Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagy zsivány ez az Alán, csak az a baj, -hogy is mondjam- hogy kissé szadista. Farkára kötött csörömpölő izétől megvész, megőrül az állat.
Egyébként élveztem a történetet, köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) bandus


bandus
veterán

huhuu, végre végre új sztori :K
amint hazaérek olvasom is!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3) Andie válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Andie
őstag

Egérke, és a többi állatvédő megnyugtatására közlöm : nem kell mindent szó szerint venni a történetben. Eleve kissé képtelenség a macska farkára tartósan rákötni bármit is. De az vesse Alánra az első követ, aki nem fél, hogy az pofonvágja, és főleg, aki nem csinált ilyesmi csinytevést gyerekkorában. Emellett még mindig barátibb megoldások ezek, mint a T. müvészúr filmje volt ugye...
Kéretik az Alános irásokat humorral olvasni, szórakoztatásként felfogni, mintha Rejtőt lapoznátok - elnézést a fellengzős hasonlatért :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#4) Slax válasza Andie (#3) üzenetére


Slax
senior tag

Grat! :R Szerintem Rejtő örülne az utánpótlásnak. :K Mert mi örülünk, hogy végre Rejtői szintű írásokat olvashatunk. :D

Az ellopott esküvőnek lessz vége? :B

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#5) DeltaPower


DeltaPower
őstag

még, még, még :C :C

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) bandiras2


bandiras2
senior tag

Igen! még! ALán for prezident! :C :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7) 7


7
addikt

Élveztem, köszönöm. :D

(#8) Scalpel


Scalpel
senior tag

Ez jó vóóóót megint!!! Kérünk még! :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Pukkancs


Pukkancs
tag

:C
mod: tartalmas hsz., de mást nem tudok hozzáfűzni

[ Szerkesztve ]

(#10) csizzah


csizzah
aktív tag

Várom a következő Alános sztorit :C .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.