Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Napfénysüti

Jót mosolyogtam az íráson, egy-két típussal a kollégák között már én is találkoztam. :)

Més que un club!

(#2) Amea válasza Napfénysüti (#1) üzenetére


Amea
újonc

F.U.S.S. :DDD

dehogy van rendbe'

(#3) Ceree


Ceree
senior tag

Mar hianyzott, koszi! :DD

Másolat_eredetije

(#4) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Imádtam,végigröhögtem. :DD Nagyon jó újra ilyesmit is olvasni! :)

(#5) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én érezni vélek némi jelentéstartalmi differenciát a (nagy)vállalati pszichopata és az irodai bolond kifejezések között.

(#6) totron


totron
addikt

Inkább egy-két saját kattanás, mint a steril hibátlanság állapotából való mindenkit kifigurázás. A heterogén közeg legjobban értő empátiával élhető túl. Értem, hogy ez egy vicces írás, csak mondom.

(#7) Amea válasza totron (#6) üzenetére


Amea
újonc

Persze, aki képes blogot írni a sárga ház mindennapi életéből, az is nyilván belül van.

“– Hiába nem szereted – mondta a Macska. – Itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok."

dehogy van rendbe'

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"És ha az - ami egyre biztosabb - akkor abban az alternatív univerzumban borzalmas dolgok történnek. Rendszerek omlanak össze, emberek halnak bele egy szoftverhibába. És mindennek a végén ott a log, ami kitörölhetetlenül bizonyítja, hogy az összes borzalom kiváltó oka az a hanyagul megválasztott változónév."

Mondjuk ha az ember egy repülésirányító cuccot írt, akkor akár jogos is lehet ;]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.