Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#311) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Beszámoló:
Megjött az első várományosom a 6-ból, egyszerre rendeltem őket (Rock Y1, KZ-ATR, KZ-ED7, Plextone X41M, Awei ES-Q9, KZ-ED4), titkon azt szerettem volna hogy Rock Y1 érjen ide legelőször, és ez szerencsére be is jött!

Nehéz leírni mit érzek. Az előd egy Sony MH750, aminek hihetetlen jó mélytartománya van, de se térben, se közepekben nem dominál, egy erős V karakternek mondanám, mélykiemeléssel, de ugyanakkor visszafogott magasakkal.
Kéremszépen, a Rock Y1-től kinyílt a virtuális színpad, érezni hogy most már kap levegőt az énekes, a hangja áthatja a teret, az oldalsó páholyokba zenészek költöztek, és bár a bőgősöket picit hátrébb tolták, mégsem lettek elnyomva, a cintányérosok tsszzz-et játszanak, nem tsss-t! És bár tudom, hogy ez még nem a jéghegy csúcsa, mégis hatalmas a változás!
A legnagyobb illesztékkel próbáltam, a Sony-é ugyanekkora, majd szerzek hozz különböző méretekben, kíváncsi lennék, mennyire változik a hangja. Rohadt kényelmes, nem is veszem észre hogy a fülemben van.
Fenomenális, kíváncsian várom a többi versenyzőt, ezek után nem tudom elképzelni, hogy lesz olyan ami jobban tetszik az Y1 hangjánál. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.