Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Teljesen beüzemeltem a 7650-est, feltelepítettem eddig 17 alkalmazást (sis, jar vegyesen), köztük egy automata bill.zárat és a Palette extendert, amivel három plusz színséma választható. A 24 szólamú midiket a mididb-ről töltöttem le. A csengőhangom Meat Loaf-tól a Bat out of hell. Teljes szám és meglepően hasonlít az eredetire. Rátettem jó pár szép képet, hogy készenléti állapotban díszítsék aktuális hangulatom szerint a kijelzőt. Most egy sárga liliom van rajta.
Még 2 mega szabadon felhasználható a memóriájából. A lehető legkisebb, max. 70Kb alkalmazásokat telepítettem.

Már csak azt kell kiderítenem, hogy mennyit bír az akku.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Gratulálok a telefonhoz! :R

[link1]

[link2]

(#3) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez aztán egy szószátyár, kaotikus írás. Itt a helye a személyes blogomban. :))

Talán még sosem írtam ennyit egyetlen telefonomról sem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Talán csak egyetlen zavaró hiányossága van a 7650-nek, a 4 megás fix memóriája, melyből 3,6 mega használható fel. A régi jó tanács alapján kerülendő a teljes megtöltése, mert a szoftver is eme pici helyen végzi el a felhasználó diktálta műveleteket. Ha dugig van a négy mega, nem tud dolgozni. Ezért szabadon hagytam kb. 1 megát.

Jelenleg 48 képet (általában 5-10 Kb méretűek) pl.: tartalmaz a képek mappa.

19 midi van benne, a legnagyobb 70Kb. Köztük a Jurassic park zenéje, amit az írásban linkeltem a mididb-ről.

Java és Symbian szoftverekből 18 darabot tartottam meg.
Ezek közt van két kisméretű angol-magyar és magyar-angol java szótár, Aknakereső (sis) játék (pont olyan, mint a Windows eredeti), egy üzemmód kezelő (sis), egy tudományos számológép (sis), egy iránytű (jar), a bill.zár program (sis), a két kisebb méretű planetárium program: PicoSky és uSolun (jar), kettő zseblámpa program (jar és sis), egy stopper (jar), plusz van egy teendő karbantartó alkalmazás, Handy Day (sis), illetve fájl kezelő (sis), meg a kis színséma bővítő, a PaletteExtender. Amit még nem használtam, a névjegykártya-küldő (sis), a Reversi nevű (sis) játék (fogalmam sincs, hogy mi a logikája), OperaMini3 (nem tudtam beállítani a gprs wapot, nem csatlakozik).
Jelenleg ennyi kép, midi és alkalmazás osztozik a Symbiannal együtt a 4 megán.

Éltes kora és kicsi belső memóriája ellenére meglepően gyors és sok mindenre használható a 7650. Plusz még nem fagyott le! Pedig sok-sok alkalmazást zúdítottam rá, mire kialakult a mostani válogatás.

Igazi logikai feladvány a kicsiny memória okos kihasználása. :) Van egy előnye, hogy csak a fontos alkalmazások maradnak meg és a hóbortból feltelepítettek hamar törlésre kerülnek. :K Így igazi munkaeszköz marad a Nokia első okostelefonja. Bármennyire játékszer kinézetű, valami nagy, műanyag "izé", valódi (régi) csúcsmodell.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[TV reklám]

A youtube-n találtam. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) Kolondrum válasza Algieba (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én az összes vidit láttam már a 7650-ről! Van egy pár ahol pisztollyal lövöldözik, meg elégetik! :(((

(#7) Algieba válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyesek fura dolgokat tartanak élvezetes tevékenységnek. :((( Szétverni egy oldmobilt... Ez aztán a virtus! Ejha!

Persze ennél is durvábbat sikerült kifognom, azóta már meg sem nyitom az ilyen videókat. Eme videón a "büszke gazdi" a kutyájával nyuvasztott meg egy védtelen tengerimalacot. :((( :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szegény 7650, hogy az emberek mennyire félreismerik. A jelenben már csak egy jézusisten felkiáltással reagálják le a méreteit... és fogalmuk sincs róla, hogy az első színes kijelzős Nokia ücsörög a tenyeremen. :(

Mindegy. A lényeg, hogy gazdájaként pontosan ismerem az értékeit. :K Így nekem eme modell az igazi, örök favorit.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) Kolondrum válasza Algieba (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te már talán tudod mennyire vigyázok az enyémre, és minden olyan telómra amit szeretek. :)

(#10) Algieba válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, tudom. :)

Az enyémnek egy nagy, szivaccsal kitömött tokja van. Abban tartom, ha a válltáskámba kell tennem. Egyébként a jobb zsebemben utazik.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11) Algieba válasza Algieba (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog


:DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kortársai, együtt mutatták be őket 2001 novemberében egy konferencián, az üzleti 6510 és a sportos 5210. Összehasonlítva a tulajdonságaikat, a 7650 volt a csúcsmodell.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ki fogom bővíteni az írást, csak még gyűjtöm az érdekességeket eme öreg modellről. :)
Ha valakinek szintén van valami anyaga róla, elküldheti nekem vagy be is illesztheti egy hozzászólásba képpel, linkkel, szöveggel.

Három dolog kimaradt az írásból: a hátlap alsó részén látható "ajtó" mögött található az akku. (Az akkut 2 nap alatt lemeríti.) Ha szétcsúsztatjuk a telefont, a kamera feletti szürke részt felfelé kell tolni és megtaláljuk felül a sim kártya nyílását, illetve a fekete műanyag részen alul, a jobb alsó sarokban egy smile látható.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A hat színséma:

Gyárilag a kék, zöld, lila van benne.
A piros, rózsaszín, narancssárga a PaletteExtenderrel állítható be.

Ui.: A YewSnap képlopóval lőttem a képeket a kijelzőről.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) Algieba válasza Algieba (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kijelző képek nincsenek feljavítva képszerkesztővel! Úgy tettem be őket, ahogy a képlopó lementette. Egyedül a bmp kiterjesztést változtattam jpg-re.
Vagyis igazat írtam, hogy a kijelzője a megjelenési évéhez mérten nagyon jó.

A képekről kiderül, hogy a térereje kiváló, az antennája hibátlan, be volt kapcsolva a kékfog, éppen töltöttem, (hol magasabb, hol alacsonyabb a töltés kijelzés), a választógombokra, balra a kékfogat, jobbra az üzemmódokat tettem. Éppen a néma üzemmód volt bekapcsolva. A képek hajnali kettőkor készültek.

A háttérképek utalnak az érdeklődési köreimre: űrkutatás, és csillagászat (Föld), túrázás (erdő), kertészkedés (virágok), ünnepek (üveggömbök=Karácsony, töklámpás=Halloween). :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az egyik kedvenc logikai játékom az Adria Miner.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17) Algieba válasza Algieba (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha megnyomjuk az előlap bal alsó részén lévő menü gombot, a következő kép fogad minket.

Általában a Telepítések mappába szoktam belépni, mert itt vannak a sis alkalmazások, mint pl. a már bemutatott Adria Miner játék. :)

A főmenüben az Alkalmazások mappa tartalmazza a java alkalmazásokat.


A java programok egyenként az Opciók - Eltávolítás paranccsal törölhetők.

A sis programokat viszont a Kezelő segítségével távolíthatjuk el. Hiszen NE feledjük, a memória picike, jól kell gazdálkodnunk vele!


Gyakran ellenőrzöm a memória állapotát, ami szintén a Kezelő egyik funkciója.

Nagyon szeretem a színes képeket. Részlet a Képek mappa tartalmából.

Gyakran cserélgetem a színsémákat és a háttérképeket.


Beállítások.

Régi és hasznos funkció a számos üzemmód.


Gyakorlatilag hármat használok, utcán az Általánost (hangos csengés és rezgés), itthon a Tárgyalást (halk csengés, nincs rezgés), iskolában a Némát (csak rezgés).

A Kamera funkció képét poénból rakom be. Meg lehet tippelni, hogy mi látható a keresőben. :D

Az Extrák mappában található pl. az "egy perces diktafon", a Rögzítő.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) Algieba válasza Algieba (#17) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még gyakran használom a Naptárat. Ez látható is a sok kis fülecskén. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) G.FeT


G.FeT
tag

Üdvözletem!
Én is régi 7650-tulaj és -rajongó vagyok. Na jó, annyira nem régen, kb 4 éve van meg. Az egyetlen és legnagyobb hibájának a kicsi és nem bővíthető memóriáját tartom, minden más szempontból egy korrekt okostelefon pár évvel ezelőtti léptékkel mérve. :K
Azt nem tudtam, hogy ez az első színes kijelzős Nokia, csak azt, hogy az első S60-as, és az első beépített kamerás telefon.
Algieba: egyébként te honnan szeded az alkalmazásokat? Mert én már neten nemigen találok semmit S60v1-re, se nokiaprogramok.hu-n, se máshol, úgyhogy feladtam a keresést.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#20) Algieba válasza G.FeT (#19) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mindig 2002-re gondolok, ha a belbecsét akarom reálisan felmérni. :) A múltra tekintve, egy korszakindító modell a 7650.

Az alkalmazásokat a nokiaprogramok.hu letöltései közt találtam. Egyszerűen a rendezést dátumra és növekvőre állítottam be, így kidobta előre egy-egy témában a legkorábban feltöltötteket. Így aztán gyakran 2004-es program volt az első, majd jöttek a 2005-ösek, 2006-osak. Sokat leszedtem eme évekből, és próbálgattam őket. A fele fel sem települt, a 7650 visszautasította őket, mert nem kompatibilisek vele, aztán a maradék feléről kiderült, hogy számomra érdektelenek, aztán még válogattam a hasonló funkciókat tudó alkalmazások között, és így alakult ki a mostani csapat. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#21) Lenry


Lenry
félisten

hol volt, hol nem volt?
hát itt a kezemben :)

pont tegnap üzemeltem be újra, hogy átmentsem róla több évnyi SMS-ezésemet (nagyjából 1700 üzenetet) az új E50-re... egyelőre sikertelenül :(

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Látom bővül a topic! :R

(#23) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


Jelenlegi készenléti hátterem. :)

Hasznos alkalmazások.


Best Calculator
Nagyon jó, mert mobilodban a tudományos számológéped. :)


Devman
Alkalmazás figyelő. Itt is le lehet állítani a háttérben felejtett alkalmazásokat. Egyébként a menügomb hosszú lenyomása is előhozza a listát és a c gombbal ki lehet lőni őket.


SmartProfiles
A nevében is benne van, hogy üzemmód kezelő.


Sun mobile
Angol-angol értelmező kéziszótár.
(Kitöröltem az angol-magyar és magyar-angol szótár párost, mert "pontatlanok" voltak. Inkább feltelepítettem az értelmező szótárt. Duplán hasznos, mert szinte kényszerít az angol nyelv használatára. :) )


Periódusos táblázat


PicoSky mini planetárium


uSolun mini planetárium

A végére egy kis szórakozás. :)


Reversi, területfoglalós logikai játék.

Amint látható, a bemutatott alkalmazások mind futnak a 7650-esen. Akinek valamelyik megtetszett, és nincs regisztrálva a nokiaprogramok oldalon, csak kérje és küldöm. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Reggel egy fél megás alkalmazás "beszorult", nem tudtam a kezelővel eltávolítani. Kénytelen voltam *#7370# kóddal újraindítani a telefont. Egy óra alatt visszapakoltam a képeket, midiket, alkalmazásokat.

Meglepő, hogy eddig még nem fagyott le, pedig elég rendesen kapja az "áldást" különféle szoftverek formájában. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25) Kolondrum válasza Algieba (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azért pár nap alatt sikerült bedöntened az SW-t. :R Én tegnap szúrtam ki egy SW hibát amivel a teló nem tud mit kezdeni. 4.37-es SW munkás 7650-es, üzemmódok, személyhívó, csengetési hangerő, tök mindegy h mi mire van állítva ezen belül ha átállítom és hagyom, hogy elinduljon a hang akkor: Üzemmódok: Rendszerhiba! üzivel fogad! 4.39-en még nem néztem ezt meg.
A 7650-es nagyon érzékeny a sok progira, főleg ha azokat az ember le is törli, az első ilyen telómnál ez nagyon kijött mert mindent felpakoltam rá, de most ,hogy csak pár darab bejáratott van fent így semmi baja. :R

(#26) Algieba válasza Kolondrum (#25) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nagy lelkesen próbálgatom a különféle programokat, hogy mire jók, mennyire hasznosak a mindennapi használat során, így aztán feldobtam egy rendszer matató alkalmazást is. Ez aztán szépen bebújt a telefon rendszer cuccai közé. Csak ugye rájöttem, hogy fél mega még is csak sok egy programnak, ekkora területre több kisebb program elférne, és ki akartam törölni. Juszt se jött ki. Ezért kellett teljesen kitakarítanom a 7650-est a *#7370#-es paranccsal.

Az 5.06-osnál eddig működésbeli bugokat nem fedeztem fel.

Úgy néz ki, hogy meglesz a ketteske is. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27) Kolondrum válasza Algieba (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

7650-nél nem gond egy ilyen kód, de pl az E90-nél, de már egy 6630-nál ez nekem rémálom számba megy. Mikor igazán megismertem az E90-et akkor szembesültem vele, hogy ha nekem resetelni kell én a dunának megyek. Mindent újra beállítani feltenni meg minden fúúúú. :Y Tudom van lehetőség lementeni, de nekem az nem tiszta dolog inkább állítgatok újra be mindent egyesével. 6600-nál próbáltam és fele jó lett fele nem, na ott befejeztem a visszaállításokat. :(((

(#28) Algieba válasza Kolondrum (#27) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, a memóriakártyás telefonoknál felajánlja a memóriakártyára mentés lehetőségét.
7650-es memóriáját kékfog adapter és PCsuite segítségével a PC-re lehet elmenteni.
Bár nálam minden java, sis alkalmazása az E65 memóriakártyáján egy mappában van. Egy óra alatt minden ismét a helyén volt a 7650-ben, kivéve a rendszer matató alkalmazás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez az! Jövő héttől ketten lesznek. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[Egyéb alkalmazások]

Dátum szerint rendezve a programokat, sok-sok 7650/3650 alkalmazást találhatunk. :) A nagyobb méretűeket a 3650-re érdemes feltelepíteni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#31) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtaláltam a feljegyzéseim között, hogy mikor vettem az első 7650-est, amit később elcseréltem egy 3650-esre, amit elcseréltem egy V3-masra, amit elajándékoztam baráti körben stb.
A lényeg, hogy 2007. november 13-án vettem az elsőt.
Majd idén október 4-én a másodikat. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#32) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kortársai, 6510 és 5210.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#33) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A héten vettem a tokot, mert zavart, hogy a zsebben jobban ki van téve az ütődéseknek. Az övemen lévő tokban nagyobb biztonságban van.
A virágminta picit retro hatású, így illik az "oldmobilhoz". :)
A kék szín a kedvencem. A bélés élénk vöröse szinkronban van a 7650 két oldalsó gombjának színével. :) A bekapcsoló gomb pont látható a második képen.
Kellett már egy "ruha" az öregnek. Méltatlan volt, hogy a zsebemben hordom, mint valami kacatot.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Két új tavaszi háttérképpel bővítettem a Képek mappát. A felsőt egyből betettem háttérnek, kiválasztva hozzá a rózsaszín színsémát. Csengőhangot váltottam, most a Black eyed peas-től a Where is the love midi verziója szól, ha hívásom jött. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#35) Algieba válasza Algieba (#34) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jelenlegi készenléti kijelzőm.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tegnap kapott egy 1200mAh-os akkut. A kettes 7650-esben töltöttem egész este. A toknak van egy zsebbe, abba tettem bele, így ha a 900mAh-os lemerülne, akkor egy gyors csere, és ismét "ébren" a nagy energiaigényű tenyérnyi mobilom. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#37) Algieba válasza Algieba (#35) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó dolog volt megvenni a 6510-est, mert élmény látni, hogy mennyivel több a 7650. Egymás mellett a két egyidős modell és hatalmas a különbség a 7650 javára. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38) Algieba válasza Algieba (#35) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyik kedvenc hátterem. Ha épp rózsaszín hangulatomban vagyok, akkor használom. :)

Jelenlegi készenléti kijelzőmön az ugró aranyhal látható, amit kitettem a Jump című írásomhoz is.

Az 1200 mAh-os akku bevált. 3 napig üzemelteti az öreget.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nekem ugyan csak 3650-esem volt, és jöhetne a nagy történet a "szerelemről", amihez most nincs kedvem ,de eszembe jutott, h utáltam azt, h formázás után volt csak hajlandó működni a bluetooth-on/infrán való adatfogadás! Ha felment pár progi, már össze is akadtak!
Ilyen van 7650-nél? (mondjuk N-gage, 6600, N90, 6630-nál ilyen nem volt)

(#40) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Telepítettem pár régi/új sis alkalmazást: az alsó sorban láthatók az ikonjaik: egy forgalom figyelő (gprs, hívások), egy alkalmazás kezelő és egy a készenléti kijelzőre mozgószöveget kiíró program.

Nyári készenléti háttérképek:

A két planetárium mini java alkalmazás megmutatja az égbolton a csillagképek és bolygók helyzetét, ha éppen felhős idő miatt nem lehet kémlelni az eget:

Egyik kedvenc játékom a malom. Symbian verzió. :)

Továbbra is adott a kérdés, miért használom a nagy öreget, amikor már vehetnék egy modern okostelefont is. Egyszerű a válaszom, a mai kütyük egyike sem képes éreztetni velem, hogy valami csodás eszköz lenne a birtokomban. Unalmasak. Néha csömöröm van még a SE K800-asom zenelejátszójától és kamerájától is. Zenél és fotóz a mobilom... "csodás". Pedig mobilokhoz mérten nagyon jó képeket készít. Annyira jókat, hogy a blogomba is kiteszem ezeket. Csak éppen egy idő után már taszít a multimédia. Ilyenkor bekapcsolom az Öreget, keresek hozzá egy-két új alkalmazást, és pár napig ismét fő telefonomként használom. Egyébként tényleg a 7650 a nagy betűs telefonom, mert még mindig képes felidézni előttem a mobilok hőskorát és ama régi örömet, amit akkor éreztem, amikor megvettem életem első mobilját, egy Ericsson GA318-ast. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


Zöld harmatgomba


Lilatönkű pereszke


Sárga rókagomba

Megjegyzés: Inaktív sim kártya volt eme kijelzőkép-mentések során a telefonban. A térerejének semmi baja, az Öreg hibátlanul működik és ellátja mobilos feladatait. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Átméreteztem pár 240x320-as képecskét a kijelzőjére. Az első kép a mostani háttér a készenléti kijelzőn, a színpaletta pedig kék. Jól mutat. :)

Ez pedig egy dilis kép. Szeretem a süteményeket, és mindjárt itt van Halloween is. A téma, a legyilkolt süti holttestének a felfedezése illik a kedvenc ünnepemhez. :D

Szintén sütis kép, hogy a Halloween után ünnepre hangoljon. Ez azért kedvesebb.

Halloweeni töklámpás.

Az egyik kedvenc háttérképem a 7650-esen. :) Az ősz gazdagsága

Igyekszek a színpaletta színeihez több képet is feltölteni. Eme villámos kép a nyárra emlékeztet, és a lilával lesz együtt használva.

Gyümölcsök, hogy élénk színük jobb kedvre hangoljon, amikor felébresztem a telefont. :)

Egy kis "tükröződés". :D A kijelzőn is 7650-es legyen.

A képeket nem véletlenül hagyom 240 pixelen, és a magasságukat csökkentem 180-ra. Nem éri meg levinni 176-ra a szélességet, mert homályos folt lesz a pici kép.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43) Algieba válasza Algieba (#42) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog


:)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[Let the river run] Eme számnak a midi verziója a jelenlegi csengőhangom.
Oké, amikor a filmet láttam csak 12 éves voltam, így nem ér cikizni, amiért kellemes élményt hagyott bennem eme közhely-parádé. :DDD

Plusz néhány kijelzőkép:

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


Október végi fotó a Nagy Öregről.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[Birkás reklám]
:)

Nyolc éve az első multimédiás telefonok csapatát erősítette a 7650. Azóta a mobilok még inkább átlényegültek szórakoztató mindenesekké. 2002-ben még az mms volt a nagy szám. Azonban a szolgáltatók túl drágán mérték a kép- és hangüzenetek küldését. Életem során kb. öt mms-t küldtem.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#47) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kellene egy doboz. Ha valakinek van 7650-es gyári doboza, átvenném tőle. Lenne miben tartanom a tartalék Nagy Öreget.
A youtube-n van egy videó "új" 7650-ről. Gyermeki akarom érzés kapott el a videótól. :D Az Öreg mindig képes felpiszkálni a birtoklási vágyat bennem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48) Mr.Csizmás válasza Algieba (#47) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem "csak" 3650-es dobozom van.

igaz abból a telefonból volt kettő is, egymás után. :)

régi szép idők....köszi a múltidézést :)) :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szeretem a régi telefonok közt ritkaságnak számító nagyméretű, színes kijelzőjét. Ugyan csak 4096 szín megjelenítésére képes, de ennyi szín untig elég a szememnek. A készenléti kijelzőre kitett háttérképek teljesen jól láthatók. A telefon nagy mérete és súlya előnyös, mert érzi az ember, hogy a tenyerében van. Jobb a fogása. A kisebb mobilok sokkal könnyebben elejthetők. Minden funkcióját használom: ébresztő, üzenetküldés, naptár, kisebb *jar és *sis alkalmazások, és persze telefonálás. A nadrágom övén lévő fekvő tokjában hurcolászom, így szinte észrevétlen. Semmiben sem akadályozza a mozgásomat. Megbízható, nincsenek hibái. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#50) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Néhány téli, ünnepi háttérkép. A második nagyon jól mutat a kék alapszínnel!

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.