Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#979) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Pár kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban:
1. Új nekem még a Lenovo a mobil piacon, mennyire beszélhetünk megbízható gyártóról?
2. Akadásmentesen fut a készüléken az oprendszer? Nem szeretnék romokat telepítgetni, mókolni, csak elindítani és használni. Böngészésre, dokumentumok olvasására, fb, Snapchat, Spotify, nagy ritkán egy-két játékra használnám.
3. Kicsit félek a kamera miatt, kicsit leszólták a tesztben de annyira nem találtam gáznak a képeket. Esetleg szoftveresen javítható probléma a jelenlegi képminőség? Főleg nyaraláson lenne jó, ha nem kéne külön fényképezőt vinnem, nem vagyok profi fotós, csak magamnak örökítem meg a kirándulásokat, erre úgy gondolom elég lehet a Lenovo kamerája, mi a véleményetek, ti milyen képeket tudtuk vele készíteni?
4. Hol, melyik boltban érdemes most megvenni? A garanciális ügyintézés jól működik itthon?

Bocsánat, ha kicsit hosszúra nyúltam, inkább utánajárok a vásárlás előtt. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.