Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-30 13:21:16

LOGOUT.hu

Az adatokat megjelenítő térkép a képre kattintás után érhető el!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) Nkboy válasza Milestone2 (#51) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nagyon szuper! :R

Xiaomi Redmi 2 (HM2014813)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#63) dchard válasza #45553408 (#56) üzenetére


dchard
veterán

Lehet hogy kiemelt hozzászólásban összeszedett népszerű kínai telefon típusok listájával lenne érdemes inkább próbálkozni, ahol már van tapasztalat B20 (és a többi haza, európai sáv) támogatásról. Lemondani erről csak azért hogy spóroljon az ember pár ezer Forintot - különösen annak, aki vidéken él, és csak B20 hálózat van/lesz - hát nem tudom, nem túl életszerű. A hálózat támogatás nem olyasmi, amiről lemond az ember, ha nincs rá szükség, mint mondjuk a lekerekített kijelző, vagy az előlapi kamera. Aztán meg ezek az emberek szidják a szolgáltatókat, hogy szar az LTE :)

Arról nem beszélve, hogy a hálózat fejlesztések előrehaladásával könnyen lehet, hogy egy korábbi mérés eredménye megváltozik. Ezeket az adatokat nem elég egyszer mintavételezni. Persze elismerem, hogy jó játék, de lehet több embert megnyernétek az ügynek, ha mindenhol mindent lehetne mérni, mivel hamarosan további sávokban jelenik meg az LTE (pl.: band1, 2100MHz), illetve a térerősség (RSSI) mellett nem ártana a RSRQ és a SINR mérése is, mert ezek sokkal jobb képet adnak a hálózat "jóságáról" mit az RSSI önmagában.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#65) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

A linkelt leírás alapján LG G2-n is meg lehet nézni a service menüben. Én lecsekkoltam, itt tudom hogy ahol most vagyunk, B20-as LTE van (kis falu Nógrádban) és korrekt infót mutat. Tudna még vki G2-vel csekkolni hogy a leírás alapján működik-e neki is?

(#68) szabog74 válasza #45553408 (#67) üzenetére


szabog74
aktív tag

Samsung Note3-on nem írja ki nekem, viszont ez igen. Root-olva próbáltam.

(#70) szabog74 válasza #45553408 (#69) üzenetére


szabog74
aktív tag

Szervíz menüben nézhette meg, LTE discovery talán egyszerűbb.

(#71) cs.zs. válasza #45553408 (#69) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a táblázatban odabiggyesztettem még egy dátumbejegyzést is (utolsó oszlop, 80. sor)

Talán érdemes lenne itt ebben a topikban a táblázat linkjének állandóan látszani. (az első hsz nekem az utolsó, nekem az nem látszik:D ) Valahogy keveslem azt a ~80 bejegyzést. Térkép fog készülni belőle ? :)

Mindenesetre a táblázatban egyértelműen látszik, hogy a B20 a legfontosabb magyar 4G freki. (Szegény Xiaomi... tök szimpi volt - eddig)

[ Szerkesztve ]

...

(#73) Tibusz00 válasza Sanyaman (#65) üzenetére


Tibusz00
tag

Sziasztok!

Vodás LG G2 vel nem működik nekem. Visszautasítja a kódot, így nem lép be a menübe.

(#75) pluhm válasza dchard (#20) üzenetére


pluhm
aktív tag

Az én vodafone-s kártyám most éppen B3-ra csatlakozik, tehát nem csak 800-on van voda lte...

(#76) dchard válasza pluhm (#75) üzenetére


dchard
veterán

Ezek szerint lassan elkezdték bekapcsolni a B3-mat is. 8. kerületben (körúthoz közel) múlt héten végeztem spektrum analízist, akkor még nem volt a vodának LTE-je B3-mon, csak 2G. Jövő héten újra megnézem a spektrumot, lehet a hétvégén csinálják a refarmingot.

Azt meg tudod nézni, hogy B3-mon mekkora sávszéllel mennek? (10 vagy 15MHz?)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#77) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Debrecenben mentem egy kört és mindenhol B3 volt (Telenor)
Majd a korábbi méréseimet is felviszem a táblázatba.

[ Szerkesztve ]

(#78) kentucky


kentucky
őstag

Az úgy ér, ha a holnapi vonat úton mind a 17 állomáson mérek egyet? (165 km: déli határ-Budapest)

(#79) KamuMazsola válasza kentucky (#78) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Persze! Jó utat!

Üdv.: KamuMazsola

(#80) pluhm válasza dchard (#76) üzenetére


pluhm
aktív tag

Hát sajnos én ezekből az adatokból nem tudom megmondani a sávszélességet, de berakom ide, hátha neked többet jelentenek ezek a számok:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.