Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

"És hogy mindenfélék az emberek,
nem számít! Csak a szépek, a jók!
" :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) joghurt


joghurt
addikt

Alapvetően a te döntésed, te mit csinálsz.

Hogy szépíted-e a környezeted, amikor mások elhanyagolják, netán szétverik-szétlopják.
Hogy óvod-e a környezetet, amikor mindenki más fogyassz-fogyassz-fogyassz! veszi és dobálja szét a műanyagüccsit, házhozszálllítós dobozokat.
Hogy betartod-e a Kreszt, amikor mindenki más őrültködik.
Hogy kérsz-e számlát Okosba'-országban.
Hogy mosolyogsz-e, amikor mindenki más morc fejjel néz, vagy lila fejjel fröcsög.
Hogy ismered-e a wc-kefét.
Stb. stb.

A tej élet, erő, egészség.

(#3) Samus


Samus
addikt

Még sohasem láttam a tengert, lassan időszerű lenne, talán két év múlva majd...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) kuntics


kuntics
aktív tag

“Sajnos másnak nem tudok segíteni.”

Elsősorban szerintem magadon kellene. A saját elronott? életedért egy egész országot hibáztatni nem egy értelmes gondolat. Ismersz 10,100,1000 embert,abból már ismered az egész országot?Itthon is vannak/vagyunk elegen,akik boldogulnak,előbbre jutnak, akár még szeretnek is itt élni. Tudod,ha a kacsa nem tud úszni,attól még nem a víz a hülye.
Nem feltétlen az egész ország sz*r,csak mert Neked nem jó. Lehet csak a megfelelő társaságot kellene megtalálni.

Bocs,ha kicsit személyeskedős lett,de így reggel,a hazatérős blog után azért elég érdekes volt olvasni ezt az írást.

(#5) Eastman válasza Samus (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Én legelőször - az azóta már sajnos megszüntetett - Venezia Expressnek köszönhetően láttam a tengert egy éjszakai vonatutat követően. Akkor 11 ezer forintot fizettem a retúr vonat-, és a Rijeka (Fiume) és Opatija közti retúr buszjegyekért összesen, ami a fizetésem kb. 1/5-e volt a kilencvenes évek közepén.

Később munkák során többször is, Dalmáciában, Split környékén, a Kastelai-öbölben, autóval oda-vissza. Viszont a kollégám egyszer letolta Splitig az alábbi vonatutat és nagyon élvezte azt, hogy más vezet helyette és nem rohan közben, mitöbb pihenhet.

[link] és [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Eastman válasza Samus (#3) üzenetére


Eastman
őstag

...kiegészítésül még annyit, hogy február végén, márciusban, a bóra időszak végén is gyönyörű Kastela. Annyi, hogy a tavasz kezdetén meg kell elégedned 20°C-al, és minimálisan jelenlévő túristákkal. ;) Mi K.Gomilicán dolgoztunk 10+ alkalommal.

Lehet, hogy Mate-t, azaz Mathiast meg is kérdezhetjük valami helyi szállásról, még szezon előtti árakon...

Ha nem is idén, akkor jövőre. Előny, ha szereted a focit és a Splitnek drukkolsz! :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Samus válasza Eastman (#6) üzenetére


Samus
addikt

Időn biztos nem, tavaly tervben volt egy családi nyaralás egy hétre, de hamarosan jön az első gyerkőc (már nincs két hónap), feleségem húgánál is a második, és úgy látszik, a legkisebb (három lánytestvér) húga is várandós, szóval ez a babák éve lesz a családban :)

Jövőre meglátjuk, de akkor írok majd egy bejegyzést, hátha kapok jobb (referenciával rendelkező, vagy ismert tag) ajánlatot, mindenképp nagy, vagy kettő kisebb egymás melletti apartman kell, mert 9 felnőt és négy kisbaba lesz. Igazából attól függ, hogy bevállaljuk-e az addigra 1 és másfél éves babákkal.

Köszönöm a tippeket, mentem a bejegyzést, hogy megmaradjon :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Phülöp válasza kuntics (#4) üzenetére


Phülöp
addikt

esetleg látja, hogy mit tesznek eleink az országgal
tudom, nem könnyű döntés beleállni a valóságba
láss túl a kerítésen - attól, hogy neked (és a környezetednek) jó, még nem jó mindenkinek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9) KISDUCK válasza Samus (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igaz már vagy 5 éve volt, de haverokkal béreltünk egy apartmant vagyis egy szintet egy faluban asszem 9-en 1 hêtre és megállt akkor 90 euró/főben, a tenger kb 2-300 méterre lehetett gyalog, a kilátás jó volt és féluton volt Omis meg Makarska között.

(#10) kuntics válasza Phülöp (#8) üzenetére


kuntics
aktív tag

Nem kellene ebbe is a politikát belelátni,legalábbis én nem az alapján írtam,amit írtam.
Rosszul vezetett,romló országban is lehet jól,boldogan élni és fordítva. Svájcban,Norvégiában, meg a többi hasonló fejlett országban is lehetnek problémái az embernek. De az egyéni bajokat ne vetítsük már ki egy egész országra,hogy csakis az ország tehet az ember bajairól.

(De ha már politika,azért nagyjából átlátom a helyzetet. Hidd el,nekem sem és a környezetemnek sem olyan jó. 200km-t költöztem arrébb a jobb fizetésért,10 év után tudtam venni sok hitellel egy túlárazott panelt,szülői segítség,meg mindenféle állami támogatás nélkül. Nettó befizetőként látom a felesleges pénzszórást,a romló eü-t,oktatást stb. Nekem is bőven lenne okom panaszkodni,amikor a lakásárak jobban emelkedtek,mint a megtakarításom,ettől függetlenül eszembe nem jutna az egész országot,meg mindenkit szidni.)

(#11) Phülöp válasza kuntics (#10) üzenetére


Phülöp
addikt

rendben

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12) Eastman válasza Samus (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Ezt nem tudhattam, az üzenet annyi, hogy tavasszal is nagyon szép és elérhető Dalmácia. Isztria más, nyilván jóval északabbra helyezkedik el, hidegebb ilyenkor, de nyáron zsúfolt az is elérhető.

Dubrovnik viszon szpó mindenkor, mert valami híres filmet forgattak ott és nem lehet lépni a millió helló-turiszttól. Konkrétan nem lehet már lépni ott.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) 8th


8th
addikt

"Magyarország egy reménytelenségbe temetkezett zárvány. Hamisság hona."

"Ocsmány módon átvert a saját hazám. Hazám?! Ez a hely?! Szégyen! Sehol egy igaz jellem, és mintha sose hallottunk volna a felvilágosodásról. Negyvenkét évesen esett le, hogy a hiba nem bennem van, hanem tényleg rohadt a néplélek és magyar magyarnak toportyánférge, mert én aztán farkasnak nem nevezném honfitársaimat. Sakálok maximum, vagy reálisan nézve, inkább görények, akik egymást marják beleőrülve a saját hülyeségeikbe. Képtelenek kihúzni a fejüket a saját seggükből."

Mánmeginkezdi!!44! :DDD

(#14) adrian360


adrian360
őstag

amúgy ennek a posztnak mi a lényege ? én annyit látok hogy "bla bla, én vagyok a felsőbbrendű és mindenki más gyökér bla bla"

(#15) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Túlságosan komolyan vesztek engem, holott a személyes bejegyzéseim tényleg személyesek. Amikor mérges bejegyzést írtam, akkor kiadtam magamból a haragomat. Pont. Egyébként jogom van a magánvéleményemet leírni. Nem tetszik? Hol számít neked az, hogy én mi a fenén pörgetem magam?
Egyébként a 90-es évek második felében a családunkkal nagyon kitoltak. Gyakorlatilag durván elszegényedtünk néhány ügyeskedő magyarnak köszönhetően. Sose fogom megírni, mert megüt a guta. Csak felnőttként döbbentem rá, hogy akkor mi történt. Tényleg 42 éves koromig egy igazi jóhiszemű mimóza voltam, aki mindig talált mentséget a másik szemétségére. Aztán rájöttem, hogy jól felfogott érdekem a határaim meghúzása és a két lépés távolság tartása a "honfitársaimtól". Nincs közünk egymáshoz. És ez így van jól. Törvénytisztelő, (erkölcsi igazolványt egyből ki tudnám váltani), alapvetően jóindulatú, barátságos, csak kreatív elmém miatt impulzív ember vagyok. Mosolyom ragyogó, tekintetem derűs. Látszik rajtam, hogy saját maga körött pörgő művészlélek vagyok, és szórom szét fényemet. Azonban ember vagyok, és jogosan fortyanok fel, amikor szemétséget tapasztalok. Nem vagyok felsőbbrendű. Aki ilyesfélét lát belém, saját magán kell dolgoznia, mert kisebbrendűségi komplexus gyötri. Évtizedekbe került, mire felszabadítottam magam! Olyan erős szorongás gyötört és tör rám időnként, hogy szívesen átdobnám annak, aki szerint én felsőbbrendű vagyok. Egyszerűen élvezem, hogy élek! És nem, nem fogok szarként lapítani, amikor nálam romlottabbak törtetnek előre a káromra. Ahogy írtam, ügyesen kitérek a rablóhorda elől és vígan futok a messzeségbe. Aki pedig marad, megérdemli a balsorsát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) Biowaskular válasza Algieba (#15) üzenetére


Biowaskular
újonc

Akárhogy is. Sok sikert.

(#17) prolad válasza Algieba (#15) üzenetére


prolad
őstag

Nekem csak az furcsa, hogy amit írsz, az mitől lesz Magyarország/magyar emberek sajátossága? Van itthon rengeteg probléma, ez tény. De ami nekem a te bejegyzéseidből lejön, az az emberi jellem része.
Nyilván mivel itt laksz, az itthoniak tűnnek rossznak, de az ember alapvetően rossz, törtető és a másikat eltaposni akaró, így tudott azzá válni ami, a felsőbbrendű fajjá a Földön. De ettől még nem lessz rossz minden ember, vannak bőven jók, csak meg kell találni őket és velük körbevenni magad. Szar alakból van épp elég.
Cserébe viszont mehetsz akármilyen messzire, a tenger/óceán partján (de még a túloldalán sem) se fogsz megszabadulni a hülyéktől, ha itt a saját környezetedben nem megy.

(#18) Chaser válasza Algieba (#15) üzenetére


Chaser
titán

ha neked nem számít hogy a te pörgéseden mit pörögnek, mért írsz ide egyébként? ;]
a4-es lap, leírod oszt' nézegeted - vagy komment nélküli blog megoldás -
jah, hogy úgy nem reagál senki
nők...
( :

szerk:
Samus
ki ne hagyd, görögöknél sok szép part van
ha nem idegenkedsz a busztól elvisz thassosig is - na az már tényleg szép, de közelebb is vannak szép görög helyek -
soha nem felejtem el mikor először álltam a parton és később először nyeltem sós tenger vizet ;]
ott állva gyorsan rájön az ember mennyire apró és jelentéktelen porszem, max néha elhiteti magával hogy több... :)
sok partról hoztam köveket, amik miatt azért van lelkiismeretfurdalásom is, de ennyi nekem is jár ( :
kedvencem amiért fel és lemásztam egy "lakatlan szigeten", kagylóhéjakból állt a partja, és onnan választottam egy követ amit alig tudtam felcipelni papucsban miközben kötélen is kellett mászni :d

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

sztem egy dolgot lehet tenni ha magadnak a legjobbat akarod. Elmenni. Aztán még visszajöhetsz de jelenleg sztem nincs kérdés.

tenger/oceánpartot javasolnék.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20) Dare2Live válasza prolad (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nagyon nehéz elmodani de én is érzem amit Algieba leírt. A genetikai alaptermészet adott. De nem mindegy mennyire tudsz felülemelkedni és itt nagyon rossz helyen vagyunk. És a köv generációk már ebben a kádár/orbánisztánban születnek, élnek. Ahol hofin röhögünk amikor azt mondja, hogy a korrupció az amiből te kimaradsz. Nem elitéljük. Irigyeljük.
btw az biztos ez az egész nem csak magyar sajátosság de aki járt/él külföldön (mármint nem oroszban...) az érzi akár spanyolban jár, akár svájcban, akár...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) xAttilax


xAttilax
őstag

Szerintem “magyarozni” pont olyan gáz mint cigányozni vagy zsidózni… Általánosítasz pejoratív értelmében úgy, hogy te is (plusz a szüleid, barátaid, párod…stb)az adott “halmazba” tartozik nekem picit vicces 😀 De lehet csak én vagyok a buta irigy magyar 🤷🏻‍♂️😅
Amúgy minden rossz indulat nélkül, ha ennyire utálsz itt élni és ezt nemzetet akkor mi tart itt? Azért manapság nem olyan nehéz elmenni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#22) Chaser válasza Dare2Live (#20) üzenetére


Chaser
titán

akár görögországban, ahol nem is olyan rég majdnem bedőlt minden ( :
ettől független egy gyönyörű ország, de minimum suta a vezetőség ha nem is korrupt - de valami iszonyat bája van az egész országnak, és olyan vendégszerető embereket sehol nem láttam mint náluk, tényleg azért kínálgatja az ételt hogy egyél egy jót, nem az az elsődleges hogy ott hagyd a pénzt -
de gyönyörű helyek vannak nálunk - is - , aki csak a korrupciót látja cseréltessen szemüveget szerintem
irigyelni olyanokat? háááát, aki akarja irigyelje, részemről hazaárulókat én nem irigylek - de nem is foglalkozom velük, nincs ráhatásom -

szerk:
xAttilax
a magyarozás mondjuk tényleg aranyos, eddig egy bizonyos népcsoporttól hallottam csak, általában előtte a hülye jelzővel ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) Dare2Live válasza Chaser (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ezzel szemben ha jellemeznem kéne a magyar néplelket akkor a "Dögöljön meg a másik tehene is." az első ami eszembe jut. :DDD

Sok szép hely van MOon de aki az oceánra vagy hegyekre gerjed annak magyarázhatod te, hogy a velencei tó szép. (Máramíg ki nem szárad mert a víztározóiból privát halastavak lettek. )

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) 8th válasza xAttilax (#21) üzenetére


8th
addikt

Az tartja itt, hogy életképtelen. Aki 42évesen még céltalanul bolyong az életben és fogalma sincs mit kezdjen magával annál tényleg nagy a baj. Elmenni? Hová? Minek? Aki a szülőföldjén képtelen megállni a helyét az majd külföldön egy idegen környezetben ahol senki semmiben sem segít majd neki az meg fogja állni a helyét? Dehogy fogja. Álmok és tervek régen is voltak amiből rendszerint semmi sem lett. Ja de. Emlékeim szerint bő tíz éve elutazott Angliába majd azonnal haza is jött. Komolyan mondom én nagyon drukkoltam neki, hogy sikerüljön, hogy találja meg a számításait de hát ugye azért tenni is kell keményen pláne a hazádtól távol ahol magadra vagy utalva, ahol senki sem fogja a kezed és bármekkora szarcunami zúduljon is a nyakadba egy szál egyedül kell megoldanod minden problémádat.
Így maradt neki a szülőföld amit utál, a magyarozás meg, hogy itt minden szar meg férgek, hiénák és görények a magyarok, hogy csak ebből a bejegyzéséből idézzek. Folyamatosan mérgezi saját magát ezekkel a negatív hülyeségekkel. Egy intelligens ember akit egy csomó dologban tehetségesnek tartok de komolyan néha nézni is rossz ezt a kínlódást amit időről időre előad. Az ilyen típusú embert bárhová is fújja szél bármilyen jól menjen is a sora soha sehol nem lesz boldog. Magam is tele vagyok ilyen ismerősökkel facebookon. Imádom osztani őket amikor felkerül az itt minden milyen szar lemez. :K

[ Szerkesztve ]

(#25) Eastman válasza 8th (#24) üzenetére


Eastman
őstag

"A nők problémáit nem megoldani, hanem meghallgatni kell."

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Somatom válasza 8th (#24) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem azért sem megy neki, mert a kalandot, utazást élvezni is kell. Olvastad, hogy a villanyautós topikokban hogyan viszonyulnak az igényeimhez, felhasználási szokásaimhoz. Én viszont olyan világban, olyan emberek között élek, akiknél teljesen természetes, hogy ripsz-ropsz többezer Km -eket utaznak. Bejártam így szinte egész Európát autóval, motorral, kamionnal, repülővel. Az életem az utazás és attól félek, hogy mi lesz akkor, ha abba kell hagynom. Sztem nagyon ráférne itthon az emberekre, hogy lássák, más országokban hogyan élnek az emberek. Nem elsősorban az anyagi helyzetre gondolok, hanem a szokásokra, mentalitásra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) Freiherr


Freiherr
őstag

Valószínűleg van egy olyan ábránd is benne, hogy minél messzebb megy, annál jobban maga mögött tudja hagyni a saját énjét. Hogy máshol majd egy másik ember válik belőle, aki élvezi is az életet, nemcsak átszenvedi.
Nem működik, az ember elcseszett személyisége vele marad, hiába a külső körülmények változása, csak belülről jöhet a megváltás.

XXX

(#28) WhrlpoolMind


WhrlpoolMind
kezdő

Súlyos érzéseid vannak. Tényleg. Nagyon sajnálom, hogy így érzed magad a bőrödben.

Én azt tanultam meg az elmúlt években, hogy amikor ilyen nyomasztó és komplex érzések gyötörtek, akkor a forrást két külön részre tudtam bontani: egyre, ami kívülről jött, és egyre, ami belülről.

Azt gondolom, hogy a "Magyarország egy reménytelenségbe temetkezett zárvány." és a "pitiáner és szarrágó" nem véletlen. Egy olyan országban, ahol egyik ember a másik farkasa toportyánférge (pl. az '56-os forradalom végén Kádár hozta a szovjet tankokat), ahol annyiszor és úgy nyomták el és nyomorították meg a társadalmat, mint itt (pl. a '80-as években már kedves papaként gondolt Kádárra sok ember a gulyáskommunizmus vége felé; Szegeden robbant ki az '56-os forradalom, aztán kb. 1 éve a trolin büszkén beszélte két nyugger, hogy még megvan a vörös könyvük, wtf?!), valóban sok traumatizált ember van, úgy, hogy nem tudják, hogy lehet másképp is élni, másképp viszonyulni másokhoz. Úgy látom, hogy kis országunkban különösen sok nárcisztikus ember és különösen sok áldozat van.

Engem a külső dolgok akkor tudtak nyomasztani, amikor belülről is jött a nyomasztás. Golden child - scapegoat gyerekből felnőve csak jöttek és jöttek a nyomasztó hullámok, és egészen addig azt hittem, hogy a kollégáim, a külső emberek, stb. teszik a rosszat velem, amíg rá nem jöttem, hogy a beépített szögesdrót hasít újabb és újabb sebeket. Elég sokat dolgoztam azon, hogy a szögesdrót megszelidüljön, és ez segít abban is, hogy a külvilágot kicsit távolabb tartsam magamtól.

Rengeteget tettél azért, hogy a természetet megszerettesd az emberekkel, felhívd a figyelmet a kapitalista gazdaságmodellben felnőtt többedik generáció tudatlanságára. Ha folytatják azt, ahogy élnek, az szerintem azért van, mert vagy nem értik, amit mondasz, vagy nem tudják, hogy milyen lépések mentén változtathatnak az életükön. Ilyen értelemben lehet akár feleslegesnek is tekinteni a munkádat. Ha van a 10.000.000 között 100, aki próbál változtatni, akkor az nagyon kevésnek tűnik. Ha viszont a 100-ból egy abbahagyja, akkor az számottevő csökkenés, és pótolhatatlan veszteség, mert a 10.000.000 között van 10.000, aki azt keresi, amit ez a 100 ad, és ha 1 abbahagyja, akkor 100 emberhez nem jut el az információ.

Feleségemmel arra jutottunk, hogy a legtöbb, amit a társadalomnak adhatunk az, ha olyan szemléletet adunk a gyerekeinknek, ami nem pörgeti tovább a kapitalista romboló gazdaságot. Elmondom másoknak is, hogy nekünk nincs tv-nk, mert így többet tudunk beszélgetni, meg hogy tudatosan vásárolunk. Azt is, hogy nem eszem finomított cukrot és a gyerekeknek sem adunk (legalábbis nagyon próbálunk nem adni, és inkább nyúlnak a gyümölcsért, mint a kekszért) mert stb, stb, stb. De csak kevesen hallgatnak ránk. "Ó milyen erős vagy, de nekem nem menne..." - persze, nekem is 5 évembe telt leállni a finomított cukorral.

A Te életed a Te döntéseiden múlik. Abban biztos vagyok, hogy a külső dolgok változása javíthat, és szívből remélem, hogy később is lesz segítséged és támogatásod ahhoz, hogy a belsőd is tudjon majd tovább gyógyulni.

[ Szerkesztve ]

Daniel WhirlpoolMind

(#29) #90088192 válasza Freiherr (#27) üzenetére


#90088192
törölt tag

Fordítva, ha a környezet elnyom, nem tudsz magad lenni.
A környezet változás ami képes az embert kimozdítani, főleg ha + irányba változik a környezet.
A megváltás csak így jöhet szóba, mert egy olyan helyen ahol a létezés maga felőrölte, másra már nincs lehetősége.
Valójában a túlélésért való napi küzdelem ami megvakít, és generálja az értelmetlen jól van az úgy életmódot, hiszen semmi sem elég fontos ahhoz hogy elérje az inger küszöböt, csak a létezés fenntartása.
Aki ezen túlnéz azt fogja látni amit itt olvashatunk.
Az hogy egy nagy házban él és jól keres az alkoholista/ agresszor az teljesen mindegy, mert tele van vele az ország.
Ja hogy ez így nem olyan rózsás?
Le van szarva a többségnek pont jó, mert nyakig ér, de most nem hullámzik.

(#30) Chaser válasza Dare2Live (#23) üzenetére


Chaser
titán

én is az óceánokra és tengerekre "gerjedek", de ettől független az itteni tavak nagy része is szép/gyönyörű, a helyekről nem is beszélve
sőt, a duna mint folyó is az, a maga mocskával néhol ( :
a magyarok többsége meg olyan amilyen, na pffffffffff :) nem mindenki, és attól nem leszek keveseb mert mondjuk a többség az nem olyan mint én vagyok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Pont ma ordítottam bele a világba ebéd főzés közben, hogy "nem érdemeltem meg a halálfélelmet verés közben". Ezért vagyok olyan harcias és goromba, amikor az össznépi tébolyda játszmái csöngetnek be hozzám.
Igen, igazatok van, a többség lapító "rendes ember", de nekem pöpet a megalkuvó "jó" emberekből is elegem van. Mert bárki bármit is mondjon, abnormális egy kicsi, védtelen gyereket ütlegelni, de olyan erővel, hogy mai napig émelyegni kezd a gyomrom, ha tényleg felidézem az emléket, vagyis ott vagyok a kiszolgáltatott helyzetben és fogalmam sincs, hogy miként menekülök meg. Jaj, végül is rendes volt anyámtól, hogy megszült, életben tartott és nem vert agyon. Mást se kaptam tőle mint tiszta ruhát és verést. Enjoy! Pozitív nő- és anyakép kipipálva. ;] És aztán itt ez az ország, ahol a bántalmazás hétköznapi, a társadalom jelentős része traumákkal terhelt és teljesen elfogadott egymás kicsinálása. Még szép, hogy melegebb éghajlatra küldöm magam. :D
És fejezzétek be az áldozathibáztatást! Nem én vagyok a hülye, hanem a közeg, amiben felnőttem. Olyan sok mikro agressziót nyeltem be, hogy évekig tart a feldolgozásuk. De jól haladok. A mai feszültségkirobbanás után jelentősen jobb a kedvem. Nyugodt és derűs személyiség vagyok. Rámegy az életem, hogy a sok szar alól kiássam magam. Amikor az időmet fordíthatnám a kreatív projektjeimre is, vagy a szeretteimre. Mert egyébként szeretek kedves lenni és szórakoztatni másokat. Olyan jó boldognak látni a többieket. Ehelyett mi vesz körül?! Jaj.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#32) Dare2Live válasza Chaser (#30) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem nagyon nagy difi van a szép meg a gerjedsz rá közt.

Én is szeretem a Velencei tavat. Törzshelyem. De gerjedni sokkal inkább Gardara vagy silverplanara, [link] vagy Tenerife, Cape Verde... vonalra gerjedek.

Nem minősít de nagyon nem mindegy mi vesz körül.

@Algieba Tényleg nem értem mért nem mész el innen. Ez is olyan mint a zsidók akik látták baromi nagy a fos de nem mentek el, nem mentek el, nem mentek el.... aztán már vitték őket és annyi? Ne huzd. Lépj. Ha jövőre tényleg olyan fos a magyar közoktatás mint ami hírlik felölle én is lépek.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.