Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) ollie válasza Kolondrum (#3500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez sehol nem gyenge. A Snapdragon 650 kb a Snapdragon 808 szintjén van, az meg elég jó volt az LG G4-be is. Az egyedüli gyenge pont a B20 hiánya lehet, na meg a magyar nyelv is problémás egyelőre.

***

(#3502) Kolondrum válasza ollie (#3501) üzenetére

Ez magyar nekünk, mi az a B20? Soha nem volt droidunk.

(#3503) Mephistoone válasza Kolondrum (#3502) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Vodafonnak nem lesz lte a többinek igen.

(#3504) XenHai


XenHai
senior tag

Nálam megint 10% merült az este .Pedig sleep profil is be volt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#3505) Freddycom válasza Mephistoone (#3503) üzenetére


Freddycom
őstag

A többi szolgáltatónak sem lesz vidéken, áthidaló területeken, ha B20-on szór. Van egy B20-as frekvencia vadászat cikk logout-on (Google Sheets táblázattal), iránymutatásnak jó, h mi, merre, hány méter.

(#3506) Milestone2 válasza golyós (#3499) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minek mentél újra az unlock toolra?
Ha van TWRP és tudsz ROM-okat cserélgetni akkor annak nyitva kell legyen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3507) golyós válasza Milestone2 (#3506) üzenetére


golyós
őstag

Kiváncsi voltam mert valaki írta, hogy kiírja, hogy nincs szüksége nyitásra.

Ez az eu rom sem lesz hosszú életű, 30 perc kijelzőidőnél tartok és már 12%-ot merült.

Más: miért van az, hogy a windows phone rögtön beteszi a Facebook képeket a kontaktokhoz a droid meg nem?
Be van kapcsolva messengeren is, hogy jelenítse meg.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3508) Kolondrum válasza Freddycom (#3505) üzenetére

Azaz? Nem mindenütt lesz 4G ott ahol amúgy egy másik nem kínai telonak lenne?

(#3509) RVR400 válasza golyós (#3507) üzenetére


RVR400
veterán

Én szóltam. :)

7.2.2.0 global

(#3510) Milestone2 válasza Kolondrum (#3508) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majdnem pontos a megfogalmazás.

Helyesen:
"...Nem mindenütt lesz 4G ott ahol amúgy egy másik B20-at is tudó telónak lenne?..."

Úgy fogalmaztad a kérdést, mintha egyetlen kínai telefon sem tudna B20-at, holott a legtöbb tud.

Aki sokat utazik, kietlenebb tájakon annak nem jó a B20 nélküli telefon. Sajnos a B20-on sokkal olcsóbb megoldani a szolgáltatást. Sőt már olyan szolgáltató is van, amely azt "mondja" B20-on nyomatom a 4G-t, 3G-t NEM is adok mellé mert már minden telefon tud 4G-t, akinek meg nyomógombos van annak elég a 2G...szóval ad abszurdum sok olyan hely van az országban ahol csak B20 4G van és mellette 2G...na ezeken a helyeken nagyot szívsz ha a telefonod nem képes B20 vételére...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3511) jimmy5 válasza RVR400 (#3509) üzenetére


jimmy5
aktív tag

én is fel tettem a 7.2.2.0-át
Most tesztelem

Nem tudom rátenni a SuperSU-t hogy root legyen.
Neked sikerült ???

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#3512) OberMotz válasza golyós (#3507) üzenetére


OberMotz
aktív tag

A kontakt képek szvsz nem csak fb fióknál problémások. Nekem gond pl hogy a céges Exchange fiókhoz tartozó képeket nem hajlandó megmutatni (eddig egy telefonommal sem volt ilyen gondom), mert vannak nálunk olyan 1600-1700-an és sokakat csak látásból ismerek, itt sokat segít ha látom híváskor hogy kivel beszélek. Kis keresgélés után azt látom hogy Miui V7 esetében ez egy ismert bug, csak eddig cseszték kijavítani.

(#3513) ollie válasza Kolondrum (#3508) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magyarország nagy részén B20-as frekvencián szolgáltatja a 4G-t mind a három mobilszolgáltató. Ez még nem lenne gond, mert ugye van helyette 3G, de a probléma az, hogy van ahol nincs 3G, csak 2G meg B20-as 4G, vagyis azokon a területeken csak 2G van a B20 nélküli telókon az meg még netezéshez is kevés. Engem nem zavar, mert én állandóan Budapesten vagyok, ott meg nem a B20-at használják a szolgáltatók.

***

(#3514) Milestone2 válasza jimmy5 (#3511) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy mikor találják meg ennek a dm-verity (vagy dm-verify?)-nek a megkerülését, mert jelenleg tudtommal nem megy...

Ollie:
Ismétlés a dugás anyja...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3515) Kolondrum válasza Milestone2 (#3510) üzenetére

Thx vágom!

(#3516) Skyner válasza RVR400 (#3509) üzenetére


Skyner
tag

Honnan töltitek a 7.2.2.0 Globalt? Az összefoglalóban lévő linken csak 7.1.7.8.0 a legutolsó.

(#3517) pvt.peter válasza pvt.peter (#3471) üzenetére


pvt.peter
őstag

Erre esetleg vki?
Nem mintha ha gond lenne a készülékkel, csak érdekelne a garanciáztatásnak a menete.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3518) pvt.peter válasza Skyner (#3516) üzenetére


pvt.peter
őstag

Illetve a másik kérdés az, hogy megéri-e felrakni?
Gondolom, nem véletlenül lett visszavonva.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3519) mrszitya válasza Skyner (#3516) üzenetére


mrszitya
senior tag

Visszavonták szinte rögtön OTA-ról a kiadását - feltételezhetően komoly - bugok miatt, így inkább ne keresd...

(#3520) Milestone2 válasza Skyner (#3516) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt [link] azt írja OTA érkezik...de lehet hogy csak véletlen ment ki OTA körbe és csak aki akkor rányomott (vagy a telefon jelezte) azoknak érkezett meg.

Kérj meg valakit, akinek már fenn van a 7.2.2.0, hogy telepítse fel a (régi updatert) kattintson a jobb oldalra mutató nyílra

és a megjelenő új oldalon jobb fölül a 3 kis csíkra

ekkor a "vágólapra másolódik" a ROM letöltési linkje és küldje el neked vagy másolja be ide a közösbe...!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3521) Milestone2 válasza mrszitya (#3519) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem is olyan ROM van a telefonon (MiNote 7.2.5.0) amit 10 perc alatt visszavontak. De az ég adta világon semmi bajom vele. De ettõl még persze akár lehet sz@r is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3522) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Global Stable v7.1.8.0 alatt hogyan lehet törölni gyári appokat?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3523) dorika87


dorika87
őstag

Szerintem túl nagy feneket kerítetek ennek az LTE-nek. Én olyan csomagban vagyok, ahol egyébként sincs 4G, és számomra bőven elég a 3G, az pedig a legtöbb helyen van, és vidéken is elérhető általában. Szóval nekem ebből nem származik hátrányom. 3G-vel is ugyanúgy megy a skype, voip, vagy akár IOS-en a facetime is, szóval mindent meg lehet oldani szerintem lte nélkül is, én személy szerint nem érzem a hiányát, pedig zenét is neten keresztül hallgatok általában, de természetesen ez csak az én véleményem, mindenkinek magának kell eldönteni neki mi a fontos, és meg tud lenni B20 nélkül vagy sem.

Nem akarok kioktatni vagy megbántani senkit, tényleg csak a saját tapasztalatom, véleményem osztottam meg, hogy van élet LTE nélkül is :)

[ Szerkesztve ]

(#3524) Milestone2 válasza pvt.peter (#3522) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Root.
[Letölt, telepít]
Root jogot ad neki.
Használ.
Pl.
De azért óvatosan a törléssel!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3525) Milestone2 válasza dorika87 (#3523) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyre több helyen van ez: [link]+[link] ott azért szívhatsz...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3526) dorika87 válasza Milestone2 (#3525) üzenetére


dorika87
őstag

Igen, ezt értem és jogos is, ezért írtam, hogy mindenkinek magának kell tudnia mire van szüksége, ha tudja magáról, hogy biztosan olyan helyeken mozog ahol van 3G és neki elég, akkor nincs gond, ezért emberfüggő és felhasználófüggő az egész. Vannak olyan felhasználók akik jobbára csak wifi hálózaton lógnak a neten és mobilinterneten hiányában vagy mert kisebb csomagjuk van nincs is igazán szükségük rá. Szóval tényleg mindenkinek mások a szempontjai, ezt el is fogadom. Csak egy véleményt írtam.

(#3527) Skyner válasza Milestone2 (#3520) üzenetére


Skyner
tag

Milestone2: köszi szépen. Még nem sürgős, jelenleg a legutolsó china developer rom van fent, addig az is marad míg a bl-t nem tudom nyitni, azután fogom a global-t feltenni.

Akinek most a 7.2.2.0 global van a telóján, megtenné amit Milestone2 Mester írt?

(#3528) Milestone2 válasza dorika87 (#3526) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy ne értsd nem bántani akartalak, csak kiegészíteni. Nem egy ember vett már Xiaomit, majd adta el bosszankodva 2 hét múlva B20 hiánya miatt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3529) RVR400 válasza Skyner (#3527) üzenetére


RVR400
veterán

3436-os hozzászólás. Mivel visszavont, így az updaterrel nem megy fel, csak TWRP alól.

(#3530) Milestone2 válasza RVR400 (#3529) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Semmilyen formában nincs meg neki (ha jól értem) és pont azt kéri, hogy valaki nézze meg neki a linket (az itt linkelt módszer szerint) és ossza is meg ha lehetséges és akkor majd TWRP-n keresztül telepíteni tudja.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3531) pvt.peter válasza Milestone2 (#3524) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszönöm a választ.

Ha jól értelmeztem, akkor nem szükséges nyitni bootloadert a root jog eléréséhez, ugye?
Viszont ha unlockolva van a bootloader akkor azzal együtt már a root jogot is megkapja a készülék, nem?
Ezt csak azért kérdezem, mert global romon nem megy az unlock, viszont root -ra szükségem lenne.

Illetve rootoláshoz próbálta már vki ezt a módszert?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3532) Milestone2 válasza pvt.peter (#3531) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem az általam leírt CSAK nyitott BL-re érvényes (nem olvastam vissza, hogy neked nyitott vagy zárt).
A második, ha megbízol az ázsiai KingRoot alkalmazásban, akkor hajrá...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3533) Skyner válasza Milestone2 (#3530) üzenetére


Skyner
tag

Így van, nincs meg nekem a 7.2.2.0 global rom. BL nyitás után fogom rootolni, aztán TWRP és csak utána tenném fel az említett global romot, de nincs meg nekem és letölteni sem tudom sehonnan.
Milestone2 kolléga gondolatolvasó, kitalálta hogy mit szeretnék. :R

(#3534) Kolondrum

Amúgy gyakran döglenek meg ezek a telók? Nekem sok Xiaomi cuccom van, router is, azok jók.

(#3535) Milestone2 válasza Kolondrum (#3534) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MiBandomon kívül semmim nem döglött még meg Xiaomi, pedig ami van azt nyúzom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3536) ollie válasza Kolondrum (#3534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem gyakran, de még max másfél hónapja használjuk itt a telót (akkor érkeztek az első példányok), szóval ezzel a modellel még nincs tapasztalat. Volt korábban Redmi Note 4G-m, azt fél évig használtam, és semmi problémám nem volt vele.

(#3535) Milestone2: nekem a Mi Bandom már kb 14 hónapja van meg, és még mindig semmi baja, valamint továbbra si bírja a kb 50 napos üzemidőt. Persze lehet, hogy szerencsés vagyok ezzel.

[ Szerkesztve ]

***

(#3537) pvt.peter válasza Milestone2 (#3532) üzenetére


pvt.peter
őstag

1. jaja, nekem zárt
2. na igen, nekem is aggályaim vannak ezzel kapcsolatban

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3538) madrac válasza Kolondrum (#3534) üzenetére


madrac
őstag

A topik forgalmát elnézve nagyon sok ilyen készülék került megvételre már innen, de nem emlékszem meghibásodásra. Bár tapasztalatokat se nagyon ír senki, leszámítva az akku időt.

(#3539) Kolondrum válasza madrac (#3538) üzenetére

Az jó? Nincs alapom, a BB nagyon jól elment, ez meg megy ahogy, elsőnek azt mondom jó. Én még csak nézegetem, páromnak van ilyen. Neki jó.

(#3540) ollie válasza Kolondrum (#3539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az akku idő használattól függően 6-10 óra kijelzőidőnek felel meg. 6 óra általában már nagyon extrém, pl sok fotózás, játék, telefonálás, 2 SIM, stb. 10 óra meg kb akkor jön ki, ha mondjuk csak netezik az ember, esetleg videót néz. Nekem 8 óra körül szokott lenni úgy, hogy még játszok is a telón. A lényeg, hogy exctrém jó az akkuideje a telefonnak, de ez csak a Snapdragonos verzióra igaz, az MTK-s kb feleannyit tud, hiába ugyanakkora az akkuja.

***

(#3541) golyós


golyós
őstag

Srácok a 7.2.2-t egy forumtárs linkelte kb 2 napja.
Le is szedtem egy francia oldalról.
Este hazaérek és linkelem ha addig nincs meg.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#3542) Karavik válasza Skyner (#3533) üzenetére


Karavik
veterán

és (#3541) golyós:

7.2.2 nem publikus beta kiadás. Nyilvános megjelenés előtt random usereknek ki lett küldve OTA-n. Pár nap múlva elérhető lesz mindenki számára...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3543) Milestone2 válasza golyós (#3541) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most olvasom, hogy az van amit sejtettem [link] véletlen kiment a tesztelőknek szánt ROM normál felhasználói körbe...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3544) Kolondrum válasza ollie (#3540) üzenetére

Aham, amit te extrémnek mondasz azt mi alapnak tartjuk BB-n. :DD A 2 nap a passportnak ez én használatommal lazán megy és én éjjel is dolgozok és megy a teló.

(#3545) HyP3b0y válasza Kolondrum (#3544) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Mi az oka egyáltalán, hogy váltani akarsz akkor?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3546) Karavik válasza jimmy5 (#3478) üzenetére


Karavik
veterán

Ha egyszer már sikeresen kinyitottad a BootLoder-t hivatalos módszerrel az permanent unlock, tehát attól még, hogy vissza flasheled bármelyik official MIUI ROM-ot még ugyanúgy nyitva marad a BL, nem kell újból végigmenni a BL unlock procedúrán...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3547) Kolondrum válasza HyP3b0y (#3545) üzenetére

Egyedül maradtam a BB-vel. Párom volt akinek még volt és most ő totál droid lett, aztán nem utolsó szempont, hogy még van értéke a passportnak. Sok mérget ettem a droidos dolgok miatt néha. Rengeteg dolog hiányozni fog belőle, de sok nem is. Pl egy messenges bajosan fut, pl gépen elolvasom az üzit a telón meg villog h nem olvastam és nem fejezi be még nem lépek be. Sok ilyen kis nüansz van.

Talán mert egyedi BB-s dolgokkal kommunikáltunk, ugyan droidra van, de nem működik teljes értékűen. Lásd BBM.

[ Szerkesztve ]

(#3548) HyP3b0y válasza Kolondrum (#3547) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ez mondjuk jogos, de miért baj hogy egyedül vagy vele?
Nem az én dolgom, de ha a nüanszokon túl tudnál lépni, én addig hajtanám a telót, míg be nem adná a kulcsot. Értékvesztésben ugyanazt a tempót képviseli mindkét telefon szerintem.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3549) Karavik


Karavik
veterán

Skacok FYI:

Elindult az Official MIUI Global ROM translation project. Ami annyit jelent, hogy hamarosan a magyar nyelv is elérhető lesz a hivatalos global MIUI kiadásokban minden támogatott készülék számára. Aki érez magában affinitást (okos, ügyes, értelmes, beszél angolul) plusz van ideje és kedve, az nyugodtan csatlakozzon a projekthez itt: [link]

Köszi előre is minden vállalkozó szelleműnek a segítséget a MIUI közösség nevében! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3550) Milestone2 válasza Karavik (#3549) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Halkan és csendben kérdezem meg tőled, ugye tudod hogy minek és kinek az ellehetetlenítését (megszűnését) okoz(hat)ja ez...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.