Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Tibee86 válasza HarleyCustom (#16099) üzenetére


Tibee86
veterán

Mikor kijött a 7 már akkor lightning earpods-ot adtak mellé.

(#16102) HarleyCustom válasza Tibee86 (#16101) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Már bocs,de a megjelenéskor jack headset volt benne,még a 8-ban is. Nekem volt elég sok. Ne mondd már...és plusz adtak átalakítót.
:D
Lehet az újak már ilyenek,de anno úgy volt,ahogy mondom.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16103) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Amikor először vettem iphone 7-est, akkor is lightning csatlakozós volt, és ott volt mellette alul a papír aljára berakva. Elvileg.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#16104) Alex91 válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


Alex91
félisten

Oregszel, romlik a memoriad...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16105) tboldi válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nope. Volt 7-esem és most 8 Plus-t nyúzok, lightning csatis EarPods volt mindkettő dobozában.

De meg lehet nézni a mobilarénás tesztet is, hogy milyen tartozékok voltak akkor a dobozban, illetve az Apple oldalát, hogy miket adnak most.

[ Szerkesztve ]

(#16106) Tibee86 válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondhatod, de nem úgy volt. ;]
De ha csak belegondolsz abba, hogy van egy telefon amin nincs jack csatlakozó, akkor a dobozban miért lenne olyan csatlakozós füles? Abból lett volna aztán igazán nagy hiszti.

[ Szerkesztve ]

(#16107) -Ben- válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


-Ben-
veterán

2016. szeptember 16. - 3:17

[ Szerkesztve ]

(#16108) lugosi válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lightningos volt már hozzá.

(#16109) Sanyi.il válasza HarleyCustom (#16102) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Lehet GSM boltos vételnél jack csatis van benne, meg a háttérkép is valami rajos csaje :DD

(#16110) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ne má’....srácok...
:D
Ezt nem hiszem el. Ti most szivattok...:D

Bassza meg...tényleg öregszem,de nagyon:D

Na jó,mentem:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16111) VerBert2526


VerBert2526
csendes újonc

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy mi történhetett? Este feltettem töltőre a telefont, majd levettem róla és irány az ágy.... reggel 33%-os akku töltöttség fogadott. Készítettem képernyő fotót, bár nekem nem segített. Mikor az égig érő oszlopokra kattintottam, azt írta, hogy nincs alkalmazás aktivitás. A telefon egész este repülő üzemmódban volt. Ha valaki ezt meg tudja fejteni, örök hálám. Nagyon rosszul érintett a dolog... és nem szeretnék hasonló meglepetéseket munkába indulós reggeleken.

[ Szerkesztve ]

(#16112) csaba1203 válasza VerBert2526 (#16111) üzenetére


csaba1203
addikt

Restart szerintem valami beragadhatott a háttérben.

(#16113) VerBert2526 válasza csaba1203 (#16112) üzenetére


VerBert2526
csendes újonc

Köszönöm! Azonnal megtörtént! Arra esetleg van ötleted, hogy mi tagadhatod be? Negyedik éve vagyok iPhone tulaj, ez a harmadik típusú készülékem, de nem tapasztaltam még ilyet. Ha lehetséges, meg szeretném előzni, hogy ilyen még egyszer előforduljon.

(#16114) csaba1203 válasza VerBert2526 (#16113) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem tudom megmondani de volt WP telóm anno és most is van android is és számtalanszor volt ilyen problémám de egy újraindítás csodákra képes. :K

(#16115) eladogeppc válasza VerBert2526 (#16111) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én még ilyet nem láttam iPhone esetén. Nálam Bluetooth szinkron is van az órával és ilyet nem csinált.
Restart szerintem is.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#16116) VerBert2526


VerBert2526
csendes újonc

Köszönöm a segítségeteket! Én sem tapasztaltam még ilyet soha, azért ijedtem meg. Remélem ez volt az első és az utolsó... egy ismerős most mondta, hogy neki is volt ilyen, már meg se tudja mondani, hogy mikor és csutkára merült tőle a telefon... kikapcsolt egy éjszaka alatt... Se azelőtt, se azóta...

(#16117) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !
Van olyan kamera app, amivel lehet ezt a háttér elmosást csinálni ?
Közeli/távoli fókusz szerűt ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#16118) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Még mikor megvettem a telómat, akkor vettem rá gyári tokot, hát ami elég jól kezd kopni, 3 hónap után. Hát megérte az a 14k-t. Most nézegetem az Aliexpresst, hát találtam hasonlót, töredék árért.

Rendelt már valaki innen ilyet? Linkelem őket : [link1][link2]

(#16119) galaxys80 válasza zeus_2k14 (#16118) üzenetére


galaxys80
veterán

Bőrtok koppintásom volt.
Köszönőviszonyban sem volt az eredetivel. Sem anyagába sem illeszkedésbe.

(#16120) JoseGee válasza zeus_2k14 (#16118) üzenetére


JoseGee
tag

Igen, többet is. Ötödik hónapja nyúzom, nekem tökéletes. Idővel picit kifényesedik a matt felület, de nem lesz tőle csúszós a felület. Ennyi pénzért, rendelj többet és nem lesz szükséged egy ideig tokra.

Ami késik, az nem jön időben

(#16121) zeus_2k14 válasza JoseGee (#16120) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Tőle vetted , vagy kitől?

(#16122) Alabástrom


Alabástrom
senior tag

Sziasztok!
Nem találok beárazós topikot...
Mennyiért lehetne elpasszolni egy ilyet? Két éves, tokban volt, úgyhogy csak pár mini karc a képernyőn, fekete, kártyafüggetlen, doboz, töltő, füles (sosem használt) meg van.
Köszi!

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#16123) stifi82


stifi82
aktív tag

Hali
Biztos emlékeztek aki folyamatosan nyomon követi a fórumot hogy volt valamikor otp smart bankos problémám most megoldódott olyan módon, hogy voltam bent a bankban más ügyet intézni fiatal kis hölgy volt a pultba na majd talán tudja a problémámat, hogy a smartbank nem aktív QR kódot nem tudom használni.
A bankban bekapcsolta a bejelentkezésnél is, hogy kérje és azzal jó lett.
A gyerekét próbáltam itthon de az itthoni bekapcsolással nem ment igazából azon nem nagyon mennek utalgatások. Úgy tűnik hogy ezt a bankba kell majd bekapcsoltatni, hogy majd menjen.
Azért írtam le ha valakinek fel lép ilyen probléma akkor így tudják orvosolni. Kis hölgy azt mondta "megpróbálja" hát sikerült neki :C :))

(#16124) stormaudio


stormaudio
lelkes újonc

Sziasztok!

Barátnőm Iphone 7esével kapcsolatban írok, remélem tudtok segíteni. A napokban tapasztalja, hogy mikor itthon netezik és lezárolja a telefont majd feloldja pár perc múlva már lecsatlakozik a wifiről. Nem kapcsolódik rá automatikusan, csak akkor ha kiválasztja és rámegy, hogy csatlakozás. Az automatikus pedig be van állítva. IOS 12.0.1 van a telón.
Előre is köszönöm.

Üdv.: Balázs

(#16125) Bzs77 válasza stormaudio (#16124) üzenetére


Bzs77
tag

Szia. Nekem az se-m csinálta, ma ugyanezt. Nekem ki-bekapcs megoldotta. +kikapcsoltam a wifiaszisztenst is.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#16126) lugosi válasza Alabástrom (#16122) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

(#16127) Alabástrom válasza lugosi (#16126) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Köszi, bekérdeztem ott is. :R
Viszont elég döglött az a topic (idén még csak kérdések voltak, válasz egy sem), úgyhogy ha az itteni topiclakók tudnak segíteni... :R

[ Szerkesztve ]

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#16128) MajsztR


MajsztR
csendes tag

Sziasztok!
Valaki esetleg megtudná mondani, hogy az mitől lehet mikor a mobil adatforgalmam 4g-re van állítva, sem hívni, sem hívást fogadni nem tudok. Ha 3g-re van állítva akkor lehet...
Előre is köszönöm :)

(#16130) jófejsrác válasza MajsztR (#16128) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem lehet hogy a SIM kartyad régi ?

(#16131) MajsztR válasza jófejsrác (#16130) üzenetére


MajsztR
csendes tag

Nem mai, de ez is befolyásolhatja?

(#16132) csaba1203 válasza MajsztR (#16131) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#16133) -Ben- válasza MajsztR (#16131) üzenetére


-Ben-
veterán

Attól is függ, hogy mennyire régi, de egyébként igen, befolyásolhatja.

(#16134) jófejsrác válasza MajsztR (#16131) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Tesomnak annyira régi volt, hogy mikor bekapcsoltuk neki a mobilnetet akkor “edge” sebességen ment csak 😀

(#16135) csaba1203 válasza jófejsrác (#16134) üzenetére


csaba1203
addikt

:D

(#16136) manu75


manu75
aktív tag

Sziasztok, két kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban. A rezgés erősségén lehet e állítani, a típusát megtaláltam de erősséget nem sikerült. Még az iphone 4-esen a kontaktoknál a saját név alatt a telefonszám volt, most saját kártya szöveget ír. Be lehet állítani, hogy a saját telefonszámot tüntesse fel?

(#16137) lugosi válasza manu75 (#16136) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az erősséget nem lehet állítani. A kártyás kérdést nem értem.

(#16138) manu75 válasza lugosi (#16137) üzenetére


manu75
aktív tag

Belépek a kontaktok-ba ott a nevem és alatt az van írva, hogy "saját kártya". Az iphone 4-en úgy volt, hogy ott a telefonszámom írta ki a nevem alatt.

(#16139) lugosi válasza manu75 (#16138) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha rámész elvileg kiírja a számod, nálam sem írja ki ott valóban csak hogy saját kártya.

(#16140) manu75 válasza lugosi (#16139) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Egyébként egy samsung s9 helyett lett a befutó ez a hetes. :) Hiába fogdostam a samut nem tudott meggyőzni az újak meg nekem batár nagyok. A 4s után ami nekem a lassúságával is jó volt ez a teló kész álom. :)

(#16141) csaba1203 válasza manu75 (#16138) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam is saját kártya de ha rákattintok ott már hozza az adataimat.
Gratula az új telefonodhoz gyorsan meg fogod szokni.

(#16142) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Kinek milyen az akku 12 alatt? SE-ről váltanék, árban a 7-es lenne az elképzelés, átlagos használattal.

Let the Zone take me if I am.

(#16143) csaba1203 válasza kutga (#16142) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez felhasználás függvénye nálam kevés használat mellett,ami főképp netezés,levelezés és éjszaka repülő üzemmód 2 nap simán megvan de még csak 2 hónapos a telefonom.
Az Se ebben verhetetlen biztos többet bír egy feltöltéssel.

(#16144) kutga válasza csaba1203 (#16143) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez a nagy dilemmám nekem is. Mondjuk az SE hardvert nem nagy cucc meghajtani gondolom. :D

Let the Zone take me if I am.

(#16145) fravik válasza kutga (#16142) üzenetére


fravik
tag

Én úgy érzékeltem, hogy egy hajszálnyival jobb az akkuidő iOS 12 alatt, mint korábban. Nekem az i7 már több, mint 2 éves, jelenleg 84%-os kapacitással üzemel, így nagyjából este 7-8 óra között szokott olyan 15-20% körülire merülni. Nagyjából 10%-ot a reggeli munkába villamosozás alatti social media appok, bluetooth füles viszi el, ugyanez hazafelé, napközben wifi-n vagyok, értesítések mindig bekapcsolva, de nyilván kevesebbet nyomkodom.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#16146) csaba1203 válasza kutga (#16144) üzenetére


csaba1203
addikt

A kicsi képernyő miatt jobb a fogyasztása nem a hardver miatt.Egyébként készenlétben nagyon jó az I7 szinte alig fogyaszt de ha elkezded nyomkodni gyorsan fogy a szufla.

(#16147) Tibee86 válasza kutga (#16142) üzenetére


Tibee86
veterán

Januárban cseréltettem ki az akkut, így már jó. 87%-os volt, de nagyon érezhető volt már az üzemidőn. Így az 1 nap simán meg van sok nyomogatás mellett is.

(#16148) lindermen


lindermen
aktív tag

Én is most cseréltettem, amíg akciós. Még csak 88%-os volt, de félek hogy később jelentősen drágább lenne. Ha lesz tapasztalatom jelzem, eddig olyan 4 óra körüli kijelzőidőt és 10-12 óra készenlétet tudott, de ugye ios 12 óta nem olyan egyértelmű az akkuhasználat kijelzés.

(#16149) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok! Tapasztalt valaki olyat, hogy irtok vagy írnátok üzenetet, legyen az ájmesszidzs, fb messenger, vagy jegyzet és látod, hogy beírtad, de nem jelenik meg hanem pár pillanat múlva késéssel de beírja, azt amit írtam. Eddig nem volt ilyen probléma, kb két-három hete kezdte el csinálni és idegesítő a probléma, mert van amikor ugye mégegyszer beütöm és akor duplán írja be késéssel a dolgokat. Gondoltam újraindítom, de akkor sem javult meg. Még garos a készülékem. Minden app frissítve van és a rendszer is naprakész. ÖTLET? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16150) lindermen válasza Mr.Grincs (#16149) üzenetére


lindermen
aktív tag

Próbálj meg egy “hard resetet”: feloldo/lezáró gomb + hangerő le gomb egyszerre nyomva amíg újraindul és az alma logó meg nem jelenik a kijelzőn. Ha ez sem segít, akkor állítsd vissza gyári beallitasokra, és csak ezután szerviz. Nekem is volt ilyen, bár csak alkalomszerűen, lehet hogy valami folyamatosan eszi a memóriát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.