Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) Throme válasza ricogsm (#10549) üzenetére


Throme
veterán

"Conventional Magnetic Recording (CMR) drives write data on a hard disk in tracks that do not overlap. Shingled Magnetic Recording (SMR) allows tracks to overlap, which results in higher data densities, but slower read and write times compared to CMR drives."

#10550ricogsm
Szerintem vedd meg a 233-ast és dobj bele min 1 CMR vinyót és élvezd a "nasozást".
Merülj el a menüben. Ki fogod tapasztalni.
0-ról kezdtem és elboldogulok vele, nem kell hozzá IT-snak lenni.

(#10552) cigam válasza ricogsm (#10547) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Pillanatképet kész az aktuális állapotról. Rendszeresen készít egy másolatot a lemez megváltozott szektorairól. Ha valami gubanc van, akkor a hetekkel/hónapokkal ezelőtti állapotból is visszamásolhatsz fájlokat.

Ez alapból a lemez kapacitásából lecsíp 20%-ot(ez állítható). De megéri, mert akár egy véletlen törlés, akár egy zsarolóvírus miatt nem vesznek el az adataid, hanem visszaállíthatóak a mappák/fájlok, de akár az egész háttértár is egy megadott pillanatra.
Viszont nem helyettesíti a rendszeres mentést, mert ha elromlik a lemez, a pillanatképek is elvesznek.
A vékony/vastag kötetre keress rá itt vagy [link]

Egy mezei kötetet (vékony, vagy vastag) hozz létre, és ne alap(static) volume-ot. Amikor a második lemezt is belerakod, választhatsz, hogy a meglévő kötetet méretét növeled vele (összeadódik a két lemez kapacitása), vagy tükrözöd rá az első lemezt (Raid1), ekkor a kapacitásuk nem adódik össze, de az egyik lemez tönkremenetele után hozzáférhetők maradnak az adatok, míg ki nem cseréled a hibás lemezt.

Természetesen megadhatod azt is hogy a "Torrent" mappába(megosztásba) tartod a torrentfájlokat, és a mappa mérete nem haladhatja meg az 1TB-ot. Ezt kvótának(quota) hívják.

A fenti képen látható, hogy nálam a TM megosztás/mappa mérete van limitálva 1TB-ra, és jó messze van attól hogy megteljen, mivel csak 78GB-nyi mentés van benne.

Mindenkinek lehet egy saját fiókja amibe a telefon tolja a képeket, és ezekből azt oszt meg a többiekkel amit akar. qumagie

cmr vs smr a raid tömb kezelésekor sokkal lassabb a cmr-hez képest. Egy mezei otthoni PC-n ezt nem jön elő, mert ott nagyon ritka a raid tömbbe fűzés/kezelés.

A kapacitásbővítés módja attól függ, hogy statikus lemezt használsz, vagy LVM-be (kötetbe) vannak szervezve és attól is függ hogy milyenbe (Raid0, vagy Raid1).
Előtte mindenképpen készíts mentést a felhőbe és egy külső lemezre az összes fontos adatról.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10553) morfondőr válasza morfondőr (#10541) üzenetére


morfondőr
őstag

Tegnap frissült a Qumagie, újra működik a mobil alkalmazás is.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#10554) ricogsm válasza cigam (#10552) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm szépen a leírást. Így már átfogó képet kaphattam a működésről és beüzemelésről :R .

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10555) Biga123 válasza cigam (#10552) üzenetére


Biga123
addikt

"akár egy zsarolóvírus miatt nem vesznek el az adataid"
Ez ellen is véd a snapshot? Tekintve h te is írod h csak különbözeti mentést csinál a változásokról, ergo a nem változott adatok nem fognak bekerülni a mentésbe, ergo ha a zsarolóvírus betitkosítja akkor azt nem tudod visszaállítani , szerintem

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#10556) cigam válasza Biga123 (#10555) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

A "kötetpillanatkép visszaállítása" ezt sugalja. Plusz ugye elméletileg a nulláról, egy üres kötetről indulsz. Amit az első napon rámásoltál, az éjszaka 01:00-kor lementésre kerül, mint változás. Attól a pillanattól fogva bármelyik napra visszatekerhetem az időt.

Természetesen vannak korlátai, hiszen van kapacitás limit (20%) ezért ha régóta használod, és sok változás történik, akkor előbb utóbb törlődnek a régebbi pillanatképek. Ekkor már elképzelhető adatvesztés, hogy a régóta nem változott mappák fájlok Pl. a 10 évvel ezelötti nyaralás képeit már bukod, mert "kirotálódott", de akkor sem teljes az adatvesztés, hiszen az újjabb fájlokat mappákat (Amikről esetleg nem készítettél biztonsági másolatot) még visszaállíthatod. Szóval ha van mentésed, nem lehet adatveszésed :K
Viszont arra is van lehetőség, hogy egy másik (távoli)NAS-on tárold, ezeket a pillanatképeket,és akkor már valóban mint egy biztonsági mentés visszatölthetsz bármit ha megfelelően nagy kapacitást biztosítasz a másik NAS-on.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10557) Biga123 válasza cigam (#10556) üzenetére


Biga123
addikt

"Szóval ha van mentésed, nem lehet adatveszésed :K"
;] így így
De valóban, jó lehet a snapshot is , bizonyos feltételek teljesülése esetén, jogos. :R

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#10558) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Ezt tudja valaki?

iPhone felhasználók hogyan tudjak szinkronizálni a képeket ? Úgyhogy az iCloudbol mindent át dobnak?
50GB az iCloud tarhelyem már lassan betelik.
Iphone szokott készíteni album képeket amik mozognak zenei aláfestéssel ezeket is át tudom vinni esetleg? És mondjuk látható legyen a Macbookon is?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10559) cigam válasza ricogsm (#10558) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Az iPhone-ok is tudnak képeket feltölteni a NAS-ra, és böngészni a saját fotóik és a megosztott albumok között.Lásd a már linkelt qumagie a NAS-on, és iOS App-ként.
De!
Nem kapod meg az iCloud(Fotók) szolgáltatásait. Másik cég, másik koncepció alapján vannak felépítve. Természetesen a qumagie-vel is készíthetsz slideshow-t, de nem lesz ugyanolyan mint a Fotókon belüli "emlékek".
Fizess elő a nagyobb csomagra: iCloud+ 200GB 1290 Ft/hó, és a fotókönyvtárról (MacBook, TM, vagy egy másik mappa szinkronizáló/mentő alkalmatossággal) készíts rendszeres másolatot a NAS-ra.
Persze előtte próbáld ki, ismert meg a qumagie (app) működését, és majd eldöntöd magad, hogy váltasz vagy fizetsz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10560) PyCos


PyCos
tag

Sziasztok.

Kis segítséget szeretnék kérni Transmission és Virtual Switch terén egy TS-253A QTS 5.1.1.2491 -en.
Már rég konfigoltam, és jó ideig hibátlanul működött, majd valami frissítés után a Transmission-nak egy Virtual Switchet hoz létre a NAS, amitől elérhetetlenné válik, vagy legalábbis 20 perc küzdés után a sok "Err Connection",a "Server Busy" vagy "homokórázás" után sikerül eljutni a Network & Virtual Switch -be, ahol ha törlöm a virtual switch-et, akkor rögtön helyre áll minden. (... amíg egy újraindítás nem történik,akkor visszaáll)

A Virtual Switch törlése után is teljesen működik a Transmission: elérem távolról, letölt/feltöl és a NAS is elérhető, beléphetek könnyen.

Mi volna helyes beállítás és miért történik ez ?

A Log-ban ezt a hibaüzenetet generálja , amikor nem elérhető a NAS:
[kép]
A törlés előtti pillanatkép:
[kép]
És utána a felkiáltó jel:
[kép]

Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#10561) ricogsm válasza cigam (#10559) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm!
Igaz,hogy jók azok az emlékek ? :))

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10562) PHenis válasza ricogsm (#10548) üzenetére


PHenis
senior tag

HA --> High availability, mikor a két NAS tükrözve van, ha az egyik kiesik, a másikon megmarad minden és elérhető marad. Tehát arra gondoltam, hogy vennek egy jobbat itthonra de a jelenlegit nem dobnám ki, hanem megtartanám a backupnak egy "másik földrajzi helyen".

Azt szeretném tudni hogy megoldható-e hogy mindkét nasonon szinkronban ugyanaz az adat legyen.

[ Szerkesztve ]

(#10563) ricogsm válasza PHenis (#10562) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi a választ.
a kérdésedre fórumtársak jobban tudjak a választ szerintem.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10564) ricogsm válasza cigam (#10559) üzenetére


ricogsm
őstag

most olvastam el a qumgie leírását is úgy értem lejátssza az iPhone emlék fotókat.

iOS® Live Photo display
You can play iOS® Live Photo on your NAS! QuMagie brings your favorite memories with movement and sound to your home.

WOW nem kérdés, megyek is érte!

Kérdés ha telefont cserélek akkor vissza tudom e tölteni? . max backuppal tölthető vissza.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10565) cigam válasza PyCos (#10560) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ne töröld ki a virtual switch-et, azért jött létre, mert azon keresztül kap hálózatot a NAS és a Docker.
Sanszos, hogy rosszul hoztad létre a Konténert, és azért nem megy.
Mivel n+1 módon lehet létrehozni, nálad a labda, hogy pontosan hogyan hoztad létre. Különös tekintettel a hálózati beállításokra. Pl. Lehet NAT, és lehet Bridge mód.
NAT esetén meg kell adni, hogy melyik portot melyik portra irányítsa át. Alapból "random" a külső port, de ha fut a torrent, akkor mutatja a portforward honnan hova mutat. A routeren arra mutasson a portforward, amit a Docker beállít "külső" portszámnak.
Bridge módban kap egy önálló IP címet (ez megint csak lehet statikus, vagy DHCP által kiosztott, beállításfüggő). Ebben az esetben erre az IP-címre, és a torrent kliens default portjára kell irányítani a kapcsolatot.

Szóval nem lehet egyszerűen válaszolni a kérdésedre, és egy csomó paramétert utólag nem is tudsz szerkeszteni, csak ha újra legyártod a konténert.

ricogsm
Csak óvatosan, mert kevered a szezont a fazonnal. A "Live Photos" teljesen más mint a Fotók alkalmazáson belüli "emlékek".

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10566) ricogsm válasza cigam (#10565) üzenetére


ricogsm
őstag

Na igen tényleg. A fordítást újra értelmeztem. :B

google photo Backup is van. MARS. Ez is üdvözlendő.
persze iCloud opció nincs. De ne legyünk telhetetlenek, igaz? :C

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10567) stefi1969 válasza cigam (#10546) üzenetére


stefi1969
tag

Sajnos most is ilyen helyzetben vagyok. El se lehet indítani az erőforrás figyelőt, hogy megnézzem a folyamatokat. Hogy lehet így kideríteni mi okozza a gondot?

[ Szerkesztve ]

(#10568) Multibit válasza stefi1969 (#10567) üzenetére


Multibit
veterán

Torrentezel a NAS-on? Visszafogod valamennyire? Ha nem, kéne :K

(#10569) stefi1969 válasza Multibit (#10568) üzenetére


stefi1969
tag

Igen, torrentezek. Próbáltam eddig is visszafogni de lehet most sem jó a beállításom.

(#10570) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! Most raktam össze és üzemeltem be. Elsőre még csak 1 meghajtóval.

Hol találok leírást első telepítésekre a Qnap NASRA?
Elsőre még bonyolultnak tűnik.
Szeretném elsőre a media streaminget beállítani. Ami sikerült is QNAP app révén látja a tévé. Viszont csak üres mappák vannak?
Hova kell tenni a filmet, hogy láthassam a tv-n?
Hogyan állíthatom be a torrent appot? Mert nem találtam meg a transmissiont.
Illetve a telefonról ,hogyan tudom a képeket átlőni és később tv-n is akár nézegetni?
Létrehozott public meg torrent mappát. Azt néztem csak 500GB-nyikat hoz létre. ?

Nem tudom lehet fáradt vagyok. Most magas ez nekem.
:)
Létrehoztam saját magam egy felhasználót és jelszót. De látom van admin is lehet azzal kellett volna belépnem? :F
Huh

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10571) ricogsm válasza ricogsm (#10570) üzenetére


ricogsm
őstag

Hogy tudtok e segíteni az lemaradt. :) :R :R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10572) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! úgy néz ki már látható a tv-n a letöltött film. Ezek a kukaccal jelölt recycle mappák minek? kellenek ezek nekem? Ha új mappát hozok létre miért csak 500Gb nyi helyből adja? Valamit rosszul állítottam be?
Tudtok segíteni?
"kintről" hogy tudom elérni a Download stadiont? Fotók kezelését? Akár filmet is néznék
Köszönöm előre is! :R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10573) morfondőr válasza ricogsm (#10572) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha ennyire kezdő vagy a NAS-ok világában, akkor érdemes lenne egy bemutató mentén haladni, pl. itt is egy magyarul: Youtube

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#10574) ricogsm válasza morfondőr (#10573) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi,
Közben megtaláltam a kötet kezelését is. :) Most felhúztam 1TB-re.
Itt a csopiban látok qbittorentet azt hogy tudom feltenni? mert az app centerben nem találom.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10575) ricogsm


ricogsm
őstag

Most szembesültem vele, hogy a 4TB milyen kevés. 1TB torrentre, 1TB képekre azt huss.. :D többit befoglalta NAS pillanatkép bkp-nek.
Ha nagyobb hdd-t teszek bele (most csak 1van) akkor fel tudja fűzni a kicsiről az adatokat és utána a kicsit is kicserélem azonosra,? (Nagyobb méretű azonosra)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10576) cigam válasza ricogsm (#10572) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Te aztán türelmetlen vagy! Nyugodtan állítsd magyar nyelvre, a varázsló leírása, a súgó mind magyarul lesz olvasható. Olvasd el, és közben értelmezd.
Ne akard 5 perc alatt mindenét beállítani, mert az lehetetlen. Plusz ha elakadsz valahol, azt előbb old meg, és ne ugorj a következő feladatra, ahol megint elakadsz valahol, és ugrasz a következő feladatra...
Ahogy morfondőr is írja, n+1 videó, és leírás is elérhető, és ott a gyártó támogatás oldala, leírásokkal, és videókkal is.
Egy-egy konkrét problémában szívesen segítünk, de az utolsó pár kérdés úgy hangzik, hogy vettem egy autót, hogyan használjam.
Sokat kell türelmesen tanulni.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10577) Addel válasza ricogsm (#10574) üzenetére


Addel
senior tag

myqnap.org repo-ból tudsz qbittorrentet telepíteni például.

(#10578) Multibit válasza stefi1969 (#10569) üzenetére


Multibit
veterán

Visszaolvasva, látom, hogy kaptál már javaslatot, szálak számának optimalizálására. Lehet, hogy a le- feltöltési sebességet is korlátozni kéne. A torrentes topikban lehet olvasni arról, hogy a Qbittorrent hajlamos ész nélkül kimaxolni a rendszer erőforrásait.

(#10579) ricogsm válasza Addel (#10577) üzenetére


ricogsm
őstag

Wao itt van minden. Thx

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10580) ricogsm válasza cigam (#10576) üzenetére


ricogsm
őstag

Jogos. Köszi az infókat is. Szépen kezd összeállni a kép.

NAS sebességéről nem merek nyilatkozni itt. :DDD
Türelmetlenek nem ajánlott. :C

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10581) ricogsm válasza ricogsm (#10575) üzenetére


ricogsm
őstag

Tudja a HDD csere funkciót. Fent van a lapján egy tutorial.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10582) ricogsm


ricogsm
őstag

Jó reggelt Fórumtársak!

Tudja valaki miért nem mutatja a képeket illetve videókat?
Itthoni belső hálózaton. Csak nagy feketeség van közepén majd később egy üzenet ,hogy nem lehet lejátszani.
Video file cannot be played.
[link]
[link]

Ráadásul sokat is kell várni meg be is tölt.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10583) ricogsm válasza ricogsm (#10582) üzenetére


ricogsm
őstag

Másik:
próbaképpen próbáltam nézni ipadról FHD filmet (5G szabadban) Plexen azt írta ki ,hogy "távoli szerver túlterhelt" és azóta nem is bírtam megnézni. :(
Lehetséges hogy maga a NAS gyenge ezekhez az igényekhez?
Appok megnyitása, váltás appok között is várakózós feladat.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10584) ricogsm válasza ricogsm (#10583) üzenetére


ricogsm
őstag

Lehet ezen segíteni?

:F
Plex saját webcimes tartalmát akadásmsntesen lejátssza.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10585) Multibit válasza ricogsm (#10583) üzenetére


Multibit
veterán

Plexen...
Lehetséges hogy maga a NAS gyenge ezekhez az igényekhez?
Igen, lehetséges, ha transzkódolásra kényszeríted. Nálam egy ősöreg NAS-sal, Plexpassal és egy Infuse Pro-val az iPad-en nem gond ez.

(#10586) Addel válasza ricogsm (#10584) üzenetére


Addel
senior tag

Kapcsold ki a konvertálást, állítsd be, hogy lejátsza a videókat eredeti minőségben "lejátszása eredeti minőségben", meg állítsd magas minőségre a streaming-et, hgy ne konvertáljon a plex, fulldh-t simán le tudja anélkül is játszani minden is.
Plex sajnos mindent átkódolna, de csak csilliárd pénzért plexpass-al van hardveres gyorsítás hozzá, anélkül meg izzik a nas és nem bírja.

(#10587) ricogsm válasza Addel (#10586) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi Multibit és Addel!
kikapcsoltam a kóddolást.
Most ezt dobja fel

Nem sok állítási lehetőség van.
Esetleg máshol kell keresnem?

:R

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10588) Addel válasza ricogsm (#10587) üzenetére


Addel
senior tag

A lejátszó beállításai közt, nálam windows-on ilyen (böngészőben plex web asszem)

(#10589) ricogsm


ricogsm
őstag

Ilyet ki használ? QDownload Qnaphoz
Hogy kell kitölteni ? Mert próbáltam miden lehetséges opciót és nem enged be.


MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10590) Qtya123 válasza Multibit (#10578) üzenetére


Qtya123
őstag

Megpróbálkozom én is azzal, hogy lecserélem a qbittorrentet.

Feltelepítettem a Qnapclub-ról a transmissiont és mellé a Transmission WEB controlt.

A következő kérdésem lenne:
Annó a qbittorrentnél a WEBUI felület elérésének adatainál megváltoztattam az alapértelmezett portot, illetve a felhasználónevet és jelszót.
Annak a beállításait itt lehetett elvégezni:

A transmission esetén jóval kevesebb beállítási lehetősége van a programnak, a beállítások között ezt találtam, de hiába írok be az alsó mezőkbe bármi más portot, mint az alap, nem működik, illetve jelszavazni sem tudom a belépést a webes felületre, legalábbis itt nem látni ilyen opciót:

Miképp tudom ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#10591) Multibit válasza Qtya123 (#10590) üzenetére


Multibit
veterán

Most mobilról írok. Délután gép mellett leszek, akkor tudok részletes választ adni (ha addig nem válaszol valaki más).

(#10592) Qtya123 válasza Multibit (#10591) üzenetére


Qtya123
őstag

Köszi!

Közben adok még egy esélyt a qbittorrentnek. A Bittorrent topikban olvastam az imént, hogy a Fájl-sor mérete mezőben az 5000 értéket 100-ra állítva elmúlt az a jelenség, hogy a napok előrehaladtával felzabálja a NAS erőforrásait.

Ettől függetlenül a Transmission is érdekel, ha sikerül ezeket a beállításokat megoldani.

(#10593) cigam válasza Qtya123 (#10590) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

A módosítások érvényre jutásához újraindítottad a transmissiont?
Általában ha fut a daemon, nem módosul a konfig fájl. Előbb le kell állítani a daemont, módosítani a konfig fájlt (/opt/Transmission4/etc), és utánna elindítani a daemon-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10594) Qtya123 válasza cigam (#10593) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem, de köszi, akkor megpróbálom ezt.

Jelszavazásra van esetleg ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#10595) cigam válasza Qtya123 (#10594) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ugyanaz. Ha bekapcsoltad, és újraindítás után sem kér jelszót, akkor közvetlenül módosítsd settings.json fájlt. Óvatosan, mert fura a szintaktikája, és ha egy idézőjel, vagy vessző rossz helyre kerül, akkor már el se indul a daemon.
"rpc_port": 2023,
"rpc_authentication_required": true,
"rpc-username": "Qtya123",
"rpc-password": "titok",
"rpc-whitelist": "127.0.0.1,192.168.0.*",

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10596) Qtya123 válasza cigam (#10595) üzenetére


Qtya123
őstag

:R

(#10597) Speeedfire válasza cigam (#10525) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem, ugyan úgy 1 az értéke. Viszont mindenütt warning-ot ír sajnos. :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10598) ricogsm


ricogsm
őstag

QuMagie nem tölti fel a képeket. 1400 feladat körül csak 130 sikerült és azóta semmi.

Valaki tudja miért?

Letöltés háttérben opció hoz miért kér helymeghatározást?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#10599) cigam válasza Speeedfire (#10597) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy ha ez az érték nem 0, akkor már pánikol.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10600) Speeedfire válasza cigam (#10599) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen, ugye ez 1-esen van. De a WD saját sw-e szerint ez így teljesen rendben van.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.