Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Teszla_


Teszla_
senior tag

Én pont tegnap vettem magamnak egy második telefont. A Tescoba volt egy kis kedvezményem (3000Ft), így ott nézelődtem. Láttam a sok 2-4 magos csodát, Overmax, Navon, Akai, Beex, MyAudio. Volt olyan is, amibe kemény 256Mb RAM-ot tettek a gyárban, mindezt 20e Ft-ért. A tesztben szereplő telefon is ott volt, de valahogy én nem bízok ezekben a márkákban.

Mivel tényleg második telefont akartam, így olcsóságra törekedtem. Végül két versenyző maradt, az egyik az akciós Sony Xperia E1 Dual picit 19e Ft alatt, a másik a Navon Mizu 450, de ez már 35e lett volna. Végül a Sony mellett döntöttem, mert nem érdekelt a többlet tudás, gondoltam ez is jó lesz az iPhone 5 mellé, ráadásul 2 év garancia jár hozzá.
Szerintem jól döntöttem, hogy nem a kínai csodák közül választottam, tetszik a telefon, gyorsabb, mint gondoltam, stabil, egyedül a kijelző hagy némi kívánni valót maga után. Érdekes, hogy nekem se volt furcsa a kis kijelző, mint ahogy a cikk írója is írta. Én ugye a 4"-os kijelzőhöz vagyok szokva, de használok mellette egy LG G Pad 8.3-at is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.