Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#396) Ricardo válasza kisvak (#395) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem érdekel a pénztárcája senkinek. Nem az én dolgom. Mindenki azt vesz amit akar. Csak leírtam a véleményem,, és hidd el, negyed ennyi hozzászólásom lenne itt, ha nem akarnak meggyőzni, hogy mekkora troll vagyok, mert nem vagyok eldőlve az "olcsó" iPhone-tól.
Csak azt írtam ez ennyiért ekkora alap tárhellyel, és akku mérettel túl van árazva.
Nézdd meg Legendd videóját vagy olvass el pár tesztet. Nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel. A gsmaréna teszt tegnap jött ki, és minő meglepetés, arra a következtetésre jutottak, amire én, hogy bár a 12 mini picit drágább, mégis jobb ár/érték arányt képvisel.

[link]
"The iPhone 12 mini is officially available, and its base model can be found at about €680 or €180 more expensive than the iPhone SE (2022). It is a smaller phone yet has a larger OLED screen with faster touch response time, which makes operations look smoother. The 12 mini offers Ceramic Shield glass, it has an extra 12MP ultrawide camera on the back and a better 12MP front camera with 4K video capturing. There is also Face ID and better battery life to consider. If you can stretch your budget that far and care about the user experience we really think the mini is the far better value for money."

Mi lehet az oka? Ők is trollok? Leszel velük is olyan vicces, és nekik is megírod hogy ők a te hőseid, vagy csak nekem ironizálsz itt burkoltan személyeskedve?
Arra gondoltam hogy pár embernek nem fog tetszeni, egy az övéktől eltérő vélemény, de őszintén szólva az már komikus, hogy pár hozzászólás után elfogytak az érveik, és jött a személyeskedés.
Nézd meg mire futotta mostanság?
Csupa észérv
"Elvagy a homokozoban ahogy latom"
"15 éve ezt csinálja. Elég kitartó."
"15 éve etetik ezek szerint"
" jó lenne, ha Mr. Cooknak is megírnád, hogy sok jóra ne számítson, ez egy elavult készülék, erősen túlárazva, 15 M-nál több nem is fog fogyni belőle, a 64 GB-os alaptárhely pedig már-már morális problémákat is felvet. "
Mint a SE2022 akkuja. Az is kifullad a nap felénél, ha használni is akarjuk, itt az érvek (a beszólogatás nem az, még akkor sem ha vicces próbálsz lenni) fogytak el félúton.

További szép napot!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.