Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) s.Oliv3r válasza Sasi001 (#1000) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Na igen, két ujjal már más :) picit megbillen.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#1002) Sasi001 válasza s.Oliv3r (#1001) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Köszi

(#1003) sirály69 válasza tuareg85 (#981) üzenetére


sirály69
őstag

.. és a cégesre vásároltra is 36 hó gari van...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1004) korikmate


korikmate
tag

Sziasztok

Fogok vásárolni egy AW U2-t, a szíj méretekben nem vagyok teljesen biztos. A csuklóm körméretére 17,5-öt mérek, ezért az M-est néztem ki. Mennyire para ha túl nagy-túl kicsi a szíj? Köszi!

(#1005) nji válasza tuareg85 (#991) üzenetére


nji
aktív tag

Sajnos hivatalosan nem cserélik, mert a vízállóságot nem tudják biztosítani.
Nézelődöm másfelé pl Pixel telefon + Google óra vagy Samsung telefon + Samsung óra és majd a gyűrű. Egy kicsit belefáradtam a szar akkuidőkbe, de ezen felül számít, hogy milyen egészségügyi adatokat tud összegyűjteni.

(#1006) nji válasza Adee_91 (#995) üzenetére


nji
aktív tag

Én most erre gyúrok. Felettébb érdekes, hogy a bevizsgálás előtt meredeken esett az akku állapotának százaléka, majd bevzsgálás után egy helyben maradt tavaly október óta. Ez alapján simán szoftveres manipuláció, mint korábban a telefonoknál, amikor a régebbieket szándékosan lassították. Addig használom, amíg 80% alá megy, aztán újra beküldöm egy hivatalos szervizbe.

(#1007) Fritz Teufel válasza nji (#1005) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Samsung telefon+óra kombóról jöttem át. Csak mondom, hogy itt jobb az akkuidő. Már, csak hogy tudd mire számíts ;-)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1008) dud998 válasza korikmate (#1004) üzenetére


dud998
őstag

Az M-es teljesen jó lesz. Nekem is 17,5 cm a csuklóm és az Alpine szíjból tökéletes volt. Az S kicsi lesz. 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1009) korikmate válasza dud998 (#1008) üzenetére


korikmate
tag

Köszi szépen már meg is van az óra, igazad volt, tökéletes az m es méret.

(#1010) nji válasza Fritz Teufel (#1007) üzenetére


nji
aktív tag

Engem most leginkább a gyűrű érdekel, mert az tovább bírja töltés nélkül. A Galaxy watch 6-rol nem olvastam jókat akkuidőt tekintve. Érdekel még a flip phone, mert a kicsi telefonok elfogytak. Nekem mindig kis telefonom volt (összes Sony compact, iPhone SE 2020, 13 mini) most meg 6,1" a minimum. Varom a flip phone és a Galaxy ring megjelenést. Néztem az ultrahuman air okosgyűrűt, de ez még elég új márka. Ha a Galaxy ring jobb lesz, akkor veszek hozzá telefont😂. Órából pedig elég lesz okoskarkötô, mert nekem elég az a kategória, mivel csak adatokat akarok gyűjteni, nem érdekel semmilyen alkamazàs és értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#1011) dud998 válasza korikmate (#1009) üzenetére


dud998
őstag

Szívesen, használd egészséggel! 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1012) a000


a000
őstag

Sziasztok. Tud valaki ajánlani jó minőségű utángyártott óceán szíjat? Olyat aminek olyan. bújtatója mint az eredetinek. Köszi

(#1013) s.Oliv3r válasza a000 (#1012) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szia, AliExpress - urvoi óceán band

Semmi sem igaz, minden megengedett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.