Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#350) üzenetére


Aszpirin
senior tag

:R

(#352) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#350) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Na, nekem is lett AppleCare+ -om az órára. ;) :K
Hála Neked :R

(#353) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#352) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szuper :) nem fogod megbánni :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#354) Gubu0101


Gubu0101
veterán

3.napba kezdek toltes nelkul es 67%- nal jar.Most mar ugy latom beallt a rendszer meg minden is :D
Vissza terve a serulekenysegre,nekem minden oramat sikerult eddig megkarcolni stb.
Igaz,hogy ez masszivabb darab,de inkabb vettem ra uvegfoliat meg tokot,az a biztos.Sajnos a munkam is olyan,hogy ezeknek a vedelmeknek alap dolgoknak kell lenniuk :( Inkabb hordanam en is ugy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#355) Aszpirin válasza Gubu0101 (#354) üzenetére


Aszpirin
senior tag

3.napba kezdek toltes nelkul es 67%- nal jar.
Khm.... ez nagyszerű! DE. Használod is azt az órát?
Én tegnapelőtt (hétfőn) reggel 8-kor vettem le töltésről, és most már 27%-nál jár, eléggé l"lájtos" használat mellett...
végüis sok dologra használtam egy-egy kicsit: volt össszesen 2-szer fél óra GPS tracking, kb 10-15 perc telefonálás, több EKG, több ApplePay-használat, egx lb 10 perces diktálós chat (kva jól megy magyarul is a diktálás), meg egyéb apróságok és always on-ra van állítva a megjjelenítője, de ezt már hamarosan tölteni fogom, és még így is jobbnak érzem, mint az elején... de a 3 nap alatt 67%-ra merülés az olyan Garminos, hogy teljesen hihetetlenül hangzik (a Garmin Fenix Próm bírja 10 napig az én használatommal).

(#356) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#355) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem AW Ultráknak a két és fél nap az általános akku idő, ha 100ra töltöd és mondjuk 10%ig használod. Én minden nap töltök bele 20-25%ot, ez napi 10 percembe kerül, és az akkuját sem nyírja ki hamar.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#357) icecave válasza s.Oliv3r (#356) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem 48 óra alatt 20%-ra merül, minden bekapcsolva (kivéve a loud noise detection-t és éjjel nem megy az AOD), és ebben kettő, egy órás edzés van, egy GPS-es egy anélküli. Azt vettem észre, ha egyáltalán nem edzenék, akkor simán menne 3 napot, de lehet kicsit többet is.

(#358) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Segítsetek pls.
Azt vettem észre, hogy a wOS10 verziójával (az Ultra1), ha megnyomom a Crown-t, akkor az app lista legelejét mutatja mindig. Korában ez úgy volt, hogy amit a listából legutóbb kiválasztottam, a gombnyomásra megint ott jelent meg a lista.

Ez feauture vagy bug? Vagy valahol állítanom kellene?

Köszi szépen, üdv.: Balázs

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#359) icecave válasza Luser2000 (#358) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez feature, mostmár nem egy nagy halmazban mutatja, ahol az ujjaddal minden irányba tudsz keresni, hanem berendezte egy függőleges oszlopba.

(#360) s.Oliv3r válasza icecave (#359) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Bármikor vissza tudsz menni ahhoz a nézethez. Rácsnézet a neve, az app lista legeslegalján van.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#361) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#360) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Jaja, és a telefonon a Watch appban is beállíthatod az "Appnézet" menüben, hogy lista nézet vagy rács nézet legyen. Utóbbinál rendezni is lehet az ikonokat tetszés szerint (megértem a lista nézrtet igénylőket, de a rács nézet szerintem is sokkal jobb, főleg ha már megszokta az ember, hogy mi hol van benne... :D)

[ Szerkesztve ]

(#362) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#361) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem is jobb, csak még mindig nem szoktam meg az ikonokat :DD nem tudom mi micsoda :DDD

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#363) Gubu0101 válasza Aszpirin (#355) üzenetére


Gubu0101
veterán

Persze,reggel 6-tol este 7-ig.Ertesitesek jonnek,napi mozgast figyeli,pulzust.Aod-ot nem hasznalom mert folosleges.Ejszaka wifin van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#364) icecave válasza s.Oliv3r (#360) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, félre értettem a kérdést, azt hittem az a baj hogy a halmaz szórása megváltozott :R

(#365) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Használ valaki Vibert az órán? A Galaxy Watch 4-en frankón működött, a képek/videók is átjöttek és lehetett óráról válaszolni is. Igaz, pötyögni kellett, de végszükség esetén pár szó nem volt a világ. Nemrég elővettem az órát, frissítettem és nem találtam rá a Viber alkalmazást, állítólag megszűnt.
Itt mire számíthatok Viberrel kapcsolatban? Ha csak jelzi az üzeneteket, a képek megnézhetőek, akkor már elégedett lennék.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#366) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Találkoztatok már olyannal, hogy a koronátok szorul, nehezen tekerhető? Kb egy hete szívok vele, akkor kezdte ezt a jelenséget….. megmosom, engedek rá langyos vizet kb fél percig, akkor egy pár óráig jó, aztán megint elkezd szorulni. :F

Fritz: szerintem jelzi.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#367) icecave válasza s.Oliv3r (#366) üzenetére


icecave
nagyúr

Fogkefe és mosd meg alaposan. Apple is ezt tanácsolja. Nekem is volt párszor ilyen valami kosz odatévedt. Tisztítás után kifújkáltam és olyan mint az új.

(#368) Gubu0101 válasza Fritz Teufel (#365) üzenetére


Gubu0101
veterán

Annak lottek meg a messengernek is.Mar csak ertesites jon ha valaki ir valamit.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#369) Luser2000 válasza Luser2000 (#358) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi az eddigieket, de közelebb nem vitt.

Aki LISTA nézetben használja az órát (vagy a kedvemért egy próbára átvált arra), tegye meg, hogy ránéz: ha a listáról (egy kis görgetés után) kiválaszt bármit, majd kilép az óra számlapra és utána a "tekerentyűt" megnyomja, akkor:
- a lista legtetejével indul a lista, vagy
- az előzőleg kiválasztott / használt app lesz a lista közepén?

Köszönöm.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#370) s.Oliv3r válasza icecave (#367) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Próbáltam már, nekem is olyan mint az új… kemény 1 óráig. Kezdek parázni, hogy a párom haja tekeredhetett fel rá… :W

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#371) s.Oliv3r válasza Luser2000 (#369) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Sajnos a lista legelejére ugrik. :U

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#372) zsolidodd válasza Gubu0101 (#368) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Messengerre van egy kezdetleges megoldás:
https://apps.apple.com/app/id6449750940
Egyébként szerintem nagyon nem jó ez az irány, hogy egyre kevesebb üzenetküldő appnak van natív WatchOS appja. Sokszor kényelmesebb lenne telefon nélkül menni, de a Messenger/Viver hiánya miatt nem az igazi.

(#373) Luser2000 válasza s.Oliv3r (#371) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszönöm szépen a visszajelzésed suhico!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#374) Gubu0101 válasza zsolidodd (#372) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi :R Fel is telepitettem,kivancsi vagyok hogy szuperal majd :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#375) szpeti40


szpeti40
addikt

Én az Ultra 1-et minden zuhanyzáskor felrakom tölteni, ilyen 20-30%-okat szoktam tölteni rá. Rajtam alvás közben is ott az óra.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#376) Norbi27 válasza Luser2000 (#369) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Nekem az előzőleg kiválasztotthoz megy vissza. WatchOS 10, legfrissebb dev. beta van rajta

(#377) icecave válasza s.Oliv3r (#370) üzenetére


icecave
nagyúr

Ajjaj, az para. Mondjuk ez az esély nálam is fennáll, de még nem fordult elő, amióta AW létezik, nekem volt/van.

(#378) Luser2000 válasza Norbi27 (#376) üzenetére


Luser2000
addikt

Ennek nem tudom, hogy örüljek vagy sem. Köszi szépen, hogy visszajeleztél!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#379) s.Oliv3r válasza Luser2000 (#378) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Várjunk csak. Ha megnyitom úgy az appot, ahogy kéred, és visszalépek a korona megnyomásával, akkor ugyanoda ugrik vissza listán belül. Ha kétszer nyomom meg a koronát, tehát kilépek a számlaphoz, majd harmadszor megnyomva vissza menübe, akkor elölről kezdi.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#380) Luser2000 válasza s.Oliv3r (#379) üzenetére


Luser2000
addikt

Igen, ez a bej. Eddig nem így volt. Az óra számlapról a lista adott pontjára tért vissza, nem az elejére.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#381) s.Oliv3r válasza Luser2000 (#380) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Sajna nem tudom mi volt watchOs10 előtt … :( én már ezzel vettem.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#382) Fritz Teufel válasza zsolidodd (#372) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Pár éve volt vita az Apple és a fejlesztők között, a bevételek megosztásáról. A fejlesztők szerint az Apple túl nagy sápot csíp le a bevételeikből, de megegyezni nem tudtak. Erre válaszul kezdtek el kivonulni az alkalmazásfejlesztők a WatchOS-ről. Ugyan ez történik egyébként a Droid háza táján is, párhuzamosan vonulnak ki a két rendszerről. Legalább a WatchOS letükrözi a Vibert, a Galaxy Watch-ra semmi megoldást nem találtam. A Messengert nem néztem, azt a szoftvert kártékony hulladéknak tartom az összes hasonszőrű szoftverrel együtt, mint pölö a Facebook és X meg LinkedIn meg társaik. Ilyenekkel nem szennyezem a készülékeimet. Már a Viber is a határokat feszegeti nálam, pedig én tereltem rá a családot és a környezetemet. A Signalt kellett volna választanom :W

Egyébként ez a kivonulás nagyon nem ejti kétségbe az Apple-t egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#383) Aszpirin válasza Fritz Teufel (#382) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Csak halkan jegyzem meg, hogy a Viber benyalja a teljes kontaktlistádat... és... lehet sejteni, hogy mit csinál velük. Közben "korekten" viselkedik, mert engedélyt kel adni a kontaktjaidhoz való hozzáféréshez, így elviled mindenki beleegyezik a telefonon lévő kontakt-adatai felhasználásába, csak éppen azt felejti el szinte mindenki, hogy a kontaktok személyes adatai (minden ott lehet a kontaktlistában, név, mukahely, cím, e-mail címek, telefonszámok, stb.) nem az ő adatai, hanem konkrltan a kontaktjáé, tehát attól a személytől kellene engedélyt kérni... Én ezért nagyon alattomos szoftvernek tartom a Vibert, és első pillanattól kezdve kerülöm...
Bár az utóbbi időben ez is változhatott, de első Viberrel való találkozásomkor egyértelműen így volt, és emiatt akkor örökre felkerült a "messziről kerülendő" alkalmazások listájára nálam.
Attól a gondolattól meg bosódzik a hátam, hogy a sok Vibert használó ismerősöm szépen megosztotta az általa ismert és telefonjában tárolt személyes adataimat a Viberrel, a megkérdezésem nélkül.

(#384) Gubu0101 válasza Aszpirin (#355) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem pentek reggelig siman el menne. :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#385) Aszpirin válasza Gubu0101 (#384) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ácsi... azt írtad, hogy elkezdődött a 3. nap - ez volt félreérthető, mert hétfőn este 7-kor szedted le a töltőről, vagyis ma este 7-kor (pontosabban 18:58-kor) lezsel túl a második teljes napon (48 órán). Szóval nézz rá még este 7-kor is, mert napközben jóval többet fogyaszt, mint éjszaka, szóval ne csak két éjszaka legyen benne hanem két nappal is :)

Ettől még elég szép, persze, pont ezért kérdeztem, hogy használod-e is...

(#386) Gubu0101 válasza Aszpirin (#385) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igaz,mert most neztem mikor volt leveve toltorol.Ugy voltam vele,hogy reggel vettem le.Meg kicsit lehetne lefaragni es siman meglenne az 5 nap.Amugy meg minden este toltore teszem,igy nekem minden nap 100-on van.Most kimaradt mer 1 toltofejrol toltok most mindent :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#387) Aszpirin válasza Gubu0101 (#386) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Én nem látom sok értelmét a "faragásnak". Egy ilyen óra azért van, hogy használjuk, nem azért, hogy folyamatosan akkumulátortöltttséget spóroljunk vele. Ha nem használjuk sport célokra (szenzorok kikapcsolva, edzésrögzítés nincs, stb), akkor eléggé értelmét veszti az Ultra illetve Ultra2 felára a sima S8-hoz ill. S9-hez képest, szerintem (bár hogy egy óránál milyen árnak van "értelme" azt nem érdemes firtatni, nekem van az Ultra2-nél sokkal drágább mechanikus órám is, és az csak időt meg dátumot tud mutatni és stopperezni lehet vele, ez minden :D... ráadásul nem is pontos, egy nap alatt kb 4 másodpercet késik :D)

[ Szerkesztve ]

(#388) Gubu0101 válasza Aszpirin (#387) üzenetére


Gubu0101
veterán

En se azert vettem,mert 100%- ig kihasznalom.Azert vettem mert tetszett.Most pl jol jon,hogy birja tobb napig.Este mar muszaj leszek/lennek tolteni mert,holnap este vegzek a meloval es pentek reggel erek haza,azt mar huzosan birna ki,bar lehet kiprobalom,nem art neha lemeriteni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#389) Leonardo91 válasza Fritz Teufel (#382) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Galaxy Watchra legalább készült teljes értékű WhatsApp ahol önállóan tudsz küldeni üzenetet. 1 éve mikor még Ultrám volt ez tökéletesen működött messengerrel is .

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#390) Aszpirin válasza Gubu0101 (#388) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Persze, nem is akarom firtatni, hogy ki miért vette (a "mert nekem tetszik" teljesen valid érv, de ha nem az lenne, akor sincs senkinek semmi köze hozzá :D)
Kíváncsi lennék, mit mutat majd a töltöttség este, mert akkor jár majd le nálad a 2 nap (és van egy olyan érzésem, hogy nem leszünk olyan messze egymástól a tapasztalatokkal és a többiek tapasztalataival... ami arról szól, hogy átlagos használat mellett nagyjából 2 és fél napig bírja egy feltöltéssel... mi még mindig jobb, mint bármely eddigi Apple Watch, de fényévekkel marad le a Garminoktól... Szóval ha valakinek az fontos, hogy mondjuk egy 2 napos sátoros hegyi túra (vagy mondjuk az Inka-ösvény :D) minden mozzanatát GPS-szel rögzítse végig, akkor NEM számíthat arra, hogy az Ultra ki fogja ezt bírni anélkül, hogy powerbak-et és töltőfejet kelljen vinni az útra.

[ Szerkesztve ]

(#391) szpeti40 válasza Aszpirin (#390) üzenetére


szpeti40
addikt

Én is csak azért vettem az Ultrát mert megtetszett, meg kíváncsi voltam milyen egy AW. De valószínűleg vissza fogok váltani Garminra, nekem annyi pluszt nem ad a Fénixhez képest, hogy 2 naponta töltsem. Amúgy bajom nincsen vele.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#392) Gubu0101 válasza Aszpirin (#390) üzenetére


Gubu0101
veterán

S8-al kihuztam 3 napot.Utobb is elment az ultra vigan 3 napot.Meg merem kockaztatni,hogy pentek reggelig kibirja majd.Most mar azert se rakom fol tolteni,max akkor,ha holnap este lemerul.Akkor meg utazas elott egy fel orara megprobalom felrakni tolteni :DDD 54%-nal jarok,szerintem este olyan 48 korul lesz.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#393) Aszpirin válasza szpeti40 (#391) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Neke eléggé hiányzik a Garmin Connect és a beépített GPS-tracking.
A GPS-trackinget megoldottam a WorkOutdoors app-pal, de a Garmin Connectről át kellett állnom a Strava-ra, és mivel 12 év edzésadatai vannak a Connectben azt is át kell vinnem... na ez sokkal problémásabb dolog, mint előre gondoltam volna. De előbb-utóbb megoldódik, csak három alapvető gond is van:
- a Garmin Connect-et hiába kötöm ösze a Stravával, csak az utolsó 90 nap edzésadatai mennek át a Connectből a Stravába, visszafelé pedig semmi...
- kértem egy teljes exportot a Garmintól, amit egy napon belül meg is kaptam, és így többezer .txt (ezeket előbb át kell nevezni .tcx-re), .tcx és .fit fájlt kell fetöltenem a Stravába - de a Strava még a fizetős usereknek is csak egyszerre 25-öt és napi max 100-at enged feltölteni, ami akkor is igaz, ha a feltöltés után hibát ad egy vagy több fájlra. Több napja tart a folyamat, és most tartok kb 500 átvitt eddésnél
- az átvitt edzések igen nagy részét nem ismeri fel jól a Strava, szinte mindent "Ride"-nak lát a .tcx-ekből, akkor is, ha valójában "Hike" vagy "Alpine Skiing", stb... ezeket kézzel kell átnevezni.

Szóval, ha kész leszek (kitudhja mikor), akkor lesz egy felállás, amivel Garminról is meg Apple Watch-ról is szépen egy helyre mennek az edzések és ott a teljes - eddig 12 évet felölelő - múlt és ebből származtatható statisztikák és trendek - de ez nagyon megkeseríti a Garminról Apple-re váltást...

[ Szerkesztve ]

(#394) Fritz Teufel válasza Leonardo91 (#389) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A WhatsApp is a hulladék kategória nálam, ki van zárva, hogy bármire is telepítsem. Ha jól tudom a Facebook tulajdona. De jó tudni, hogy van :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#395) Leonardo91 válasza Fritz Teufel (#394) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Attól hogy neked hulladék még más alternatíva nincs és nekem tökéletesen megfelel, szerintem sokkal jobb mint a reklámokkal teleb*ott Viber ahol vagy megkapod az üzenetet vagy nem:D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#396) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Sosem gondoltam volna, de ismét erőteljesen elkezdtem gondolkodni azon, hogy legyen egy Apple Watch órám (Ultra 2-vel szemezek). A fő indok az, hogy az iPhone-al a jelenleg is használt Garmin Fenix 6 Sapphire órám az pár óra után dobja a BT kapcsolatot és arra az egyszerű dologra sem képes, hogy jelezze nekem azt, hogy ha csörög a telefonom (pedig másra nem is volt eddig szükségem) pedig korábban ez ment neki. Próbáltam már resetelni, újra rakni az alkalmazást, volt azóta már telefoncsere is és a tünetek nem változtak.

Az esetleges váltásnak annyira nem örülök, hiszen üzemidőben azért más a két márka, de ennek okairól már korábban tanácskoztatok, így arra most nem térnék ki. Ezen felül a Garmin jobb a sport tevékenységek monitorozásában is, de erre ugyancsak nem térnék ki, mert alapvetően kicsit más céllal készült a két óramárka.

A kérdésem viszont a következő lenne. A mostani órám az kegyetlen jól bírja az igénybevételt és sosem kellett aggódnom azért, hogy ha odavertem valamihez a karomat, akkor annak nyoma lesz az órán. Az Ultra ilyen szempontból strapabíróbb, mint a sima S9, de továbbra sem sérthetetlen, ezért Spigen fóliában és tokban gondolkozom, azonban nem vagyok benne biztos, hogy a kettő egymással mehet-e ? A Spigen honlapján az van kiírva, hogy "Nem kompatibilis az Apple Watch tokokkal" Jól értem, hogy akkor nekem kell döntenem, hogy tok vagy fólia ? :F Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata ?

Köszönöm előre is !

(#397) s.Oliv3r válasza Leonardo91 (#395) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Többek közt ezért nincs Facebook app, insta app, viber, meg ez a sok lehallgatós trágyalé telepítve egyik eszközömön se.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#398) O.CS


O.CS
aktív tag

Mi az az LTE?
Köszi a választ :)

(#399) Fritz Teufel válasza O.CS (#398) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

LTE
Mi az az LTE? És milyen előnyöket kínál a korábbi hálózatokkal szemben?

Szívesen :D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#400) Aszpirin válasza O.CS (#398) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Nagyon pongyolán fogalmazva: a 3G és 4G között áthidaló, de a mai napig nagyon elterjedt mobilkomunikációs technológia. Csak hogy elképzelhető legyen, tekints rá úgy, mint 3,5G (három és fél gé), bár sebességben nem félúton van a kettő között, mert közelebb van a 4G-hez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.