Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Luck Dragon válasza Pfiucska (#6550) üzenetére

Igen ez engem is meglepett. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6552) xZer0kidx válasza Pfiucska (#6550) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A szolgáltatásokban ált. olcsóbbak mint a konkurencia (bár lassan a telefonjai is ide tartoznak :DDD), mondjuk támadják is (gondolom részben) emiatt. Apple music 1500 vs Spotify 1850, TV+ 1890 vs Netflix 2500, stb...

Az apple oneról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6553) shifty! válasza Luck Dragon (#6549) üzenetére


shifty!
senior tag

Ma is tanultam valamit :DDD Nem hittem volna, hogy olcsóbbra jön ki, mondjuk nem számoltam utána. Hasznos, köszi! :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#6554) tboldi válasza xZer0kidx (#6552) üzenetére


tboldi
nagyúr

Felsőoktatási diákigazolvánnyal pedig 699 az Apple Music, és van lossless is ellentétben a Spotifyjal. :))

Nekem még ezen kívül 50 GB iCloudom van 299-ért, úgyhogy nem egész 1000 Ft a havidíjam. :D

[ Szerkesztve ]

(#6555) Noukoum válasza xZer0kidx (#6552) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert a forint árakat nem frissítik. Ha erősödne a forint akkor drágább lenne mert máshol euróban kell fizetni. :D
Itthon teljesen rendben van ezeknek a szolgáltatásoknak az ára, viszont nyugati tendenciákból már látjuk hogy lesz ez még több is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6556) xZer0kidx válasza tboldi (#6554) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az az ár se kutya :D
Ebben a helyzetben az Apple egyik előnye a forintos árképzés a Spotify ezért (is) csúszik el kissé.
Normál helyzetben az AM + cloud annyi mint a Spotify előfizetés és ahogy irod ott a lossless + a spatial, mélyebben van integrálva a rendszerbe stb.

#6555 Noukoum

Lehetne itthon is euróban fizetni ahogy a spotit, de valamiért mégis ennyi az ára. Mondjuk nekik ez csak kiegészítő szolgáltatás az ökoszisztémán belül tartásra nem létszükséglet mint a konkurencia esetében.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6557) Noukoum válasza xZer0kidx (#6556) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] Ahol euró van ott 1 euró az ára. Apple music 5 euró, pont mint a spotify. Csak itthon forintban fizetünk és nem volt frissítve évek óta az ára. :)
A jövő az hogy ebből fognak megélni a cégek. A termékek drágák lesznek, kevesebbet vásárolunk. Szolgáltatásból több profitot lehet (majd) termelni, ezt az Apple szépen fel is ismerte.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6558) shifty! válasza tboldi (#6554) üzenetére


shifty!
senior tag

Még egy ok hogy visszamenjek MSc-zni :DDD

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#6559) Luck Dragon válasza tboldi (#6554) üzenetére

Nem is tudtam hogy még tanulsz :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6560) xZer0kidx válasza Noukoum (#6557) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hát én sem számítok arra, hogy a végtelenségig marad ez az ár függetlenül az euro árfolyam változásától, bár őszintén drasztikus áremelésre se számítok legyen az a forintos ár frissítése vagy euró alapú fizetés bevezetése. Szerintem még egy darabig a hardverből facsarják ki a nyereségük nagyobb részét, bár így sem kell félteni őket mert az appstore se teljesít rosszul ugye a lényegesen fizetőképesebb felhasználói miatt. A konkurencia se marad tétlen már ami az árak emelését jelenti (pl.Netflix), gondolok ezalatt a Spotifyra mondjuk akiknél még mindig nincs hifi és ha lesz az sem biztos, hogy ingyen adják majd a jobb hangminőséget.
Az ingyenes lossless is azt sugalja nekem, hogy még egy darabig az előfizetői tábor gyújtése zajlik, kezdvezményes árral, vagy egy megtartott ár + új ficsőrök bevezetésével...
Ez magyarországon így valósul meg, forintban lényegeseb olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6561) Luck Dragon

Már nem sok van vissza . És ez még csak az SE :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6562) xZer0kidx válasza Luck Dragon (#6561) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Mosd elkezdted és már az iphone se+ gen 3 (2024)-en fejezi be. :D A közel 7000 fotóm se ment fel csak úgy pikk-pakk, igaz nekem Wifi+hálózati töltő beállítással töltőtte fel, úgy viszont nem érdekelt meddig szöszmötöl vele.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6563) Luck Dragon válasza xZer0kidx (#6562) üzenetére

Igazából ráér három napos hétvégét tartók. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6564) tboldi válasza Luck Dragon (#6559) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#6565) Noukoum válasza xZer0kidx (#6560) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyilván nem holnaptól fog megváltozni minden. De pl. az USA 4k netflix ár már szépen növekszik, jelenleg 20 dollár. Ez nálunk 20 euró lenne ami ugye 7500 forint. Örüljünk hogy tudják hogy a balkánon senki nem venné ezeket a szolgáltatásokat nyugati áron, így fele annyiért adják őket. :DD de inkább :(

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6566) Luck Dragon válasza tboldi (#6564) üzenetére

:F :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6567) Pfiucska válasza Luck Dragon (#6566) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Tippelek. Covid helyzet miatt folyamatosan ervenyes a diakod a veszelhelyzet vegeig. Tehat elmeletileg, hiaba jart le 2020 marcius korul a hallgatoi jogviszonya, ervenyes maradhatott meg a mai napig a diakja :D

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#6568) Luck Dragon válasza Pfiucska (#6567) üzenetére

Majd kiderül , vagy nem :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6569) tboldi válasza Pfiucska (#6567) üzenetére


tboldi
nagyúr

Közel jársz, még van érvényes jogviszonyom, de a tanulással valóban nem nagyon haladok mostanság. Meg a sok digitális oktatás miatt el is ment a kedvem igazából. :B

[ Szerkesztve ]

(#6570) Luck Dragon válasza tboldi (#6569) üzenetére

Ezzel nem vagy egyedül , digi oktatás én sem szerettem meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6571) Pfiucska válasza Luck Dragon (#6570) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

+Boldi

Én élem az online orakat, idoben kevesebb raforditast igenyel igy a dolog.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#6572) xZer0kidx válasza Luck Dragon (#6563) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A villamos energia legyen veled :D no meg némi türelem.

#6565 Noukoum

Igen, a régiós áraknak én is örülök. Öröm az ürömben, hogy mi ennyit érünk. Vagyis inkább ők mennyit érnek, mert úgy is lehet nézni, hogy Dániában miért 15eur a Spotify? Ennyivel jobb lenne ott a szolgáltatás, vagy igazából ennyit ér a cég szerint, vagy ők fizetik ki mondjuk Pakisztán 1.5 euros árának bukóját. Jó is rossz is a régiós árazás.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6573) Noukoum válasza xZer0kidx (#6572) üzenetére


Noukoum
veterán

Megfog ez majd szűnni szerintem. Csak ahhoz hogy gyorsan elterjedjen muszáj volt és mint látható igen hatékony.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6574) FLD1987 válasza Luck Dragon (#6541) üzenetére

Én az Apple iPhone SE (2020) mobiltelefonomnál az Apple iCloud szolgáltatást használom, hogy oda felmenjenek a képek. Utána a Windows 11 Pro operációs rendszeren lévő Apple szoftver segítségével letöltődik a fénykép a laptopomra. A fényképeket pedig átrakom a Microsoft OneDrive szolgáltatásába.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#6575) Luck Dragon válasza FLD1987 (#6574) üzenetére

:R :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6576) bostone válasza Luck Dragon (#6544) üzenetére


bostone
addikt

3 iPad?
:Y
Mindet használod egyszerre?

(#6577) Luck Dragon válasza bostone (#6576) üzenetére

Többnyire . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6578) Šolaire válasza Luck Dragon (#6549) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia nekem is az 50gb van előfizetve szerintem megér 300 forintot. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6579) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hol található a gyári videó lejátszó az iphone telefonokban?

(#6580) Luck Dragon válasza gyuri2008 (#6579) üzenetére

Fotók app/ albumok / majd egy kicsit lejjebb / videók

Šolaire
Igen , eddig jó , már fel is ment rá amit szerettem volna. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6581) gyuri2008 válasza Luck Dragon (#6580) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#6582) Luck Dragon válasza gyuri2008 (#6581) üzenetére

Szívesen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6583) Luck Dragon

Úgy néz ki, hogy az új SE-t már tesztelik . [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6584) Noukoum válasza Luck Dragon (#6583) üzenetére


Noukoum
veterán

Durva hogy már az SE2 is majdnem 2 éve jelent meg. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6585) Luck Dragon válasza Noukoum (#6584) üzenetére

Na igen , de olyan mintha csak tegnap mentem volna érte . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6586) xZer0kidx válasza Luck Dragon (#6583) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Mindig elgondolkozom azon, hogy műkedvelő telefonrajongóként :D hogyan álljak ehhez a készülékhez. Sajnos tartom magam a régebben hangoztatott véleményemhez, hogy az SE 3-ra SZERINTEM nincs semmi szükség. Az Apple szemszögéből megértem, hogy a választékot teljesen 5g-siteni akarják, de ha az a trend, hogy a telefonok egyre nagyobbak miért nem a 8+-ból lett SE ez számomra érthetetlen.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6587) Luck Dragon válasza xZer0kidx (#6586) üzenetére

Ezzel nem vagy egyedül , egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6588) Noukoum válasza xZer0kidx (#6586) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig egyértelmű, hogy ne ezt hanem a drágább modelleket vedd. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6589) xZer0kidx válasza Noukoum (#6588) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

és #6587 Luck Dragon nak is.

Persze, céges szemszögből értem én a dolgot, csupán értetlenkedek, hogy miért a normál méretű SE (megint) miért nem a plusszos modell ha már plusz pénzt akarnak legombolni rólunk. Gyártósor? Ha olcsó legyen kicsi? Ne kannibalizálja az i13 vásárlóit? Ne legyen az olcsó modellekből párhuzamos gyártás, értékesítés? Na mindegy jön, örülünk neki :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#6590) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Valaki esetleg tudna infót mondani mi lehet a baj.
1 éves a készülék a napokban járt le a garancia.
Erre most az aksi meg adja magát.
Le veszem a tōltöröl 100 százalékon van.Egesz nap 1 százalékot sem veszít aztán délután 4kor Ki kapcsol hogy le merült.(7.41perces kijelzo idővel!!!)
Rá tolom a töltöre és azonnal 96szazalon van.
Es a Screenshot nem tévedés nem eliras.

(#6591) Luck Dragon válasza GAPZC96 (#6590) üzenetére

Hát ez szerviz , szerintem elmondható hogy a topicban már vannak- voltak ilyen jellegű hibák . Vége mindig a szerviz marad .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6592) #86564352 válasza GAPZC96 (#6590) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha hivatalos értékesítőnél vetted, még tart a szavatosság.

(#6593) Noukoum válasza GAPZC96 (#6590) üzenetére


Noukoum
veterán

A gyártói vagy a bolti garancia járt le?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6594) GAPZC96 válasza Noukoum (#6593) üzenetére


GAPZC96
csendes tag

Az iPhone által megadott 1ev garancia járt le csütörtökön.Bolti garancia nincs használtan vettem számla nélkül.

(#6595) Noukoum válasza GAPZC96 (#6594) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor tényleg szerviz. Esetleg egy rendszervisszaállítást meglehet próbálni előtte. Nem a hideg miatt csinálta véletlenül?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6596) GAPZC96 válasza Noukoum (#6595) üzenetére


GAPZC96
csendes tag

Sajnos nem.Most is reggel fél 6 óta nyuzom és még mindig 100 százalékot mutat az aksi.
Le szokott menni 96ig aztán ki kapcsol majd újra indítas után megint 100 százalékot mutat es működik 6-7 órán keresztül.
Akku kapacitása 97 százalékot mutat

(#6597) Luck Dragon válasza GAPZC96 (#6596) üzenetére

Szerintem ebből akkumulátor csere lesz , mert elvileg benne van a vezérlő és az romlott el . (Tipp) :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6598) #86564352 válasza GAPZC96 (#6594) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gyári/normális töltő és kábel? A battery health hány %-ot jelez? Egy próbát megér teljesen lemeríteni, teljesen feltölteni és még rendszer factory reset. (backup után persze)

(#6599) gmark86


gmark86
tag

Sziasztok!

Abban tud valaki segíteni, hogy ha nem ebbe a régióba szánt készüléket, pl. USA vagy Japán vesz valaki, az miben különbözik az EU-stól? Húgomnak vettem ilyen készüléket, és az átlag kb. 180eFt helyett 150-ért ilyet kínált az egyik webshop. Az, hogy más régiós, a honlapon nem volt feltüntetve, érdeklődésre írta meg a hely. Amikor pedig rákérdeztem, hogy ez miben valósul meg, arról tájékoztattak, hogy lekapcsolhatatlan kamerahang, illetve hogy ez a jelenség szoftverfrissítéssel és magyar SIM-et használva elmúlik.

Mivel nem szerettem volna meglepetéseket, esetleg furán működő telefont, ahogy az összefoglaló is írja, inkább a drágább, ténylegesen ide szánt verziót vettem meg.

Kérdezem ezt okulásból, valamint hogy ha más is belefutna az olcsóbb verzióba, tudja, mire számíthat.

iPhone 11 128GB; Huawei Mediapad T1 8.0 Pro, Huawei Mediapad T3 10, Lenovo C340 IML; Lenovo M73 SFF; Mac Mini Late 2014

(#6600) csendes válasza gmark86 (#6599) üzenetére


csendes
őstag

Nem érdemes más régiónak gyártott iPhone-t venni. SE modellszámok: Model numbers: A2275 (Canada, United States), A2298 (China mainland), A2296 (other countries and regions). Nem egyformák az LTE sávok: [link] Ha például HA-n veszel, akkor is célszerű a modellszámot ellenőrizni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.