Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Diokhan válasza KillerATi (#548) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Van bizony, Laci meg is mutatta a teszt videóban :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#552) O.CS


O.CS
aktív tag

Tudom, hogy szentségtörés a kérdés :) de valaki használ az órához Huawei Watch GT3 Pro
órát? Ha igen, az EKG működik?

(#553) zmtTom válasza O.CS (#552) üzenetére


zmtTom
tag

Frissítette már valaki IOS 16ra? Van akku százalék meg pöccintésre felvillanó óra és értesítés a telefonon? I11Pro-n van.

(#554) Zozo0525


Zozo0525
őstag

sziasztok, gondolkodom egy se 3 beszerzésén, se 2 volt nagyon szerettem a 3-s menyivel jobb akksiidőben?
Üdv:
Zozo

(#555) dj79 válasza Zozo0525 (#554) üzenetére


dj79
senior tag

Nálam majdnem annyit elmegy 4g-n, mint a korábbi 11, amit újonnan vettem.
Youtube-ln nézegettem én is battery teszteket, nem bánik rosszul az energiával. Ugye kb 10 százalékkal nagyobb az akku, meg takarékosabb a chipset.

(#556) Zozo0525 válasza dj79 (#555) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszönöm. a két kártyás megoldás itt is + akksizabálló igaz? (androidnál igen)
az se 83% akksival épp elég de ha cserélek menne bele a céges kártya.

(#557) Diokhan válasza Zozo0525 (#556) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Üdv. Nekem esim van benne csak, az nem eszi jobban az akkut :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#558) PuMbA válasza Zozo0525 (#556) üzenetére


PuMbA
titán

" a két kártyás megoldás itt is + akksizabálló igaz?"

Mivel két toronnyal kell tartania a kapcsolatot egy helyett, ezért a válasz magától értetődő :)

[ Szerkesztve ]

(#559) Diokhan válasza zmtTom (#553) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Üdv!
Mivel nem FaceID-s a készülék, ebben alapból van akku százalék, csak nem az akkuban van kijelezve, hanem balra mellette. Pöccintésre felvillanó óra nincs, azt is csak a FaceID-s modellek támogatják iPhone X-től felfelé.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#560) Diokhan


Diokhan
Topikgazda

Megérkezett a 16.0.2 frissítés.
Ez a frissítés hibajavításokat és fontos biztonsági frissítéseket tartalmaz az iPhone-jához, többek között:
-Előfordulhatott, hogy a kamera rezgett, és ezért homályos képeket készített iPhone 14 Pro és iPhone 14 Pro Max eszközön, egyes harmadik féltől származó appokkal történő fényképezés során.
-Előfordulhatott, hogy a kijelző teljesen feketén jelent meg az eszköz beállítása során.
-Előfordulhatott, hogy a vártnál többször jelent meg engedélykérő üzenet appok közti másolás és beillesztés során.
-Előfordulhatott, hogy a VoiceOver nem volt elérhető az eszköz újraindítása után
-Kijavít egy problémát, amely során az érintéssel történő bevitel szervizelés után nem reagált egyes iPhone X-, iPhone XR- és iPhone 11-kijelzőkön.

-Forrás: [szifon.com]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#561) Diokhan


Diokhan
Topikgazda

Sziasztok.

Megérkezett a 16.0.3 frissítés.
Ez a frissítés hibajavításokat és fontos biztonsági frissítéseket tartalmaz az iPhone-jához, többek között:
-Előfordulhatott, hogy a bejövő hívások és az appok értesítései késve vagy egyáltalán nem érkeztek meg iPhone 14 Pro és iPhone 14 Pro Max modellekre
-Előfordulhatott, hogy a mikrofon hangereje alacsony volt az iPhone 14-modelleken a CarPlay-telefonhívások során
-Előfordulhatott, hogy a Kamera lassan indult el vagy lassan váltott a különböző módok között iPhone 14 Pro és iPhone 14 Pro Max modelleken
-Előfordulhatott, hogy a Mail egy nem megfelelően formázott e-mail fogadását követően induláskor összeomlott.

Forrás [szifon.com]

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#562) Salamander


Salamander
junior tag

16.1 frissítés is megérkezett.

https://szifon.com/2022/10/24/megjelent-az-ios-16-1-megosztott-icloud-fotokonyvtar-matter-tamogatas-es-egyebek/

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#563) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy SE(2022) 64GB piros,részletre. Megrendeltem az Istyle-tól. Kaptam emailt,hogy 2-5 hét előreláthatólag a szállítás. Nincs sehol raktáron,nektek ha volt hasonló helyzet mik a tapasztalatok? (Budapesten élek)
Köszönöm a válaszokat!

(#564) Diokhan válasza mpv (#563) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Szia! Én megpróbáltam volna máshonnan is beszerezni, mert mondjuk MediaMarkt vagy Euronics-ban lehet, hogy lett volna készleten azonnal.
Mindenesetre a 2-5 hét nekem túl széles, nem hagynám annyiban, pláne, ha már ki van fizetve.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#565) Luck Dragon válasza Diokhan (#564) üzenetére

Most a Sparnál jó árban van :) [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#566) atika92


atika92
csendes újonc

Üdv!

A tesztben említették, a Smart HDR funkciót, neten utána néztem, de nálam nincs a beállításokban lehetőség bekapcsolni. Valaki járt már hasonlóan? Olyan, mintha konkrétan hiányozna ez a funkció a telefonomból :/

(#567) PuMbA válasza atika92 (#566) üzenetére


PuMbA
titán

Azt nem lehet be vagy kikapcsolni. Mindig aktív.

[ Szerkesztve ]

(#568) atika92 válasza PuMbA (#567) üzenetére


atika92
csendes újonc

Hát, a tesztben is úgy írták (vagy én értelmeztem félre), hogy azt lehet ki- és be kapcsolni, valamint e szerint is kellene tudni:
https://support.apple.com/hu-hu/guide/iphone/iph2cafe2ebc/ios

(#569) nord_ válasza atika92 (#568) üzenetére


nord_
veterán

Ez a 3. generációs SE.
A linken írt kapcsolgatási lehetőség a 2. generációs SE-n van meg.

(#570) PuMbA válasza nord_ (#569) üzenetére


PuMbA
titán

:K

(#571) kutga válasza Luck Dragon (#565) üzenetére


kutga
nagyúr

Még mindig. :)

Let the Zone take me if I am.

(#572) KillerATi válasza Luck Dragon (#565) üzenetére


KillerATi
tag

Nagyon köszi a linket! Azonnal rendelek is egyet, bár szinte hihetetlen hogy igaz legyen, nem értem hogy tudjak még a szürke importos árakon adni?

(#573) KillerATi válasza KillerATi (#572) üzenetére


KillerATi
tag

Meg is jött, imádom ezt a méretet, formát.

(#574) TomPack válasza KillerATi (#573) üzenetére


TomPack
őstag

Én is erősen gondolkozok rajta. Bár, már volt 1x ilyen telefonom. :U De lehet, hogy inkább iPhone 11 lesz belőle.

(#575) KillerATi válasza TomPack (#574) üzenetére


KillerATi
tag

Ennyiért, újonnan, megbízható forrásból, 2év garival szerintem jó deal. Bár most a 11-ek is egész jó áron vannak néhány helyen.

(#576) TomPack válasza KillerATi (#575) üzenetére


TomPack
őstag

Igen, az így nehéz ügy. Mert lehet akkor inkább megvárom a tavaszt, és az új SE-t veszem, ami a 11-es házában lesz elvileg. :F

(#577) Diokhan válasza TomPack (#576) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Ezt olvastad valahol?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#578) PuMbA válasza Diokhan (#577) üzenetére


PuMbA
titán

Nem lesz új SE ebben az évben sőt, valószínűleg sose: The iPhone SE is dead :)

[ Szerkesztve ]

(#579) Diokhan válasza PuMbA (#578) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Ahogy olvasom, ez még csak feltételezés.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#580) Salamander


Salamander
junior tag

Kijött az iOS 16.3.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#581) gyuri2008 válasza Luck Dragon (#565) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Mennyibe került a Sparnál?
Már nincs.

(#582) KillerATi válasza gyuri2008 (#581) üzenetére


KillerATi
tag

169.990, ott vettem én is. A hardverapron a szürke importos is ennyi volt, vagy több.

(#583) gyuri2008 válasza KillerATi (#582) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mikori gyártású?A doboz hátulján ott van.
Köszi a választ.

(#584) KillerATi válasza gyuri2008 (#583) üzenetére


KillerATi
tag

2022/03

(#585) gyuri2008 válasza KillerATi (#584) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.
Amikor bekapcsoltad volt még az akkuban valamennyi?

(#586) KillerATi válasza gyuri2008 (#585) üzenetére


KillerATi
tag

60-70% körül volt, asszem. Simán belaktam, mire töltőt kért. És SE-hez képest jó az üzemidő. Majdnem tudja azt amit a 13 Prom tudott, bár ezt természetesen kevesebbet nyomom valamivel.

(#587) gyuri2008 válasza KillerATi (#586) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#588) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok.
Azt szeretném megtudni hogy ezen a készüléken valamilyen hivásrögzités működik esetleg?

(#590) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon köszönöm a választ!

(#591) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!
Csatlakozom hozzátok egy fehér hátlapos példánnyal. 4-5 évvel ezelőtt használtam utoljára iphonet, még szokni kell. Realme 8-ról jöttem, imádtam azt a mobilt, de kisebb méretűt szerettem volna.
Innen a fórumról szereztem be egy 2D-s üvegfóliát. A szélei sajnos levegősek maradtak, nem tudom én bénáztam-e vagy ez ilyen. Keresni fogok egy másik fajtát, ami teljesen lefedi az előlapot (ha létezik egyáltalán ilyen).
Egyelőre még töltőn van a teló, nem sokat nyomkodtam, mert 28%-on állt az első bekapcsolásnál. USB-C kábelen szép gyorsan tölti, de azért kell hozzá majd az adapter, amit a Yetteltől meg is rendeltem.
Alkalmazások között se néztem szét egyelőre, de ami első körben legfontosabb lenne egy böngésző, ami rendelkezik beépített reklámblokkolóval. A többi majd alakul... :)

(#592) KillerATi válasza classic B (#591) üzenetére


KillerATi
tag

Én évek óta a safarit használom ,mert szeretem a gyári dolgokat, tudsz letölteni reklám blokkolót, ami beépül, és elég jól is működik. Az üveg fólia kérdéses nekem is, sajnos sok van ami a szélén levegős marad(állítólag mégse teljesen ugyanaz a kijelző mint az iphone 7-8é volt, és sok üveg fólia igazából arra van), most fekete keretes teljes kijelzőt borító spigen fólia van, de ezt se volt könnyű úgy felrakni, hogy ne legyen levegős, és sajnos olyan mintha kicsit kisebb lenne a kivágás mint kéne, és egy hajszálnyit bele takar a kijelző szélébe.
Akksit majd meglátod, ne lepődj meg ha az első 1-2 napban eléggé merül, majd beáll, nyilván nem egy üzemidő bajnok a telefon, de az előző SE-hez képest, szerintem kifejezetten jól bírja.

(#593) nord_ válasza KillerATi (#592) üzenetére


nord_
veterán

A családban szinte mindenkinek egyforma telefonja van (8, SE2, SE3), egyiken se volt probléma ezzel az üveggel.
Szerintem érdemes erre áldozni:
https://www.amazon.de/dp/B074DW5Q18/ref=cm_sw_r_api_i_BS5E0ZEYPPWPX8WHG23R_0

(#594) pekka93


pekka93
csendes tag

Sziasztok!
kaptam egy ilyen csodát céges telonak, de a CarPlay nem működik rendesen Skoda octaviaval, szétesik a kép navi közben, tapasztalt már valaki ilyet? Van rá valami megoldás? Szoftver a legfrissebb [kép]

(#595) kutga válasza pekka93 (#594) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálunk Vitarában nem volt gond. Gyári a kábel? Esetleg a fejegységen csinálhatsz egy gyári visszaállítást.

Let the Zone take me if I am.

(#596) pekka93 válasza kutga (#595) üzenetére


pekka93
csendes tag

Vezeték nélküli módban használom, lehet kipróbálom még kábellel hátha úgy jó, köszi!
Fejegységet újrakonfiguráltam nem segített. Azért érdekes mert korábban s21-el használtam android autot és azzal nem volt gond :(

(#597) kutga válasza pekka93 (#596) üzenetére


kutga
nagyúr

Én maradnék a vezetéknél, gyári kábellel.

Let the Zone take me if I am.

(#598) classic B válasza KillerATi (#592) üzenetére


classic B
aktív tag

Bementem a helyi gsm boltba, ahol 3000 Ft-ért raktak rá egy üvegfóliát. Egész jó lett, a széleken is szép. Ezek az olcsó ebayes fóliák nem jók, belátom.
Facebookot és Messengert nem használok mobilon. Ezek nélkül simán +1 nap az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#599) Diokhan válasza pekka93 (#594) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

A gond ott kezdődik, hogy “csodát”.
Ebből arra következtetek, hogy alapból nem szereted az iPhone-t és nem is értesz hozzá, de már úgy kezded, hogy becsmérled. Megmondom őszintén, így elég nehéz segíteni, mert általában ilyen esetben a userek többsége akkor sem látja be, hogy nem a készülékben van a hiba, ha egyébként így van.
Csatlakozom az előttem szólóhoz, próbáld meg kábellel. Nekem 2018-as rapidban tökéletesen működött.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#600) pekka93 válasza Diokhan (#599) üzenetére


pekka93
csendes tag

Nem becsméreltem a telefont, (btw alapból valóban android-os vagyok, de semmi bajom ezzel a kütyüvel), Te viszont - burkoltan - egyből becsméreled az embert aki segítséget kér..
Mindenestre nem tudom mit lehet rosszul csinálni ami miatt szétesik a kép, de megfogadom a tanácsot amit Tőled és Kutga fórumtárstól kaptam, kipróbálom a gyári kábelével hátha azzal megy rendesen! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.