Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- GoodSpeed: SAMSUNG WW80CGC04DABLE EcoBubble™ 8 kg mosógép
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- N€T0X|N: 4070 Super -> 5070ti
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#40553216
törölt tag
"Hidd el, napi 8 órában sokkal megterhelőbb/idegesítőbb/fárasztóbb ugyanazokat - az amúgy tartalmilag jelentéktelen - dizájnelemeket bámulni, mint egy ilyen letisztult felületet..."
Ezért rakták bele a Server 2012-be is? Vagy egy grafikus, egy videó szerkesztő szerinted mennyit lát ebből az idegnyugtató dizájnból? Pont annyit, amennyit te, és amennyivel marketingoljátok. Azaz a desktop gomb megnyomásáig. Így akkor mi értelme is van? Vagy ebbe az idegnyugtató dizájnba beletartozik a metros appok keret nélküli dizájnja is? De ha a program, amit használnak, nem ilyen metro-s, akkor hogy tudtak az elmúlt 30 évben a munkájukra koncentrálni? Vagy a Win8 kijövetele óta van statisztikátok, amiben összehasonlítják a Win7 Win8 illetve egyéb OS-eken dolgozók idegállapotát? És minden más körülményt kizárva csak a metro dizájn miatt jön ki jelentős különbség az idegállapotok tekintetében?
Esetleg egy előzetes hatástanulmány a fenti opciókkal? -
virkir
veterán
A szoftverergonómiát és a win8-at azért egy napon emlegetni merész egy dolog.
Az ocsmányt meg letisztultnak nevezni kizárólag a fanoknak van fenntartva.
Ne akard megmagyarázni, hogy például nekem mi a kellemesebb, egy olyan keret ami lényegében láthatatlan vagy egy agresszív színezésű ami folyamatosan vonzza a szemet de nem jó értelemben.
Ezt még kiegészíteném azzal, hogy az androidot meg tudtam szokni, elég hamar át láttam a logikáját (a felülete sokkal de sokkal közelebb van a win7-hez mint a 8-nak), de win8-nál ez az istennek nem megy.
A megjelenéskor és most is rászánok pár tíz órát de kétlem, hogy éles rendszerként magamtól használni fogom.arnyekxxx
Tehát még mindig nem jött válasz, hogy kikerülhető-e a metro vagy sem.
De egy példa ha te szereted telehányi ikonokkal az asztalt, én nem, egy darab nincs nekem kint attól függetlenül, hogy a reggeli start és az esti shutdown között igen ritkán látom.
Meg van nyitva jópár ablak,legyen mondjuk 10.
Ami win7-ben egy kattintás a nyolcban ezt hogyan is oldod meg, hogy elérd az asztalt?
Mert ugye a nyólcba ha oda viszem az egeret akkor előjön az az innovatív charm bar.
És nem, nem fogok billentyűparancsokat tanulgatni.
Új hozzászólás Aktív témák
- 2 X Dell Poweredge T320, 96GB DDR3 ECC RAM, 2.2 GHz CPU, 2 x 495W PSU
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium-1ÉV GARANCIA-Kártyafüggetlen, MS4091
- Dell S3221QSA 32 4K UHD Ívelt Monitor 27% ÁFÁS
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3938
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


