Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Lacics25 válasza #79335424 (#5650) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszönöm!
Nekimegyek.

(#5652) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok.
Van 2 google naptár accountom, az egyik személyes, a másik munkahelyi.
Valahogy a robottal be lehet állítani, hogy a munkahelyi naptáram ki/be kapcsoljon? Az esemény az mindegy, valószínűleg egy parancsikont fogok használni a kapcsolgatáshoz.
Ezt most manuálisan csinálom, a naptár beállításai között.

(#5653) Lacics25 válasza #79335424 (#5650) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Fél siker! De én nem fogalmaztam meg jól, hogy mit is szeretnék. Tökéletesen működik az első hívásig vagy üzenetig. Onnan ismét visszaáll a képernyő lezárása.
Eddig úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy állandóan töltésen volt. (Töltés közbeni kijelzővédő: Óra).
Szeretném ezt úgy megoldani, hogy ne kelljen folyamatosan tölteni.
Arra gondoltam, hogy amikor kapcsolódik a kihangosítóhoz, álljon át olyan üzemmódra, hogy a kijelző megérintésével ébreszthető legyen a telefon.
Láma kérdés: Az mennyire értelmes megoldás ha egyáltalán nem kapcsol ki a kijelző? Végül is nem amoled, nagyon nem árt neki, de ez esetben jobban járok ha mégis töltőn van mert merülni fog mint a titanic.
A kör bezárult. :W
Köszönöm, ha tudtok segíteni.

(#5654) #79335424 válasza Lacics25 (#5653) üzenetére


#79335424
törölt tag

Totál zavaros az egész. Kijelzőérintéses feloldást szeretnél egy olyan telón, ami azt alapból nem támogatja? Az nem fog menni. Vagy, alapból tudja a teló, csak olyankor a zárképernyő jelenik meg, és ezen szeretnél változtatni?

(#5655) Lacics25 válasza #79335424 (#5654) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Valóban zavaros, belátom.
Nem tudja alapból a feloldást, ez kétségtelen. Azonban amikor a kijelzővédő funkció fut, -jelen esetben töltés közben- akkor elég megérinteni a kijelzőt és az bekapcsol. Ez a funkció autós tartóban vagy asztalon határozottan hasznos, minden más esetben tarthatatlan.
Az autós tartóban nem hozzáférhető a bekapcsoló gomb, ezért szeretném ezt valahogy megoldani.

(#5656) #79335424 válasza Lacics25 (#5655) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az az órás kijelzővédő magas energiaigényű. Ezért lehet csak töltés közben aktiválni.

(#5657) Lacics25 válasza #79335424 (#5656) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Akkor a kör bezárult, maradok a töltésnél.

Köszönöm!

(#5658) PistiSan válasza PistiSan (#5652) üzenetére


PistiSan
addikt

Egy kis illusztráció az előbbi kérdésemhez, talán így kapok választ.
Van tehát a Google Naptár alkalmazás és van 2 fiók, az egyik "Saját" magán használati naptáram, a másika a "Céges" naptáram.

A képen látható tartalmat úgy lehet elérni, hogy megnyitom a naptárat, majd a bal felső 3 vonalra kattintok, itt szoktam hétvégére kikapcsolni a céges naptárat, hétköznap meg ugyan itt vissza.

Ezt szeretném automatizálni, mivel a munkahelyem egy másik városban van, jó ötlet szerintem cella információ alapján beállítani, hogy lássam a munkahelyi naptárat vagy sem.

A fő problémám az, hogy nem találok ilyen opciót a robotban, ami a képen látható funkciót módosítaná, ha valakinek van konkrét javaslata, azt megköszönném.

(#5659) #79335424 válasza PistiSan (#5658) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem félrértetted a csendet. Tudjuk, hogy nincs ilyen opció a Robotban. Nem a képet kellene mutatnod, hanem a "pipa mögötti" utasítást. Ha az hozzáférhető, akkor a Robot is ki tudja adni. Hogyan lehetne megtudni az adott kapcsoláshoz tartozó utasítást? Na, itt a bibi, ezért van a csend.

[ Szerkesztve ]

(#5660) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék az első, egyelőre úgy néz ki, sikeres E-Robot beállításomhoz.
Amit el akartam érni, hogy, amint bekapcsolom a mobilnetet, akkor kapcsoljon be a Watchdog, amikor meg kikapcsolom, akkor az is kapcsoljon ki. Ez utóbbi művelet megadásakor ott volt a "root" jelzése, de a felső sávból a mobilnet kapcsolat bontásakor eltűnik a kutyafej. Tehát a művelet működőnek tűnik.
Ahhoz kéne segítség (ha egyáltalán ez megoldható), hogy amikor bekapcsolom a mobilnetet és elindul a Watchdog, akkor ne nyíljon meg a főképernyőn az alkalmazás, csak fusson háttérben, végezze a dolgát, számlálja a forgalmamat.
A parancsaim:

Megfelelő így? :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5661) #79335424 válasza HoTaZo (#5660) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy teljesen hibás parancs, és sztem egy teljesen hibás koncepció. Ha egy parancsban több eseményt adsz meg, akkor azok "vagy" kapcsolatban lesznek. Bármelyik esemény bekövetkezésekor elindulnak a műveletek. Méghozzá sorban. Tehát, most a kapcsolódás és a szétkapcsolás pillanatában is előbb elindul a Watchdog, majd leáll (már, ha a Robotnak van jogosultsága leállítani). Amit Te szeretnél, ahhoz két parancs kell. az egyik kapcsolódáskor indítja, a másik pedig szétkapcsoláskor leállítja.
A koncepcióval meg az a bibi, hogy békén kéne hagynod a Watchdogot, had végezze a dolgát.

(#5662) HoTaZo válasza #79335424 (#5661) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na basszus! Pedig azt hittem... :(((
Főleg, hogy azt csinálja, amit szeretnék. Az ébresztő be->wi-fi ki; ébresztő ki->wi-fi be parancsra építve gondoltam ezt így, ott is két esemény van (Következő ébresztő megváltozott majd Óra ébresztő vége- ehhez is itt kaptam segítséget) én úgy értelmeztem a működést, hogy van az első Esemény, melyhez párosul az első Művelet, majd a második Eseménykor valósul meg a második Művelet. Ezért csináltam a képek szerinti két Eseményt hiszen ha a Hálózati kapcsolat csatlakoztatva van akkor indítja a WD-t. Szétkapcsoláskor pedig leállítja, ami nem sikerül neki, gondolom a root hiány miatt. Mindenesetre az értesítési sávról eltűnik a kutya.
Leírnád akkor, hogy miként kéne a parancsot megadnom?

Az lehet, hogy nem kéne ki-be kapcsolgatnom a WD-t, de ritkán vagyok mobilneten és a gyári adatszámlálóból kivették az számlálási időpont kezdetének megadási lehetőségét, így külső appal kell ez megoldanom. Valószínűleg sokat tud az én igényemhez a WD, de 1- teszt alatt van, ismerkedem vele; 2-ez már másik topikba való :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5663) #79335424 válasza HoTaZo (#5662) üzenetére


#79335424
törölt tag

Leírtam. Két parancs. Az egyikbe a csatlakoztatva eseményt rakod az indítás művelettel, a másikba pedig a szétkapcsolás eseményt a leállítás művelettel. Az indítós parancsod lefutásakor a WD ott marad a kijelzőn. Ahhoz a parancshoz esetleg adhatsz még pár másodperc várakozás műveletet, majd egy "home mutatása" műveletet. Ezzel háttérbe rakod a WD -t. Igazából egy vissza gomb megnyomást kéne emulálnod, de az root nélkül nem menne.

(#5664) HoTaZo válasza #79335424 (#5663) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Szót fogadtam. Megvan az időzítés és a home mutatása is. 10000 ezredmásodpercnél működik, 5000-nél nem. Mennyire kéne állítanom, ha felezni akarnám az időt?

Vetsz egy pillantást az alkalmazásos topikban a Dolphinos kérdésemre?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5665) #79335424 válasza HoTaZo (#5664) üzenetére


#79335424
törölt tag

Annak 5000 -nél is működnie kéne. A hibakövetés menüpontban meg tudod nézni, hogy mi a probléma vele.

Olvastam, de ebben nem tudok segíteni, mert én nem használom a Dolphin jelszókezelőjét.

(#5666) HoTaZo válasza #79335424 (#5665) üzenetére


HoTaZo
őstag

Működik is, nem tudom mi volt előtte. Töröltem, új parancs 5000-rel és ment. 2500-nál már előfordul, hogy hamarabb ér a várakozás végére (2500=2 mp), minthogy meg tudna nyílni az alkalmazás, így nem vált home-ra. Akkor maradok 5000-nél.
:R újfent!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5667) #79335424 válasza HoTaZo (#5666) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehetne ezt még finomítani úgy, hogy harmadik parancsba tenni a várakozást és a home mutatását, WD megkapta a fókuszt eseménnyel. Csak, akkor a parancs utolsó műveletében le kell tiltsa saját magát (különben a Robot a WD manuális megnyitásánál is mindíg visszadobna home -ra). A most meglévő parancsodban pedig engedélyezned kell azt a 3. parancsot. Ezzel oldod meg, hogy csak egyszer futhasson le a 3. parancs. Így talán nem is kell várakozás művelet, mivel a home mutatós parancs csak akkor indul, ha a WD már fókuszban van.

[ Szerkesztve ]

(#5668) HoTaZo válasza #79335424 (#5667) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ja, pont ezen filóztam én is...

:D
Mondtam már neked: merd hinni, hogy a másik nem tudja... :DDD Fényévekre jársz tőlem. Örülök, hogy lyuk van és szelel! :D Mint már igazoltam, csinálom de nem értem. Majd idővel, mikor megvilagosultam...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5669) Headless válasza HoTaZo (#5668) üzenetére


Headless
őstag

Én nem szeretem a letiltásokat, az a legrosszabb, ha valamiért le tiltva marad, amikor futnia kéne, ha a fókuszba kerülés event jó lenne, bár kétlem, akkor egy ilyen feltételes várakozást is csinálhatsz.

Amúgy ahogy értem, csak a szolgáltatást kéne elindítani, nem, az egész alkalmazást… csak ahhoz megkéne tudni mi a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5670) #79335424 válasza Headless (#5669) üzenetére


#79335424
törölt tag

A szolgáltatás is elég lenne, ha az alkalmazásnak is elég. Ebbe inkább bele sem kezdtem, mert valószínűbb, hogy csak activity -vel tud indulni. Egyébként évek óta használom. Elhanyagolható az energiaigénye, sztem tök felesleges leállítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#5671) HoTaZo válasza Headless (#5669) üzenetére


HoTaZo
őstag

& Somatom

Megértelek benneteket, valószínűleg a ti helyetekben én se tartanám logikusnak egy kevés erőforrást igénylő alkalmazás kizárását.
De most még ezen az oldalon vagyok és nagyon ritkán kapcsolok mobilnetet s akkor is mindig elfelejtem bekapcsolni az eddig használt (MobilCounter) alkalmazást. Most kíváncsi lettem a WD-re, de valójában amire szükségem van az csak a fogyasztás számláló dátumra beállítható része, amit kivettek a gyáriból. Ha ez is megoldható a Robottal, nekem az is teljesen megfelel. Az legalább fut állandóan.
Tehát nem azért nem futtatom állandóan a WD, mert tartok a fogyasztásától, hanem mert ha kikapcsolom a telót vagy nyomok hébe-hóba egy kukát az alkalmazás váltóban akkor tuti elfelejtem visszakapcsolni. Ismerem már magam. Így meg a Robot cselekszik helyettem.
Még tisztába kell tennem magamban a fókuszba kerülés értelmezését is meg jó pár dolgot a Robottal kapcsolatban.
Remélem egyszer eljön az ideje, hogy kíváncsibb legyek a Robot vagy a Tasker és hasonlók lelkivilágára, de egyelőre csak úgy eszembe jutnak dolgok, amiket nem a ti szinteteken oldok meg. Aztán csak lesek, amikor ismeretlen terepre vezettek. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5672) Headless válasza HoTaZo (#5671) üzenetére


Headless
őstag

Hát mivel azt mondtad, hogy rövid ideig használsz mobilnetet ezért azt feltételezem, hogy reboot, meg egyéb net szakadás nem nagyon lesz közbe, ezért szerintem beleférhet az induláskor egy kiolvasás /proc/net/dev fájlból majd amikor kikapcsolod a mobilnetet különbséget vonsz és elmented egy fájlba az eredményeket, amit hó végén/fordulókor tudsz nullázni szintén rovot parancsal… természetesen mobilnet bekapcsoláskor a robot parancs ellenőrizheti ezt az értéket és ha tulléped a keretet, akkor ki is nyomhatná, valamint figyelmeztethet is egy felugró ablakban.

/proc olvasásához nem kell root, vagyis megoldható, fájlba írás is mehet csak olyan fájlba kell amire van jogod, pl sd kártyán mondjuk.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5673) HoTaZo válasza Headless (#5672) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, most csúszott ki a lábam alól a talaj... ez már mélyvíz nekem.
Azt se tudom, merre kezdjem.
Le tudod írni a részleteket?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5674) Headless válasza HoTaZo (#5673) üzenetére


Headless
őstag

Egyszerűbbnek láttam megcsinálni és mentést csinálni belőle, de ez nálad még valószínű nem fog out of the box működni. Egyrészt a limitet be kell állítanod, másrészt az interfész neve nem szükségszerűen ugyanaz nálad, mint nálam, szóval amikor visszatöltöd a mentést rögtön futtasd is le ekkor létre fog jönni a /sdcard;/stat mappa benne két fájl a startot nyisd meg szövegszerkesztővel és keresd meg azt az interfészt ami nem wlanX loop ethX és van rajta adatforgalom (nem csupa nulla). Aztán a shell parancs futtatásnál lesz egy olyan, hogy ccnmi0 na azt cseréld le a te interfész nevedre, ekkor már működnie kell.

[link]

Hogy hogy kell mentést visszatölteni nekem nincs türelmem leírni, olvass vissza vagy majd valaki megírja. Igazából csak csinálsz a saját parancsaidról mentést ezután a létrehozott android/data/*erobot* mappába értelem szerűen bemásolod. Majd a programba rányomsz a mentés gombra.

Két feltételt adtam meg a riasztás nem kötelező, csak ha valamiért elfelejtenéd leállítani a mobilnetet, és kikapcsolna úgy a telefon az utolsó 15 perc eredményeit bukod csak el.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5675) HoTaZo válasza Headless (#5674) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, ezer köszönet! :R
Lesz ma elfoglaltságom bőven, de szakítok rá időt. Borzasztó kíváncsi vagyok! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5676) Headless válasza HoTaZo (#5675) üzenetére


Headless
őstag

Javítottam rajta kicsit, mert "awk" csak busybox-ban van, ahhoz pedig root kell. Átírtam úgy, hogy csak olyan programokat használjon ami alapból van a systemben. A link változatlan.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5677) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!

A kérdésem annyi lenne, jól látom hogy ha egy parancson belül rá megyek, hogy "Paraméterek módosítása" akkor ha több "Kifejezést" használok, ezeknek a sorrendje nem módosítható, nem vihető fentebb, lentebb, csak ha törlöm őket, és újra létre hozom a megfelelő sorrendben?

Ez egy kényelmi szempont csak, most csináltam egy 4 kifejezésből álló paramétert, amiben kellett volna módosítani a sorrenden, de a végleges verzióban újra létrehoztam őket a megfelelő sorrendben.

(#5678) Headless válasza Headless (#5676) üzenetére


Headless
őstag

Átírtam majdnem teljes egészében robot parancsokra, így biztosan jó lesz minden telefonon, ha valakit érdekel. Az elérés változatlan, de belinkelem mégegyszer. [link]

HoTaZo: ha te is kicseréled, akkor ne felejtsd el átírni a current fájlban az értéket MB-ra mert ez úgy menti le. Tizedes vessző pedig pont.

#stat, #mobil, #net

barta_tamas: csak egy kérdés, ha olvasod. A parancs futtatás hogy történik? Élőben (minden futtatáskor) fordítja javara, vagy mentéskor csinál egy java programot, és azt futtatja amikor kell? Utóbbi energiahatékonyabb lenne és gyorsabb ;)

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5679) HoTaZo válasza Headless (#5678) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi!
Lementem a biztonság kedvéért. Amíg jól működik a mostani, addig hagyom békén.
Ha beütne a krach, akkor meg előveszem az újat. (Elmentem a figyelmeztetésedet is nehogy úgy járjak, mint tegnap.) :)
Azzal, amit e két nap alatt tanultam tőled, már kenem-vágom! :DDD

:R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5680) Headless válasza HoTaZo (#5679) üzenetére


Headless
őstag

az benne van... :)

Egy hiba van a tiedben... :) méghozzá eléggé sanszos hogy előkerül... Szóval lehet jobban jársz ha cseréled... :D

hiba: /proc/net/dev-ben a számlálók nullázódnak reboot esetén. Viszont a /stat/start mentés nem nullázódik.
így a startban nagyobb értékek lesznek vagyis a current az csökkenni fog mert a különbség az negatív lesz

/proc/net/dev - /sdcard/stat/start = current_diff negatív lesz vagyis csökkenni fog az értéked..:(

Tudom szivatlak...

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5681) HoTaZo válasza Headless (#5680) üzenetére


HoTaZo
őstag

:D

Meggyőztél! :)

De nem ma. Már így is mással kéne foglalkoznom. :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5682) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok, ha a hibakövetés menüpont nem ír semmit azzal mit lehet tenni?
7.0 Android, root, minden engedélyezve van szerintem.

(#5683) fdisk


fdisk
őstag

Van egy honor 8 készülékem.
Adguardot használok, de ahhoz hogy ne álljon le folyton védetté kell tenni, de így meg "sokat" fogyaszt.
Robottal szeretném megoldani, hogy ha a képernyőt feloldom, bekapcsolom akkor adguard elindul, majd képernyő kikapcsolása után leáll.
Segítség kellene, hogy mit hogyan csináljak.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#5684) #79335424 válasza fdisk (#5683) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root van?

(#5685) fdisk válasza #79335424 (#5684) üzenetére


fdisk
őstag

Nincs.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#5686) #79335424 válasza fdisk (#5685) üzenetére


#79335424
törölt tag

A direkt leállításhoz root kéne a Robotnak. Ha úgyis leáll magától, akkor mi lenne, ha csak elindíttatnád a Robottal, aztán majd lesz vele valami (mármint, majd csak leáll)?

(#5687) PistiSan válasza #79335424 (#5686) üzenetére


PistiSan
addikt

Sziasztok!

Van egy parancsom, ami akkor fut le ha az "Alkalmazás megkapta a fókuszt", nálam a reggeli ébresztő alkalmazás indítja el ezt a parancsot.
Tehát ha elkezd reggel ébreszteni a telefont, akkor fut le 5 perces késleltetéssel, tök jól működik, viszont ha nyomok egy szundit (ekkor ugye még egyszer fókuszba kerül az alkalmazás az adott időintervallumon belül) akkor 2x fut le egymás után a késleltetés végén.
Meg lehet azt csinálni valahogy, ha már fut a parancs, akkor ne indítsa el megint?

(#5688) PistiSan válasza PistiSan (#5682) üzenetére


PistiSan
addikt

A robottal volt gond, felvettem Tamással a kapcsolatot, nagyon segítőkész volt, nekem már küldött is egy verziót amiben működik ismét a hibakövetés, 7.0 és 7.1-es android alatt is tesztelve.
Gondolom majd jön Play frissítésben is előbb utóbb.

(#5689) fdisk válasza #79335424 (#5686) üzenetére


fdisk
őstag

Végül is igaz.
Tudnál így segíteni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#5690) #79335424 válasza fdisk (#5689) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esemény: Kijelző -> Képernyő bekapcsolva
Művelet: Alkalmazások -> Alkalmazás indítása -> a listából kiválasztod az Adguardot.

(#5691) fdisk válasza #79335424 (#5690) üzenetére


fdisk
őstag

Ez majdnem jó.
Az a baj, hogy így csak maga az alkalmazás indul el, de a védelem kikapcsolva van.
Azt nekem manuálisan kell bekapcsolom.
Meg lehet úgy oldani, hogy be is kapcsoljon a védelem?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#5692) #79335424 válasza fdisk (#5691) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem azt az alkalmazást, de valószínűleg erre nincs közvetlen mód (legfeljebb akkor, ha a védelem aktiválása kívűlről meghívható, külön szolgáltatásként). Androidon az alkalmazások a saját homokozójukban futnak, és csak az OS általi, közvetett csatornákon kommunikálhatnak. Közvetlen kapcsolásokat nem tudnak végrehajtani egy másik alkalmazásban. Kivéve akkor, ha a fejlesztő az alkalmazásának a kódjában lehetővé tesz más módot. Magyarul, beépíti aTasker plugin lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#5693) fdisk válasza #79335424 (#5692) üzenetére


fdisk
őstag

Értem. (majdnem) :D
És az hogy derül, hogy van-e ilyen pluginja?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#5694) #79335424 válasza fdisk (#5693) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látatlanban ki merem jelenteni, hogy nem Tasker plugin. Ha az lenne, akkor a Robotban megjelenne a "külső alkalmazások" menüpontban.

(#5695) PistiSan válasza #79335424 (#5694) üzenetére


PistiSan
addikt

Ez már korábban is felmerült bennem, honnan tudom hogy mely appok jelennek meg a "külső alkalmazások" menüpontban? Van erről valami lista?
Jelenleg a foldersync jelenik meg nekem csak ott.

(#5696) Headless válasza PistiSan (#5695) üzenetére


Headless
őstag

Hát nehéz, de szerintem ha play keresőbe a tasker-re keresel ott javarészt olyanok lesznek amik tasker kompatibilisek... vagyis erobottal is menni fog, persze nem minden...

pl az általad, írt foldersync az elsők között van... taskerre rákeresve.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5697) #79335424 válasza Headless (#5696) üzenetére


#79335424
törölt tag

A "Tasker plugin" kifejezést a Play is ismeri.

(#5698) Headless válasza #79335424 (#5697) üzenetére


Headless
őstag

Ilyet nem jelentenék ki, maximum az alkalmazások készítői íratlan szabályokat/önös érdekeket követve hozzáadták ezt a meta információkhoz... :D

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#5699) #79335424 válasza Headless (#5698) üzenetére


#79335424
törölt tag

Legyen úgy! Akkor átfogalmazom.
A Play dob használható találati listát a "Tasker plugin" kifejezésre.
Így megfelel? :)

(#5700) PistiSan


PistiSan
addikt

Köszi mindenkinek. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.