Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Nekem 6 éve kapták ki, szintén helyi érzéstelenítéssel, csak nekem majd egy óra volt. Kicsit már kérges volt meg szét is foszlott, szóval a doki meg az asszisztens is tiszta vér meg manduladarabok voltak a hentelés végére. A közepe felé kiment az érzéstelenítő, szóval eléggé fájt, de ki lehetett bírni, és azóta nem sokszor volt torokgyulladásom, előtte meg ősztől tavaszig folyamatosan.

(#2) Argos válasza dynamicrossh (#1) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Az is kellemes lehetett..
Idősebb korban már komplikáltabb beavatkozás.
De, az való igaz, hogy mielőtt kivették volna elég sokat betegeskedtem, utána meg mintha elvágták volna a bacikat.

...elmúlik...

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis írás, és bár átéreztem szenvedésed, jókat röhincséltem. Elnézést kérek érte. :B

Anno, kisgyerek koromban nekem is ki akarták venni a mandulám, már megvolt az időpont, amikor a kórház fogad. Ez a felnőttek szerint rendben volt, én viszont úgy döntöttem, hogy egy falatot sem adok magamból, és indulás előtt nemes egyszerűséggel megszöktem otthonról. Reggel volt, nem csoda, ha estig nagyon megéheztem, megszomjaztam, és kivert kutyaként tértem haza. Azt hittem, hogy kikapok, de a "jaj, drága gyerekem, hol voltál" kérdésen kívül nem volt számonkérés.
A kenyerem javát megettem, azóta is megvan a mandulám, mindenkit csókoltat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Argos válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszönöm!
Ám, nem szükséges az elnézés kérése. Örülök neki, hisz' leginkább némi mosoly előcsalogatása volt a cél. ;)

Te akkor egy bátor huszárvágással elkerülted a konfrontációt! :C
Egyszer én is elszöktem itthonról, egy kispajtással. Mondjuk túl messze nem jutottunk, pár házzal arrébb a napköziotthon melletti budi tetejéig. Majd onnan figyeltük, ahogy halálra vált szüleink minket keresnek.
Mondjuk azt a porolást sok mindenért elcseréltem volna, amit utána kaptunk.. :O

És innen üdvözlöm a mandulád! :)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#5) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Na. Meg lett moderálva a bejegyzés. :U

"A kiskorúak fejlődésére káros tartalmak (a 2010. évi CLXXXV. törvény III-IV-V-VI kategóriájába sorolható: erőszak, szexualitás stb.) megosztása." - alapján. :B

Láttam már cifrábbat is a fórumon, de ám legyen.
Mea culpa!

...elmúlik...

(#6) twollah1976 válasza Argos (#5) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem 3-4 evesen vettek ki a mandulam.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Argos válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Olyan fiatal korban -persze, ha minden jól megy - seperc alatt megvan.
Utánam egy amolyan 2-4 éves forma kislányt vittek a műtőbe, mire köptem két adag vért már hozták is vissza postafordultával. Kemény kiscsaj volt, nem pityergett. :)

...elmúlik...

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

Nekem is megvan mind, köszönik, jól vannak. :)

(#9) Sinesol


Sinesol
veterán

Sokszor nevettem olvasás közben, habár ugyanezeket éltem át én is. :))
Sajnos én nem úsztam meg egy ilyen rövid storyval, mivel 3 mandulaműtét után már inkább egy kellemetlen eposszá kezd nyúlni a történet. Remélem nem nő úja vissza. :N

[ Szerkesztve ]

(#10) Argos válasza ncc1701 (#8) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Amíg nem okoz galibát jó is ha megvan az ember fiának/lányának minden része. Bizonyára okkal képezik részünket. :)

(#9) Sinesol:
A jó kedvednek örülök, a tortúrádnak kevéssé.. Ezek szerint igazán ragaszkodnak hozzád. :P

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.