Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#907) doongoo


doongoo
addikt

Szombat este végre sikerült frissítenem egy kis kitérővel. Unlockolt és rootolt volt a teló gyári recoveryvel. Hiába jött le az ota a módosított frissítő apk-val, természetesen nem ment fel. Zukfans.eu leírás alapján módosítottam a frissítő csomagban az update scriptet. SuperSU alkalmazáson belül teljes unroot. Ezután boot twrp-be és próbálkozás. Frissítő csomag ellenőrzés indul, majd hibával leakad (egy fájl tartalma módosított). Topictársaktól megkaptam a kért jó fájlt. Újra rootolás, fájl kicserélése, unroot, boot twrp-be, próbálkozás. Megint leakad (most a módosított frissítő apk miatt). Újra rootolás, fájl kicserélése, unroot, twrp, próbálkozás. Megint egy hiba. Segítőkész topictársak, rootolás, fájl kicserélése, unroot, twrp, próbálkozás. Siker! Frissítés lement, semmit nem gyalult. Rootolás a legutóbbi 2.78-as SuperSU-val. Bootol, auto fényerő nem jó és nem látja a sim kártyákat. Megijedtem, megpróbáltam sdfuse módon rátelepíteni a telón lévő 2.3.044-et, hiba volt. Lement, bootol, záróképernyő és újraindulás loopban. Érdeklődés zukfans.eu-n és aztán qfil telepítés 2.3.044. Erre ment a 2.5.335 a módosított scripttel (unlocked miatt az ota reklamált). Végül rootolás a legfrissebb 2.79-es SuperSU-val. Minden okés, vasárnap belakás. Okulásul mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.