Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#7801) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ma is repkedtek az 50-55 %-os lg-k. Szégyen, mivé degradálódott az FFA.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7802) ncc1701 válasza Synthwave (#7801) üzenetére


ncc1701
veterán

Kevesled a %-ot? :)

(#7803) .LnB válasza Synthwave (#7801) üzenetére


.LnB
titán

Olvasgatom itt a topikot napok óta. Az oké, hogy szar az update óta. De akkor miért toljátok? Miért nem nyomtok akkor Classic-ot? Mert unranked? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7804) ncc1701 válasza .LnB (#7803) üzenetére


ncc1701
veterán

Ahányszor csak néztem, nem voltak rajta népek.

Nekem tökéletes shaft gyakorlásra.
oWn pedig szívesen törli bele a cipőjét a kezdő noobokba. :)

[ Szerkesztve ]

(#7805) .LnB válasza ncc1701 (#7804) üzenetére


.LnB
titán

Na jó igazad van, ez egy jogos érv. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7806) SP!T válasza ncc1701 (#7804) üzenetére


SP!T
addikt

"oWn pedig szívesen törli bele a cipőjét a kezdő noobokba. :)"

Ezt vettem észre... :U

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7807) .LnB válasza SP!T (#7806) üzenetére


.LnB
titán

Nem igaz!

Velem teljesen korrekt volt Duel-be. És segítőkész mikor játszottunk és mikor itt bármit kérdeztem!

de másokkal azért van egy stílusa amin néha jókat nevetek itt magamban ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7808) ncc1701 válasza SP!T (#7806) üzenetére


ncc1701
veterán

Most gondolj bele, h mi lenne, ha tényleg kezdő noob lennél. Én már eljutottam a sima noob szintre. :)

(#7809) Sotho válasza ncc1701 (#7808) üzenetére


Sotho
őstag

Simán a haladó noob kategóriában vagyunk szerintem. :D

(#7810) .LnB válasza Sotho (#7809) üzenetére


.LnB
titán

Noob -a fogalmatlan hülyék ( a fejlesztők kedvencei)
Low -ez vagyok én (talán)
Mid
High -ezek vagytok ti
Pro - a világ elit top 20 játékos van sztem

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7811) Sotho válasza .LnB (#7810) üzenetére


Sotho
őstag

Magam részéről mid és csak ffa-ban többiben low vagy noob :D

#7729 : fú tényleg :D na majd irtok egyet, ha olyanom lesz a bfgseket úgyis utálja mindenki szítom egy kicsit a gyűlöletet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7812) Synthwave válasza .LnB (#7810) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mid-skill vagyok.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7813) SP!T válasza .LnB (#7807) üzenetére


SP!T
addikt

Csak poénkodtam, nem szó szerint értettem. Többször játszottunk órákat is úgy, hogy én csak küzdöttem a túlélésért! :D Tehát az erőviszonyok hihetetlenül nem arányosak. :D Ennek ellenére élveztem, bár neki kicsit lehet unalmas volt. ;]

Megpróbálok idézni tőle, mikor kérdeztem, hogy "Te ezt élvezed is?"
"Én csak bámulok ki a fejemből és klikkelgetek, nem erőlködök. Elvagyok..."

Vagy valami ilyesmi... :O ;]

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7814) .LnB válasza Synthwave (#7812) üzenetére


.LnB
titán

Nem vagy. Csak valaki minél jobb, annál jobban tolódnak ezek a határok az értékrendjében. Na és te tolsz három játékmódot.
Ha valaki noob, annak a mid skill is sokkal durvábbnak tűnik.

Relax! Úgy is nekem van igazam ;) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7815) Synthwave válasza .LnB (#7814) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, ez tény. Mármint, hogy mid-skill vagyok (FFA-ban inkább high).

Ezek a határok univerzálisak - objektívek; nem személyes tapasztalattól függnek.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7816) .LnB válasza Synthwave (#7815) üzenetére


.LnB
titán

Ffa-ra gondoltam veled kapcsolatban.
Duelbe örülhetsz, hogy Nem vertelek el. LoL ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7817) Synthwave válasza .LnB (#7816) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ma is hálát adtam az égnek. Kétszer is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7818) Synthwave válasza Sotho (#7811) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azóta van új. Kedves menet vót.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7819) .LnB válasza Synthwave (#7817) üzenetére


.LnB
titán

[link]

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7820) ncc1701 válasza Synthwave (#7818) üzenetére


ncc1701
veterán

Rendkívül szimpatikus lehetsz a számukra. :) Tőlem csak ennyi tellt. Ki is léptem, nem akartam tovább lőni őket, nem szoktam meg, h nem engem dobálnak raksikkal. :)

(#7821) Sotho válasza Synthwave (#7818) üzenetére


Sotho
őstag

Volt sírás? :D

ncc1701: az is kemény. De rohadt uncsi is tud lenni : [link] itt már respawn után kényelmesen sétálgattam a tagok után lg-vel :D és ennyi volt a játék kb.

[ Szerkesztve ]

(#7822) ncc1701 válasza Sotho (#7821) üzenetére


ncc1701
veterán

Szép %. :)

Tegnap oWn kezelésbe vett minket, legjobban azt tetszett, mikor kapott Three Story-n tőlem 3 railt (egymás után véletlen eltaláltam, gondolom pont belemozoghatott), oszt utána mág leszedett. Kb rájöttem utána, h spawnolt, elsétált a redhez, visszafele mega, és így kiadja a 300hp-t, amiből 270-en leszedtem. FFA-ban csini stack. :)

(#7823) Sotho válasza ncc1701 (#7822) üzenetére


Sotho
őstag

Már 90 a rail? Miről maradtam le? Legutóbb amikor még nem tiltottam le ezt az izét egy 80-as esett ki a tag fejéből. :D

[ Szerkesztve ]

(#7824) ncc1701 válasza Sotho (#7823) üzenetére


ncc1701
veterán

Le van nálam is tiltva, de pont ezzel az update-el emelték 90-re. Shaftot meg gyengítették 7-ről 6-ra. És behozták az idióta hmg-t, de minek?

(#7825) Sotho válasza ncc1701 (#7824) üzenetére


Sotho
őstag

Azért hogy legyen trtatatatatatata mint a CSében. :D

(#7826) Sotho válasza ncc1701 (#7822) üzenetére


Sotho
őstag

Ja az a pálya hehe a fönti részt kell tartani ott van az lg mh ra azt kész .:D Elég tré mert a rácson alulról nem megy át a lövedék.

[ Szerkesztve ]

(#7827) ncc1701 válasza Sotho (#7826) üzenetére


ncc1701
veterán

És még a kvad is relatíve közel van.
Raksit ki kéne próbálni, de plazmával hiába osztom, az nem megy át rajta sajnos.

(#7828) SP!T


SP!T
addikt

Ha már oWn mindig elpicsáz, de legalább itt mögötte voltam! ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7829) ncc1701 válasza SP!T (#7828) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem akarlak lelombozni, de gyakorlatilag csak puskával játszott. :Đ

(#7830) SP!T válasza ncc1701 (#7829) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor nézd meg weapon frags fület és meglátod, hogy én is! :D Nem véletlenül, akinek volt egy kis esze azt nyomta! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7831) Synthwave válasza ncc1701 (#7829) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Legnagyobb örömömre el is kezdett ki-bekapcsolgatni az egér. USB-hang, aztán egy pillanatig off. Persze általában a legjobbkor. Csak, hogy jó legyen. Fel is basztam magam rajta.
Kedvem viszont nincs küzdeni gariztatással..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7832) .LnB válasza Synthwave (#7831) üzenetére


.LnB
titán

A Logitech vagy a Steelseries?
Mert a Steel-el vannak jó tapasztalataid :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7833) Synthwave válasza .LnB (#7832) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Logi.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7834) atidzsiforc válasza Synthwave (#7833) üzenetére


atidzsiforc
őstag

a g100s? az enymeben allandoan kilazul a lencse. csorog es teljesen megszunt a lod.. :D de meg mindig adja :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7835) Sotho válasza SP!T (#7830) üzenetére


Sotho
őstag

Pedig az inkább egy rl, lg-s pálya nem? [link] Air rocketekből lehet összevágok egy kis videót :D

(#7836) Synthwave válasza atidzsiforc (#7834) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7837) ncc1701 válasza Sotho (#7835) üzenetére


ncc1701
veterán

Látod, mennyit számít a mák? Az első 6 helyezett kb ugyanannyit sebzett, kivéve a 4. emberkét. Viszont fragekben óriási a diffi.

(#7838) Synthwave válasza ncc1701 (#7837) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De az is benne van, hogy az 1. jobban választotta meg a mindig aktuális célpontot.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7839) Sotho válasza Synthwave (#7838) üzenetére


Sotho
őstag

Eszerint akkor simán én nyertem mert ugyanannyi fragem volt kevesebb damagevel ill. idővel. De rákészültem hogy rockettel spawnoljak a nagy létszám / kis pálya miatt előnyös volt. Az első viszont parádés raileket lőtt na az nekem nem ment volna. Az 51-es hmg-je is elég durva.

[ Szerkesztve ]

(#7840) SP!T válasza Synthwave (#7838) üzenetére


SP!T
addikt

Igen, szerintem is ez az egyik legfontosabb. Felmérni kit mikor, milyen sorrendben gyilkolj le. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7841) #10691584


#10691584
törölt tag

(#7842) AnginaP válasza #10691584 (#7841) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Ilyen progi nekem is köll! Elérhető valahol?

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7843) ncc1701


ncc1701
veterán

Lehetnének mán új mapok. Vagy csak én játszom régen. :)

(#7844) #10691584 válasza AnginaP (#7842) üzenetére


#10691584
törölt tag

A fekete, vagy a fehér? :) Mert a fehér az csak egy DPI tesztelő progi, enotus-nak híjják, viszont a fekete az Aurora driver control panele.

(#7843) ncc1701: EZT igazán beletehetnék

[ Szerkesztve ]

(#7845) ncc1701 válasza #10691584 (#7844) üzenetére


ncc1701
veterán

Te vagy hazardteam? Mi volt ma ez a nagy pummel? :)

(#7846) #10691584 válasza ncc1701 (#7845) üzenetére


#10691584
törölt tag

Hát.. unalmas tud lenni a rail only. Ha nem gauntleteznék poénból, 2x elunnám az életem egy egy ilyen hosszú meccs alatt, meg aztán sokkal viccesebb is :) A shitdate óta amúgyis elég unalmas lett a játék..

[ Szerkesztve ]

(#7847) #10691584


#10691584
törölt tag

Rájöttem mi a legszebb az új (elqrt) QL-ban. Most jövök egy meccsről amit elleptek az ultranoob gamekiller nadespammer troll szarok. Volt 3 darabunk.konkrétan, de este ez úgy vettem észre tök átlag. Semmi mást nem csináűlnak, csak szórják a gránátokat jártukban keltükben, míg le nem lövi őket valaki és akkor visszamennek szépen, fölszedik a gránátvetőt és kezdik elölről. Ennyi. 3 példány egy normál pályán olyan gyönyörűen szét tudja b@szni a játékunkat, hogy öröm nézni. És szerintem egyre többen jönnek majd.. A dörzsöltebb trollok már megállnak az erősebb itemek/népszerűbb fegyverek közelében és oda szórják a cuccot megállás nélkül, lecövekelve 3 méteren. Szerintem tök jó. Én imádom. Ti is? Van ennél jöbb? Ninkcs. Hátakkómeg vazze beszoptuk, de nagyoon :D

(#7848) AnginaP válasza #10691584 (#7844) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Köszi szépen! :R Igen, az enotus-ra gondoltam, de akárhogy gugliztam, csak nem akarta kidobni. :D
A pálya meg nagyon bejövős! (btw a plazma színét is lehet állítani? mert nálad mintha sokkal kékebb -kontrasztosabb- lenne, mint nálam)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7849) #10691584 válasza AnginaP (#7848) üzenetére


#10691584
törölt tag

Az csak azért más színű, mert wolfcam-al vettem fel.

(#7850) ncc1701


ncc1701
veterán

Mosmár sztem is qrva gránátos spammergecik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.