Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) User64476 válasza bobalazs (#550) üzenetére


User64476
őstag

Lehet, hogy egy Zirconnal jobban jártál volna... Az kifejezetten erős mélyben.

(#552) bobalazs válasza User64476 (#551) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az zavar hogy kicsit olyan "dobozhangja" van.

(#553) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Megjött a Boarseman CX98 fülhallgatóm. Az Audiobudgeten a legjobbak között szerepelt, ott néztem ki magamnak. A hasonló hangzású CX98s fülhallgató dupla ennyibe kerül, ezért maradtam az olcsóbb változatnál.

Szép hasított falemez tokban érkezett, az más kérdés, hogy ez a kis doboz nem magyarposta kompatibilis, jól összenyomták szállítás közben, de eltörni legalább nem tört el :)

A dobozon belül vannak a tartozékok szépen becsomagolva.

Kiszedve kiderül, hogy a toknak kicsit csiricsáré kék/sárga színe van, de a minősége kiváló.

Gumiillesztéket adtak hozzá bőven, egy darabig lehet cserélgetni őket a legjobb minőség megtalálása érdekében :)

A fülhallgatónak aranyozott a csatlakozója, mikrofon nincs benne és hangerőszabályozó/léptetőgomb sincs applikálva bele. A színe kék-szürke, eléggé elegáns darab :R

A hangja nagyon jó! Nem V karakter, nem basshead. Eléggé kiegyensúlyozott a frekvenciamenete, és szép magas van. A kétharangos illesztékkel és a kisebb szilikon illesztékkel próbáltam eddig. A kis szilikonharang megemeli a basszust, jobb a hangja (szerintem) a kétharangossal.

Járatom egy kicsit, aztán kipróbálom a műanyag habból kiformált illesztékkel is, arra vagyok a leginkább kíváncsi, de azt csak akkor akarom feltenni, ha már legalább 10 órát ment a fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#554) monti0222w válasza Donki Hóte (#553) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen a beszámolót, rég kinéztem már őt is, meg másokat is, de közben már elcsábultam egy nagyobb, több kiadású füles felé, (Vyrus) a napokban kapom meg ha minden igaz. Így őmiatta hanyagoltam a kínai vonalat, viszont Land jóvoltából, volt szerencsém meghallgatni 4 kínai fülest amiről a füles topicba írtam is egy kis összefoglalót. :K
Jut eszembe hisz az egyiket a négy közül, Dave-nak is meg van, most járatja be ha jól tudom a szabija alatt, de már a nyers hangját is dicsérte, Einsear T2-ről van szó. :K

[ Szerkesztve ]

(#555) gery2123


gery2123
őstag

Na tegnap előtt megjött a Blitzwolf fülesem. Eddig csak jókat tudok mondani róla, tetszik a hangja, hallok olyanokat amit eddig nem :)
Mikor felbontottam a dobozt csak néztem, hogy mekkora, mert eddig csak kisebb füleseim voltak (ehhez képest).

Hosszabb távon majd kiderül, hogy mennyire jön be, de nem lesz gond szerintem.

-- PSN_ID: GerY2123

(#556) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Rock Zircon-t érdemes lecserélni egy Rock Mula-ra vagy egy Rock Y1-re? Esetleg Y5?

Tetszik a rock zircon kinézetre nagyon, ezért kicsit a Y5 és a Mula felé hajlok e téren, mivel ezek minőségi fém házban vannak, Mula harisnyázott kábellel.

De a hangja vajon melyiknek jobb, mint a Zirconnak? Zirconnal az a bajom, hogy nem elég részletes, mintha KZ HDS1-gyel több részletet hallottam volna. Illetve a mély is kicsit sok. Ezért váltanék vissza kiegyenlítettebb fülesre.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#557) PAtr0n válasza bobalazs (#552) üzenetére


PAtr0n
addikt

OMG! :Y Ha számodra az Y1-nek doboz a hangja, a többit meg se hallgasd! Messze a legjobb füles a tesztelt példányok közül.
Szerintem nincs dobozhangja, sőt mitöbb a közép tartomány nagyon részletező, kellően nagy térrel. A mély és magas tartomány mesterkélt picit, de mégse bántó vagy túl plasztik, egyszerűen ügyesen van emelve enyhe V karakterbe. Véleményem szerint borzasztóan jól eltalált az egész hangzása úgy ahogy van. Persze a hallás nagyon szubjektív, vagy tényleg az van, hogy mihez vagy szokva jelenleg.
Ezt pl. ahhoz tudom hasonlítani, volt idő amikor a kocsiban a fejegységben be volt kapcsolva a Loud (bár csak low mode-ban) A hangerő általában elég halk, vagy inkább közepes, mindig úgy éreztem hogy kell a "csaló" hangzásjavítás. Aztán mostanában elkezdtem anélkül hallgatni, és megszokta fülem, már rendesen fura, ha rá van kapcsolva a Loud.
Szóval sok dolgon múlik ez, az Y1 eddig csak elismerő szavakat kapott itt. Kicsit járasd még, nem kizárt, hogy egy "rosszabb" példányt fogtál ki.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#558) bobalazs válasza PAtr0n (#557) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Majd összevetem haveréval, lehet rossz példányt kaptam ki.

(#559) monti0222w válasza bobalazs (#558) üzenetére


monti0222w
addikt

Benne lehet a szórásban egy ilyen hibás darab, nem sok Pro 6 van az országban az igaz, de a világban sok, de a lényeg az hogy az enyém egy hibás darab, és azoktól akiknek ilyen telojuk van kérdeztem van-e ilyesmi problémájuk és mind azt válaszolta hogy semmi , elégedettek vele.
Szóval van mindenhol hiba százalék.

(#560) xemelon válasza holozis_HUN (#556) üzenetére


xemelon
tag

Szia, az általad említett fülesek nekem majdnem mind vannak (voltak)
Megpróbálom sorbarakni őket az alábbi szempont alapján: (természetesen ez szigorúan saját vélemény)
Rockzene dögösen szóljon rajta, üssön a lábdob ha kell, csilingeljenek a cinek, harapjon a gitár, szép legyen az énekhang, külön hallatszódjanak a hangszerek, de ami még fontosabb, hogy hosszú távon hallgatható legyen.
Tehát nekem ez számít.

Zircon, 2 pont - hallgathatatlan a sok mély miatt
Mula, 4 pont - unalmas
Y1 6 pont - elvagyok vele
HDS1 7 pont - ezt szeretem azért is mert kicsi, könnyű
BlitzWolf BW-ES1 9 pont - egy szinttel feljebb

(#561) PAtr0n válasza xemelon (#560) üzenetére


PAtr0n
addikt

Majd meghallgatom már ezt a BW-ES1-et, nagyon kíváncsi vagyok miben múlja felül a Y1-et. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#562) holozis_HUN válasza xemelon (#560) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Érdekes, hogy sok helyen azt olvasom, hogy a Y1 jobban szól, mint a Mula, pedig a Mula azért drágább. Igen, ennek a Zirconnak kicsit sok már a mélye, jobban tetszett a HDS1 kiegyensúlyozottabb és részletes hangja. Mula nagyon tetszik külsőre és ugye nem is drága + kiegyenlítettebb a hangja. Viszont egy Y1-et bepróbálok, az a legolcsóbb ezek közül.

És a Rock y5?

Rappet hallgatok leginkább, ezért fontos a tiszta és részletes hangzás, hogy az alap minden neszét kihalljam és persze az sem árt, ha mélyre tud menni a füles, de azért ne úgy, mint a Zircon esetében, ott mindent elnyom kb. KZ HDS1 egész jó volt ebből a szempontból, sokan nagyon jónak értékelik ezt a Blitzwolf fülest, én azt olvasgattam róla, hogy azért nem mindig megy elég mélyre.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#563) Melorin válasza PAtr0n (#557) üzenetére


Melorin
addikt

Meghallgattam már én is ezt az Y1-et (a feleségemnek vettem 3 hónapja de most hallgattam meg először), hogy mi tetszik benne annyi embernek.

Első benyomás: rettenetes drive flex! Könnyet csalt szinte a szemembe a sok pattanás mire elhelyezkedett a fülemben. Tisztára mint anno amikor az Awei ES-Q9 volt nálam kölcsön, az is szörnyű volt ilyen téren.

Aztán jött a kábelzaj: nagyon erős! Teljes mozdulatlanságban kell hallgatnom vele a zenét hogy ne a kábelzörejeket halljam a zene helyett. Már értem, hogy amikor ezzel beszélgetünk a párommal telefonon akkor mi az a sok zörej miközben pl. sétál, vagy csak egy kicsit is mozgolódik a vonal túloldalán.

Ezek után reméltem, hogy legalább a hangja majd jól lenyűgöz. Hát nem voltam elájulva. A Piston 3 sokkal élvezhetőbb számomra. Az Y1 elég erős V karakterű, nekem már sok. De hallottam már rosszabbat is.
A tere sem nyűgözött le, ebben is alul marad a Pistonnal szemben.

Összességében csalódtam benne. 5-ből 2 pontra értékelném.

Tud valaki jobb fülest főleg headset funkcióra? Ne legyen kábelzaja, se drive-flex.

[ Szerkesztve ]

(#564) monti0222w válasza Melorin (#563) üzenetére


monti0222w
addikt

Einsear T2 semleges, vagy enyhe V karakternek mondanám, a fent említett jelenségeket nem tapasztaltam nála, de az is igaz csak egy délutánt szerepelt nálam másik 3 fülessel egyetemben. A hangja nekem tetszett. és az ára is. Ennyi pénzből meg nem kell csodát várni arra többet kell áldozni. Ne vedd bántásnak nem azért írtam. :N Tudni kell helyén kezelni amit kapunk ennyi pénzért. :K

(#565) PAtr0n válasza Melorin (#563) üzenetére


PAtr0n
addikt

5-ből 2? :Y Kábelzaj engem spec rohadtul nem befolyásol az értékelésben, semmi köze a hangzáshoz. A Driver-flex nálam szintén nem jelentkezett. Nem tudom neked mi az erős V karakter, de nálam rohadtul nem ez. Feletébb érdekes, hogy pont a tesztben szereplő 2 legjobb fülest húzod le.
Jöhet a Piston, meghallgatom azt is, nem várok csodát. ;) :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#566) Melorin válasza PAtr0n (#565) üzenetére


Melorin
addikt

Már hogyne számítana bele egy füles értékelésébe más dolog is a hangzáson kívül!
Nem csak a hangminőség a lényeg.
Mint ahogy egy autó hiába megy jól, gyorsan, de ha a rugók nyekeregnek benne, a kormány recseg-ropog ahogy elfordítod és a féktárcsa visít mint a veszedelem, nem biztos hogy megvennéd, hiába jó motorikusan. Ahogy az Awei-t sem a hangminősége miatt soroltam az Y1 mellé.
Látom nem megy a szövegértelmezés, de persze a rohadtul-ozás az megy, az mindent visz. :U

(#567) Vigyorka válasza Melorin (#563) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Ezzel a véleménnyel egyedül maradsz... :Y
(((((Olyan a hozzászólásod, mintha nagyot akartál volna mondani... - szerintem))))

Vigyorka

(#568) Melorin válasza Vigyorka (#567) üzenetére


Melorin
addikt

OK, a hangminőség részben szubjektív, ebben lehet, hogy tévedek. De a másik 2 negatív tulajdonsága egyértelmű, nem vita tárgya, akármikor tetten érhető.
Nagyon pozitívan álltam a füleshez egyébként, mivel nem véletlenül vettem ezt a páromnak, a teszt alapján megtetszett.
Viszont mostanában egyre több negatív véleményt olvastam vele kapcsolatban, így meg kellett bizonyosodnom, hogy tényleg jó vétel volt-e. Hát nem :( Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#569) Krill77


Krill77
őstag

Melorin:
Az awei es q9 nek Nincs driver flexe ha lecsereled az illesztéket a legkisebbre. Ami alap szvsz, mivel a középső túl nagy. A hangja is másabb vele.

[ Szerkesztve ]

(#570) PAtr0n válasza Melorin (#566) üzenetére


PAtr0n
addikt

Elnézésedet kérem, tényleg kicsit elragadtattam magam, de teljesen olyan mintha 2 különböző cuccot hallgattunk volna meg. Az illesztékekkel nagyon jól skálázódik ez a füles, én most speciel egy 6mm lyukátmérőjű darabbal hallgatom, nagyon szépen ledobja a számodra túlzó V karaktert, és kibővül a tere. A driver-flex engem eddig nem érintett, a kábelzaj meg egyszerűen nem érdekel, bár az tény, hogy ennél a darabnál elég erős. Abban igazad van, hogy számít ha értékelésről beszélünk, de nálam ennek a szempontnak a súlyozása igen alacsony.
Adj még neki esélyt, járasd be, és próbáld ki több ilesztékkel, meg fogja hálálni, bár lehet ettől még ugyanúgy nem lesz a kedvenced ;)

Már tűkön ülve várom a Piston-t meg a BW-ES1-et, nagyot kell durrantaniuk, hogy az Y1 mellé állhassanak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#571) Vigyorka válasza PAtr0n (#570) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Piston III-nál jobb az Y1 /a Pistont két szám után hallgathatatlannak éreztem.../
A Blitzwolf sokkal jobb mindegyiknél... (másik kategória)
(((egyéni véleményem.. saját érzékszerveimre hallgatva...))) :)

Vigyorka

(#572) Melorin válasza PAtr0n (#570) üzenetére


Melorin
addikt

(#573) Dave™ válasza monti0222w (#564) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem is semleges, magasban kicsit élénkebb a teljesen semlegesnél, de amúgy piszok jó. Most már az egyik kedvencem, és szerintem messze túlmutat az árán is meg az elvárásaimon is. Zajszigetelésre mondjuk nem olyan jó, de flex nincs.

(#574) holozis_HUN válasza Dave™ (#573) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Blitzwolf BW-ES1 ajánlott szemben egy Rock Y1-gyel és egy Rock Mula-val?

Zircont váltana alamelyik a három közül.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#575) Dave™ válasza holozis_HUN (#574) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mindhárom teljesen más karakter, mintha három különböző fagyit hasonlítanál össze, nem látom értelmét. A Zirconhoz a Blitzwolf áll a legközelebb, de annál kellemesebb, mértékletesebb.

Erre jó választás a Blitz.

[ Szerkesztve ]

(#576) holozis_HUN válasza Dave™ (#575) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igazából részletesebb fülest keresek, mint a Zircon, illetve kevesebb basszust. A lényeg az, hogy kihalljam a zenében minden háttér és eldugott hangot. Meg persze a jó basszus is kell rap zene révén.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#577) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#576) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmm szerintem is a Blitz lenne a jó, sok jót hallottam már, illetve tervezek egyéb Blitzwolf márkás cuccokat, legalább meglenne az összhang :D

Részletesebb ez a Blitz, mint a ZIrcon?

Ja amúgy max 6k-ig milyen bluetooth füles ajánlott, ami legalább a Zircon szintjén van?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#578) Dave™ válasza holozis_HUN (#577) üzenetére


Dave™
nagyúr

Emlékeim szerint részletesebb, igen, meg mivel kevesebb a mélye, több figyelem jut a finomabb részleteknek is. Olcsó BT füles nem fog olyan jól szólni, mint egy vezetékes, mert ott a fülesben van a DAC, és ennyi pénzért túl sok jóra ne számíts.

(#579) monti0222w válasza Dave™ (#573) üzenetére


monti0222w
addikt

Vége akkor a szabinak, vissza jöttél? Örülők hogy egyetértünk és nem csal akkorát a fülem és jól ítéltem meg az Einsear T2-t, árát nézve és a kínai mezőnyt, ahogy régebben említetted az egyik legjobb semleges hangú füles. :K

(#580) holozis_HUN válasza Dave™ (#578) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igazából elég egy olyan jó minőség, mint egy Zircon is akár, max 5-6k értékben létezik ilyen?

Egy HDS1-hez viszonyítva részletessége milyen? Mintha az részletesebb lett volna, mint a Zicon.

Esetleg szegedi vagy?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#581) Dave™ válasza monti0222w (#579) üzenetére


Dave™
nagyúr

Abszolút, szerintem kimagaslik a mezőnyből, még a nagyon jó kínaiak között is.

holozis_HUN: csak magamat tudnám ismételni, a vezetékes füles egy vélhetően normálisabb DAC-ot használ, feltéve hogy ilyesmi van a telefonodban, a BT fülesben meg saját DAC van, ami az árából kiindulva gyenge láncszem lesz. HDS1-et nem ismerem, nem vagyok szegedi. És egy 6k-s BT füles nem fog úgy szólni, mint a jobb 3-4k-s fülesek, de csak logikai alapon, nem próbáltam őket.

(#582) xemelon válasza Dave™ (#581) üzenetére


xemelon
tag

Samsung Level U-t (15.000 Ft) nem hallgattál esetleg? Van itt egy a szekrényben, telefonhoz kaptam, próbáltam eladni mint bontatlant de senkinek sem kell. Lehet, hogy mégis megbontom kiváncsiságból.

(#583) Dave™ válasza xemelon (#582) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem sajnos.

(#584) monti0222w válasza Dave™ (#581) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia dave, tudom nem ide való, de megjött a Vyrus :K és beváltotta idáig a hozzá fűzött reményeket, ha szoktál füles talikra járni és netalán a legközelebbin ott leszel akkor megtudod hallgatni.

(#585) Dave™ válasza monti0222w (#584) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szia!

Én az olcsóbbak között utazom, az eddigi legdrágább fülhallgatóm a CKR9LTD volt, de azért köszi :) Fejhallgatókban már jobban kedvelem a "finomabb" darabokat, de már arról is leszoktam nagyrészt.

(#586) Wasquez válasza Dave™ (#585) üzenetére


Wasquez
senior tag

A JMF fülest kidobtad, vagy valahol megvan még?

PC

(#587) Dave™ válasza Wasquez (#586) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem kidobtam. Ilyeneket nem szoktam megőrizni, csak aminek van valami értékelhető aspektusa. Ha venni akarsz basshead fülest, van rengeteg jó alternatíva olcsón, pl. Plextone X41M, az szűk illesztékkel elég basshead, tággal meg normálisabb V karakter.

(#588) Wasquez válasza Dave™ (#587) üzenetére


Wasquez
senior tag

Azért kérdeztem, mert ez a füles volt az, amire azt mondtam, hogy egy hulladék, a legrosszabb hangzása volt.
De használatban maradt a telefonnal headset gyanánt ezt használom, és zenére is.
Arra lettem volna kíváncsi, hogy csak nekem tűnik az fel, hogy pár hét használat után teljesen megváltozott a hangja! Megjöttek a mélyek, és szerintem eltűnt az a fátyolos távoli hangzása.
Most hasonlítgattam össze a v moda fülhallgatóval, és most már annak a hangja nem tetszik, túl éles.
Van egy lidlis silverkrest fülesem, ez sem volt túl meggyőző, de azt meg otthon használom mindenfélére, és annak is kezd megjönni a hangja.
Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít a járatás egy fülhallgató hagzásában!

PC

(#589) Krill77 válasza Wasquez (#588) üzenetére


Krill77
őstag

Ugy tűnik olykor döbbenetesen számít. Tesom xiaomi piston basic fulese elképesztoen feljavult. Nem akartam elhinni! Viszont az aweinél ilyet nem tapasztalok.

(#590) Dave™ válasza Wasquez (#588) üzenetére


Dave™
nagyúr

Van pár füles aminél sokat számít, de többnyire nem sokat változnak. A JMF annyira hulladék volt, hogy én abból semmit sem néztem ki, de örülök, hogy nálad feljavult.

(#591) Donki Hóte válasza Dave™ (#590) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van pár füles aminél sokat számít, de többnyire nem sokat változnak.

Olyan ez, mint a síbakancs. Nem a bakancs idomul a lábadhoz, hanem a lábad a bakancshoz. :)

A legtöbb fülhallható hangja is csak alig változik a bejáratás során (kicsit azért igen), hanem a füled "szokik hozzá" a hanghoz.

Pár hónapja vettem 2 darab UiiSii HM7 fülhallgatót. Az egyiket rendszeresen használom én, a másikat a barátnőmnek adtam, aki viszont nem használja, berakta a fiókba.

2 hete elővettem az övét és összehasonlítottam az általam már jól bejáratott példánnyal és bizony azt vettem észre, hogy nüansznyi különbségek vannak a két példány között. Egyértelműen még azt sem merem kijelenteni, hogy ha vakteszt lenne, akkor meg tudnám mondani, hogy melyik a használt és melyik az új (természetesen nem vakteszt van, mert az enyém szürke, az övé aranyszínű :K ).

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#592) Dave™ válasza Donki Hóte (#591) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ismerem ezt az iskolát, de van pár kivétel, aminél nagyon látványos különbség van a kezdeti állapot és a bejáratott között. Ilyen pl. a CKR9LTD is, ha meghallanád nyers állapotában, meg később, akkor belátnád, hogy bizony létezik a gyakorlatban is :) Tehát valóban van benne pszichológia is, de előfordul azért valós, fizikai állapotváltozás is.

(#593) Wasquez válasza Donki Hóte (#591) üzenetére


Wasquez
senior tag

Ezt kiküszöbölendöen akartam felvetni az újabb tesztet.
Viszont akkor meg mindegy, mert ha nem jó a füles, akkor a füledet járatod hozzá!

PC

(#594) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok,

Lehet nem itt van a megfelelő helye a posztnak, akkor irányitsatok arrafelé plz.
Sok fülhallgatóm van, jbl, akg, piston stb. Amiket egy jabra bluetooth-os ,modullal használtam. 4éves már és megadta magát. Keresek bluetoothos fülhallgatót vagy modult amibe belerakhatom a meglévő füleseimet. Mit ajánlotok? Minél rövidebb legyen a kábel nincs zsebem meg semmim ahova elrakjam. Láttam ilyen nyak körül lévőt aminek alig van kábelhossza de állitólag nem a legjobb minőség hangzásban.

Köszi

(#595) #53932800


#53932800
törölt tag

Üdv, biciklizéshez keresek fülest, szóval annyi a lényeg, hogy lehessen hallani a külvilágot, ár az kb. 5 ezer alatt legyen. :R

[ Szerkesztve ]

(#596) Dave™ válasza #53932800 (#595) üzenetére


Dave™
nagyúr

KZ ATR pl, fül feletti kábelezésű így stabilan a helyén marad, és annyira nagyon nem szigetel, hogy veszélyes legyen (legalábbis a többi in-earhez képest). Mellesleg jól szól és olcsó :)

(#597) #53932800 válasza Dave™ (#596) üzenetére


#53932800
törölt tag

Köszi :R Igazából végig bicikli úton fogok menni, ahol annyira nem lényeges a hallás, de azért inkább biztosra megyek.

(#598) Dave™ válasza #53932800 (#597) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az sosem árt, ha legalább kicsit hallasz közben :)

guftabi96: azt hiszem egyet kell értenem, én is biztonságpárti vagyok, a testi épség többet ér. Elég egy pillanatra megfeledkezni a külvilágról, máris kész a baj.

[ Szerkesztve ]

(#599) guftabi96 válasza #53932800 (#595) üzenetére


guftabi96
addikt

Szvsz biciklizéshez semmilyen formában ne használj fej/fülhallgatót. Közlekedésnél hallanod kell a külvilágot, amennyire csak lehet.
Nagyon max csontrezgésest vennék, de az meg jóval több, a megadott keretnél.

#KeepFightingMichael

(#600) #53932800 válasza guftabi96 (#599) üzenetére


#53932800
törölt tag

Podcastet hallgatnék, nemtudom, hogy közben mennyire lehet hallani a külvilágot. Szerintem megveszem a fülest, aztán kipróbálom egy 10 percet, ha nem lehet hallani, akkor ráhagyom, és nélküle megyek tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.