Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Tibee86 válasza csƵ (#99) üzenetére


Tibee86
veterán

Teljesen mindegy melyik Apple teszt vagy hír, valamire a kolléga mindig rákontráz valamilyen nyakatekert indokkal, hogy nem úgy van az ám.
Figyeld meg, lassan jön a barlangban bluetooth-on akarnék átküldeni valamit azonnal mert ott nincs net meg hasonló életszerű dolgok. :))

Tárhely témához: Én már a 128GB-tal se tudnék mit kezdeni, van 800 fotó a telefonom, 96 alkalmazás, 400 szám letöltve spofity-on, ez foglal 32GB-ot.

[ Szerkesztve ]

(#102) Ricardo válasza Tibee86 (#101) üzenetére


Ricardo
félisten

Megszólítva érzed magad? :DDD

(#103) 7Heads Drago válasza csƵ (#97) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Milyen puszta közepén? A munkahelyem légvonalban Kecskeméttől kb 8 km. 3 szolgáltatóból 1 van ami kb 70-80%-os.... vagyis helyenként akadozik, de például én zenét így nem hallgatnék. 3-4 szünet egy szám alatt nekem már sok. A másik kettő max 50% vagy alatta. Jó pár éve már raktározással foglalkozom ami ugye egy acélszerkezetű épületet jelent ahol vagy van jel vagy nincs. És ez Kecskemét szélén a Mercédesz gyárra is igaz.
A nyáron voltunk pár napot Pécs mellet a dombok között. Én nem látom sehol a szolgáltatók által felvázolt 98%-os lefedettséget. Persze aki Bp él és ki se mozdul az ebből semmit se lát.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#104) Töftting válasza Filtro (#74) üzenetére


Töftting
csendes tag

Szerintem nem egyedi eset. Én is így vagyok ezzel, van a telefonomon kb 100gb flac. És igen, ég és a föld a különbség :R .

(#105) Tibee86 válasza Ricardo (#102) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem, csak már hiányoltalak az életszerű példáiddal. :DDD
Én sajna nem vagyok ilyen menő Apple-s ember, 2019-es iPhone-t használok, se 55 ezres tokom, se sok tízezres kábelem.

[ Szerkesztve ]

(#106) 7Heads Drago válasza Filtro (#74) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És mi van a képekkel és videókkal? Ahányszor meg akarod nézni vagy mutatni letöltöd a felhőből? Az tényleg gazdaságos a szolgáltatónak.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#107) Noukoum válasza Ricardo (#100) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezt úgy írod mintha nem ez lett volna az a cég mely évekig 16gb-os alapmodellel drukkolt elő, csak ott 40 ezer forint volt a nagyobb tárhely - lassan 10 éve.

Akkor is voltak akik megmagyarázták hogy a 16gb mindenre elég, hülye akinek nem. :)

215 000 forintért van már 128gb-os modell. Az Apple meg egy kapitalista gyártó, pénzt akar termelni. Nincs ezekkel semmi probléma, csak ezeknek a magyarázkodásoknak semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#108) Ricardo válasza Tibee86 (#105) üzenetére


Ricardo
félisten

A termékekkel nekem igazából nincs problémám, A hozzá tartozó mentalitással vannak gondjaim, Az új szériák kimondottan tetszenek.
Ebben az esetben sem a márkával van a probléma.
A "lehúzlak, mert ez egy életérzés" mentalitás azami most sem tetszik. Ez az új Se szériában erősen jelen van. A 64 gigás alapot már régen el kellett volna felejteni. A minimumnak legalább 128gigának kellene lennie. Főleg ebben az árban. Mert "olcsó" (csak Apple szinten) vagy sem 200ezer környékén finoman fogalmazva is arcpirító.
A fórumtárs szerint ez teljesen rendben van, én meg leírtam , hogy nem értek egyet.

Még pár példa

Fonott körpánt 37 990 Ft
Bőrtok 13 hüvelykes MacBook Airhez és MacBook Próhoz 72 990 Ft

A kedvencem
Törlőkendő 7 990 Ft
:U

Persze aki kritikát mer megfogalmazni az csak hater lehet.

További szép napot!

(#109) Ricardo válasza Noukoum (#107) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze mindenki azt vesz amit akar. Csak nem értek egyet azzal, hogy az SE jó vétel. Ugye le szabad írni anélkül, hogy keresztre feszítenétek? ;)

(#110) HujperPatrik válasza Ricardo (#108) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Az Apple az a bagázs aki tökre jó cuccokat rak össze majd aztán kíméletlenül lefölöz mindenkit aki hajlandó kifizetni a csillagászati áraikat.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#111) doooo


doooo
veterán

Félretéve most a "van-e ennek, ilyen formában értelme" kérdést... a kamerát tényleg sikerült valamennyire kipofozniuk szoftveresen. Észrevehetően jobb, mint az előző szériában volt (bár azért nyilvánvaló, hogy ez már az abszolút maximum, amit ebből a régi hw-ből ki tudnak hozni).

(#112) janeszgol válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont ma vettem egy U11-et amazing silver színben, nagyon jó akksival, kiváló működéssel.
Tetszetős teló. :)

(#113) Tibee86 válasza Ricardo (#108) üzenetére


Tibee86
veterán

Elengedték, a 13-as széria 128-tól indul. Az a baj, hogy te is és itt a sok síránkozó el van tévedve az SE-vel kapcsolatban. Ez nem egy csúcsteló akart lenni, vagy bármilyen szinten versenyezni az androidos olcsóbb telefonokkal.
Egy sima mezei olcsó telefon -Apple mércével- ahogy eddigis az volt (hogy nálunk a legdrágább a világon és nekünk drága az igaz, de máshol ingyen utánadvágják az előfizetés mellé, vagy pár napi bérből kifizetik), céges telefonnak, idősebbeknek, gyereknek első telefonnak, vagy akiket totál nem érdekel a telefon téma csak annyira, hogy kényelmesen elférjen a zsebében és akár 4-5 év múlva is hozza az elvárt sebességet. Na nekik pont bőven sok még a 64GB is, de ha kevés ott az opció nagyobbra.
Lehetne persze 128GB alapból, lehetne töltőfej hozzá, lehetne tok, nyakbaakasztó meg minden kutyafüle a dobozban ennyiért, senki nem ellenezné szerintem, de állandóan javarészt ugyanazoktól minden topikban ez a lehetne így lehetne úgy meg bezzeg a samsung/xiaomi stb. már annyira fárasztó meg unalmas. Ismerjük az Apple-t meg az áraikat és itt a balkánon valóban bicskanyitogató, de nem is ide vannak ezek beárazva. De amíg megveszik az emberek addig ez nem is fog változni, és nem lehet mindent a marketingre fogni.
Nekem se kéne ez a telefon még fele ennyiért se, de pl. apám biztos erre fogja lecserélni a 2016-os SE-jét.

"A fórumtárs szerint ez teljesen rendben van, én meg leírtam , hogy nem értek egyet."
Nem, te most épp abba áltál bele, hogy nem mindenhol van mobilinternet így a streaming nem opció. A bluetooth-os dolgot kevertem, legutóbb valóban nem te voltál most rákeresve hanem a sárkány.

"Persze aki kritikát mer megfogalmazni az csak hater lehet."
Ez meg olyan, hogyha valaki meg nem köpködi folyamatosan a céget akkor az csak applefan lehet.

[ Szerkesztve ]

(#114) csƵ válasza 7Heads Drago (#103) üzenetére


csƵ
őstag

Hát én épp 230 km-re élek Budapesttől keletre, de az nem kimondottan az Apple problémája, hogy nincs minden lyukban térerő.

#108Ricardo
Képzeld, a laptopomban 128GB SSD van. Mondjuk én nem töltök le napi 1TB warezt, pár éve offoltak is nCore-ról, mert be se léptem oda sokáig.
Lehet itt felhalmozni sok-sok TB felesleges filmet, sorozatot és zenét meg játékot, de a streaming a jövő és a kényelem.

[ Szerkesztve ]

(#115) Ricardo válasza Tibee86 (#113) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem, te most épp abba áltál bele, hogy nem mindenhol van mobilinternet így a streaming nem opció. "

Ezért történt:

Ő írta a 0 tárhely foglalást, mert ott a stream.

Ez addig igaz, amíg nem jársz olyan helyen ahol nem túl acélos a hálózat.
Erre írtam hogy az otthon iroda Starbuks háromszögben ez így van, csak ne menj kevésbé lefedett helyre.

Gyerek első telefonjának, öregeknek elég.
Ez igaz, és persze ez a réteg tömegével vesz 200 ezerért telefont.

" de ha kevés ott az opció nagyobbra."

Így van. De az már nagyjából annyi mint a 12 mini. a kis tárhely nem ér ennyit, a nagyobbik helyett meg van ugyanannyiért jobb vétel házon belül. Tehát megint eljutottunk oda hogy ez nem jó vétel.

Ebben a két mondatban minden benne van.
"De amíg megveszik az emberek addig ez nem is fog változni, és nem lehet mindent a marketingre fogni."
", de pl. apám biztos erre fogja lecserélni a 2016-os SE-jét."

Ez a lényeg. Amíg van ezekre ennyiért vevő, miért ne húznák le őket?

[ Szerkesztve ]

(#116) Tibee86 válasza Ricardo (#115) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ha nem jársz olyan helyen ahol nem túl acélos a hálózat."
Az összes streaming szolgáltatónál ott van opciónak a letöltés. Nekem 400 szám van letöltve és alig foglal 1,6GB-ot. Áhh akárhogy akarom nem tudom kihagyni a fan dumát, ha vonattal jársz ne vegyél iPhone-t. ;]

"Ez igaz, és persze ez a réteg tömegével vesz 200 ezerért telefont."
Nem tudom, nincsen róla statisztikám (mint itt sok mindenkinek sok mindenről amit érvként felhoznak) mennyien vesznek közülük vagy sem, csak azt tudom amit én látok/tapasztalok. Általános iskolában itthon még eléggé menőségi faktor az iPhone, rengeteg olyan korú gyereknél látok nemhogy 200 ezer forintos hanem jóval drágább iPhone-t akiknek még telefont se adnék. Vagy pl. a szüleim, egyikűjük se felsővezető vagy olyan húdejól kereső, mégis iPhone-t használnak. 4-5 évente vagy akár több idő után ugyanúgy iPhone-t vesznek (persze nem a legdrágábbat).

"Így van. De az már nagyjából annyi mint a 12 mini."
Az a nagyjából +55 ezer forint, mert ha SE-ből kell a 128GB, akkor a 12 mini-ből se elég a 64GB-os.

"Ez a lényeg Amíg van ezekre ennyiért vevő, miért ne húznák le őket?"
Senki nem húzza le őket, 100%-ig a saját döntésük, hogy megveszik annyiért amennyit elkérnek érte vagy sem. (Fandumaon: Az Apple-nek van saját op rendszere, a többi gyártó annyira béna, hogy mégha meg is próbálkoztak csinálni hamar belebuktak. Ezt az árat fizeted meg a konkurenciával szemben.)
Az, hogy szerinted ez lehúzás és te mást vennél/veszel ennyiért az szimplán a te véleményed/döntésed addig amíg nem szálsz bele pénzzel mondjuk a szüleim telefon vásárlásába. :D

[ Szerkesztve ]

(#117) Zozo0525 válasza #52931072 (#51) üzenetére


Zozo0525
őstag

üveg hátlap a vezetéknélküli töltés miatt kell szerintem

(#118) Ricardo válasza Tibee86 (#116) üzenetére


Ricardo
félisten

"Senki nem húzza le őket, 100%-ig a saját döntésük, hogy megveszik annyiért amennyit elkérnek érte vagy sem."

Egy szóval sem mondtam hogy kényszerítik.
Csak azt mondom, ha ennyiért is el lehet adni a 64 gigásat, miért ne tennék?

Mint a nyolcezres kendő. Amíg van rá ennyiért is vevő , miért adnák a töredékéért?

Erről nekem az a poén ugrik be amikor a "menő srác " elmélkedik

"Megvettem ezt a "BALEK" feliratú pólót, csak tudnám mi kerül rajta 97 ezer forintba?"

Szerk:

Félreértés ne legyen. Nem ítéletet mondtam, csak véleményt. Más márka lehúzása sem tetszik. Sajnos egyre drágábbak a telefonok, és egyre több gyártó árrazza túl a dolgait.

[ Szerkesztve ]

(#119) hcl válasza Ricardo (#98) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Alszok/olvasok :) Nem mellesleg rühellek vonatozni, ahova lehet, busz :D
Amúgy sajnos ritkán jutok ki fotózni olyan helyekre, ahol nincs térerő. Itt Fejérben kb. mindenhol van.

Illetve 64GB-on több órányi podcast/standup elfér... Ki mondta, hogy csak zenét lehet hallgatni? :D
A32GB-os SE-ről hallgattam régen standupot/kabarét autózás közben (6 órányi cucc MP3-ban fel se tűnt rajta, ami egy komplett Fehérvár-Kaposvár oda-vissza), most van céges teló sok mobilnettel, így arról megy a podcast, me' lusta vagyok :D

Adatkábelt Kínából veszem, tok meg nemtommennyi, volt a telefonon amikor vettem... Jó masszív, az nem érdekel, hogy ronda.
A hátulján ki volt vágva a logónak a hely, azt lefedtem fóliával. ;]

BTW ha az Apple drága, akkor nézz eredeti Samu cuccokat, ha nem is ennyire, de egy S20-hoz tartozó gyári bármi is drága.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#120) Ricardo válasza hcl (#119) üzenetére


Ricardo
félisten

"A hátulján ki volt vágva a logónak a hely, azt lefedtem fóliával"

:DDD

Szerk:

Hogy komoly is legyen.
Minden fejlődik. a fotók, videók felbontása. Egy 4K-s videó nem annyit foglal mint anno egy 720P-s, ezt illene követni a tárhelyek méretének is. Van ahol ezt meg is teszik.

[ Szerkesztve ]

(#121) Tibee86 válasza Ricardo (#118) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor félreértettem, mert ott volt idézve az a rész is, hogy apám is meg fogja venni.

A kendőt szerintem még az Apple is trollkodásnak szánta és a hasukat fogva röhögtek mikor megnézték a számokat, hogy mennyi ment el belőle.

A ruhák/cipők ezeknél a telefonoknál sokkal magasabb szinten űzik ezt az ipart, mai napig elképedek néha ha rákeresek az épp adott trendekre, hogy milyen árak vannak.

(#122) hcl válasza Ricardo (#120) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, többet foglal. Az SE meg nem azoknak szól, akik folyamat 4k videókat rögzítenek a telefonjukkal, vagy tárolnak rajta... És most már az alapmodell is 64GB, míg magam részéről még a 16GB-os is elég lenne. És asszem ebből is van 128-as.

De ha már : nekem a képek foglalnak rohadt sokat, pedig már nem fotózok annyit (és amúgy sem telefonnal, tehát nem az telne meg vele). Van egy 2TB-os NAS itthon, RAID-be tett 500GB winyókból, 1,4TB van vele tele, ez a 90-es évek eleje óta gyűjtött összes adatom. A laposomban van egy 120-as SSD, a felét egy virtuális Windows foglalja el. Meg egy 500-as winyó, a fele szabadon.
A tartalék laposban azért nem a 16GB-os SSD van már, mert került bagóért egy 32-es (a Debiannak mindegy, 8GB-nál nem nagyobb az OS.) A home szerverből jött ki a 32-es, abban egy 64GB-os van, ezen van pár telepítő hálózati boothoz (ez a bootszerver is), és abból is 32GB szabad, ugyanis eddig egy 32-es volt benne :D .
A virtuális gépeknek fenntartott host gép is gyak. 500GB-on van el, a RAID tükörből az egyik winyó 1TB-os, mert akkora volt kéznél, így annak a másik felén vannak a kevésbé fontos virtuálgépek.
Tehát számomra, asszem egyértelmű, hogy tök mindegy, mekkora hely van egy telefonban :D

Asszonynak van kb. 6TB egy asztaliban. MPEG-be vesz fel filmeket TV-ből... :W

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#123) Ricardo válasza Tibee86 (#121) üzenetére


Ricardo
félisten

"A ruhák/cipők ezeknél a telefonoknál sokkal magasabb szinten űzik ezt az ipart, mai napig elképedek néha ha rákeresek az épp adott trendekre, hogy milyen árak vannak."

Ez nem a tech ipar sajátja. :N

(#124) Ricardo válasza hcl (#122) üzenetére


Ricardo
félisten

". És most már az alapmodell is 64GB, míg magam részéről még a 16GB-os is elég lenne. És asszem ebből is van 128-as."

Ahogy írtam is. Van akinek elég ennyi ettől függetlenül egy ennyi tárhelyet rakni egy ilyen árú telefonba kell a vastag bőr.
Vagy nagyobbnak kellene lennie az alapnak, vagy ha már ennyi, nem szabadna ilyen áron adni.

(#125) janeszgol


janeszgol
félisten

Hoppá? [link]

(#126) hcl válasza Ricardo (#124) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Inkább az utóbbi, de hát alma=drága :D
Droidból is bőven van, ahol a nevet fizeted, max. nem ennyire.

Mutogatni való hater díszpinty

(#127) Ricardo válasza janeszgol (#125) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig jó vétel :D

Mondjuk ami még engem is meglepett hogy még az 5G chip sm túl acélos benne. [link]

(#128) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szia uram, óriás káva érdekel?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#129) janeszgol válasza Ricardo (#127) üzenetére


janeszgol
félisten

Attól még ez a legolcsóbb ajánlat. Csak éppen kezd káoszba fulladni az Apple kínálata.
1, van már kicsi telefon a piacon. (A két Mini, de az alapmodellek sem nagyok, így 2+4=6 db.)
2, Nem minden piacon lesz elérhető, de most vezeti be a bérlést az Apple.

(#130) Luck Dragon válasza hcl (#119) üzenetére

Tessék Belsőbárándra menni, ott nincs semmi. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#131) hcl válasza Luck Dragon (#130) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Honnan tudod? :D
De most hogy nézem, ott jó vonatos hely lehet.

Mondjuk mostanában mentünk végig azon az úton, egész Szexárdig, az a rész kb. annyira érdekes, mint egy reklámmaraton :D Egyenes út, néha falu, domborzat 0 :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#132) Noukoum válasza Ricardo (#124) üzenetére


Noukoum
veterán

Miért te nem adnád annyiért ha megveszik?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#133) Schuler888 válasza Wesiz (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Es igaz!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#134) Luck Dragon válasza hcl (#131) üzenetére

Régebbi beszélgetéseink alapján tudhatnád , de ahogyan látom nem emlékszel rá , ne is törődj vele , ne is legyen puntudatod. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#135) hcl válasza Luck Dragon (#134) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:DDD :O :P

Mutogatni való hater díszpinty

(#136) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ez a telefon. . . :F manapság maga a retro, modern belső régi külső. Megfordítva, ilyen lehet amikor 108 cm (Q)OLED Tv-n, Dallast néz az ember fia.

Mert lakni, muszáj.

(#137) #16820480 válasza Ricardo (#95) üzenetére


#16820480
törölt tag

Például indulás előtt letöltesz 1-2 albumot vagy playlistet offline-ba, aztán ha megint van térerő, akkor törölheted. Nem kell az egész 40 év alatt gyűjtött zenetárat folyamatosan a telefonon tárolni.

(#138) csƵ válasza #16820480 (#137) üzenetére


csƵ
őstag

De hát honnan tudja előre, hogy vonaton azon a szakaszon, amikor 10 percig nincs térerő,éppen milyen zenét szeretne majd hallgatni? ;]

(#139) Noukoum válasza #16820480 (#137) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy 200 000 forintos telefonon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#140) #16820480 válasza Noukoum (#139) üzenetére


#16820480
törölt tag

És?
Ha repülőre ülsz például, akkor egy 500 vagy 800 ezer forintoson is ezt kell csinálni.

(#141) Noukoum válasza #16820480 (#140) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha van tárhely minek törölnéd le?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#142) batai15


batai15
félisten

Tényleg ez már egy sokadik rókabőr.
Touch id semmivel sem jobb mint a faceid.
Gyakorlatilag ez és a méret választja el normáli szériától ,plusz egy kamera lencse. Pro modellek alatt egyik se tud 120hz-t szóval ennek a szériának már semmi értelme.

(#143) csƵ válasza batai15 (#142) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem megér 100 ezer forintnyi különbséget, hogy nincs face ID, egész képernyő meg 1 lencse.

(#144) ricsike_p20


ricsike_p20
tag

Eskü, nem értem ezt a hisztit minden egyes cikk alatt... :D Komolyan, nem unjátok már? Ha valaki vesz egy telefont, akkor nem utólag fogja meglepetés érni, hogy mekkora (és milyen) a kijelző, mekkora a tárhely, RAM, proci, stb stb, nincs vele töltő, meg ilyenek... Ezeket mind tudjuk előre, megoldás is van, ha valami nem felel meg, megvenni meg nem kötelező. Mondom ezt úgy, hogy soha nem vennék iPhone-t. :)

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#145) Moonline. válasza batai15 (#142) üzenetére


Moonline.
aktív tag

...és pont a méret az, ami miatt megvesszük. Én a 2020-as SE-re ruháztam be, egyáltalán nem bántam meg. Az aktualizált procival még jobb lett, bár 2020-as SE tulajnak nem éri meg váltani, de ha nem lenne, most is simán megvenném. A teljesítményről meg nem is beszélve, még mindig alázza a csúcs droidos tepsi telefonokat.

Az akku meg pont nem érdekel, mert van hozzá egy 20 ezres powerbankom.

Aki ezt veszi meg, pontosan tudja mit tud és mire számíthat. Előtte 1 évente cserélgettem a droidos telefonokat mert olyan ütemben fosta ki a Xiaomi az utódokat, amióta ez van, nem akarom lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#146) Zozo0525 válasza Moonline. (#145) üzenetére


Zozo0525
őstag

milyen az a powerbank?
mindenben egyetértek lényeg a méret,

(#147) Adee_91 válasza ricsike_p20 (#144) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Ne aggódj,akik itt osztják az észt,ők se vennének soha,mindegy milyen a specifikáció. Csak hát hogy nézne már ki egy Apple-teszt megmondóemberek nélkül?

(#148) PuMbA válasza Adee_91 (#147) üzenetére


PuMbA
titán

Én biztos veszek, mert nincs 150mm alatt nincs ilyen olcsón, modern Android telefon a GsmArena keresője szerint :) Anno megvettem az utolsó nem tepsi Xiaomi telefont, 2GB RAM-mal, de már nagyon lassú egy Gmail megnyitása is rajta.

[ Szerkesztve ]

(#149) hcl válasza Moonline. (#145) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Itt a cégnél a managertelefon a SE2020, mostanában kellett nyomogatni, és teljesen megfelelne nekem.
Ha az árát odaadják, az még jobban...

@Ricsike_p20 : Ennyi! :K

Mutogatni való hater díszpinty

(#150) csƵ válasza PuMbA (#148) üzenetére


csƵ
őstag

Tegnap este rendeltem meg. Volt egy kis készülékkedvezményem a Telekomnál, így 176 lett a vége.
Ennyit még sose költöttem telefonra, de 4-5 évig megint nem lesz semmi gondom vele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.