Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Wyll


Wyll
őstag

KÖSZI MINDENT PH!
Én is hadd álljak be a lelkes támogatók, és a hibák fölött bölcsen szemet hunyók táborába, mint egy nem a legaktívabb fajtából való, de régi tag.
Néha látni "hülye vagy hogy csak ebből az egy forrásból tájékozódsz" jellegű hozzászólást, de valamiért mindig is éreztem én, hogy ami itt van, arra alapvetően lehet támaszkodni, meg lehet benne bízni. Én is a PH!-nak köszönhetem a jelenlegi telefonom és gépem, meg rajtam keresztül tesóm, apu, anyu, unokatesóm, meg a barátnőm családja meg még a rokonaik is...

További sok erőt, lelkesedést és kitartást kívánok az egész stábnak a mindig is minőségi munkához!

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#152) Hoqspok


Hoqspok
tag

Egy Commodor 64 kezdtem, aztán a 90 évek elején egy kísérleti hálózaton tanultam a szakmát, majd a Microsoft és sulinet betárcszós modemes korszaka következett, bár akkor lettek volna ilyen szakmai forumok sokkal könyebb lett volna
Az idő nagy tanító mester az igaz is ..de sajnos rengeteg ídő ment el tanulással segítség nélkül akkoriba :W
Csak így továb legyetek függetlenek anyagilag stabilak és ezzel a múlttal erősek lesztek.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#153) I_Am válasza Lenry (#141) üzenetére


I_Am
veterán

Igen a félreértés onnan adódott, hogy én az origora mint portálra gondoltam. :R

Passape: Rejtő a kedvenc íróm amúgy. Talán azért mert tényleg stílusilag Ő áll a legközelebb hozzám. Sajnálom, hogy nem egy időben éltünk-élünk és nem lehet lehetőségem a személyét is megismerni. :))

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#154) Lars


Lars
őstag

Hát azt reagálnám az írásra, hogy egyértelműen a ti hibátok ez az egész.
Ha csinálnátok egy vacak oldalt, ahol az ember csak pontatlanságokat olvasna, és tele lenne idióta fórumozókkal, akkor bizony nem lenne ennyi gondotok az oldal leterheltségével :D
Viccet félretéve.
Hát sok erőt kitartást, és energiát kívánok nektek, hogy ezt a " 82 % -os " munkát továbbra is csak ilyen szinten tartsátok meg :B
Egyébként az nem baj hogy lassú esténként, akkor az ember már úgyse kapkodjon :P

(#155) r-chee


r-chee
őstag

Közel két éve napi szinten olvasgatom a PH!-t, és nagyon sok ismeretet innen szívtam magamba :) . A fórumokban segítőkészek az emberek, egy kis noszogatás után válaszolnak is az ember gondja-bajára ;] . A címlapos tesztek, cikkek, hírek mind elsőrangúak, színvonalasak, és még folytathatnám a dicsőítést éjfélig :) . Logout-on a felhasználók sok érdekes írást megejtenek, szintén sokat lehet tanulni belőlük, minden téren.
Ismerőseimnek, haveroknak is mindig a PH!-t ajánlom ha gondjuk van.

PH!-snak lenni megtiszteltetés! PH! - Há' hova máshova :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#156) cizoe


cizoe
őstag

welcome to the new server

mod: hogy megmondtam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#157) #65675776 válasza cizoe (#156) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak mi ez a nagy fejetlenség.

tiv83us: Aki eddig bírta az már nem nevezhető türelmetlennek. Én sem ezért mondtam.

Erre meglettek a fejek...

[ Szerkesztve ]

(#158) tiv83us válasza #65675776 (#157) üzenetére


tiv83us
veterán

Most megy az atallas az uj szerverre, ugyhogy lesznek kimaradasok. Kis turelmet mindenkitol, thx :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#159) Ndruu válasza tiv83us (#158) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hát akkor: Kitartás srácok!
Köszönjük a sok fáradozást (hogy tényleg éjjel-nappal ezen dolgoztok :R), reméljük szépen fog működni az új szerver! :C

Harrrr!!!!

(#160) R.P. válasza tiv83us (#158) üzenetére


R.P.
aktív tag

Akkor ezért nem voltak arcképek az előbb :)

Sok szerencsét kívánok nektek a munkához!

(#161) tiv83us


tiv83us
veterán

Thx mindenkinek, de a kredit Parcieknak megy, jelenleg en is csak egy mezei juzer vagyok a tavolbol, sok "kozom" filzikailag nincs az uj cucchoz, en csak az oldal felett babaskodom. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#162) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Alakul, alakul, kíváncsi leszek rá "főműsoridőben".
Ha süvít, mindenkit meghívok egy virtuális sörre ;]

(#163) lordovravens


lordovravens
tag

Én is köszi a munkát!
Már pár hónapja olvasgattam az oldalt mielőtt regeltem és most is naponta legalább egyszer erre tévedek.
Nem vagyok ilyen fórumozós típus, de látva, milyen összetartó közösség van, lehet, ez változni fog.

Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

(#164) SystemRoot


SystemRoot
őstag

francba, pedig már kezdtem leszokni erről a hülye fórumról,
erre most megint jó... :(

:DDD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#165) cizoe


cizoe
őstag

Lehetne gépházblog mellett/helyett egy PH staff twitter, aztán befeedelni ide valahová oldalsávba. A kisebb infókról is tudnátok jelzést adni, ezzel feleslegessé téve a "nekem is ilyen hulladék a PH!?" topikokat. :)

SystemRoot: Ne is mondd. Már kezdtem gondolkozni, hogy felköltözök a hegyre egy kunyhóba az állatok közé szimbiózisban élni, erre meg tessék működik a ph! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#166) anulu


anulu
félisten

boven tobb, mint 6 eve vagyok regisztralt tagja a PH-nak. ez alatt az ido alatt nagyon sokat tanultam a hozzaszolasokbol, cikkekbol, stb, es remelem, hogy nekem is sikerult hasznos es ertelmes tanacsokat adnom.
szeretem ezt az oldalt, a kozosseget, meg a moderatorokat is.

nagyon sok sikert kivanok a tovabbiakra is, es az irasban emlitett "82%" nalam a nagyon jo minositest jelenti az osszes kohoges es jopar baj ellenere is :)

:R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#167) Winner_hun válasza SystemRoot (#164) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem még nem egészen. Legalábbis nálam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#168) cizoe


cizoe
őstag

2600 online tag. Kb ugyanolyan lassú, mint eddig - hasonló aktivitás mellett. Szóval még nincs vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#169) #65675776 válasza cizoe (#168) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem tudom honnan származik a szerver, de amióta beállították, azóta nálam ez egész net belassult... :)

(#170) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Üdv
Királyság a PH .Bármi kérdésem volt inkább előbb mint utóbb megválaszolták. Csatlakozom azon hozzászólókhoz , hogy maradjon ilyen eredeti a PH ,semmint csiriviri sekélyes tucat oldal.
A z erő veletek van.
-
u.i.: kaphatnék Prohardver matricát :DD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#171) cizoe válasza #65675776 (#169) üzenetére


cizoe
őstag

Akkor lehet emiatt fulladt le ma a kocsi a bolt előtt. :U

(#172) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

R_o_h_a_d_t_ _l_a_s_s_ú_. :(

(#173) 33as válasza WonderCSabo (#172) üzenetére


33as
senior tag

Tegnap este lehet, hogy lassú volt, de ma reggel süvít mint állat....! ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#174) Passape válasza I_Am (#153) üzenetére


Passape
tag

Mondtam én :DDD
Ha élne most büszke lenne rád Rejtő apánk :R
Bár nem tudom a cikkeitekből mennyit értene. :)
Csak így tovább.

Ui. ebből tanúlság, hogy az index, az origó meg hasonló latin gyökerű, honosított, és félreértelmezhető szavakat kerüljék azon PHtársaink akik nem akarják mindenféle érzelemtől telített atrocitásnak kitenni magukat :K

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#175) Zsolto


Zsolto
őstag

Én is csatlakozom a köszönetet rebegőt táborához, jó egészséget és sok kövér hirdetőt kívánok, hogy jól éljetek a munkátokból és mindig meg tudjátok csinálni a fejlesztéseket, amiket kitaláltok! :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#176) SystemRoot válasza Winner_hun (#167) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah, lassú ülledt trutyi most.

hála az égnek mégis van esély hogy leszokjak, lépek is gyorsan mielőtt megjavul

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#177) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nyugi, ez még nem az új szerver. :N
De már folyamatban van az átállás.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#178) adalbert1


adalbert1
veterán

Jó írás, az utóbbi 5-6 évben mióta látogató/tag vagyok egyszer nem gondoltam bele hogy vajon miből állhat az üzemeltetés. :B

(#179) Duree


Duree
veterán

Bármennyi is a probléma,nagyon köszönjük,hogy vagytok értünk.Remélem még hosszú éveken keresztül itt esztek.
Csak a köszönet és hála

duree54

(#180) denieBoy


denieBoy
tag

Respect to PH! :R

Mindennemű nagyzolás nélkül elmondható, hogy Magyarország legigényesebb, legteljesebb informatikai(sőt) oldaláról van szó.

Éppen ezért (is), szerintem senki nem venné pofátlanságnak, ha kiraknátok egy DONATE gombot a PH-ra. :K

Én biztosan használnám, ha másért nem is elimerésem jeléül.

:R :C

[ Szerkesztve ]

DaVe

(#181) Depression


Depression
veterán

Az előbb RIOS frissítést írt ki egy darabig. Megtörtént a csere?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#182) Dízeles válasza Depression (#181) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Igen.erre:

Minden tiszteletem mellett!

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#183) Oliverda


Oliverda
félisten

Valami nem klappol... ma már sokadjára a kapom a következő hibaüzentetet:

504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.

Xeon....áhhhh... ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#184) tiv83us válasza Oliverda (#183) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem egesz nap jott az 504, megkaptam vagy tizenotszor mar en is az arcomba :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#185) Racecam válasza Oliverda (#183) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

[link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#186) a dervis válasza Dízeles (#182) üzenetére


a dervis
csendes tag

Áááá! Látom, megvan az új szerver... :R
Csak győzzétek vitriollal ! :DDD

A feszültség alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

(#187) Pttypang


Pttypang
veterán

gratuláció....és :R

Everybody lies.

(#188) Pricus


Pricus
csendes tag

:D

A nőnek jobb, ha szép, mint ha okos, mert egy férfinak még mindig könnyebb nézelődni, mint gondolkodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.