Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Luck Dragon válasza gonger (#7200) üzenetére

Méret nekem is tökéletes lenne a Mini személyben , de sajnos tovább kell lépnem , mert fontos lesz számomra közeljövőben az üzemidő . Mert nem lesz mindig opció a menetközben a töltések. Meg amúgy sem tesz jót egy készülékeknek sem . :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7202) xZer0kidx válasza gonger (#7198) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ez egy nagyon jó kérdés. Én mondjuk sajnos nem tudom rá a választ :DDD
A mindennapokban a legkényelmesebb méret nekem ez, viszont a kijelző-üzemidő meg már nem nevezhető kényelmesnek. Ami méretben jó lenne számomra az az Xs. A készülék pár mm-el nagyobb a kijelző viszont 5,8-as. Csak az üzemdő ott se túl fényes és az a méret még mindig nem jó all in one felhasználásra. Lehet Xs max lesz belőle, mert az új modellek nekem árban sajnos nagyon húzósak, de a felhasználási szokásaim úgy változtak, hogy egy készülékkel letudnék mindent ami nem munka.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7203) emzeperix


emzeperix
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.

Adott egy 1 éves SE2020, ami Bluetooth-on keresztül csak a jobb oldali hangot adja ki.

Több autóval/fejhallgatóval próbáltam.

Legfrissebb rendszer. Beállításokat átnéztem.

Mi lehet a gond?

(#7204) Luck Dragon válasza emzeperix (#7203) üzenetére

Beállításokon belül a balansz nincs elállítva?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7205) Salamander válasza gonger (#7198) üzenetére


Salamander
junior tag

Nálam a 2020 kimaradt, a 2016-ról (új gyári akkut kapott pár év után) váltottam 2022-re és nem bántam meg. Az sem egy akkubajnok, de a szokásaimmal másfél napot is kibír, vagyis napi töltéssel teljesen jól bírja.
Ha a 2016 kapott volna továbbra is SW támogatást, akkor máig az lenne, csak még egy új akkuval.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#7206) emzeperix válasza Luck Dragon (#7204) üzenetére


emzeperix
tag

Ez érdekes...

A balansz teljesen jobbra volt húzva.

Most középre tettem, de így is csak a jobb oldal szól.

Újraindítás után is.

(#7207) Luck Dragon válasza emzeperix (#7206) üzenetére

Újraindítás után is közepén maradt a balansz , vagy vissza ugrott jobbra?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7208) emzeperix válasza Luck Dragon (#7207) üzenetére


emzeperix
tag

Maradt középen.

(#7209) Luck Dragon válasza emzeperix (#7208) üzenetére

Akkor fogalmam sincs hogyan tovább .
Tessék itt megpróbálni [link] többen vannak , több tapasztalattal . Hátha valaki tudd segíteni :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7210) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Aki vitte már akksicserére a készülékét attól kérdezném, hogy a kijelzővédő fóliát le kell vennem gondolom vagy lekerül róla a szerelés során? Köszi...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7211) tboldi válasza xZer0kidx (#7210) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az én 7-esem fóliája anno megúszta az operációt.

(#7212) Luck Dragon

Elvileg már tölthető 16.2
Eddig kinek , milyen tapasztalata van önmagában az új 16-os rendszerrel ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7213) Tibee86 válasza Luck Dragon (#7212) üzenetére


Tibee86
veterán

*16.0.2

(#7214) #86564352 válasza Luck Dragon (#7212) üzenetére


#86564352
törölt tag

Fel SE tettem. 13 mini is még iOS 15. Egyrészt .3 vagy .4 alverziót megvárom új rendszerrel amíg megoldják a launch bugokat, másrészt nem tetszik mennyi megszokott lock screen funkciót kivettek azért, hogy erőltessék az új lock screen funkciókat. ;]
Megszűnt dinamikus sötét/világos háttér, elvették live photo lehetőséget, alulra tett értesítések, zenelejátszóból kivett hangerő slider stb.

(#7215) Luck Dragon válasza #86564352 (#7214) üzenetére

Hasonlóan vagyok én is. Nekem is a legutolsó 15.7 van fent . :)

Tibee86 :R

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7216) gonger válasza #86564352 (#7214) üzenetére


gonger
senior tag

Megosztanál 13 mini-s tapasztalatokat? Úgy értelmezem neked van az is.

(#7217) gonger válasza xZer0kidx (#7210) üzenetére


gonger
senior tag

nem fólia, de a kérdésedről eszembe jutott:

Bementem minap az istyle-ba, hogy megejtsük az akksi cserét. Mondta a srác, hogy ott kell hagyjam és 3-6 hét átfutási idővel tudják most vállalni :-D
Nyilván Ők a legnagyobbak, a legterheltebbek, de van más is aki tart gyári alkatrészt, így nem hagytam ott.

(#7218) xZer0kidx válasza gonger (#7217) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én a másik i helyen voltam ott 8 napot mondtak.

#7211 tboldi

Köszi, sajnos nem jött össze máshol vérzett el a dolog.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7219) xZer0kidx válasza #86564352 (#7214) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

+ "alvás módban" lezárt kijelzőröl már nem lehet az ébresztés idejét módosítani.

#7212 Luck Dragon

Alapvetően jó, de ahogy fent twofatcat is írja kivettek belőle pár megszokott dolgot.
A telepítést követően leugrott az akksikapacítás 1%-ot, oké ez megszokott dolog. De eltelt egy nap és leugrott még egyet :(((

- Jópofa a lock screen testreszabása, de kicsit körülményes és hiányzik a music player hangszabályzója.
- Jó a fotókban a lezárt mappa, de csak ömlesztve lehet oda képeket tenni.
- jó az egészség appban a gyógyszeres/vitaminos rész, de csak manuálisan lehet rögzíteni azokat.
- Jó a zárt mód, de a privát átjátszó még mindig béta.
- Nincs sötét mód a safariban, ha bővitményt használok akkor az minden jelszót és webhelyadatot lát.
- Tetszik a duplikátumok a fotókban, de sokszor a filterrel javított képeket is azonosnak látja.
- Fejlődött a File-ok, de az előzményeket nem tudom törölni.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7220) gonger válasza xZer0kidx (#7218) üzenetére


gonger
senior tag

hát a 8 nap sem egyszerű, ha nincs cserekészüléked. Smart Clinic elvileg időpont foglalással dolgozik és megvárható.

#7219xZer0kidx
??? nincs szundi, így érted?

[ Szerkesztve ]

(#7221) Tibee86 válasza gonger (#7220) üzenetére


Tibee86
veterán

“Smart Clinic elvileg időpont foglalással dolgozik és megvárható”
Csak mivel ők nem hivatalos szerviz, így gyári akkumulátoruk sincsen.

(#7222) xZer0kidx válasza gonger (#7220) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Úgy értem, hogy ha a telefonon az egészség appban be van állítva a lefekvés-kelés ideje, akkor a telefon átvált alvás módba. Sötétebb és minimális lock screen stb. itt lehetett az ébredés idején módosítani úgy, hogy nem kellett az appba belépni. Most nem látom ezt az opciót.

Amúgy érdemes ezt az ébresztési megoldást használni a hagyományos óra helyett, mert az itt található csengőhangok sokkal "lágyabbak" :D

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7223) gonger válasza Tibee86 (#7221) üzenetére


gonger
senior tag

hmm. pedig rákérdeztem telefonban és esküdöztek, hogy csakis gyári alkatrészt használnak. Az ár is kb arra enged következtetni.
+1 érv, hogy most váltsak egy minire :-)

(#7224) sherlock82


sherlock82
senior tag

Sikeresen leejtettem ma telefonom pofára, a kijelző keresztbe elrepedt, és a sarka is betört.
Szerintetek mennyibe kerülne a szervíz?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#7225) lugosi válasza gonger (#7223) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem nagyon szoktam találkozni olyan szervizzel, amelyik azt mondja, hogy ők utángyártott alkatrésszel dolgoznak. Végső soron mindegyik gyári, mert gyártják és nem szüretelik őket, csak kérdés, hogy melyik gyárból jön ki az a gyári akksi.

(#7226) xZer0kidx válasza sherlock82 (#7224) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Csak kijelző 60K + ha más is sérült...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7227) sherlock82 válasza xZer0kidx (#7226) üzenetére


sherlock82
senior tag

Lassan az egész telefon nem ér annyit. :((
koszonom a választ
elgondolkodom rajt.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#7228) xZer0kidx válasza lugosi (#7225) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A smart clinic mondja. Ők dolgoznak utángyártott és gyári alkatrésszel is. Akksi esetében egy tizes a difi és rendelésre hozzák a gyárit.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7229) tboldi válasza xZer0kidx (#7228) üzenetére


tboldi
nagyúr

A gyari aksijuk legfeljebb bontott lehet, az Apple GSX rendszerehez, amin keresztul intezik a gyari alkatreszeket, csak es kizarolag az authorized service providerek fernek hozza, ezek Magyarorszagon pedig az iSTYLE, az iCentre, az Almarium Pro es a Care Center.

(#7230) pcnet


pcnet
addikt

Loguton szoktam bejelentkezni fórumra, de újabban nem tudok. Megadom az email címet és a jelszót és vissza dob a bejelentkezéshez. Ez mitől lehet? Safarival és Chromal is ez a helyzet.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7231) Luck Dragon válasza pcnet (#7230) üzenetére

Nálam is így van sajnos.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7232) xZer0kidx válasza tboldi (#7229) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ez nem teljesen így van. Az apple-nek van egy független javítócégek programja, ahol azok a szervízek is kaphatnak gyári alkatrészt, akik garancián túli javítást végeznének + gondolom sok más követelmény is kapcsólódik hozzá...
Nem tudom, de szerintem a fent nevezett szervíz is így jár el.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7233) peugeotmate válasza sherlock82 (#7224) üzenetére


peugeotmate
őstag

Cseréltesd csak az előlapi üveget, így a gyári kijelződ is megmarad és viszonylag jó áron lesz a csere (kb 25k). Én náluk voltam anno iPhone 7 kijelző üveg cserén, élben néztem végig a folyamatot. :)

meg

(#7234) Luck Dragon

Lenne egy kérdésem , hátha valaki találkozott ezzel a problémával .
Ugye a legújabb IOS van fent , ki szeretném tenni zároltkijelzőre egy widgetett , konkrétan az időjárásét, de egyszerűen nem szinkronizál, csak az üres ikon van ott.
Másnál is ilyen ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7235) lugosi válasza Luck Dragon (#7234) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Helyadatokhoz való hozzáférés? (Mindig, app használata közben -> időjárás?)

(#7236) Luck Dragon válasza lugosi (#7235) üzenetére

:K Megy , de nem akarja .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7237) lugosi válasza Luck Dragon (#7236) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Adj neki egy fülest egy újraindítással :D

(#7238) PuMbA válasza Luck Dragon (#7236) üzenetére


PuMbA
titán

Időjárás háttérben való frissítése is be van kapcsolva?

(#7239) Luck Dragon válasza lugosi (#7237) üzenetére

Te nyertél . Kellett neki még egy újraindítás . :U :R

PuMbA
Már megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7240) #86564352 válasza Luck Dragon (#7234) üzenetére


#86564352
törölt tag

Bug lehet, másoknál nemcsak a widget, hanem az app is: Anybody else’s Weather app just staying blank?

15-nél nálam minden rendben. Force restart segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#7241) Luck Dragon válasza #86564352 (#7240) üzenetére

Szerintem most a 16 esetében sokkal több a nyűg , mint az 15 indulásánál.
De majd beérik ez is . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7242) #86564352 válasza Luck Dragon (#7241) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem is teszem fel még hónapokig. Majd 16.4 körül esetleg. Amúgy kezdem már megszokni a trendet:

WWDC nyáron jól van érdekes
megjelenéskor kiderül a bemutatott funkciók fele késik, harmada bugos, és megszokott dolgokat elvettek sunyiban
január, február környéke: egye-fene, most már felteszem

(#7243) Luck Dragon válasza #86564352 (#7242) üzenetére

Igen, valahogyan így . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7244) Luck Dragon

Egyre több helyen olvasni , hogy “ lehet” érkezik SE(4) :F
Mert a 22 nem hozza az elvárt eladási számokat és egy modernebb “ XR” variáns léphet a helyében .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7245) Tibee86 válasza Luck Dragon (#7244) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahogy lehetett olvasni tavaly is, meg előtte, meg előtte, meg előtte… Kattintásért sok minden leírnak.

(#7246) Luck Dragon válasza Tibee86 (#7245) üzenetére

Ebben igazad van . Az SE vonal mindig titokzatos és egyben legendákra alapuló sorozatos történelmi eposz . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7247) Luck Dragon

Kellett felhozni , [link] :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7248) xZer0kidx válasza Luck Dragon (#7247) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Tetszik, hogy egy kicsit megszaporodtak az iphone, ios, apple hírek az oldalon. Régebben ez láthatóan (vagyis pont nem láthatóan :D) hanyagolva volt. Most pedig szoftveres, appos hírek...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7249) Luck Dragon válasza xZer0kidx (#7248) üzenetére

Bizony , csak a hozzászólások minőségével van baj néha . De legtöbbször módik segítenek ezen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7250) Luck Dragon

Megérkezett IOS 16.0.3

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.