Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Mr.Grincs válasza Gyufaaa (#16600) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Neked milyen hibák jelentkeztek? Nekem egyszer volt egy hálózat eldobás és újraindítás után megjavult. Azon kívül nagyon mást nem tapasztaltam, hála az égnek. Akksi idő, mintha jobb lenne. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16602) giroud199 válasza Mr.Grincs (#16599) üzenetére


giroud199
aktív tag

Köszi , igen alit már évek óta használom ,de egyszerűen megtetszett az a tok... kuponkoddal ,ajándék üveggel ,a legjobb tok most 7200ft szállítással :U
egy próbát ennyiért talán megér ,maximum a jövőben rájuk sem nézek :B
(alirol már úton van egy Steve Jobs os tok ,csal bírjam kivárni)

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#16603) galuska95


galuska95
aktív tag

Sziasztok! Ios 13.1.3-an jobb lett a multitasking mint 13.1.2-n?

(#16604) lindermen válasza galuska95 (#16603) üzenetére


lindermen
aktív tag

Sziasztok,

Multitasking olyan szempontból jobb, hogy nekem nem töltenek annyit újra az appok mikor váltogatok közöttük. Nekem a sebesség egyértelműen, érezhetően jobb lett.

(#16605) Gyufaaa válasza Mr.Grincs (#16601) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Érdekesség, hogy tegnapi nappal (nem tudom mi lelte), de normálisan működik megint a vezérlő felhúzása. Ez az egy problémám volt csak vele. :U

(#16606) csaba1203 válasza Gyufaaa (#16605) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem indítottad újra?
Az csodákra képes időnként.

(#16607) zmtTom


zmtTom
tag

Lehet az IOS-sel dupla facebook vagy messenger vagy vibert használni úgy mint az androidos telefonokon?

(#16608) galuska95 válasza lindermen (#16604) üzenetére


galuska95
aktív tag

Koszi!

(#16609) btudos válasza zmtTom (#16607) üzenetére


btudos
veterán

Nincs lehetőség ilyenre, az Androidos telefonok közül is csak néhány gyártó oldotta meg az alkalmazások duplázását.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16610) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

téves

[ Szerkesztve ]

(#16611) Gyufaaa válasza csaba1203 (#16606) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Most nem. Minden frissítés után újraindítom. Érdekes, de örülök, hogy működik rendesen 😊

(#16612) stifi82


stifi82
aktív tag

SOS Segítséget kérek hogy tudom vissza tenni a 12.4.1 ios-t a telefonra?
Ez a 13as 1 fos ez nem ios

(#16613) galuska95 válasza stifi82 (#16612) üzenetére


galuska95
aktív tag

sajnos sehogy

(#16614) lindermen


lindermen
aktív tag

Nekem most esett össze az emlékeztetők app. Tegnap óta nem működnek rendesen az értesítsek. Azzal még elvoltam, hogy a kezdőképernyőről ha elvégeztem egy taskot az még az alkalmazásban ugyanúgy maradt, viszont most nem tudom az appon belül sem kipipálni. Mindenkinek működik rendesen?

(#16615) giroud199 válasza lindermen (#16614) üzenetére


giroud199
aktív tag

13.1.3 óta nálam is érdekes dolgokat művel a telefon... kezdte egy komplett hálózat eldobassal, azóta meg nem egyszer omlott össze a face stb... :(( :(
(viszont az akksi javult)

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#16616) Gyufaaa válasza lindermen (#16614) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Újabban a zenelejátszóban vettem észre anomáliát. A törlést valahogy nem sikerül végrehajtania... :(((

(#16617) lindermen


lindermen
aktív tag

Ezek szerint nem csak az emlékeztetőket érinti a probléma, elég szerteágazó.. :U

Pedig először nem akartam frissíteni, inkább megvárni a későbbi stabil kiadásokat, de igazából anno a 12-vel nem volt ilyen / ennyi gond..

[ Szerkesztve ]

(#16618) zmtTom


zmtTom
tag

Be van állítva a telefonra 3db email cím kezelése a MAIL aplikációba. Az értesítések között be van állítva hogy jelezzen és jelenjen meg a zárolt képernyőn. De hiába érkezik levél, akármelyik email címre, nem jelez egyből a telefon. Hol és mit kellene be állítani hogy egyből jelezzen?
Köszönettel

(#16619) odrif válasza zmtTom (#16618) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Amióta IOS 13 van a telefonon azóta a mail app nekem is teljesen sz@r lett.
Ez a tegnapi 13.2-vel sem lett sokkal jobb.
Reméljük javítják hamar.

20 éve a Prohardveren

(#16620) zmtTom


zmtTom
tag

Nagyon szépen köszönöm. Váltottam is GMAIL app-ra.

Illetve az ébresztő hangerejét hogyan tudom változtatni mert nagyon hangos amikor megszólal. :R

(#16621) Weihe2


Weihe2
csendes újonc

Hi All,
13.2 óta megint néha alig lehet "felhúzni" a vezérlőközpontot, lassan frissíti az emaileket is. Néha random laggol a rendszer.
@zmtTom Ezt a mail frissítéses témát nálam már a 13 óta csinálja, most 13.2 óta megint még szarabb lett.

He took a duck in the face at 250 knots

(#16622) galuska95 válasza zmtTom (#16620) üzenetére


galuska95
aktív tag

Beallitasok hangok es haltikus jelzesek es a csengohangerejet allitod a csuszkan. Kulon nem tudom hogy lehet e...

(#16623) odrif válasza zmtTom (#16620) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

a Gmail nekem is külön van, de a céges levelezést a Mail-al oldom meg.
Pontosabban csak oldanám meg, mert a 13 óta hagy némi kívánni valót maga után a dolog.

20 éve a Prohardveren

(#16624) Weihe2 válasza Weihe2 (#16621) üzenetére


Weihe2
csendes újonc

Most úgy néz ki, hogy a kocsim riasztójával nem képes kapcsolódni. Még nem teljesen biztos, tesztelni fogom, de mivel eddig működött, nekem nagyon gyanús. 30 percig ültem egy helyben, próbálgattam, az operátor azt mondta náluk rendben lévőnek tűnik a cucc. Voltam olyan ideges... Valakinek hasonló?

[ Szerkesztve ]

He took a duck in the face at 250 knots

(#16625) weinmaker válasza Weihe2 (#16621) üzenetére


weinmaker
őstag

Szia! Ez nálam is így van, nem is értem. Elég bosszantó!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#16626) Weihe2 válasza weinmaker (#16625) üzenetére


Weihe2
csendes újonc

Hello!
Az ügyfélszolgálattal megoldottuk a problémát. A telefont a frissítés után újraindítottam, és a jelek szerint ez volt a hiba. Az újraindítás után "elfelejtette" a távfelügyelet által beadott kódot. Emiatt az első csatlakozási kísérlet után letiltotta a BLE modult. Ezután a kódot újra telepítették, de előtte nem mellesleg az aplikáció számára megadott engedélyeket mindenestül újra meg kellett adni, mert az applikáció engedélyeket is "elfelejtette".
A BLE modult ezután visszakapcsolva már sikerült az azonosítás. Szóval nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy a frissítés volt a ludas, de továbbra is gyanús, hogy volt köze hozzá.

He took a duck in the face at 250 knots

(#16627) beer1


beer1
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valami olyan beállítás, amivel letudom tiltani, hogy ha valaki szám nélkül hív egyáltalán ne tudjon hívni ?
Es meg egy kerdes szivargyujtorol nem töltött a telefon, amikor bedugtam nem csinált semmit aztán volt egy pillanat 1-2 másodperc felvillant hogy kellékek használata vagy valami ilyesmi és utána sem töltött és nem is találtam ilyet a beallitasokban vmi tipp?

(#16628) T.ati válasza beer1 (#16627) üzenetére


T.ati
tag

Nálam akkor fordult elő ez a felirat, ha nem MFI kábelt akartam használni.

(#16629) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Hello, nem tudja valaki a gyari mail progi mi a banatert nem frissit a hatterben? Csak akkor mutatja az uj mail-t ha belemegyek az appba. Minden be van kapcsolva es megis igy csinalja. Koszi

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16630) beer1 válasza T.ati (#16628) üzenetére


beer1
aktív tag

Gyári kábellel dugtam be

(#16631) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
valamikor het elejen frissitett a 7 es em a 13 valamennyire. Eddig minden ok!
Most kellett volna telefonalnom es nem tudok!!!!
Nem hallom a tuloldalt!! Probaltam ujrainditani de ugyanaz!!Kiprobaltam a messenger hivast es ott sem hallanak. Viszont hang van!! Rendszerhan billentyuhang.
Mit tudok kezdeni vele???/ voda /
udv

[ Szerkesztve ]

(#16632) Norbi. válasza nagyfejü (#16631) üzenetére


Norbi.
őstag

"Nem hallom a tuloldalt!! Probaltam ujrainditani de ugyanaz!!Kiprobaltam a messenger hivast es ott sem hallanak."

Most te nem hallasz, vagy téged nem hallanak? Vagy egyik sem megy?
Rendszerhang meg billentyűhang azért lehet, mert az az alsó hangszóróból jön, a beszédhangszóró más.

[ Szerkesztve ]

(#16633) nagyfejü válasza Norbi. (#16632) üzenetére


nagyfejü
őstag

Pontositok en sem hallok es a tuloldal sem hall!!! Hivaskor nincs hivojang es a hangszoroikon is inaktiv!

(#16634) Norbi. válasza nagyfejü (#16633) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor az valószínűleg audio ic lesz. :((
Azzal te nem fogsz tudni mit csinálni, pár nem hivatalos Apple szervíz vállalja a cseréjét, 20-40 ezer forint közt általában.

[ Szerkesztve ]

(#16635) nagyfejü válasza Norbi. (#16634) üzenetére


nagyfejü
őstag

Koszonom!

(#16636) nagyfejü válasza Norbi. (#16634) üzenetére


nagyfejü
őstag

Meg egy kerdes!
Nem ertek hozza azert. Hogy tudok visszaallni a regi 4 s re ideiglenesen??? Csak atrakom a sim kartyat?? Vagy valamit meg?? Ha errol lementem az adatokat azt ra lehet rakni a regi 4 esre??

(#16637) Norbi. válasza nagyfejü (#16636) üzenetére


Norbi.
őstag

A kártyád át tudod rakni, de kelleni fog hozzá egy sim adapter, mert abba még micro sim való. Adatokat nem fogsz tudni átpakolni, mert azon régebbi iOS van, max a névjegyeid.

(#16638) galuska95 válasza nagyfejü (#16636) üzenetére


galuska95
aktív tag

Iclodba csinalsz biztonsagi mentes es ha bejelntekezel a 4s-en icloadba akkor feldobja hogy a biztonsagi mentesbol visszallitja a telefont. Egyebkent en itunes-al meg ujraraknak az i7-et hatha segit ezen a probleman de sanszos hogy bekrepalt az audio IC

szerk.: lehet nem fog minden mukodni a regi telefonon

[ Szerkesztve ]

(#16639) Norbi. válasza galuska95 (#16638) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem fogja visszarakni a mentést neki, mert a 4S-en max iOS9 van, míg írta, hogy 13-ra frissített az i7-en. Régebbi iOs verzióra nem tud költözni.

(#16640) galuska95 válasza Norbi. (#16639) üzenetére


galuska95
aktív tag

Ah koszonom, ezt nem tudtam!

(#16641) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Szisztok!
Köszönöm a tanácsokat!
Próbálkoztam.
Ha bedugom a fülest a zenét nem teszi át a fülesre!!!
Bt fülessel tudok telefonálni!!
Hallanak és én is hallok.

(#16642) stifi82 válasza nagyfejü (#16641) üzenetére


stifi82
aktív tag

Egy vicc az egész ami a 7es körül megy ezen ami létezik be tud szarni aztán arany áron cserèlik mikor 7$ az egész [link] . Ha nem garis és van az embernek ambiciója hajrá! Ha elbaltázza akkor lesz egy kis téglája

(#16643) nagyfejü válasza galuska95 (#16638) üzenetére


nagyfejü
őstag

Sajnos megpróbáltam!!! Az a szar nem tuja visszarakni a mentést mert valami hiba van a visszairásnál!!!!!!

(#16644) dejaris válasza stifi82 (#16642) üzenetére


dejaris
addikt

Sima liba ujra forrasztani ránézésre, de nagyon nem egyszeri felhasználónak.

Köszi, hogy megosztottad, rendelek is tartaléknak. Már régebb let tárgyalva, hogy lehet ez elfog pattani nálam pár hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#16645) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Csináltam mentést az itunes el , amit utána nem állitott vissza irási hibára hivatkozva!Van valami más tuti visszaállitás? A 3utools már nem preferálja az ios 13 at!
Ugy néz ki öröklöm a lányom 8+ át. Arra rá lehetne applikálni a 7 es mentését?
Almáséknál hogy müködik a telóváltás? Simán átteszem a sim et és ennyi?

üdv

(#16646) tomee77


tomee77
csendes tag

Sziasztok,

A telefonom elmúlt 2 éves, az akkum már csak 76%-os és elég gyorsan is merül már.
Székesfehérváron valaki cseréltetett már akksit valamelyik szervizben (pl: iKonzol).
Ajánlott/nem ajánlott? Vagy vigyem el hivatalos szervizbe?

Köszi.
T

Z3c->i7

(#16647) galuska95 válasza tomee77 (#16646) üzenetére


galuska95
aktív tag

Szia! Iphone topikban is tedd fel a kérdést hátha van ott valaki fehérvárról. Volt régebben akksi csere akció hivatalos szervizekben, nem tudom még él e.

(#16648) lindermen válasza tomee77 (#16646) üzenetére


lindermen
aktív tag

7-esre már pont nem él az akció vagyis nem annyira kedvező már.

link

(#16649) csaba1203 válasza tomee77 (#16646) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha tervezel vele még 2 évet,akkor szerintem megéri ráköltened.
Ha cserélni szeretnéd hagyd így.

(#16650) giroud199


giroud199
aktív tag

Azt hol lehetne beállítani ,hogy nem villanjon fel minden ertesitesnel a kijelző? :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.