Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- bkercso: Tápszűrő-5 SMPS-hez
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- gerner1
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
s_e_n_k_i
tag
válasz
Flowtation
#12361
üzenetére
Szerintem a legbiztosabb választ Te tudod kideríteni. Bedugod a hangkártyát a pi-be, újraindítod, és ha megjelenik a Kodi hangkimenet opciónál, mint lehetséges kimenet, akkor működik. Nekem egy noname USB-s DAC így tökéletesen megy.
Egyébként ezt mindenkinek javaslom, akinek normálisabb hangkimenet kell, optikai és koax kimenettel. Az egyedüli gond, hogy nem jön párhuzamosan hang a HDMI-n és ezen keresztül, így kézzel kell állítani zenehallgatás és filmnézés között.
Amúgy meg jó lenne tudni a hangkártyád típusát, az általad használt oprendszert, azt, hogy pi1-esed vagy pi2-esed van, stb, hogy értelmesen tudjon bárki is választ adni.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 65EU961H 4K OLED 65" TV! 3840x2160
- 27% - ÚJ - XFX Radeon RX 9070 16GB GDDR6 Swift OC Videokártya! BeszámítOK
- Xbox Elite Series 2 kontroller 3 hó garancia, számlával!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 2600 / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 128SSD + 500GB HDD!
- ASUS TUF RTX 4070 TI 12G GAMING GDDR6X k. jó kártya megbízható helyről!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann