brutál nagy méretű, nagyon igényesen néz ki, a transzflektív kijelző, illetve a vízállóság, ami nekem fő szempont, mert úszni járok. Ami visszatart: megnéztem a Google Play-en hogy milyen óraszámlapok vannak az Android Wear rendszerű órákhoz. Leesett az állam, na, elképesztően néznek ki még az ingyenesek is (amiből rengeteg van), van persze fizetős is. Ha valaki még nem nézte meg, ajánlom, hogy vásárlás előtt nézze meg ('Watch face'). Ehhez képest az Amazfit 2-höz van persze tonnányi letölthető óraszámlap a neten, de sajnos 99,9%-uk nagyon béna, igénytelen, mintha egy gyerek rajzolta volna. Kérdés: van-e olyan oldal a neten, ahol az Amazfit 2-höz vannak igényesebb óraszámlapok, akár fizetős is jöhet! De olyan minőség kellene, mint az A. Wear óraszámlapjai! Ha nincs ilyen, akkor bármennyire is fáj, le fogok mondani erről az óráról, az alternatív jelölt a Huawei Watch 2. Annak persze az ára fáj, ill. a rövidebb működési idő... Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, vélemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.