Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11048) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Pár TS-233-al töltött nap után lenne pár kérdésem.

1, Külsőleg (mobilnet, munkahely) hogyan érdemes csatlakozni a NAS-hoz? Jelenleg a myqnapcloud linken keresztül teszem, de mintha olvastam volna, hogy van ettől jobb, manuális gyorsabb mód? Hogyan tudom ezt beállítani?

2, qBitorrentben, amikor hozzá adok egy torrentet hogyan lehet kiválasztani, hogy miket szeretnék letölteni a torrent tartalmából? Sample, angol felirat..stb nincs szükségem, ezeket nem szeretném letölteni, felesleges adatforgalom és HDD terhelés.
Itt az arány 100, az amikor a teljes méret vissza lett töltve? nCore-en ez ugye 1.000 jelent. Jól gondolom?

3, Van-e bármilyen tűzfal, vírusírtó...stb beállítás, amivel minimálisra csökkenthetem a zsaroló vírus támadást?

4, A Chrome folyton "nem biztonságos kapcsolatot" ír. Ez mitől van? Kellene félnem?

5, Mobillal készített képek-videók szinkronizálására ki melyik programot használja? Én a mezei Qfile Pro-t használom, egész jó.

6, Az normális, hogy a venti folyton 1200-as fordulaton pörög, ha 27 fokos a rendszer akkor is? Csendes módra állítottam, de akkor is pörög-búg ezerrel, mint egy oldschool gép.

7. Van arra bármilyen mód, hogy a ledek fényerejét változtatni tudjam, vagy akár ki is kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.