Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) scyllarus válasza amanoba (#650) üzenetére


scyllarus
veterán

Szia! Én úgy használom. Mi a kérdés? Hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#652) amanoba válasza scyllarus (#651) üzenetére


amanoba
őstag

Nem igazán tudok kérdést megfogalmazni, általános tapasztalat érdekel, mondjuk egy androidoshoz képest.
Édesapám akar új telefont venni, duál simes, és lehetőleg kisebb méretű érdekli, és az iPhone 2 SIM kezelésében nincs semmilyen tapasztaltunk.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#653) scyllarus válasza amanoba (#652) üzenetére


scyllarus
veterán

Az egyiknek (minimum) esimnek kell lenni. Szerintem jobban kezeli, használtam korábban dualsimes droidokat is, ez jobb. (képes használni hívás közben a netet, akkor is, ha alapból külön kártyán van a hívás és a net).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#654) dj79 válasza scyllarus (#653) üzenetére


dj79
senior tag

Ebben nem vagyok biztos, ilyet csak a korábbi dual active készülékek tudtak, ha a fizikai simen van hívásom, az e-sim nem elérhető, ezáltal mobilnet sincs rajta.

(#655) scyllarus válasza dj79 (#654) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, de itt van egy Mobiladatforgalom-váltás nevű kapcsoló, amit bekapcsolva ilyenkor a hívó kártya adatára visszavált (mivel valóban dual standby, és ezért a netkártyát levágja, és az nem lesz elérhető)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#656) dj79 válasza scyllarus (#655) üzenetére


dj79
senior tag

Továbbra is csak egy antenna van a készülékben (tehát egy vonal működik egyszerre, függetlenül attól, hogy hang vagy adat megy rajta), illetve az emlitett kapcsoló sem erre való.

(#657) scyllarus válasza dj79 (#656) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy simmel megy egyszerre a hang és a net bármilyen készülékben? Na ugye :K
A 16 éve bevezetett 3G mobiltelefon rendszer egyik nagy újdonsága volt hogy tudott egyszerre hang és adathívást is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#658) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A 2020 iphon tok jó hozzá?

(#659) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen jó hozzá.

(#660) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#659) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ugyanabban a házban „lakik” mindkét modell. :)

 iPhone 15

(#661) Salamander válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


Salamander
junior tag

iPhone 7-hez ugyanaz a tok jó, mint ehhez, ez tapasztaltam.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#662) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#663) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan tudom a telefonon lévő zenét lejátszani?

(#664) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#663) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Például a VLC segítségével: [link] .

 iPhone 15

(#665) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A spam hívásokat hol tudom letiltania?

(#666) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#665) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

[link]

 iPhone 15

(#667) gyuri2008 válasza Zsolt,72 (#666) üzenetére


gyuri2008
veterán

:((( Köszönöm :R
A telefon megy a levesbe. :(((

[ Szerkesztve ]

(#668) scyllarus válasza gyuri2008 (#667) üzenetére


scyllarus
veterán

??? A legjobb telefon, amit ma kapni lehet. Talán csak a 13 Mini a versenytársa.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#669) PuMbA válasza Zsolt,72 (#666) üzenetére


PuMbA
titán

:F Alapból tilthatóak számok a gyári telefon applikációban. Ez már évek óta "alapfelszereltség" minden telefonban - legye akár Android vagy iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#670) Zsolt,72 válasza PuMbA (#669) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Számok igen, tilthatóak (valamint az ismeretlen számok is elutasíthatóak, valóban), ám a kérdés a SPAM-re vonatkozott.

Példa kérdés: [link] és a válaszok: [link] - ez még csak nem is egyedi, az iPhone topikban a SPAM szóra keresve többször is újra, meg újra előjön a kérdés.

 iPhone 15

(#671) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Sziasztok,

ma már nagyon felbosszantott a telefon. Amikor be akarom fejezni a hívást, amit én kezdeményeztem és épp a másik fél nyom gyorsabban a gombra, akkor a telefon az előzményekből olyan gyorsan felhív bárkit, hogy a nem kívánt hívást nem tudom olyan gyorsan bontani, hogy az "ártatlan" félnél ne jelenne meg egy nem fogadott hívás tőlem úgy, hogy még nem is hallotta csörögni a telefonját.
Utána pedig mindenki hívogat mindenkit vissza és megy a bocs, mellé nyúltam, vagy a másik fél volt a gyorsabb magyarázkodás.

Mit lehet ezzel csinálni, tényleg ilyen sz@r az IOS, vagy van erre valami beállítás?
Csak ma 3 embert hívtam fel így akaratlanul, már ott tartok, hogy nem merem a hívás vége gombot használni, inkább lerakom a telefont az asztalra, majd lerakja a másik. :W

(#672) Zsolt,72 válasza sebgutkopf (#671) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Ezt a beállítást nézd meg:



•Beállítások
•Kisegítő lehetőségek
•Érintés

az elérési útvonal. Én ezzel szoktam bontani a hívást (oldalsó kapcsoló egyszeri kattintása).

 iPhone 15

(#673) sebgutkopf válasza Zsolt,72 (#672) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Eddig nem használtam hívás bontásra a kapcsolót, át fogok állni erre a módszerre.

Köszi a tippet! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.