Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) #86564352 válasza nji (#6098) üzenetére


#86564352
törölt tag

93% szintén megjelenéskor vásárolt. Nem figyelem a jelzést, amikor majd napi használatban érezhetővé válik, vagy kiírja akkor fogom cserélni. Csak hivatalos szervizbe vinném. (következő készülékem 13 mini valószínűleg, ez marad családban)

Az iPhone 7 és az újabb készülékek por-, csepp- és vízállósága - Apple Támogatás
A por-, csepp- és vízállóság mértéke nem állandó jellemző. A készülékek ellenálló képessége a természetes elhasználódás eredményeként csökkenhet.

(#6102) V-I-D-A válasza nji (#6098) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Nekem pár nap múlva lesz 1 éves, és 88%-on van az akksi.

(#6103) nji válasza Pfiucska (#6099) üzenetére


nji
aktív tag

Sajnos én állandóan osztom a mobilnetet és gondolom ez a sok hotspot nem jó az akkunak. Remélem még fél évet kibír utana kicsereltetem az akkut, de mivel nincs másik telefonom ezért addig meg kellene venni az utódját. A 13 minit néztem ki, ha tovább is bírja a régi, akkor az SE 3 jó lenne csak arról még nem sokat tudni, de a 13 mininél biztosan olcsóbb lesz.

(#6104) nji válasza #86564352 (#6101) üzenetére


nji
aktív tag

Nekem egy napot már nem nagyon bír ki töltés nélkül, de mindenhová viszek külső akkut is, amiről akár kétszer is fel tudom tölteni. Nekem is a 13 mini tetszik, de annak is elég gyenge az akkuja. Az akku miatt jobb lenne a sima 13-as, de félek, hogy az már nem egykezes telefon.

(#6105) nji válasza V-I-D-A (#6102) üzenetére


nji
aktív tag

Hány százaléknál irja, hogy cseréljek akkut? 80 ? Nem tudom mennyi időm van még :).

(#6106) Luck Dragon válasza nji (#6105) üzenetére

Gyártó 80% határozta meg , de ez nem törvényszerű mert ha neked még így is megfelel a kapacitása akkor meg rá ér .
Csak is gyári akkumulátort válasz és megbízható helyet amit feljebb is írtak vagy isamurai vagy almárium javasolnám még.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6107) Tibee86 válasza Luck Dragon (#6106) üzenetére


Tibee86
veterán

iSamurai nem hivatalos szerviz, így gyári akkumulátoruk sincs . Ráadásul pont ők azok akik drágábbak , mint a hivatalos szervizek… Max az ellenségeimnek ajánlanám őket.

[ Szerkesztve ]

(#6108) Luck Dragon válasza Tibee86 (#6107) üzenetére

Tudtommal ha kéred gyárit tesznek bele. De lehet neked van igazad .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6109) nji válasza Luck Dragon (#6106) üzenetére


nji
aktív tag

Köszi. Mindenképpen hivatalos úton szeretném, mert nagyon szeretem ezt a telefont is és lehet, hogy egy ideig megtartom második telefonnak. Egyébként 256 GB -os és gondolom ebből kevesebbet adtak el, most meg már nem kapható. Remélem jó áron el lehet majd adni 1-2 év múlva.

(#6110) Luck Dragon válasza nji (#6109) üzenetére

Érdemes akkor a dobozát, tartozékokat, papírokat meg tartani . Ezek sokat nyomnak eladáskor .
A most akkumulátor csere amit hivatalosan helyen szeretnél megtenni ez is egy jó pont főleg ha erről is meg lesznek a papírok .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6111) Tibee86 válasza Luck Dragon (#6108) üzenetére


Tibee86
veterán

AZ Apple nem árul gyári alkatrészeket, egyedül a hivatalos szervizeinek küld. Nyilván könyebb úgy az ügyfelet hülyére venni ha azt mondjuk neki, hogy gyári. Ez nem csak náluk divat, a legtöbb sufniszerviz ezt mondja minden alkatrészre. iSamurai azért bicskanyitogató kicsit, mert drágábban dolgoznak a kitudjamilyen utángyártott alkatrészekkel, mint a hivatalos szerviz.
Nem szabad ennyire naivnak lenni, hogyha egy srác a pult mögött azt mondja, hogy gyári, akkor azt el is hisszük egyből. Abdul az M7 pihenőjében is azt mondja a 30 ezer forintos "iPhone"-ra hogy igazi, vagy Ármándó a bevásróközpont parkolójában a parfümre meg napszemüvegre. :D

[ Szerkesztve ]

(#6112) nji válasza Luck Dragon (#6110) üzenetére


nji
aktív tag

Őrzök mindent. Szeretem precízen továbbadni.
Gondolom az nem nagy hátrány, hogy nem 5G-s. De ahogy nézegettem a lefedettséget talán a Vodafone van a nagyvárosokban és a Balatonnál a többi szolgáltató meg rosszabb, tehát ez pár évig még nem lesz szempont.

(#6113) Luck Dragon válasza Tibee86 (#6111) üzenetére

Nincs velük tapasztalatom . De van igazság benne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6114) Luck Dragon válasza nji (#6112) üzenetére

Legalább “szerintem” 4-5 év mire érdemben lesz 5G lefedettség .
Addig az eladásánál nem lesz annyira számottevő .
Inkább az , hogy két év múlva a használt de modernebb I11 & I12 tán-tán I13 is jobban fogja érdekelni a vásárlót , ha csak nem retro fan mint mondjuk én .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6115) BBke válasza Tibee86 (#6111) üzenetére


BBke
tag

Általában gyári minőségű, vagy gyárival megeggyező minőségű megfogalmazásokkal találkozom a nem hivatalos szervizeknél. :)

(#6116) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Nem tudom van e közöttünk podcast hallgató, de megjelent a “Mobilarena Magazin” a Spotifyon. Remélem lesz apple podcaston is, mert bár most ép előfizetek a Spotira az AM mellett (döntésképtelenség:D) de az egyiket remélhetőleg hamarosan lemondom, így nem mindegy, hogy ez hol lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6117) csendes


csendes
őstag

Nem szeretem az okostelefonokat, úgy általában. Csak cégeset használtam eddig, úgy hozta a sors, hogy Lumia 640 Windows 10 Mobile után jött egy Samsung A6 Android 10-zel, majd most az SE 2020 iOS 15-tel. Totális döbbenet számomra a marketing és a valóság közötti szakadék. A kijelző és az akku is durva visszalépés a Samsunghoz képest, nincs rajta normális headset csatlakozó és nagyjából számomra ezek számítanának munkához. Kamera, iTunes, iCloud, iMessage, stb. teljesen fölösleges. Az külön bosszúság volt, hogy a felhasználói útmutatóban nincs világosan megkülönböztetve, hogy milyen gesztusok működnek a Face ID és Touch ID típusokon, ezzel is elment pár óra. Pozitívum, hogy Samba-val működik a fájl megosztás és 260 Ft-ért sikerült venni olyan adaptert, amivel micro USB-s kábellel tölteni lehet, bár az adatelérés nem működik. Olyan méretű a cégnél kapott töltőfej, ami egyébként nem jár a telefonhoz, hogy azt nem szívesen cipelném haza zsebben, viszont nem bírna ki egy hétvégét töltés nélkül. A szoftvert, sebességet és megbízhatóságot tekintve én semmi érdemi különbséget nem érzek a Windows Mobile, az Android és az iOS között, az iOS kicsit kevésbé testre szabható.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6118) Noukoum válasza csendes (#6117) üzenetére


Noukoum
veterán

Szóval ami neked fontos az a valóság, ami meg másnak az a marketing? Érdekes hozzáállás függetlenül az okostelefonoktól. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6119) Zozo0525 válasza csendes (#6117) üzenetére


Zozo0525
őstag

akkor nem a te utad az IOS.
ami neked marketing az másnak a lényeg....
hogy nincs headset csatlakozó nem is értem miért zavar? mikor megvetted nem tudtad? töltővel szintén.....
Nekem fintosabb a biztonság mint pl a headsett csatlakozó.... nem vagyunk egyformák.

(#6120) kutga válasza csendes (#6117) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt jól látod de senki nem fogja itt elismerni. :) Hozzátenném a másik oldal se jobb, de munkára egy A szériás Samsung sokkal jobb választás.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6121) lugosi válasza csendes (#6117) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“260 Ft-ért sikerült venni olyan adaptert, amivel micro USB-s kábellel tölteni lehet, bár az adatelérés nem működik”
Valószínű nem MFi az adapter.

Egyébként mit mondott a marketing, ami nem egyezett a valósággal?

(#6122) Luck Dragon válasza csendes (#6117) üzenetére

Lumia 640LTE ohh régi szép idők , de mint kijelző és anyag használatban az igazi tejfölös pohár . Rendszert imádtam , de egy letűnt kor.
Én azt tanácsolom , hogy egy ideig ismerkedj a rendszerrel és ha valóban nem válik be, akkor igényelt egy új készüléket , mondjuk a Samsung bevált akkor egy A52S 5G-t . :)

Ui: [kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6123) shifty! válasza csendes (#6117) üzenetére


shifty!
senior tag

"A kijelző és az akku is durva visszalépés a Samsunghoz képest, nincs rajta normális headset csatlakozó és nagyjából számomra ezek számítanának munkához."

És mielőtt a telefont megvetted / megigényelted, ezeknek nem néztél utána?

Egy A6 után jelentős az előrelépés sebességben, kezelhetőségben, a kijelző kisebb, de még így is szivesebben használom az SE-t, mint az A6-ot - tudom, mert az előző cégesem szintén A6 volt.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#6124) judas13 válasza kutga (#6120) üzenetére


judas13
addikt

A szériás Samun gondolkodom magam is (Amoled,5G, 4500 mAh), mivel az aksi mérete itt tényleg kompromisszumos, de természetesen megmarad másod telónak mint ahogy - ha jól emlékszem - Luck Dragonnál is megmaradt annak:)
A kompakt méret ami pótolhatatlan lesz, de valamit valamiért..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6125) xZer0kidx válasza csendes (#6117) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

"Nem szeretem az okostelefonokat, úgy általában."

Ez teljesen normális dolog, de magával hozza azt az okozatot, hogy ilyen esetben jobban utána kell nézni a dolgoknak és nem a marketingből (ami soha nem negatív) tájékozódni.

Amúgy megnéztem a hivatalos marketinget újra és ezt igérik:
- Small 4,7" design (igazuk van tényleg nem nagy)
- The security of touch id (gyors, biztonságos itt se kamuztak)
- All the power A13 bionic chip (a mai napig erős proci, az A6-ot simán lealázza tehát fedi a valóságot)
- Portrait lightning effect (benne van működik)
- Water ressistant up to 1m (ip68-nak megfelelő tehát igaz)
- Privacy built in (Pirave relay VPN, app tracking transparency, neural engine, biztonság szempontjából sincs szégyenkeznivaló)
- Long battery life (na itt egyértelműen túlzás van)

A kijelző miért visszalépés? Az A6 kijelzőjéhez képest sokkal színhűbb és nagyobb a pixelsűrűssége, tehát élesebb rajta a kép.

iTunes, iCloud, iMessage, stb. teljesen fölösleges. (pedig ez az okostelefonok, főleg az Apple készülékek lényege)

A gesztusok azért nincsenek feltüntetve mert a touch id készülékeken csak az aktuális ios verzió miatt működnek. A legtöbb gesztus a face id-val ellátott készülékekhez készültek. Kis "ajándék", hogy több gesztus a mi készülékünkön is használható, de nekünk a legtöbb appnál a kijelző bal felső sarkában van egy használható visszalépés "gomb".

A sebességkülönbséget majd évek múltán fogod érezni, de ehhez nem árt némi okostelefonos tapasztalat.

Kaptatok egy céges Iphone-t és a cég nem biztosít normális töltőt hozzá? Hmm akkor itt van a kutya elásva. Sajnos a cégeket sok esetben nem érdekli a munkavállaló preferenciája mobilos szemszögből, de erről nem az Apple tehet, meg a hanyag beszerzésről sem. Ők azt igérik, hogy egy hosszú távon, az androidnál biztonságosabb környezetben használható készüléket ad, amely tökéletes összhangban van a többi Apple által gyártott készülékekkel, ennyi.

Egy szem Apple termék önmagában nem váltja meg a világot, főleg ha nem vagyunk fogékonyak az eltérő látásmódra...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6126) xZer0kidx válasza kutga (#6120) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én elismerem a hiányosságokat, de itt több tapasztalatlanság miatt elhangzó állítás is megjelent mint probléma. De ezzel nincs baj ezért vagyunk, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. Haszálat előtt is szívesen segítünk a kezdeti nehézségek leküzdésében.

Most talán tényleg jobb egy A (A52 5g vagy S 5G) szériás Samsung munkára, de nekem még sajnos nem halványult az A50 utána pedig az A51 (+cserekészülék) emléke. Nemhogy munkára de még hétköznapi használatra is alkalmatlan volt szerintem ez a két telefon. A kijelző felélesztése után a kép sok esetben villant egyet jelezvén, hogy már itt akad az egész rendszer. A kamera alkalmazás a főképernyőről képtelen volt 3x egymás után elindulni fagyás nélkül. A kamera használata után meg hosszú másodpercek teltek el mire a főképernyő használható lett. Telefonálás közben mindig feléledt a kijelző, szétnyomkodva a fülemmel a menüt, egy megoldás volt gombbal lezárni aminden esetben. A szabad memória hiánya miatt a böngésző pár megnyitott oldal után rendre percekig kifagyott a hátlapot be lehetett nyomni az ujjlenyomat olvasó meg max 3 ujj eltárolására volt képes, de sok esetben lassú volt vagy fel sem ismerte a regisztrált ujjlenyomatot. A kommentek alatt ment a sírás, hogy milyen trükkel rögzíthetsz egy mintára kettő ujjlenyomatot. A hangerőszabályzó olyan hangosan kattan, hogy felébreszti a melletted alvó embert és az extrém módon melegedő procira már ki sem térek, mert így is szétoffoltam ezt a hszt. SORRY :D

Ezeknél az Se sokkal megbízhatóbb/szerethetőbb kis készülék.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6127) #86564352 válasza xZer0kidx (#6125) üzenetére


#86564352
törölt tag

nekünk a legtöbb appnál a kijelző bal felső sarkában van egy használható visszalépés "gomb"

nem kell ujjtornázni azért, a swipe is is visszalép

(#6128) Luck Dragon válasza judas13 (#6124) üzenetére

Jól emlékszel . Pontosabban ez a magán kütyüm . :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6129) kutga válasza xZer0kidx (#6126) üzenetére


kutga
nagyúr

Egyetértek, A51 volt nekem is, hamar cseréltem, leginkább a Mediatek procival voltak ott gondok.

Egyébként olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy a családban van A71, A52 és SE2020 is, igazából egyikkel sincs komoly probléma, csak míg nekem az A52 többet nyújt, hugomnak pl. teljesen jó az SE is.

Let the Zone take me if I am.

(#6130) xZer0kidx válasza #86564352 (#6127) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ezt csak azért írtam, hogy a swipe ismeretének hiánya még nem okoz fennakadást a készülék használata során.

#6129 kutga

Médiafogyasztás vagy all in one készüléknek szerintem is jobb egy A szériás Samu mint a kis SE. Az A52s 5G-nél már azt éreztem, van olyan jó, hogy nem kergetne őrületbe a használata ha egy készülékben akarnám letudni a mozizós-netezős-zenehallgatós multimédiás kütyümet.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6131) kutga válasza xZer0kidx (#6130) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, az A52-t elég jól összerakták, hogy egy év múlva milyen lesz, azt majd meglátjuk, a Samsungok hajlamosak romlani hosszú távon. :)

Let the Zone take me if I am.

(#6132) lindermen válasza kutga (#6131) üzenetére


lindermen
aktív tag

Lassan egy hónap használat után már van némi tapasztalatom az A52-vel, és elég vegyes a kép. A nagyobb és szebb képet adó kijelző mellé társul még néhány előny: pl nekem tetszik a samsung tárcsázója, persze szokni kell ios után, de sok praktikus lehetőség van integrálva. A másik oldala, ami hiányzik: nem gyakori, de sajnos már most tapasztaltam egy-két akadást, meg fura villanást ami az ios után elég ijesztő :D . És hiányzik nagyon sok egyszerű dolog: pl beépített pdf olvasó: Adobe pdf olvasót használok a Samun, és amikor megnéztem amit akartam, akkor nem az előző app-ba dob vissza, ahonnan megnyitottam a pdf-et (pl. gmail), hanem a pdf olvasó app főoldalán kötök ki. Lehet hogy ezeket be lehet állítani, finomhangolni, csak akkor miért nem úgy van eleve beállítva ahogy logikusabb? A másik a csatolt eszközök pl headset akkuszintjének kijelzése, ami szintén bonyolultabb, nehézkesebb. Nekem ezek az egyszerű dolgok hiányoznak talán a legjobban. A rendszer sebessége viszont az említett egy-két fura, másodpercnyi akadást leszámítva kielégítő... Szintén elnézést a hosszú bejegyzésért. :R

(#6133) kutga válasza lindermen (#6132) üzenetére


kutga
nagyúr

Vannak itt is furcsaságok, igen. :D

Let the Zone take me if I am.

(#6134) judas13 válasza Luck Dragon (#6128) üzenetére


judas13
addikt

:K ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6135) V-I-D-A válasza xZer0kidx (#6125) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Melyik gesztusok működnek nálunk?

(#6136) csendes válasza shifty! (#6123) üzenetére


csendes
őstag

Nem igényeltem, kaptam kérés nélkül, ez az egy típus van a cégnél. Teljesen fölösleges lett volna utánanézni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6137) csendes válasza Noukoum (#6118) üzenetére


csendes
őstag

Nem. A marketing egy ajánlat, ígéret, "ez neked a legjobb". Ezzel szemben a valóságban nekem ez gyenge közepes. Mint ilyen, természetesen részben szubjektív, függ attól, hogy ki mire akarja használni, számára ez az önkifejezés, egy csoporthoz tartozás bemutatásának az eszköze, vagy éppen ellenkezőleg. De vannak mérhető elemek, például az akku és a kijelző esetében.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6138) csendes válasza xZer0kidx (#6125) üzenetére


csendes
őstag

Amiért most már nem szeretem az okostelefonokat, az inkább az emberekre, főleg a fiatalokra gyakorolt hatása, de ez már messze vezetne. Ott van a hivatalos oldalon, hogy "nagyon bejön" - annyira nem. Élénk retina HD kijelző - fárasztóbb rajta olvasni, mint az előző AMOLED kijelzővel. Kaptam hozzá töltőfejat, csak azt külön kellett kérni, mert a dobozban nincs. Az, hogy a hivatalos felhasználói útmutatóban leírt gesztusok nem a leírás szerint működnek, egyszerűen dühítő annak, aki vette a fáradságot, hogy elolvassa.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6139) csendes válasza Zozo0525 (#6119) üzenetére


csendes
őstag

Nem vettem meg. Attól biztonságos, hogy nincs rajta jack headset csatlakozó? Vagy azért nincs rajta, hogy rá lehessen sózni még egy fejhallgatót is a vevőre?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6140) bostone válasza csendes (#6137) üzenetére


bostone
addikt

Apple alsó kategóriában indult a készülék és ezt is képviseli. Minden alkatrész több generációval ezelőtt jelent meg a processzor kivételével.

A mobilok mára számtalan bevetési lehetőséggel rendelkeznek, akár professzionális szinten, mint munkaeszköz is megállják a helyüket. Egy komplett számítógépet hordasz a zsebedben, hogy mire alkalmazzák a felhasználók az szabadon választott.

(#6141) csendes válasza lugosi (#6121) üzenetére


csendes
őstag

Linux-szal próbáltam, libimobiledevice és ifuse használatával. Felismerte a telefont, megjelentek a mappák, még egy új mappát is létre tudtam hozni a telefonon, de állományok felmásolása már nem sikerült. Egyébként erről van szó: [link] , a töltés működik vele, és az volt a lényeg.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6142) Zozo0525 válasza csendes (#6139) üzenetére


Zozo0525
őstag

A biztonság es a jack csatlakozó hiánya semmi köze.... Csak szolok a Samu amit kedvelsz sem ad mar töltőt.... Nem is értem miért trollkodsz itt? Nem jon be a telefon add vissza a cégednek vegyél egy samut amoled kijelzovel.... Es meglesz a lelki béke. Legyen szép az estéd:R

(#6143) bostone válasza Zozo0525 (#6142) üzenetére


bostone
addikt

Nem trollkodik, csak más a hozzáállása a témához.
Arról számolt be, hogy alapjában nem kedveli ezt a világot. Az SE egy véletlen volt, ajánlat a sorstól.
:)

(#6144) Zozo0525


Zozo0525
őstag

ok akkor adja vissza és vegyen samu-t lehet kapni jókat már 750.000 Ft-t igaz ahhoz sincs töltőfej de ott nem zavarja csak itt :-)
semmi gond nem jön be neki akkor így járt

(#6145) bostone válasza Zozo0525 (#6144) üzenetére


bostone
addikt

Ha az élet mindig ilyen egyszerű válaszokat adna apró kérdésekre, a föld is a másik irányba forogna, nem gondolod? :)

(#6146) Zozo0525 válasza bostone (#6145) üzenetére


Zozo0525
őstag

Nem igazan ertelek. Most hogy jon ide ez? Ha nagyon nem jon be az ios es a samu igen akkor nem kell erőltetni szerintem
Nem kell meggyőzni es nem is lehet....

(#6147) lugosi válasza csendes (#6141) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem ismerem a konkrét csatlakozót, én az Apple-félét használom, azzal nincs gond. Lehet, sőt inkább valószínű, hogy nem MFi a csatlakozó, és az párosítva Linuxszal, nem tuti recept a sikerre iPhone esetén azért. ;)

Ezzel a véleményeddel teljesen egyetértek: “Amiért most már nem szeretem az okostelefonokat, az inkább az emberekre, főleg a fiatalokra gyakorolt hatása”.

(#6148) csendes válasza Zozo0525 (#6144) üzenetére


csendes
őstag

Csak annyit akartam írni, hogy a gyári töltőfej - amit szintén kaptam - elég nagy darab, kényelmetlen zsebben hordani. Erre sikerült találni egy nagyon olcsó megoldást egy adapterrel, amivel meglevő micro USB-s kábellel tölteni lehet a telefont. Ez szerintem hasznos info, nem trollkodás.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6149) csendes válasza Zozo0525 (#6146) üzenetére


csendes
őstag

Meggyőzés gyorsan megtörtént, mivel kötelező munkaeszköz. Működik. A cégnél még egy elemzés is van róla, hogy összességében ez a létező legolcsóbb megoldás a vállalati E-mail-ek biztonságos olvasására mobilon. Ettől még véleményem lehet róla.
Ha magáncélra vennék (nem tervezem) okostelefont, akkor valószínűleg belépőszintű Motorola, Realme vagy Xiaomi stb. lenne, ami éppen a legolcsóbb.
Amin még elgondolkodtam, hogy egy iPad hogyan lehet olcsóbb ennél az iPhone-nál?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#6150) #86564352 válasza csendes (#6149) üzenetére


#86564352
törölt tag

Tablet másra való. Az alap iPad csak wifis, gyengébb kamera, nem fér a zsebedbe. A mobilos iPad ára már van ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.