Hirdetés

2024. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#241) Luser2000 válasza szpeti40 (#240) üzenetére


Luser2000
addikt

Már nem, más funkciót kapott a "tekerő".

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#242) icecave válasza szpeti40 (#240) üzenetére


icecave
nagyúr

Lett egy beállítás, hogy auto night mode ( a számlap beállításainál, a watch appban).

(#243) szpeti40 válasza Luser2000 (#241) üzenetére


szpeti40
addikt

Igen, de lefele tekerve váltott át éjszakaira, az meg nem kapott funkciót :D
Kár, nekem tetszett.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#244) szpeti40 válasza icecave (#242) üzenetére


szpeti40
addikt

Bekapcsoltam, de nekem néha nappal is egy pillanatra átvált.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#245) Gubu0101 válasza szpeti40 (#244) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is csinalja,ezert valtottam at allando ejszakara :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#246) zenit73


zenit73
aktív tag

Az auto éjjeli megjelenítést kikapcsoltam, mert nálam is össze vissza váltogatott, éppen milyen volt körülöttem a fényviszony, szerintem semmi értelme ennek. A normál színes számlapot is olyan halványra tudja tenni, hogy még éjjel sem látom, ez így nekem már elég sötét, nem bántja a szemem.

(#247) Kobe


Kobe
veterán

beléptem én is a klubba egy ultra 2-vel :)

(#248) s.Oliv3r válasza Kobe (#247) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Használd egészséggel. Kiváncsi leszek a tapasztalatokra .: megéri a váltás? gyorsabb valamivel ?stb.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#249) Kobe válasza s.Oliv3r (#248) üzenetére


Kobe
veterán

Ultra meg nem volt a haznal, csak sima series 7,8, asszony csuklojara abbol a meretbol passzol csak

Engem az uzemido erdekelt jobban, ha jol lattam az en hasznalati szokasaim szerint a 72 oras keretbe be kell ferjen, de ha 2-2.5 napot elmegy mar elegedett vagyok vele

(#250) icecave válasza Kobe (#249) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztos elmegy, akku is jó már watch os 10 alatt. Most pl. 48 órát nézve, 30%-on tettem töltőre úgy, hogy reggel 5-től este lefekvésig (éjfél) megy az AOD, minden szenzor, alvást monitorozza az Autosleep app, valamint egy óra súlyzós edzés, meg 1,5 óra GPS-es futás monitorozása van benne.

(#251) dud998 válasza Kobe (#247) üzenetére


dud998
őstag

Viseld egészséggel! 😉🥳

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#252) Kobe


Kobe
veterán

Arrol van valahol pontos es teteles leiras, hogy mik azok a funkciok amik eSIM mel (is), illetve csak eSIM-mel mukodik csak?
ceges flotta miatt a multisimezes kicsit maceras, viszont a telefon mindig nalam van igy kerdes, hogy barmiben hatranyt szenvednek ba mondjuk be sem aktivalom, hanem a mindig kozelben levo telorol kapja az adatokat

(#253) s.Oliv3r válasza Kobe (#252) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem kicsit felesleges. Pl ha a telód és az órád egy wi-fi hálózaton vannak, hiába nincs a közeledben az iPhone, akkor is tudsz telefonálni a wacccsal.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#254) szpeti40 válasza Kobe (#252) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem ugyan azt eSim-el tudja mintha wifin lenne az óra.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#255) Adee_91 válasza Kobe (#252) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Plusz nem kevés akkuidőt is spórolsz eSIM nélkül.

(#256) zsolidodd válasza Kobe (#252) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Az e-sim-nek akkor van jelentősége, ha nincs nálad a telefon, egyébként nem használ mobilhálózatot, nem befolyásolja az akku használatot.

Én futásnál/edzésnél használom telefon nélkül az órát, ilyenkor hasznos, hogy kevesebb dolgot kell magammal vinnem.

(#257) zenit73


zenit73
aktív tag


7 éjszakát aludtam idáig az órában, még mindig (folyamatosan) azt írja, hogy további öt éjszaka kell a csuklóhőmérséklet adatokhoz. Szerintetek? Köszi!

Akkutól nem vagyok elámulva, kicsit többre számítottam. Most ugyan úgy használom mint anno az S7-et új korában, az akkor kb. 3 napot bírt, ez kb. 4,5-et, mivel közel dupla akkora az akkuja (~300/~550mAh) azt hitt kicsit acélosabb lesz az akkuidő.

(#258) icecave válasza zenit73 (#257) üzenetére


icecave
nagyúr

Elvileg amikor bejött ez a feature, csak a női ciklus követésére hivatott egyelőre használni. Ha ez meg is változott, akkor külsős appal ahogy nézem nem nagyon működik együtt, vagy ha igen, az alvás fókusznak mindig aktívak kell lenni az alvás ideje alatt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#259) s.Oliv3r válasza icecave (#258) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Fokusz is jó vagy az auto sleep app :) 2490 Ft de megéri

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#260) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#259) üzenetére


Gubu0101
veterán

+1 az AutoSleepre.Meg vettem en is,hasznos kis app 100x jobb mint a gyari.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.