Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Luser2000 válasza ricogsm (#150) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Csak annyira, mint egy mobiltelefon esetében.
Legyen kifizetve egy összegben, vagy minden részlet utólag (erről kérj is valami bizonylatot) és ne legyen hűségidős.
Nézd meg a számláját (magánszemély / cég - ez a garancia miatt lényeges főként), kérd el a garancialevelet is.
Más tekintetben nem kell tartani tőle, nincs benne semmilyen korlátozás, teljes értékű készülék.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#152) ricogsm válasza Luser2000 (#151) üzenetére


ricogsm
őstag

köszönöm az infót !
Jól értem az eSIM miatt tilthatják?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#153) Luser2000 válasza ricogsm (#152) üzenetére


Luser2000
addikt

Az elvi lehetőség adott, de hogy a Szolgáltató gyakorlata micsoda azt nem ismerem. (Gondolom tiltják is, ugyan úgy, mint egy mobiltelefont).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#154) Leonardo91 válasza Luser2000 (#153) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én magentába vettem ,részletre 2 évre
Elképzelhető hogy ez idő alatt el fogom adni de előtte nullázom természetesen a hátralékot. Én legalábbis így vagyok vele eladás előtt. Amit majd mutatom is a leendő vevőnek.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#155) Luser2000 válasza Leonardo91 (#154) üzenetére


Luser2000
addikt

Így korrekt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#156) Luser2000 válasza Luser2000 (#155) üzenetére


Luser2000
addikt

Valamelyik nap feltettem a 16.3.1-et a telefonra, majd utána a 9.3.1-et az órára.
Az vettem észre, hogy az összes korábban "telepített" program eltűnt az óráról (Shazam-ot szerettem volna indítani és sehogy sem találtam a listában az órán; utána néztem meg a Watch alkalmazásban a telefonon és ott láttam, hogy semmi nincs telepítve).
Ilyenbe futott bele valaki közületek?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#157) Leonardo91 válasza Luser2000 (#156) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem nem tűnt el semmi , minden ugyan úgy van ,én is tegnap frissitettem

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#158) dodoroli válasza Luser2000 (#156) üzenetére


dodoroli
tag

Igen nekem is úgy van ahogy volt.

(#159) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!
Tudom, hogy az óra vízálló, csak azt nem tudom, hogy a termálvizeket, gyógyfürdőket hogy viseli (Mórahalom, Harkány, Bükfürdő, Sárvár stb.).
A Garminok (Instinct 2 Solar és a Fenix 7) jól bírják, de az Apple Watch Ultra tekerőjétől és a mikrofon/hangszóró rácsoktól kicsit tartok, bírják-e, illetve meddig bírják a mostoha körülményeket.
A másik az üzemidő, mert ha lazán kibírna két napot okosóra módban, az már nagyjából megfelelne (állandó véroxigénszint mérése nem kellene).
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#160) fank70


fank70
csendes tag

A Garminek, Polarok ehhez képest játékszerek, tele olyan lehetőséggel, adathalmazzal, amit a használóik 99%-a soha nem fog sem használni, sem értelmezni... Ez viszont tökéletesen használható, de tény, hogy nem olcsó. Ja, és egy igen nagy plusz mellette, hogy ennekl a számlapja tökéletesen látható, olvasható, testre szabható szemben a fentebb említettek nem egy modelljével.

"Our honor is more important than our wealth"

(#161) domos


domos
senior tag

Nekem van Garmin fenix 6X Pro Solar-om is, a titánium verzió, de amióta megvan az ultra, egyszer sem volt rajtam. Kicsit sajnálom, mert anno többe került mint most az Apple Watch, de annyira "limtált" (legalábbis arra amire én használom). Viszont az elmegy 2-3 hetet is egy töltéssel, a watch meg ~2.5 napot.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#162) icecave


icecave
nagyúr

9.4 alatt romlott az üzem idő. Úgy 10%-al rosszabb. Csodás.

[ Szerkesztve ]

(#163) icecave válasza icecave (#162) üzenetére


icecave
nagyúr

Visszavonom, még frissítés után biztos dolgozott a háttérben, mert mostmár ugyanolyan, mint volt.

(#164) dodoroli válasza icecave (#163) üzenetére


dodoroli
tag

Na azért :D nem szokták ezt elrontani.

(#165) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki le tudná nekem mérni az Ultra gyári szíjának pontos szélességét? :R

(#166) icecave válasza ForRedGlory (#165) üzenetére


icecave
nagyúr

A gyári "óceán" szilikon szíj 23mm széles.

(#167) ForRedGlory válasza icecave (#166) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi! Elfelejtettem írni, hogy a szövet érdekelne. :DDD

(#168) icecave válasza ForRedGlory (#167) üzenetére


icecave
nagyúr

Alpine loop már megvan, az 26mm széles, de fogadjunk, neked a harmadik fajta kell :D

(#169) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Alzán most 335-ét bárkihez hozzávágják a Watch Ultrát.

(#170) Leonardo91 válasza ForRedGlory (#169) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Vicc.. fél év alatt 90k-t esett az ára. A nagy apple és az értékvesztés...

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#171) icecave válasza Leonardo91 (#170) üzenetére


icecave
nagyúr

Akciók mindig lesznek, de azok nem állandóak.

(#172) koxkids válasza Leonardo91 (#170) üzenetére


koxkids
őstag

Plusz elég "rossz" árfolyamra árazták be.. én ezt is látom mögé.

(#173) icecave válasza koxkids (#172) üzenetére


icecave
nagyúr

Valóban, ezért van az is,hogy Apple resellerek a kezdeti 630-as 14PM árhoz képest most pl. 535, miközben ugye pont az Apple-nél és az APR-eknél nem szokott olcsóbb lenni, hanem tartják a megjelenési árat (nyilván mindig van pl. 10%-nyi akció, de most alapból is annyi, amennyit írtam).

(#174) RZS


RZS
tag

Udv!
Az üzemidő verhetetlen.....

(#175) icecave válasza RZS (#174) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha csak az Apple Watch-okat nézzük, semmi mást, akkor valóban :D

(#176) RZS válasza icecave (#175) üzenetére


RZS
tag

Az "irónia" emoji melyik a sok közül? :F
Azt biggyesztettem volna a sor végére a #174 -ben.... :D

[ Szerkesztve ]

(#177) StyIe


StyIe
újonc

Marad a Tissot T-Touch. 😎

(#178) icecave válasza RZS (#176) üzenetére


icecave
nagyúr

Közben számolgattam, az Apple oldalán kint van, hogy 1000 töltési ciklus után még megőrzi az akku a kapacitásának 80%-át.

Én napi egy edzéssel, AOD-al kétnaponta töltöm, úgy,hogy akkor 20%-on teszem töltőre. Vagyis 0,8 ciklus kerül bele kétnaponta. Ez évente ~145 ciklus, legyen 150. Akkor 5 év múlva is "csak" 750 ciklus. Addigra meg már biztosan lecseréli az emberek jó része és még a következő tulaj sem szív vele, hisz marad benne élettartam bőven.

(#179) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Mostanában olyat kezdett csinálni az Ultrám , hogy hívás inditásnál nem jelzi a másodperceket csak kb olyan 15 mp től
Addig meg halóznak a másik oldalon. Ezek szerint a hívás felépült csak valamiért nem számolja és nem kapcsol a mikrofon se mert engem addig ugye nem hallanak és ugyan ezt fordítva ha hívnak és felveszem. Már amikor kicsörög az óra....merthogy, 4G-n se jelez ha hívnak, mintha ki lennék kapcsolva. (A telefonhoz nem csatlakozik de az bevan kapcsolva.)
Honapokig működött mostanában csinálja csak. Kéne egy gyári visszaállítás mostmár vagy ez szolgáltató miatt lehet?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#180) Luser2000 válasza Leonardo91 (#179) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Minden egyes hívásnál fennáll a jelenség?
Telefonhoz kapcsolódik éppen (BT), vagy önálló használatkor van ez?
Egy mezei újraindítást próbáltál?

Én nem tapasztalom a leírtakat.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#181) Leonardo91 válasza Luser2000 (#180) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem kapcsolódik írtam. Önálló 4G hívás nal fogadásnàl - kezdeményezésnél all fent
De ez se mindig 10 ből 2x működik normálisan.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#182) sompetike


sompetike
aktív tag

Használja valaki az órát valaki úgy, hogy a telefon és a az óra másik szolgáltatóhoz kapcsolódik? Tehát a telefon Yettel, az óra T-com? Mert a Yettel esim nem megy az órával… :(

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#183) Luser2000 válasza sompetike (#182) üzenetére


Luser2000
addikt

"...Mert a Yettel esim nem megy az órával..."
Ennek az lehet az oka, hogy az Apple (jelenleg?) a Telekom hálózatát támogatja.
https://www.apple.com/hu/watch/cellular/#table-apple-watch

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#184) Tyler Durden válasza Luser2000 (#183) üzenetére

Ezt amúgy más szolgáltató nem tervezi bevezetni, vagy az Apple kontrollálja, hogy csak 1 mobilcégnél elérhető az apple esim?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#185) Luser2000 válasza Tyler Durden (#184) üzenetére


Luser2000
addikt

Fogalmam sincs.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#186) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Sziasztok,

Egy aw ultra vásárlásán gondolkodom :) mik az eddigi tapasztalatok? Minden okés vele? Nem túl nagy, esetleg kényelmetlen?
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#187) dud998 válasza s.Oliv3r (#186) üzenetére


dud998
őstag

Nekem a megjelenés óta van, imádom. Nekem nincs vastag csuklóm és teljesen jó. Semmi súlya nincs és mind a titán, mind a zafír hibátlan. Az akku egyértelműen jobb mint a sima watchoké, de azért csodára itt sem kell számítani. Én semmit se kapcsoltam le rajta, napi 3 “edzés” monitorozása (egy GPS-el) és stabilan megvan a két nap. Én csak ajánlani tudom.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#188) s.Oliv3r válasza dud998 (#187) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Köszönöm a gyors választ :) a kijelzőre érdemes fóliát tenni, vagy total felesleges? :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#189) dud998 válasza s.Oliv3r (#188) üzenetére


dud998
őstag

Totál felesleges, mert itt zafír van mint az órákon. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#190) icecave válasza dud998 (#189) üzenetére


icecave
nagyúr

Az ördög nem alszik alapon én raktam rá egy Spigen üveget, volt hozzá keret, hülyebiztos felhelyezést biztosítva. Észre sem lehet venni, de engem megnyugtat.

Nekem is vékony a csuklóm, de nem nagy így sem, jól néz ki. Súlya azért érezhetően nagyobb, mint egy sima Apple watch esetében, viszont egy idő után nem tűnik fel, megszokja az ember hamar.

(#191) s.Oliv3r válasza icecave (#190) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Köszönöm szépen :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#192) dud998 válasza icecave (#190) üzenetére


dud998
őstag

;) :R
Ez most egész jónak tűnik, titán keret és zafír üveg: [link]
Ahogy látom telefonokra is csinálnak szintén zafírból.
Én bízom a gyári kialakításban. :)

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193) jano6220


jano6220
tag

Sziasztok!Ultra vásárláson gondolkodom de nagyon sok hivatalos helyen nem lehet elérni.Vajon lessz még vagy váltani fogja az új últra? :F

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#194) zsolidodd válasza jano6220 (#193) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Egy héttel az Apple event előtt szerintem semmit sem szabad venni, max megrendelni és ha nem jelentenek be jobb terméket, akkor megtartani, ellenkező esetben elállsz a vásárlástól és megveszed az újat.

(#195) jano6220 válasza zsolidodd (#194) üzenetére


jano6220
tag

Csak kérdés mennyivel lessz drágább az új Ultra?

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#196) Luser2000 válasza jano6220 (#195) üzenetére


Luser2000
addikt

Az én tippem a +200USD

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#197) Gubu0101 válasza icecave (#190) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tudsz dobni egy linket? :R En most rendeltem meg az orat es nem akarok ugy jarni mint a 8-al,hogy megkarcolom.Biztonsag kedveert inkabb dobok ra egy uvegfoliat.Munkam is olyan,hogy ott kap mindent is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#198) icecave válasza Gubu0101 (#197) üzenetére


icecave
nagyúr

[link] Mondjuk az illusztrációs képeken úgy néz ki, mintha valami baromi vastag cucc lenne, de szerencsére szép lekerekített körben a széle, így nem befolyásol semmi érintéses gesztust.

(#199) Gubu0101 válasza icecave (#198) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi :R Nem lett volna gond az se,az a lenyeg vedje :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#200) Gubu0101 válasza icecave (#198) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez tenyleg bolond biztos,meg kb 1 perc felrakni :DKoszi meg 1x :R Meg egy tokot rendeltem hozza,igy eleg robosztus lett,mar csak kar kell ami elbirja :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.