Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Somatom válasza Mr Dini (#6948) üzenetére


Somatom
veterán

"Nem nagyon volt még olyan task ötletem, amit könnyebben tudtam volna itt összehozni."

Amikor a dátum, időbemondásos produkciómmal próbálkoztam, akkor kérdezgettem ezt-azt odaát, és nekem úgy tűnt, hogy Robotban ez sokkal egyszerűbb, mint Taskerben. Az idő szövegesen részbe csak beírtam a megfelelő kódot, és Maris már mondta is a dátumot, meg az időt.

Egyébként, mikor unod meg, hogy ilyen vacak programokkal bíbelődsz ahelyett, hogy írnál magadnak (meg nekünk) egy saját automatizálót? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6952) aprokaroka87 válasza Mr Dini (#6946) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem mintha lenne cp parancs
bár ez majdnem stock droid.

System/bin/cp van [toolbox]

plussz ott van a system/xbin/cp is [bussybox]

A bussybox app applets részben a cp parancsnál van egy olyan zöld rész hogy symlinked to system/bin...

Android 5.1 MTK chipset.

Mondjuk azt nem tudom hogy ez gyártoi dolog-e.

(#6953) Mr Dini válasza Headless (#6949) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Annak idején nálam is az volt az első, hogy CM az eszközre, vagy legalább root + busybox kombó. De rájöttem, hogy ez így nagyobb kihívás. :DDD

Igen, az xhr az egyik megoldás, régen azt használtam. Bár a böngészőre vonatkozik a CORS, Taskerben (ami webviewben futtatja a JS-t) minden gond nélkül tudtam használni. CM romon tökéletesen működik, viszont a a többi rendszeremen például nem tudja követni az xhr az átirányításokat, illetve cookie-kat sem tudok a kéréshez csatolni, mert bevillan egy not safe toast. De nekem a JS igazából elég a parse-olásra is, mivel a Taskernek van beépített HTTP Get/Post/Head eleme. Ennek ha megadok egy URL-t (akár változóban), s nem adok meg neki mentési helyet, akkor a %HTTPD globális változóba írja a tartalmát. Amit JS-ből a global("%HTTPD") függvénnyel tudok visszakapni. Innen meg a HTML parseolása egyszerű feladat a DOM-mal, esetleg regex-szel. Illetve a JSON-t simán kezeli akár objektumként is. :) Robotban is van URL letöltése opció, ami működik remekül. Csak ugye fájlba ment, s nem igazán paraméterezhető. Mondjuk a Tasker sem tud fejléceket, meg POSTDATA-t küldeni. De ott van lehetőségem natívan megszólítani az Android API-t, így semmi sem lehetetlen, maximum az egy elem helyett nyolc elemet kell lefuttatni sorban.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#6954) Mr Dini válasza Headless (#6950) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Remek ötlet! :) Hogy őszinte legyek, ez eszembe sem jutott...

De igen, az a probléma, hogy ehhez is root kell. Egyébként ha meg lenne rootom, akkor nem is feltétlenül borítanám fel az FHS-t, hogy a /mnt alá írkálok, hanem csatolnék egy /tmp "ramdisk"et.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#6955) Somatom válasza Mr Dini (#6953) üzenetére


Somatom
veterán

Többször írtam már Neked, hogy a fórum nyelve Magyar. :D
De, nagyon jó olvasni, ahogy Ti diskuráltok. Az ilyenről mindíg "A Jó Tanuló Felel" jut eszembe. Mi vagyunk az osztály. :) Sokat lehet tanulni tőletek, csak strapás minden harmadik szót kiguglizni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6956) Mr Dini válasza Somatom (#6951) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Valóban nincs még erre Tasker elem. Lehet megkeresem majd vele Pentet, hogy mondjuk a Variable Convert-hez illessze be. Addig is, pontosan követve a linkelt dokumentációt, kb. egy perc alatt össze lehet hozni ezt [kép].

Hasonlót lehet alkotni JS-ben is, de arra most nincsen szabad affinításom. :B

Egyébként, mikor unod meg, hogy ilyen vacak programokkal bíbelődsz ahelyett, hogy írnál magadnak (meg nekünk) egy saját automatizálót? :)

Elvagyok én a Taskerrel. Nagyon jó a supportja, a közösség is széles (igen, angol nyelvű viszonylatban --> reddit). És ez a Java Function tényleg mindenre jó. Amire meg nem (pl. Activity-k létrehozása, vagy GUI szálon futtatandó dolgok), arra meg plugin-t szoktam írni.

Egyébként meg CLI programokat szoktam főként írni, azzal senki sem járna jól, ha én GUI-t terveznék... :D

A másik meg, hogy egy ilyen szintű programot nehéz folyamatosan supportálni, biztos vagyok benne, hogy egyedül kevés lennék ehhez a többi projektem mellett. Illetve ugye a Google garázdaságait is kerülgetni kéne.

Mindenesetre elgondolkozom a felvetésen!

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#6957) Mr Dini válasza aprokaroka87 (#6952) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Lehetséges. Nekem N5-ön bármennyire összpontosítok, not found-ot dob a bash... Valami "apró", Dél-koreai gyártó egyik zászlóshajójának, amin az a bizonyos tácsvizes tákolmány fut, sincs sajnos cp...

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#6958) Somatom válasza Mr Dini (#6956) üzenetére


Somatom
veterán

"Illetve ugye a Google garázdaságait is kerülgetni kéne."

Milyen fura. Ha olyannal diskurálok, aki fejlesztett már Androidra, ez a mondat valamilyen kontextusban mindíg előjön. A laikusok meg úgy várják a Google frissítéseit, mint a messiást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6959) Macika66


Macika66
addikt

8.0-ra állás miatt volt egy Full Wipe a telómon (OnePlus 5), mostmár úgy tűnik megy minden, a korábbi szenvedésemet talán a rendszer eldugulása ( :) ) okozta.

Most viszont újabb bajom van.

Akár a fix időponthoz kötött parancs (Aktuális idő megváltozott), akár a helyhez (mobilcella, belépés a megadott helyre, kilépés a megadott helyről) kötött parancs percenként végrehajtódik, újra és újra.
Ez jó így? Tudom, hogy az elsőnél igen, de a második esetben?
Én úgy emlékszem, korábban nem így működött...

(#6960) Macika66 válasza Macika66 (#6959) üzenetére


Macika66
addikt

Persze, megint én voltam a hibaforrás, elnézést. 😃
Már jó.

(#6961) G@ben


G@ben
addikt

Hogy tudom beállítani, hogy MIUI rendszer alatt néma üzemmódban a gyári google naptár értesítésénél is rezegjen a telefon? Alapból sajnos nem teszi.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6962) Somatom válasza G@ben (#6961) üzenetére


Somatom
veterán

Először is telepítsd az E-Robotot, és a rendszerben adj meg neki minden szükséges engedélyt, jogosultságot!
Aztán készíts egy új parancsot! Nevezd el bárminek! Ne legyen esemény. Műveletnek adj meg bármit, és nyomj alul, a floppy ikonra! Ezzel mented a parancsot. Utána a Robot menüjében válaszd a mentés opciót, pipáld ki a parancsodat, és mentsd! Tudom, hogy ez tök értelmetlennek hangzik, de majd később megérted, hogy miért volt rá szükség. Írj, ha megvagy, vagy, ha elakadtál!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6963) G@ben válasza Somatom (#6962) üzenetére


G@ben
addikt

Megvan.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6964) Somatom válasza G@ben (#6963) üzenetére


Somatom
veterán

Király! Akkor most ellenőrizd egy fájlkezelővel, hogy létezik-e a felhasználói tárhelyeden
/Android/data/com.bartat.android.robot.KEEP/commands/Parancsodneve.xml
fájl!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6965) G@ben válasza Somatom (#6964) üzenetére


G@ben
addikt

Az is megvan.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6966) Somatom válasza G@ben (#6965) üzenetére


Somatom
veterán

Pompás! Ez az útvonal az első parancsmentésnél jön létre. Ezen keresztül tudunk egymásnak parancsokat küldeni, és fogadni. Priviben elküldöm a naptáros parancsod első bétaverzióját. :) Ez egy ugyanilyen .xml fájl lesz. Másold be a másik mellé! Aztán lépj a Robot mentés menüjébe! Ott lesz az új parancs. Jelöld ki, és a visszaállításra bökve importáld! A parancsot inaktívan küldöm. Az aktiváláshoz lépj a parancs ablakban ahhoz a parancshoz, legfelül, az engedélyezéshez tegyél pipát, aztán floppy ikon.
Írj, ha megvagy!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6967) G@ben válasza Somatom (#6966) üzenetére


G@ben
addikt

Itt egy kicsit elakadtam. Bemásolva, mentés menüben ott van sötéten, kijelölöm, aztán a mappa ikonra nyomok, erre mondja, hogy 1 mentés helyreállítva, de ugyanúgy sötét. A parancs ablakban viszont csak az eredeti cucc van, amit a legelején mondtál.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6968) Somatom válasza G@ben (#6967) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Hamar megfogtál. Csúf hiba, értetlenül állok előtte. Próbálj egy teló újraindítást, hátha keresztbe állt valahol egy elektron!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6969) G@ben válasza Somatom (#6968) üzenetére


G@ben
addikt

Erős user error volt, amit küldtél, kiterjesztés nélkül mentettem el... nem kommentálnám magam... :B
Szóval megvan eddig.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6970) Somatom válasza G@ben (#6969) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor hozz létre egy naptáreseményt, tedd ne zavarjanak módba a telót, és uccu neki!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6971) G@ben válasza Somatom (#6970) üzenetére


G@ben
addikt

Sem a néma, sem a ne zavarjanak módban nem rezeg. :(

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6972) Somatom válasza G@ben (#6971) üzenetére


Somatom
veterán

No para! Lépj a parancshoz! Alul, ahol a floppy ikon is van, látsz egy háromszöget. A lejátszás gombot szimbolizálja. Bökj rá! Ezzel az eseménytől függetlenül elindítod a műveleteket. Rezeg, vagy nem rezeg?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6973) G@ben válasza Somatom (#6972) üzenetére


G@ben
addikt

Rezeg. Háromszor.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6974) Somatom válasza G@ben (#6973) üzenetére


Somatom
veterán

Stimmel. Ez van a parancsban. Ez azt jelenti, hogy az esemény érzékelésénél hasal el az ügy. Van egyáltalán esemény jelzés ne zavarj, vagy néma módban? Ha igen, akkor lehet az is hiba, hogy a Robot az alkalmazásokhoz egyedi azonosítót használ, ami készülékenként eltérő. Én beállítottam a naptáramhoz, de annak nálad nem stimmel az ID -je. Bökj az eseményre -> paraméterek megváltoztatása -> a csomagnál jelöld ki az általad használt naptár alkalmazást, okézd le, és mentsd floppy -val! Aztán teszt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6975) G@ben válasza Somatom (#6974) üzenetére


G@ben
addikt

Nakérem. Ráböktem, ott a legfelső sor az volt, hogy miért nem elérhető? Rányomtam, elvitt valahova, ahol kért valami engedélyt, amit megadtam neki. Ezután a miért nem elérhető szöveg eltűnt.
Megcsináltam a leírtakat, most egy naptárbejegyzés elmentésénél rezeg háromszor, az értesítéskor meg nem. Fordítva kéne neki. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6976) Somatom válasza G@ben (#6975) üzenetére


Somatom
veterán

Androidon minden alkalmazás a saját homokozójában fut, nincsenek közvetlen kapcsolatban egymással. A rendszeren keresztül értesülnek egymás eseményeiről. A Robotnak dunsztja nincs arról, hogy Te létrehozol egy naptáreseményt, vagy az épp bekövetkezik. Amikor a rendszerben létrejön egy értesítés, azt érzékeli. Jelenleg az esemény nincs ticker szövegre szűrve, tehát bármilyen értesítés jelenik meg az adott alkalmazástól, a Robot reagál rá. Ezért kérdeztem, hogy néma/ne zavarj módban megjelenik -e értesítés a naptáreseményről. Mert csak arra tud reagálni a Robot. Az én telómon külön állítható, hogy ne zavarj módban megjelenjen -e értesítés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6977) G@ben válasza Somatom (#6976) üzenetére


G@ben
addikt

Fent, az értesítési sávban megjelenik 3 pont bármelyik módban, amikor van új esemény, a sávot lehúzva láthatóvá válik, hogyha erre gondolsz.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6978) Somatom válasza G@ben (#6977) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, erre. Szűrjünk hibát! Először próbáld úgy, hogy az esemény bekövetkezésekor legyen bekapcsolva a kijelző. Ha úgy sem működik, akkor töröld az esemény feltételét! Ha ráböksz az eseményre, akkor ott lesz a feltétel törlése. Aztán floppy és teszt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6979) G@ben válasza Somatom (#6978) üzenetére


G@ben
addikt

Bekapcsolt kijelzőnél sem jó. Töröltem a feltételt, most a mentéskor négyszer rezeg és megjelenik az értesítési sávban a három pont, de azt lehúzva az esemény nem látható. Az értesítéskor nem rezeg, csak megjelenik fent a három pont, a sávot lehúzva ott az esemény.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6980) Somatom válasza G@ben (#6979) üzenetére


Somatom
veterán

A Robot menüjében van olyan, hogy hibakövetés. Látsz benne valami rendelleneset?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6981) G@ben válasza Somatom (#6980) üzenetére


G@ben
addikt

Elküldtem a debug.txt-t, mert nekem ez kínai. :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6982) Somatom válasza G@ben (#6981) üzenetére


Somatom
veterán

Közben én is tesztelgetem, de sajnos, nálam sem működik. Manuálisan futtatva szépen kapcsol, de a ne zavarj módot eseményre nem bírálja felül. Ennél is nagyobb baj, hogy a ne zavarj mód prioritásos beállításainál, ha elveszem az értesítések jelzéseit, akkor a Robot sem jelez. Ha viszont bekapcsolva hagyom, akkor nem tudom elnémítani a naptárat, hiába tiltom a naptár alkalmazás jelzéseit prioritásos módban. Agyfaszt kapok tőle.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6983) G@ben válasza Somatom (#6982) üzenetére


G@ben
addikt

Nehogy miattam valami bajod legyen! :N
Már eddig is eszméletlen sokat foglalkoztál vele, amit nagyon köszönök! Ha esetleg beugrik a megoldás, megköszönöm, de ne vidd túlzásba, vannak fontosabb dolgok is! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6984) Somatom válasza G@ben (#6983) üzenetére


Somatom
veterán

Nyugi! Ha nem érdekelne, akkor bele sem fogtam volna. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6985) G@ben válasza Somatom (#6984) üzenetére


G@ben
addikt

:R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6986) Armahun


Armahun
addikt

Tapasztaltatok már olyat, hogy a telefon "nullázza" az alkalmazás engedélyeket?

Pontosan a hozzáférés értesítésekhez áll vissza aminig.
Bepipálom az alkalmazásokat amiknek engedélyezem, aztán eltelik pár nap és nem működik jól a robot.
Megnézem és az összes alkalmazás aminek pár napja engedélyt adtam mind mellől hiányzik a pipa :F

Mi a fene okozhat ilyet? Rootolatlan samu a3 17 7.0 droiddal.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6987) zeon.hu válasza Somatom (#6984) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy rendszer függő a dolog?
Kipróbáltam EMUI 3.1- en (android 5.1), ne zavarj módban simán rezzent a telefon a beállított naptár eseményre (lezárt telefonnal is).
Mellesleg mindegy volt, hogy be vagy ki volt kapcsolva az "Események és emlékeztetők" gomb a ne zavarj módban.

(Remélem, jól értettem, mit szeretnétek:
Esemény: naptár esemény elkezdődött
Művelet: audio - rezgés)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6988) Somatom válasza zeon.hu (#6987) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ezek szerint úgy tűnik, hogy valóban rendszerfüggő.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6989) aprokaroka87 válasza Armahun (#6986) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A konkurens Tasker esetén én találkoztam ilyen "bug"-al 4-5 hónapja kb.
Az akkor verzióval.
Újrainditás után valami miatt mindig elfelejtette a dolgot, és nem csak az értesités dolgot

Root joggal megtudtam oldani végül.

Annyi volt hogy rendszerinditáskor mindig lefuttata a settings put secure enabled_notification_listeners com.teslacoilsw.launcher/com.teslacoilsw.launcher.notificationlistener.NotificationListener:org.kustom.widget/org.kustom.lib.music.NotificationService:net.dinglisch.android.taskerm/net.dinglisch.android.taskerm.NotificationListenerService parancsot.

Persze ez egyedi most

Ez szépen vissza kapcsolta a dolgokat ahogy be bootolt a tasker.

Egyébként szerintem ez a program és a rendszer hibája lehet
mert mostanság már jó, és nem csak a taskernél volt ez.

Nova launcher esetén is csinalta, azóta frissűlt, az is jó.

(#6990) Somatom válasza aprokaroka87 (#6989) üzenetére


Somatom
veterán

Érzem, hogy ezt nehéz lesz megfejteni, ha nem száll be valaki rootolt MIUI -val. Én is írtam a telóm topikjába, mert az önmagában (Robot nélkül) sem kerek, hogy akkor is zenél a naptáresemény, ha megvonom tőle a ne zavarj mód felülbírálási jogát. Az elv az lenne, hogy a naptártól megvonom, a Robotnak engedélyezem, és így, ne zavarj módban a Robot jelezne a naptár helyett. Működik is, de nem vagyok vele előrébb, ha közben a naptár is vinnyog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6991) aprokaroka87 válasza Somatom (#6990) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha ez a naptáresemény valami notification, akkor az nem játszik hogy letiltatod az értesitést hozzá?

Mondjuk emlékeim szerint pl secure settings plugin esetén root jog kell hozzá!

Lehet csak én nem értem mi van

(#6992) Somatom válasza aprokaroka87 (#6991) üzenetére


Somatom
veterán

Az van, hogy nincs root jogom. :W
Elvittem a telómat olyanhoz, aki látott már pár Motorola -t. Neki is beletörött a bicskája. Szoftveres bug.
A rootolás folyamán a PC -re dugott telót a PC -s toolon keresztül újra kell indítani. Csakhogy, a bug miatt újraindítás után az USB hibakeresés kapcsoló visszaáll kikapcsolt állapotra, amitől a teló elveszíti a kapcsolatát a PC -vel és ezért itt megáll a folyamat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6993) Somatom válasza aprokaroka87 (#6991) üzenetére


Somatom
veterán

De, egyébként sem az a megoldás, hogy letiltom az értesítéseit. Ha nem értesít, akkor mit adok meg Robot eseménynek? Csak a hang értesítést szeretném letiltani. Ez lenne a ne zavarj mód értelme, lényege.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6994) aprokaroka87 válasza Somatom (#6993) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Emlékeim szerint a Play áruházban vannak ilyen Do not disturb meg Notification kezelő appok
Azokkal mi a helyzet?

Tudom kerülő út.

Valahogy ki kellene szűrni hogy rendszer "bug"-e a dolog

(#6995) Somatom válasza aprokaroka87 (#6994) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp ki tudnám cselezni. Beállítanék a naptárnak egy néma értesítési hangot. Akkor próbáljon meg zajongani! Aztán a Robot adná a naptár értesítési hangját is. Csak az a bibi, hogy engem csak a kihívás motivál, amúgy nincs semmi szükségem a funkcióra, mert ott a Talkbandem, ami amúgy is rezeg a karomon. Segíteni próbáltam, de MIUI nélkül ez nem fog menni, mert hiába írom, hogy nálam működik, ha nála, MIUI -n nem megy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6996) zeon.hu válasza Somatom (#6995) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van MIUI itthon, de kb esélytelen, hogy kicsavarjam a lányom kezéből :DD

#?*@&!

(#6997) Somatom válasza zeon.hu (#6996) üzenetére


Somatom
veterán

Mire nevelted Te azt a lányt? Az önző magánérdek háttérbe szorítása? A köz javára történő lelkes önfeláldozás? Hol maradt e nemes célokra nevelés? :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6998) Somatom válasza zeon.hu (#6987) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus! Ekkora user errort! Nem naptáreseménnyel küldtem neki a parancsot, hanem értesítés eseménnyel. Naptáreseménnyel működik nálam a rezgés teljes ne zavarj módban is. Igaz, hogy a hangjelzés is megmaradt, de ezen már lehet finomítani. Remélem, hogy nála is működni fog így a rezgés! Köszi, hogy rávezettél!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6999) zeon.hu válasza Somatom (#6998) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, akkor jó, hogy kíváncsi voltam :)
Nálam nincs hang, csak rezgés.

Viszont ha az órámon is látni akarom, ahhoz a naptáron belül kell értesítést beállítanom, mert a roboté valamiért nem jelenik meg.
Eddig nem volt engedélyezve (túl sok lenne), de most nem értem, miért nem jön át.

#?*@&!

(#7000) Somatom válasza zeon.hu (#6999) üzenetére


Somatom
veterán

Próbálgattam. -1 -es ID -vel nálam sem jön át. De a konkrét ID -s Robot üzeneteknél rezeg a Talkband (ha a Wear -ben is engedélyezve vannak a Robot értesítései). Indítsd mondjuk 9 -es ID -vel, akkor biztosan nem kavar bele semmibe! Viszont, én még azt az utolsó Wear verziót használom, amelyik nem kéri a névjegyek megosztását. Ez csak infóadalék, nem hiszem, hogy értesítés szempontból lenne jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.