Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#7351) AnginaP válasza .LnB (#7350) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Lost world nagyon lol volt. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7352) .LnB válasza AnginaP (#7351) üzenetére


.LnB
titán

Az igen, az a gauntlet humiliation a végén... :Y
Aztán Cure-on deffensive játék, meg is értem evil legerősebb mapja.
Campgrounds-on is def kezdés, de az a sneaking frag a megáért nagyon szép volt. Aztán onnantól kezdve full stackel se védte az itemeket.
Sinisteren full stackel odaadni evil-nek a RA + MH-t? Borzalom...
Szerintem fullra be volt narkózva :D
Csalódtam benne, megkeresem jövőhéten és megtanítom játszani :DDD Mert még egy hozzám hasonló biszem-baszom utolsó senki se ad át két nagy itemet harc nélkül.. :D :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7353) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

tier rencer monnyonle [link]

(#7334) [oWn]f4te: a cfg meg nagyon kiraly :R vegre tudok g100s-el shaftolni :B

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7354) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Arról tudtok bővebb infót, hogy ugye nem csak steam only lesz a kvakk? :F

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7355) atidzsiforc válasza AnginaP (#7354) üzenetére


atidzsiforc
őstag

de, viszont ez nem azt jelenti, hogy fizetos lesz. tovabbra is f2p marad.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7356) AnginaP válasza atidzsiforc (#7355) üzenetére


AnginaP
aktív tag

:O

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7357) atidzsiforc válasza AnginaP (#7356) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez miert olyan nagy baj?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7358) .LnB


.LnB
titán

Duel Masters döntőbe (Spoiler ha valaki nem akarja tudni az eredményt):

1. map Aerowalk, DaHang vezetett 6:0-ra, de Cypher megfordította. Egyszer csak beírja "Túl sokat rusholsz". Az mekkora oltás. :D El is verte DaHang-ot ahogy kell. Nagyon :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7359) Sotho válasza .LnB (#7358) üzenetére


Sotho
őstag

Mekkora oltás? :U

(#7360) .LnB válasza Sotho (#7359) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem Nem illik, és Nem is láttam meg ilyet. Főleg egy döntőbe. Persze ha még is zavarta DaHang-ot, akkor sem ezen mùlt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7361) ncc1701 válasza AnginaP (#7354) üzenetére


ncc1701
veterán

Akkor ezek szerint lehet abbahagyni? Faja, először kiirtják a linux supportot, most meg ez...

(#7362) AnginaP válasza ncc1701 (#7361) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Kvázi standalone-ként sztem jobb, mint steam kliensen át menni.... Plusz semmi kedvem nem lenne összekötni a kettőt. Meg egy csomó más játékbeli változtatást is ígértek. Kííííííváncsian várom..........

Indítok egy Skyrim szervert.

(#7363) sto1911 válasza ncc1701 (#7361) üzenetére


sto1911
veterán

Mar miert kellene abbahagyni? :F

(#7364) ncc1701 válasza sto1911 (#7363) üzenetére


ncc1701
veterán

Steamhez nem külön hw kell? Vagy csak linux? Vagy vmi hasonló?

(#7365) atidzsiforc válasza ncc1701 (#7364) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A steam egy pc jatekdisztribucios platform vagy hogy a fenebe kell ezt hivni. Siman egy szoftver amin keresztul leszedheted meg elindithatod a jatekaidat, nem kell hozza semmilyen speci hardver vagy os. ;)

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7366) .LnB


.LnB
titán

Ertől nem is hallottam, hogy átköltőzik Steamre. Én nem bánom,szerintem a Steam jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7367) Synthwave válasza atidzsiforc (#7353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eddig mér nem? Mi változott?

G100s van itt is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7368) Synthwave válasza .LnB (#7366) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy mire.

Szerintem az első igazi szög lesz a koporsóban.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7369) atidzsiforc válasza Synthwave (#7367) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Egyszeruen nem talaltam hozza jo sens/accel kombot, egy darabig probalkoztam aztan feladtam. De ezekkel a beallitasokkal most egesz jo.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7370) .LnB válasza Synthwave (#7368) üzenetére


.LnB
titán

Miért?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7371) ncc1701 válasza .LnB (#7370) üzenetére


ncc1701
veterán

Kiadják a kezükből. Van benne lehetőség, de az is benne van, h szétkavarák az egészet csak azért, h új emberek jöjjenek.

(#7372) sto1911 válasza ncc1701 (#7371) üzenetére


sto1911
veterán

Fejleszteni tovabbra is ok fogjak, attol hogy a steamen meg fog jelenni. Ill. nem azert fogjak az ujoncoknak csabitobba tenni, mert steames lesz, hanem a ketto egyutt: ott tobb ujoncot eler, es ha egybol legyakjak oket amint belepnek, akkor fel ora utan torolni is fogjak.

De legyunk bizakodoak, hamarosan kiderul.

(#7373) .LnB válasza ncc1701 (#7371) üzenetére


.LnB
titán

Érdekes lenne ha átadnák a Valve-Nem :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7374) Synthwave válasza .LnB (#7370) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7375) celka5 válasza sto1911 (#7372) üzenetére


celka5
tag

A jelenlegi pro/premium userek tagságai is átkerülnek ?

[-CeLkA-]

(#7376) sto1911 válasza celka5 (#7375) üzenetére


sto1911
veterán

Igen.

(#7377) .LnB válasza Synthwave (#7374) üzenetére


.LnB
titán

Nem fognak belenyúlni a játékba. Maximum a friends rendszert, és a szerver browsert cserélik le. Ami szvsz még jó is lesz.
Az, hogy a játék terjesztését átveszi a steam az nem jelenti azt, hogy a Valve belenyúl a játékba. Sőt nem is fog ő semmit csinálni vele. Csak a fejlesztők. Ez csak terjesztési jog, és mivel ez ingyenes, így nyerni sem fog nagyon a Valve vele.
Nagyon félre vagy te tévelyedve, ismered te a steamet egyáltalán?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7378) Synthwave válasza .LnB (#7377) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ismered te a steamet egyáltalán?"

Áh, nincs account-om vagy 6-8 éve.

Valahogy úgy tekintek rá, mint a Félyszbukk-ra; centralizált fos, ahol - jobb híján - tömörül minden. Persze lehet fb-n is chat-elni, de ha van rá mód, inkább IRC-t vagy Skype-ot használok.

Már most az a hír járja, hogy lényegesen módosítják a TDM-et, hogy noob-friendlybb legyen. A konkrétumok ismerete nélkül már önmagában csak ez is komoly aggodalomra ad okot. USA-ban a TDM ~10 éve halott, miért akarják a törzsgyökeres TDM-ereket (tehát akik pickup-olnak, practice war-oznak és úgy általában ténylegesen játsszák is a módot) elüldözni az európai színről?
A probléma az, hogy a TDM úgy jó, ahogy van, aki meg láma, először az alapvető dolgokat tanulja meg és aztán TDM-ezzen. Aki meg az elmúlt majd' 20 évben nem tudta, hogy mi az a Quake vagy csak szimplán nem játszott vele, az nem a Steam miatt fog.

És nem ez lesz az egyetlen "gameplay change". ESR tele van ezzel.
Nem tűnt még fel, hogy a quakerek elég konzervatívak? Jegyzem, okkal - évek alatt lett igazán közük a játékhoz és mindent a nehezebb úton tanultak meg, minden kis sikerélményért megküzdöttek. És ami jó az jó, ami bevált, az bevált, teljesen fölösleges variálni. A mindenféle szájbarágós könnyítésektől meg csak elfogja őket a hányinger, mert így az általuk magasztosított maxskill game degradálódik. Aztán egyszer csak ott tarunk, hogy tetű tempó, regenerálódó hp és helikopter strike. Sarcasm included.

Az ehhez hasonló megmozdulásokkal a core playerbase jelentős részét akarják elidegeníteni, ami elég ostoba húzás - well, nem akarják, de el fogják. Akit meg eddig sem érdekelt a Quake, azt ez után sem fogja, a noob-ok ezután is minden szerveren 74643 - -13413-ra fognak megerőszakolódni. Hacsak nem lesz valami noob / normal szerverszétosztás és különböző szabályokkal felvértezett - és adott szerverekhez társított - játékmódok, de akkor meg csak a maradék community-t osztják ketté 19 új player miatt.

Szerintem Zenifag most tényleg megragadta az ásót. Aztán ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7379) wjbhbdux válasza Synthwave (#7378) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Steames megjelenés 1 óra alatt több játékost fog nekik hozni, mint amennyi elmegy majd a mostani 500ból szipogva pár változás miatt :U Nekik meg mindig ott lesz a q3.

A Quake most halott, és ha ez kell hogy tovább éljen, akkor jöjjön ez.

/s

(#7380) .LnB válasza Synthwave (#7378) üzenetére


.LnB
titán

Ez csak vészmadárkodás.
Nem fognak szerintem komolyabban belenyúlni a játékba. Főleg nem a játékmechanika terén. 14év alatt lett az a Quake ami most. Nem fogják azt felrúgni csak mert a Valve terjeszti majd a játékot.
Viszont amennyiben kettéválasztják a Pro - Noob réteget az nem baj. Mert mikro "Only my skill" szervert indítok és összedob/belép, egy hozzád hasnolnó akkor csak pislogok mint egy biszem-baszom világtalan. Annak mi értelme? Egy értelmes MatchMaking rendszer nem ártana. Bár olyat én még egy játékban sem láttam. Gamerekkel chatelni pedig tökéletes a Steam Friends, Skype-nál mindenképp.

Baromi negatív vagy, de miért? Mi jelét látod te ennek? Másrészről azért a Valve letett pár Top Multiplayer gamet az asztalra, ami nem Quake. De kiemelkedők és competitive szinten vezetők a maguk műfajában. CS:GO, Dota2, TF2..
A Valve nem a sátán...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7381) atidzsiforc válasza .LnB (#7380) üzenetére


atidzsiforc
őstag

a mi urunk es megmentonk St GabeN :R ;]

Amugy viccen kivul, a tier rendszert le kell valtani, cs:go mathcmaking rendszerhez hasonlot bedobni, aztan mar is jobb lenne az egesz. Ott 10-bol 9szer fair meccset hozott ossze a gep, felteve, hogy nincs nagy szoras a csapattarsak rangja kozott.
Nekem pl kb duelen kivul nem mutat semmilyen modban more challenginget a gyari browser es kozben kozom nincs a jatekhoz gyakorlatilag.

Ezert lehet, hogy meg fogtok kovezni amugy, de nekem baromira bejonne ha public szeron lehetne headshotot loni raillel, aztan uvoltene egyet az announcer mint ut-ben. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#7382) Lecs@ válasza .LnB (#7380) üzenetére


Lecs@
addikt

A gyári is tökéletes szerintem. Nem kell moddolgatni ezerrel.

512 GB

(#7383) .LnB válasza atidzsiforc (#7381) üzenetére


.LnB
titán

Igen még a CS:GO-s MM az egyik legértelmesebb. Bár tökéletes nincs. De a QL-es az csak szimplán sz*r. :)

Azt se felejtsük el, hogy ha a esetleg Valve segítségével visszakerül a Quake a versenyekre, és újra lesz több, nagyobb díjazású LAN. Akkor pozitív is lehet ez az egész dolog. Most a QuakeCon mondjuk díjazás tekintetében elég korrekt volt. Én leírtam már korábban, hogy sajnálom a QuakePro-kat, hogy ilyen "keveset keresnek". Az a teljesítmény amit ők "letesznek az asztalra" az többet érdemelne, és nagyobb elismerést.

(#7382) Lecs@ A gyári mi? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7384) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hehe.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7385) ncc1701 válasza Synthwave (#7384) üzenetére


ncc1701
veterán

Avek szép trófea lenne, de sajna az ffa az egy ilyen félig mákolós dolog.

(#7386) Sotho válasza Synthwave (#7384) üzenetére


Sotho
őstag

[link]

Uberbadman -3 eló nekem -5 eló. Gondolom a pálya két végén daráltuk a népet. :D

(#7387) Synthwave válasza ncc1701 (#7385) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább helyezkedés. 2,5 perccel később kezdtem, így volt 15 frag előnye, csak gondoltam, ha mán a masztiff játszik, akkó nem maradhatok ki. :>

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7388) Synthwave válasza Sotho (#7386) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Alakul.

Ez a "MEGHALSZ" nagyon fantáziadús. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7389) .LnB válasza Synthwave (#7384) üzenetére


.LnB
titán

Az a Dyqane, az a te sokadik accod? Jól értem akkor?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7390) Synthwave válasza .LnB (#7389) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem olyan sokadik, csak az egyik.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7391) .LnB válasza Synthwave (#7390) üzenetére


.LnB
titán

De miért van ennyi?
Hogy a hét minden napjára legyen egy? ;]
Én eddig 3-at tudok, gondolom több van :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7392) Synthwave válasza .LnB (#7391) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jelenleg 4, eddig törölve lett 10.

Nem lenne ennyi, ha zenifag nem csak VIP-eknek hagyna nick-et váltani.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7393) .LnB válasza Synthwave (#7392) üzenetére


.LnB
titán

Vannak érdekes rigolyáid ugye tudod? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7394) Sotho válasza Synthwave (#7388) üzenetére


Sotho
őstag

Ja, elég szar az aim röhögés közben amikor szembejön és (nekem legalábbis) kiírja a nevét. :D

(#7395) Synthwave válasza Sotho (#7394) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

------------------------------------------------------

Szolíd acc.

Lájtos lg.

Nem rossz ez a *.cfg.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7396) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy fest, botz3r személyében új duel partnert találtam. Volt pár egész zsír gémünk.
Amúgy jó arc. És király, hogy van pro-ja. :>

Azt hiszem, a subscription megújítása ezen a vonalon még bőven várat magára.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7397) .LnB válasza Synthwave (#7396) üzenetére


.LnB
titán

Úgy látom azért ő jó kihívás még neked is :) De jó lenne nekem is egy gyakorlópartner. (ugye AnginaP?)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7398) Synthwave válasza .LnB (#7397) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szutyok vagyok duel-ben, így nem nehéz kihívást találni.

Amúgy kb. egy szint vagyunk, mind aim, mind metagame szempontjából - csak ő oldalágon CA, én meg TDM felé húzok.
A vicces, hogy a base sensitivity-nk is hasonló és hobbijaink közt is van erős átfedés. Aero meg mindkettőnk legrosszabb map-ja.

Szerintem sokat fogunk játszani, egy nap-egy map ütemtervvel.

A fontosabb duel-es / TDM-es ismerősöket "átmigrálom" új profilhoz és víz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#7399) ncc1701


ncc1701
veterán

Néha nem értem az embereket. Cold War, bazi nagy map, nem értem, miért szavazzák meg a népek. Insta, ketten vagyunk, a másik azzal szórakozik, h bekempel, sarkokba beguggolva, gondolom 15-ös fovval, h jó legyen a kempelése, oszt ezen veri magát. Hát persze, h kiléptem. Kapja be az ilyen, játszon magával. :)

(#7400) Sotho válasza ncc1701 (#7399) üzenetére


Sotho
őstag

Szórni kell a rocketet, gránátot minden sarokba. :D Statot rontja az tény.

Van egy tag, olyan agyon modolt játékot indít hogy kész. 12X quad, és minden fegyó folyamatos üzemre állítva az mg valami 5000 lövés percenként kurvajó :DDD én azzal szoktam nyomulni de a rail is odabasz, vampire damaga meg hasonlók, na elmúlt 2 játékban 2 ban-t kaptam. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.