Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) dud998 válasza Kobe (#247) üzenetére


dud998
őstag

Viseld egészséggel! 😉🥳

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#252) Kobe


Kobe
veterán

Arrol van valahol pontos es teteles leiras, hogy mik azok a funkciok amik eSIM mel (is), illetve csak eSIM-mel mukodik csak?
ceges flotta miatt a multisimezes kicsit maceras, viszont a telefon mindig nalam van igy kerdes, hogy barmiben hatranyt szenvednek ba mondjuk be sem aktivalom, hanem a mindig kozelben levo telorol kapja az adatokat

(#253) s.Oliv3r válasza Kobe (#252) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem kicsit felesleges. Pl ha a telód és az órád egy wi-fi hálózaton vannak, hiába nincs a közeledben az iPhone, akkor is tudsz telefonálni a wacccsal.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#254) szpeti40 válasza Kobe (#252) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem ugyan azt eSim-el tudja mintha wifin lenne az óra.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#255) Adee_91 válasza Kobe (#252) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Plusz nem kevés akkuidőt is spórolsz eSIM nélkül.

(#256) zsolidodd válasza Kobe (#252) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Az e-sim-nek akkor van jelentősége, ha nincs nálad a telefon, egyébként nem használ mobilhálózatot, nem befolyásolja az akku használatot.

Én futásnál/edzésnél használom telefon nélkül az órát, ilyenkor hasznos, hogy kevesebb dolgot kell magammal vinnem.

(#257) zenit73


zenit73
aktív tag


7 éjszakát aludtam idáig az órában, még mindig (folyamatosan) azt írja, hogy további öt éjszaka kell a csuklóhőmérséklet adatokhoz. Szerintetek? Köszi!

Akkutól nem vagyok elámulva, kicsit többre számítottam. Most ugyan úgy használom mint anno az S7-et új korában, az akkor kb. 3 napot bírt, ez kb. 4,5-et, mivel közel dupla akkora az akkuja (~300/~550mAh) azt hitt kicsit acélosabb lesz az akkuidő.

(#258) icecave válasza zenit73 (#257) üzenetére


icecave
nagyúr

Elvileg amikor bejött ez a feature, csak a női ciklus követésére hivatott egyelőre használni. Ha ez meg is változott, akkor külsős appal ahogy nézem nem nagyon működik együtt, vagy ha igen, az alvás fókusznak mindig aktívak kell lenni az alvás ideje alatt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#259) s.Oliv3r válasza icecave (#258) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Fokusz is jó vagy az auto sleep app :) 2490 Ft de megéri

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#260) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#259) üzenetére


Gubu0101
veterán

+1 az AutoSleepre.Meg vettem en is,hasznos kis app 100x jobb mint a gyari.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#261) icecave válasza s.Oliv3r (#259) üzenetére


icecave
nagyúr

AutoSleepet használok én is, de nemem a csukló hőmérsékletet nem mutatja nem mintha szükségem lenne rá. Azt írja kell “available after 5 nights”, de ez így van akkor hónapok óta :D

[ Szerkesztve ]

(#262) Gubu0101 válasza icecave (#261) üzenetére


Gubu0101
veterán

En mint kezdo felhasznalo kerdem,ez neked be van kapcsolva? :DBekapcsolas utan bedob egy ablakot,hogy engedelyezed e a csuklohomerseklet merest.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#263) icecave válasza Gubu0101 (#262) üzenetére


icecave
nagyúr

Én, mint haladó felhasználó mondom: Ja, hogy az appban is be kell? :D Na, be is kapcsolom, csak úgy kíváncsiságból, miket mér. Bár a felugróban engedélyt két a health apptól, hogy használhatja-e az ottani adatokat, de az meg ugye üres.... szóval kíváncsi leszek. Egy héten belül kiderül.

Szerk.: Most nézem, ha rányomok ott a képen, amit linkeltél a "Learn how to", akkor akkor írja, hogy az engedélyen felül még mindenképp be kell kapcsolni a Sleep fókuszt. Én azzal nem akarok manuál vergődni, mindig is hülyén mérte, sosem tudta, mikor alszom, mikor ébredek, ezért is vettem meg az Autosleep-et, mert az legalább jól eltalálja.

(#264) Gubu0101 válasza icecave (#263) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen kell a fokusz is.Na majd este kiprobalom,ha nem mondjatok ezt a merest eszre sem veszem,hogy benne van :D .Most mar az oranal ha legorgetsz,megjelent a homerseklet grafikon is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#265) Kobe


Kobe
veterán

spigenen kívül van valami ajánlott utángyártott márka ultrahoz ?
amolyan g-shock szerű masszívabb szilikon változat

[ Szerkesztve ]

(#266) Gubu0101 válasza Kobe (#265) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mi a baj a spigenel?Nekem az van [link] Ennel masszivabbat ketlem,hogy talalsz :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#267) Kobe válasza Gubu0101 (#266) üzenetére


Kobe
veterán

semmi bajom vele, csak mivel a spigen alapvetően az ultra 1 kijövetelére gyártotta a cuccait így rohamosan fogynak belőle a készletek, és nem mindenhol van készleten ami tetszene, így egy B tervvel is készülnék biztos ami biztos

rugged armort néztme én is + szíjból a DuraPro Armor-t hozzá

(#268) Gubu0101 válasza Kobe (#267) üzenetére


Gubu0101
veterán

En alzatol rendeltem,van is belole.Azt a szijat en is mar nezegettem,de meg nem rendeltem hozza,egyenlore csak uvegfoliat meg a tokot.S8-rol atdobtam a szijat,egyenlore nekem jo a szilikon meg kenyelmesnek is erzem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#269) zenit73 válasza icecave (#258) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi!
Igen, már én is rájöttem, hogy az alvási fókuszt be kell kapcsolni, hogy mérje a csukló hőmérsékletet. Semmi extra részemről sem, csak ki akartam próbálni.
Azt viszont nem értem minek ez a fókusz hülyeség? Mindent mér éjjel, reggel megnézhetem az adatokat, ezt az egyet nem hajlandó csak ha ez a fókusz be van kapcsolva, imént megnéztem, állítgassa ezt a zagyvaságot aki csinálta.

Az alvási fókuszt én kézzel vezérlem, este 9 magasságában repülő üzemmód és le van tudva :O

(#270) Gubu0101 válasza zenit73 (#269) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az annyi,hogy fogod es alvas elott bekapcsolod az oran az alvas fokusz es kesz,ha jol ertelmeztem,azon kivul nem nem sok mindent kell allitani.Este tesztelek aztan kiderul.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#271) zenit73 válasza Gubu0101 (#270) üzenetére


zenit73
aktív tag

Igazad lehet, azóta megtudtam ezt én is. Telefonon kezdtem el nézegetni az alvás fókusz beállítását, de nem volt kedvem szórakozni vele. Ha minden igaz órán pár pöttyintés, csak ne felejtsem el este félkómában. Nem tudom, hogy ha nap közben alszom egy kicsit és ezt bekapcsolom az órán, vajon méri e az alvást?

(#272) Gubu0101 válasza zenit73 (#271) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ugyan ugy kellene mernie napkozbeni alvast is.Legalabb is a samsung orak mertek nekem.Apple-el meg nincs tapasztalatom :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#273) icecave válasza zenit73 (#271) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont ezért tartom hülyeségnek ezt az alvás fókusszal való szenvedést, Autosleep simán érzékeli ha napközben alszom egyet hétvégén, azt is. Gyári mérés meg ragaszkodik hozzá.

(#274) zenit73


zenit73
aktív tag

Gubu0101, icecave

Azt tudom, hogy Apple watch magától nem nem mér alvást csak az előre megadott alvási időben, és bármelyik olcsó óra is mér bármikor. De ha az órán, nappali alvásnál bekapcsolom az alvás fókuszt, és így mér, az már nekem elfogadható. De tényleg nem értem én sem miért nem érzékeli magától.

(#275) zenit73


zenit73
aktív tag

Tegnap este az órán bekapcsoltam a fókuszt-alvásra, most mért hőmérsékletet, azt írja még 4 éjjel kell neki. Továbbra is érthetetlen számomra, hogy ennek az egy adatnak a méréséhez miért kell gépészkedni a többivel ellentétben.
A pozitívum, hogy reggel 6-ig van állítva a hétvégi alvás időm, és ha korábban is ébredek, akkor is megvárja a 6 órát mielőtt megnézhetők az adatok. Ma 5.30-kor felébredtem, és az órán kikapcsoltam az alvás fókuszt, így nem akarta megvárni a 6 órát, hanem zárta az alvásomat, és már láthatók is voltak az adatok.

(#276) Gubu0101 válasza zenit73 (#275) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meri nekem is mar.Sok mindent nem kellett ugyeskedni.Beallitottam mikor alszok el kb es annyi.Meg az oran bekapcsoltam az alvast,mikor nekifekudtem.Ez volt a 2. hogy oraban aludtam.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#277) idegbeteg18


idegbeteg18
tag

Üdvözlet mindenkinek!

Kedden én is becsatlakoztam az Ultra 2 klubba. :))
Galaxy Watchról váltottam, eddig szinte minden Apple volt itthon Mactől kezdve a telefonig így annyira nem viselt meg a megszokása. Ég és föld a kettő közti különbség nyilván nem egy idős a két termék.
Életmódváltás illetve az újítás is közre játszott a váltásban, amit nem bántam meg (igaz hogy nem két filléres eszköz).

(#278) dud998 válasza idegbeteg18 (#277) üzenetére


dud998
őstag

”amit nem bántam meg”
Nem is fogod, és üdv a klubban. 😉👏🏻🥳

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#279) zenit73 válasza Gubu0101 (#276) üzenetére


zenit73
aktív tag

Tegnap napközben kipróbáltam, hogy ha szummantok egyet (kb. 1óra volt) és benyomom az alvás fókuszt, méri e, nem regisztrálta. Nem értem miért így ilyen. Gyári app.

[ Szerkesztve ]

(#280) Gubu0101 válasza zenit73 (#279) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jo kerdes,passz eleg fapadosra sikerult.Lehet a fokusznal be kellene allitani a delutani alvast is mettol meddig es amikor nekifekszel,akkor ugyan ugy elinditani.Autosleepel nezem,igaz penzbe kerult,de legalabb mer mindent is,mondjuk delutan ritkan alszok,azt nem tudom merne e,de valoszinu annal is fokuszt kell alitani :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#281) zsolidodd válasza Gubu0101 (#280) üzenetére


zsolidodd
senior tag

AutoSleep méri magától a napközbeni alvást is.

(#282) Gubu0101 válasza zsolidodd (#281) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az jo,akkor nem kell semmit piszkalni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#283) zenit73 válasza Gubu0101 (#280) üzenetére


zenit73
aktív tag

Jól van, mindegy, ez legyen a legnagyobb bajom :)

(#284) szpeti40


szpeti40
addikt

Van valakinek itt aliról terep pántja? Mennyivel lehet rosszabb minőségű mint a gyári?
Gyári szíjjakat szokták valahol akciózni, "kollekció" váltás után?

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#285) s.Oliv3r válasza szpeti40 (#284) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szia ! EBayről rendelj, Ali nagyon gagyi. witfast az eladó neve, nála elég jó a minőség, lesd meg.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#286) szpeti40 válasza s.Oliv3r (#285) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi!
eBayről nagyon rég rendeltem már, ott sem kell már a posta vámmal szenvedni mint Alin?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#287) Aszpirin válasza idegbeteg18 (#277) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Sziasztok! Én ma aááltma be az Ultra 2 tulajok sorába.
A Garmin világából jövök (valószínűleg nem is válok meg a fenix 6 Prómtól egyelőre), szóval igen erős váltás ez nekem , nagyon szoknom kell, soha nem volt még Apple Watch-om (bár ez az egyetlen Apple okoseszköz, amivel még nem rendelkeztem :D)
Bár ebben a topikban valószínűleg én már nem tudok újat mondani szíj ügyben, elég nagy vacilla volt nálam, hogy milyen gyári szíjjal vegyem, és jónéhányat szemügyre is vettem, szóval ha valakinek meg tudom könnyíteni a dolgát, kérdezzen bátran.
Az általános tanácsom: MINDENKÉPP nézd meg a szíjakat élőben, (akkor is, ha webshopól rendeled meg végül ilyen-olyan okok miatt) és ha lehet, próbáld is fel őket, mert nagyon mások tudnak lenni, mint a képek alapján alkotott elképzelés. Én konkrétan 3 szíjat preferáltam, és amikor megnéztem őket, végül olyannal vettem az órát, amit a képek alapján soha nem rendeltem volna.

[ Szerkesztve ]

(#288) szpeti40 válasza Aszpirin (#287) üzenetére


szpeti40
addikt

Milyennel szíjjal vetted végül?
Nekem is pont Gamin (mellett) lett az Ultra, Fenix 6s volt előtte. Nekem sem volt még AW-om, eddig nagyon más világ ez, szokni kell (Főleg a majdnem napi töltögetést ;] )

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#289) s.Oliv3r válasza szpeti40 (#286) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Ott sem kell már szenvedni vele :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#290) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#287) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Végül milyen szájjal vetted? :DDD

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#291) Aszpirin válasza szpeti40 (#288) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Na, úgy látom, mégis van érdeklődés :D
Szóval: esztétikailag az abszolút favoritom (élőben is) a kék alpesi volt. A "kék" eléggé félrevezető, mert nagyon pasztell, halványkékes anyagról van szó, amelyen a "huplis" középrész ugyanolyan színű, mint az oliván (ami a második favoritom volt).
Ez a "kék" alpesi szíj színben is, stílusban is nagyon passzol az órához, élőben is nagyon szép sztem, DE: vigyázzatok az alpesi szíjjal, mert eléggé kínlódás felvenni és még nagyobb levenni. Az akasztó S-idom beakasztása sem triviális elsőre, de ezt szerintem meglehet szokni. Viszont a szíj egyszerűen túl vastag a huplik miatt a szíjtartó réséhez, a huplik akadnak, pedig ki-be kell húzogatni azon a "résen" a szíjat felvételkor is meg levételkor is. Levételkor jobban akadnak, egyszerűen nehéz áthúzni a a szíjat, hogy a hurkot kitágítsd.... Bármilyen szép az a szíj, sajnos le kellett mondanom emiatt róla. Így a második favorit, az oliva-alpesi is esett. A lila (bocs: indigó) alpesi tényleg iylan mint az indigópapír, nagyon nem az én színvilágom.
A szilikon az hagyományos pánt, de nekem a kaphatüó színek nem igazán, ráadásul belül is "huplis", hasonló szíjjal volt már dolgom, a bőrön rosszul tolerálja...
Tehát maradt a tépőzáras. A harmadik favoritom a zöld-szürke lett volna, aztán a boltban nagyon nem úgy nézett ki, mint a képen: sokkal világosabb, és szerintem az a "hideg" szürkeárnyalat nem megy a titántok bézsesebb szürkéjéhez. Szóval ez nem volt az igazi. A narancs-fehérer színű nagyon enm az én színvilágom, és szerintem gyorsan foltosra fog koszolódni... DE nagy meglepetésemre az úgymond kék-fekete (is) teljesen másként néz ki a valóságban, mint a képeken, és jó értelemben: a "fekete" az a "belső" (tépőzár-oldali) felére igaz, a "külső" fele valójában antracit-szerű. Az egyik szélén világosszürke, a másikon... elvileg kék, de ez egy igen sötét zöldes árnyalat, én inkább mohazöldnek nézném, remélem nem vagyok színtévesztő :) És ami fontos: szerintem a színvilága nagyon szerves egységet alkot az óra színvilágával, szóval ez lett. Na, hosszú volt, bocs :) és hogy ne legyen elég, képeket is teszek fel :D

Ja, és az alpesi mega. tépőzáras szíjakat pont fordítva kell felrakni az órára, mint ahogyan a marketingképeken vannak. Úgy ugyanis a tépőzárast is nehéz felvenni (a boltban kiállított példányokon is fordítva volt feltéve mindegyikre, nem úgy, mint a képen)

[ Szerkesztve ]

(#292) szpeti40 válasza Aszpirin (#291) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem alpesi szíjjal van (fehér és narancs), a fehéret nem is használom pont a koszolódás miatt, de ha “bekopik” ez a szíj, akkor sokkal könnyebb fel meg le venni. Most rendeltem én is egy Terep szíjjat (a szürke, narancs akasztósat), kíváncsi leszek rá, nyárra meg egy óceán szíjjat a vízbe.

Nekem ami még nagyon tetszik azok az új Nike szíjjak, főleg a mamutfenyő meg a game royal színben. [link]
Az egyiket lehet behúzom majd, csak nemtudom még melyiket :D

Azt én is néztem, hogy fordítva van a képeken a szíj “befűzése”, érdekes. (Mondjuk nekem a képek pont “rosszul” van :D )

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#293) Aszpirin válasza szpeti40 (#292) üzenetére


Aszpirin
senior tag

A mammutfenyőzöld szíj nekem is nagyon tetszik így a kép alapján.
Láma kérdés: akkor a 45-ös Watch-ra való szíjak passzolnak az Ultrára is? (bocs,, de én tényleg teljesen zöldfülű vagyok Apple Watch-témában)

(#294) icecave válasza Aszpirin (#293) üzenetére


icecave
nagyúr

Passzolnak. :K

(#295) Aszpirin válasza icecave (#294) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Köszönöm :R

(#296) szpeti40 válasza icecave (#294) üzenetére


szpeti40
addikt

De van egy kis hézag a csatlakozásnál, nem?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#297) zenit73 válasza Aszpirin (#291) üzenetére


zenit73
aktív tag

Amit az alpesi fel-le rakás nehézségeiről írtál azt én is tapasztaltam, plusz a csat bele tud verni a képernyőbe, le is írtam fentebb, viszont egy hét használat után már harmad annyi időre csökkent a fel-le rakás ideje, nem a szíj változott, hanem megtanultam a mozdulatokat. Az S kapocs ki-be bújtatása a hurokba, egy hét után már csak másodpercek kérdése. Azt kell mondjam, nagyon jól kitalálta apple ezt a szíjat, és szerintem is a legszebb, az acél kék + beleszőve egy kevés barna, és a murkok barnája + beleszőve egy kevés acél kék (ettől titánra hasonlító színű lesz), nagyon szép.

Közben vettem én is egy terep pántot, azt ami a képeiden van (színben is), most ezzel használom, nekem ennek a fel-le rakása sem gyorsabb, mert zavar ha nem az optimális (megszokott) szorosságura állítom, ezért van, hogy többszőr újra kell próbálnom. Ugye az alpesinél ez a probléma nem áll fent.

[ Szerkesztve ]

(#298) zenit73 válasza Aszpirin (#293) üzenetére


zenit73
aktív tag

A csatlakozása pont passzól, viszont mivel keskenyebb a szíj maga, ezért szerintem kicsit idétlenül néz ki, én nem is rakom rá a 45mm-es szíjam. De ez szubjektív ízlés kérdése, van akinek bejön.

(#299) zenit73


zenit73
aktív tag

Gyönyörű!

(#300) dud998 válasza zenit73 (#298) üzenetére


dud998
őstag

+1.
Sajnos ezért nem tudok Nike szíjat venni rá, pedig nagyon tetszenek az újak. Csak tényleg keskenyebb és nem néz ki jól. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.