Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) sztivo válasza Fredo78 (#400) üzenetére


sztivo
senior tag

Van ahol ki lehet fogni "bevezető" áron még, ott 5 ezer, máshol 7-8.

(#402) Dönc válasza Fredo78 (#400) üzenetére


Dönc
tag

Ha véletlenül lezárod, akkor elég hasonló jelzést ad a készülék, mint a hibakódok. Próbáld meg első körben 5x gyorsan egymás után megnyomni rajta a gombot, ez feloldja az esetleges zárolást.

Amennyiben ez nem segít, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot. A készülék leírásában benne vannak a hibakódok, így ez alapján tudod vázolni a helyzetet nekik.

(#403) b. válasza Fredo78 (#400) üzenetére


b.
félisten

Elmeletileg 3990 lesz /van már több boltban.Ahol nem pörgött ki a régi készlet,ott 4990-6990.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#404) Fredo78 válasza Dönc (#402) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi, de nincs lezárva rövid gombnyomásra mutatja a töltöttségi szintet.
Most megjavult azaz hevít. Pár napja is csinálta már akkor 5 perc múlva visszatért bele az élet, most fél nap kellett neki. Valszeg legközelebb már beadja a kulcsot úgyhogy lehet hogy veszek egy 2-est
b. : köszi korrekt ár

[ Szerkesztve ]

(#405) tadj


tadj
csendes tag

Na azt hiszem most fejeztem be a pulze-pályafutásomat.
A második hevítőrúd-hibás cserém után 4 nappal a harmadik készülék is megadta magát, most elektromos hibával (alsó két led piros). Majd szóljanak ha képesek használható készüléket gyártani.

(#406) b. válasza tadj (#405) üzenetére


b.
félisten

A enyém 8 hónapos és hibátlan. Szerintem nálad/ veled lesz ott gond vagy nem tisztítod ki a kazán alját és lerakódik oda a trutyi vagy valami más behatás éri a készüléket.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#407) Dönc válasza b. (#406) üzenetére


Dönc
tag

Mondjuk, ha 4 nap után jelentkezik ez a hiba, akkor nem hinném, hogy user error lenne az ok. Illetve azért többen is írták, hogy vannak bajok mostanában.
Nekem egy 2.0-t kellett cserélni eddig hevítőrúd hiba miatt, pedig rendben volt tartva (nem én használtam csak takarítottam) és nem is volt annyira régi: 3-4 hónapos. Az 1.1 is hibátlan állapotban lett leadva 2.0-ra cserére.

Ami külön érdekesség, hogy a nyár folyamán szinte csak hagyományos cigit szívtam, mert hiányzott, amíg csak iD-ztam, most meg az iD hiányzik. :)

(#408) Bandi7 válasza b. (#403) üzenetére


Bandi7
csendes tag

Ma láttam Budapest Mester utcai boltban 3990-ért.

(#409) diane


diane
tag

Sziasztok. Nem tudom bekapcsolni a készüléket, mert csak pirosan felvillan a led, rezeg egyet, aztán ennyi. Eddig semmi baja nem volt.

(#410) Dönc válasza diane (#409) üzenetére


Dönc
tag

Ezt akkor csinálja, ha le van zárolva. 5x nyomd meg gyorsan egymás után a gombot rajta, az feloldja.

(#411) kl122


kl122
tag

[link]
Tapasztalat?
Valaki?

(#412) T.40 válasza diane (#409) üzenetére


T.40
csendes tag

Szia. Én 13-án jelentettem a hibát, 17-én már át tudtam venni a cserekészüléket. Igazából már 13-án megtehettem volna, de nálunk nincsen cserepont, így ide kértem. 3 munkanap volt, mert közbejött a hétvége.
Nem beszélve, hogy nekem 1-es készülékem volt, de 2-est kaptam, mert 1-est már nem forgalmaznak.
Ezzel meg vagyok elégedve. Neked is megér egy próbát.
Chaten beszéltem az ügyintézővel, utána jöttek az email-ek, holt tart az ügy.

(#413) T.40 válasza Fredo78 (#400) üzenetére


T.40
csendes tag

Kicserélik, 2-es-re, én is most adtam le egyet a héten. Gyors az ügyintézés, ha ma bejelented, lehet estére, de legkésőbb holnap megkapod az újat. Lényegesen jobb, mint az 1-es.

(#414) diane


diane
tag

Végül cseréltem, hevítőrúd hiba miatt. Valamit kellene javítani nekik, mert nagyon gáz, hogy kb. 8 hónap alatt már kétszer cserélnem kellett. Ismerősöm 4 napig használta, már meghibásodott, nem hevített. Az a szerencse, hogy nagyon gyors az ügyintézés, de hosszútávon ez nem biztos, hogy kifizetődő a cégnek, mert sokan átállnak másik márkára a sok hibás készülék miatt.

(#415) Dönc


Dönc
tag

Most üzemeltem be az 1.1 helyett kapott 2.0-át. Remélem ezzel nem lesznek gondok. Már elég viharvert a februárban vásárolt 2-esem, bár működésileg hibátlan.

(#416) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Az új, dohányos ID-ket próbálta már valaki?

Samsung Galaxy A52S

(#417) Dönc válasza Gloob (#416) üzenetére


Dönc
tag

Ma hazafele ugrottam be egy dohányboltba, ott azt mondták, hogy vagy hétfőn vagy csütörtökön kapnak belőle. Ma még futok egy kört, hátha másikban van már. Én is kíváncsi vagyok, hogy milyenek.

(#418) b. válasza Gloob (#416) üzenetére


b.
félisten

Ezek a típusok megmaradhatnak a korlátozás életbe lépése után is.

- Flora Pink: gazdag dohányíz, kifinomult és elegáns ízjegyekkel
Enyhe virág ízjegyek jellemzik szerintem,de lehet csak én képzelem bele.

- Bold magenta : gazdag, kiegyensúlyozott dohányíz édes és lágy ízjegyekkel.
Kicsit gyümölcsös ízjegyek jellemzik szerintem legalább is nekem ilyesmi rémlik ha szívom. Nekem a három közül a kedvencem.

- Wild Red: Erőteljes dohányíz, lágy pörkölt ízjegyekkel.



[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#419) Gloob válasza b. (#418) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi, ezek megvannak nekem is. Azt is gondolom, hogy ezek az ízek már a szabályozás szerint lettek kialakítva.
Inkább a szubjektív vélemény érdekel, bár az ugye szubjektív. Az asszony vett egy pinket, de még nem bontottam meg, mivel van egy fél doboz bontottam másikból.

Samsung Galaxy A52S

(#420) Dönc válasza b. (#418) üzenetére


Dönc
tag

Van valami tipped, hogy a hétvégén hol tudnék szerezni ezekből dél-Pest/Csepel vonzáskörzetében?

(#421) b. válasza Dönc (#420) üzenetére


b.
félisten

Sajnos nincs.
Kedden lkerült forgalomba. az ünnepek miatti szállítás kimaradások vannak sajnos a trafikokban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#422) Dönc válasza b. (#421) üzenetére


Dönc
tag

Köszi, eszembe jutott, hogy megnézem azt a dohányboltot is ahol a cseréket intéztem és ott sikerült kapni.

Magenta nagyon jó, a Red is, a Pink meg elég különleges. :)

(#423) LeventeB19


LeventeB19
újonc

Sziasztok.

vettem egy pulze keszuleket, amint hasznalom, nem nagyon erzodik ki a gyumolcsos toltetbol az iz, ennek mi lehet az oka?
forest purple szivok

(#424) b. válasza LeventeB19 (#423) üzenetére


b.
félisten

Bocs, ha hülye kérdésnek tűnik,de elpattintod a kapszulát benne ?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#425) LeventeB19 válasza b. (#424) üzenetére


LeventeB19
újonc

Igen, persze.

(#426) b. válasza LeventeB19 (#425) üzenetére


b.
félisten

Lehet neked nem elég intenzív. Ha szeretsz más ízt is esetleg próbáld meg a Görögdinnyést vagy a Duplamentolos Sárgadinnyést.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#427) diane


diane
tag

Tud valaki valamit a karácsonyi limitált készülék színéről?
Amúgy tényleg gáz, hogy ennyi a hibás készülék. Én ajánlottam munkatársaknak, de 1 héten belül négyen cserélték a pár napos készüléket és mindegyiket azért, mert nem hevít. Már nekem ciki lassan. 🙁

(#428) b. válasza diane (#427) üzenetére


b.
félisten

Kicsit eltérő zöld színe van, mint a deep tealnak, és a gomb a copper gombjával megegyező színű.
Átlagban pedig a konurens márka készülék alatt van a meghibásodási hibásodási rátája.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#429) Lehiñito válasza diane (#427) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Zöld lesz a limitált készülék. Már fészre is kirakta a hivatalos Pulze oldal. Én csak azt nem tudom, hogy ha meghibásodik a zöld akkor milyet kapsz helyette, mert eddig úgy ment a csere, hogy csak ugyan olyan színűre cserélik a hibás készüléket.

(#430) b. válasza Lehiñito (#429) üzenetére


b.
félisten

Bármilyen színre mehet a csere még egyelőre, ha a boltban belemennek persze.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#431) Lehiñito válasza Lehiñito (#429) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nem tudom próbáltátok e már a 3 új ízesítésű id-t.
Én csak a Flora Pinket tudtam még csak venni a dohiban, mert a többiből nem kaptak. Ízre olyan nekem mint régen volt a Cappy zöldtea üdítőital. Szerintem leváltom az erdei gyümölcsöset. Eddig erdeit vettem a Rich bronz mellé, hogy néha jó egy kis gyümölcsös mentol, de most hogy elszívtam egy erdeit a Flora pink után, hát szerintem leváltom erre a zöldteásra.

#430 b.
Nekem még csak egy csere tapasztalatom van, az is még nyáron volt, de akkor asszem a harmadik boltban jártam sikerrel, mert a többiben nem cseréltek csak azonos színűre.

[ Szerkesztve ]

(#432) b. válasza Lehiñito (#431) üzenetére


b.
félisten

Szerintem a Pink a legjobb , aztán a Magenta , az is érdekes aromával bír, édeskés. A Wild nekem nem annyira jön be.
Sajnos ez boltfüggő, mennyire rugalmasak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#433) Dönc válasza Lehiñito (#431) üzenetére


Dönc
tag

A pink nagyon extra az biztos, mondjuk nem sokat szívtam belőle. A magentából fogyott a legtöbb, viszont nekem a red is bejön főleg reggel kávé mellé adja.

(#434) Lehiñito válasza Dönc (#433) üzenetére


Lehiñito
senior tag

A red lesz a kövi amit ki szeretnék próbálni. Hátha a héten már kapok valahol. Itt szegeden eddig 3 dohiban voltam az elmúlt napokban, de csak egy helyen találtam, de ott is csak a pinket.
Peches vagyok, mert ahova rendszeresen járok dohánybolt, ott szerdánként van csak ID szállítás, és a múlt hét kiesett, Nov. 1. miatt. Hátha holnapután már lesz az új hevítővel együtt.

(#435) Dönc válasza Lehiñito (#434) üzenetére


Dönc
tag

Kedvenc helyem nekem is pont emiatt volt felejtős, de voltak dohányboltok itt a környéken, ahol szinte egyből az összes elérhető volt.

(#436) diane válasza b. (#428) üzenetére


diane
tag

Szerintem a meghibásodási ráta senkit nem vigasztal, ha kéthetente kell cserélnie. 5-ből 5 ember 1 héten belül kényszerült cserére a környezetemben. Ezt akárhogy szépítjük, akkor is gáz. Remélem hamarosan jön a hármas és jobb lesz.

(#437) b. válasza diane (#436) üzenetére


b.
félisten

Nincs szépítés,csak soha nem tapasztaltam ilyet,egyedülálló eset.Felesleges nafy szavakba belemenni,mert itt is látod hogy több embenek nem az van hogy 2 napig használ 1 gépet.
Ettől függetlenül lehet,hogy hibás sorozat került oda.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#438) Dönc válasza b. (#437) üzenetére


Dönc
tag

+1, nekem is megy még az első szériás és a legújabb 2.0 is, nem látom, hogy baja volna egyiknek is.

[ Szerkesztve ]

(#439) gail


gail
újonc

Sziasztok!

Azt írja már le valaki, hogy hány mg PONTOSAN a nikotin tartalma az ID tölteteknek? Sehol sincs leírás.

[ Szerkesztve ]

(#440) zelos válasza gail (#439) üzenetére


zelos
aktív tag

Heets/terrea-ban 0,5mg, az ID meg nem publikálja mg-ban, valószínűleg mert jóval kevesebb. :D

(#441) b. válasza zelos (#440) üzenetére


b.
félisten

egyáltalán nem kevesebb ez butaság.Sőt ,több.
Láttál már egy HEETS és egy ID-t t egymás mellé téve?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#442) zelos válasza b. (#441) üzenetére


zelos
aktív tag

Attól hogy a dohány több még nem biztos hogy a nikotintartalma is több.

(#443) b. válasza zelos (#442) üzenetére


b.
félisten

Virginia dohányt tartalmaz. Miért lenne kevesebb a nikotinratalma mint bármi másnak? A valószínűleg szó gondolom tudásra utal amit használtál, érdekelne miből gondolod, hogy "valószínűleg" kevesebb nikotint tartalmaz.
Az összes termékhez elérhető a honlapon tájékoztatóban egy leírás, ahol egy grafikus "csúszkán mind a nikotintartalom = intenzítás vagy pedig konkrétan Nikotin néven egy jelzés. Nem számszerűsítve van mivel többféle szürőt hazsnálnak, például a Bronze 3 lyukkal elátott filtert tartalmaz ezért ugyan azon doghánykeverék Kevsébé szűrt intenzívabb a bevitt mennyiség, míga pattintór termékeknek ismét egy másfajta szürőja va, mivel ugyan azon méretű szűrőben benne van egy pár miliméteres crashball ami kiveszik a szűrés minőségéből. Egy termék erej nem a dohánytól függ csak hanem a használt szürő típusától.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#444) zelos válasza b. (#443) üzenetére


zelos
aktív tag

Csak azért mert virginia dohány van benne még nem jelenti azt hogy minden bagóban amiben virginia van egyformán ugyanannyi a nikotint tartalmaz. A dohánygyárak utólag kezelik többek között nikotinnal (is), mivel nem egyforma százalékban tartalmazza a nikotint.

Szerk.: "egy termék ereje" nem csak a nikotintól és füstszűrőtől függ hanem hogy mivel kezelik. Például propilén ami az id-ben is van nagyban megdobja a torokhatást.

Eyébként..

[ Szerkesztve ]

(#445) b. válasza zelos (#444) üzenetére


b.
félisten

Na látod nem tudod a Heetshez képest pontosan mennyit is tartalmaz. Az általad betett
felszívódási grafikon azt támasztja alá, hogy nagyon jó a termék egy cigarettával összevetve is.
Az alsó grafikon meg egy megint más termék.
Világosan látszik amit írtam, hogy a bronze a legerősebb. Elárulom , nem tartalmaz kevesebb nikotint , ellenkezőleg.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#446) zelos válasza b. (#445) üzenetére


zelos
aktív tag

Ahogy te sem tudod hány mg-ot tartalmaz egy id stick.
Fuss neki mégegyszer azoknak a grafikonoknak..

[ Szerkesztve ]

(#447) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ma ki kellett cseréltetnem a bronz készülékemet, amit még tavaj május környékén az 1.0 - 2.0 csere keretében kaptam. Egyszerűen csak nem rezgett, nem jelezte, hogy éppen mit csinál. Igaz,hogy párszor leesett, de ezt "elfelejtettem" megmondani. A csere sima ügy volt, az üfsz, mikor meghalgatta a problémát, azonnal cserét ajánlott.

Samsung Galaxy A52S

(#448) samitas válasza Gloob (#447) üzenetére


samitas
csendes tag

Én csak kizárólag bronz készüléket cseréltem. Volt hogy hetente egyet. Úgyhogy a bronzokat mellőzöm. Szerintem ott a szériával gond volt.

[ Szerkesztve ]

(#449) Gloob válasza samitas (#448) üzenetére


Gloob
addikt

Én cseréltem már kéket is. Ezt meg nem cserélték másra, csak bronzra. Pedig kérdeztem, de ha van az adott szín, akkor csak arra cserélhetik. A készletet meg látják.

Samsung Galaxy A52S

(#450) samitas válasza Gloob (#449) üzenetére


samitas
csendes tag

Szerintem üzlete válogatja én ügyfélszolgálatot kérdeztem készleten levő színek közül bármire cserélhető.

(#451) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!
Valakivel előfordult már, hogy a gyorstisztítót nem tudta kihúzni? Ma vettem a készüléket, ez az első ilyen eszközöm. Feszegetni, tönkrevágni nem szeretném, de egyelőre csak kb. 0,5mm-t mozdul meg a készülék aljában a kis pöcök.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#452) Gloob válasza WestBam (#451) üzenetére


Gloob
addikt

Mindenkivel előfordult, mivel mind ilyen. Először nehezen jön ki. Utána párszor ki-be, és már könnyebb lesz. Valamit akassz bele, ami nem sérti meg a fém házat, és húzd ki. Ki fog jönni.

Samsung Galaxy A52S

(#453) WestBam válasza Gloob (#452) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszi, akkor kicsit erőszakosabban fogok eljárni :K

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#454) mman1982


mman1982
csendes tag

Jártatok úgy hogy a 2.0-ból cigizés közben kicsúszik a töltet?Vonalig van benne,ha simán nyomom ha csavargatom közben amikor beteszem is csinálja. Igen,le van nyomva rendesen minden. Nálam van ez a hiba (cseréltessem garban?) vagy másnál is esetleg? Vagy én csinálok rosszul valamit ;)

(#455) lala666 válasza mman1982 (#454) üzenetére


lala666
senior tag

Nálam is ez van.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#456) Nerazim


Nerazim
őstag

Udv!
Az ID toltetek mellett milyen hevitoruddal lehet meg hasznalni? Nikotin mentes van ezekbol? Esetleg akcio varhato h bemegy 3990 ala mit gondoltok? :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#457) bigyo108 válasza gail (#439) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Igen ez engem is érdekelne.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#458) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,

Valakinek van egy aktuális listája a jelenlegi izekről ... intenzitás arome megjelöléssel lenne a legjobb.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#459) Dönc válasza bigyo108 (#458) üzenetére


Dönc
tag

Van: #272 #273 #418 :)

Ha minden igaz, akkor a dohányboltokban is van szép kis füzetke, amit el lehet kérni.

[ Szerkesztve ]

(#460) zelos válasza Nerazim (#456) üzenetére


zelos
aktív tag

isenzia

(#461) bigyo108 válasza Dönc (#459) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Köszi, ezeket megtaláltam letöltöttem, most csinálok róla egy listát.
A füzetről nem tudtam, ezt elkérem majd és lefotózom.

köszönöm.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#462) imi68 válasza zelos (#460) üzenetére


imi68
tag

Szia. Ez itthon kapható? Mert csak külföldi oldalon találtam .

Huawei P10 lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.