Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Menthirist #228 üzenetére

    3gs jóhogy nem kapott ios 7-es frissítést. Viszont ezt hülyeség kimondani, hogy ios6-al haldoklott. tökéletesen tud a mai napig is működni, és számomra jobb is mint egy iPhone 4.

    Ipad 2-ről én pont azt olvastam, hogy az ios 7 után begyorsult az eszköz. A lumia 520-at én 19.000 forintért vásároltam a media marktban kártyás csomagban, két év garival(+16.000-et nem érne a függetlenség). A 8.1 már rajta van, és ez teljes értékű frissítés nem úgy mint az ios 7.0--7.0.1

    Úgy kell tenni érte hogy jó legyen:

    Te említetted, hogy mennyi külön cucc kellett hozzá, hogy a wifid 07:00-tól 18:00-ig be legyen kapcsolva, akkoor a megfordításos némítások etc etc... Akkor ez alapvetően nem volt adott, hanem neked kellett összevadásznod a megfelelő appot.

    Viszont mondhatsz bármit, valószínűleg azért állt rá az apple, mert teljesen felesleges a nagyobb PPI ha nem látod úgysem... Én a 3.5 colos mérettel nem értek egyet. A mai napig 3gs-t használnék, de nekem kicsi az a telefon. Mikor 15 éves voltam, tök jó mérete volt, de most 20 évesen a lapátkezemmel nem tudok mit kezdeni rajta. A 4 col az határeset, de inkább 4.3 - 4.5

    A kínai háttérkép vackokkal én rengetegszer találkoztam, és egyéb fingós appokkal is :D

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Új hozzászólás Aktív témák