Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#564) szollo12 válasza heihachi (#563) üzenetére


szollo12
tag

Nekem a védelemben a phisycal front és a blanket van, a támadósort most akarom T5 go deep-re megcsinálni. De igazából azon túl, hogy az OVR értéket növeli, nem igazán venni észre különbséget a chemistryvel ellátott ill. anélküli játékosok között.
Ennek ellenére néhány kártyánál 100-200 k különbség van a különböző chemistrys lapok esetében.
Egy olyan oldal tényleg jó lenne, ahol meg tudnád nézni mit jelent a különböző chemistryvel hozzáadott plusz érték az OVR-hoz, mert van csomó lap, amelyik még T5-tel sem mozdul felfelé...

Én szombaton láttam a twitteren a Joe Thomas kártyát, pont akkortájt, mikor kijöttek a pakkok. Vettem egyet csomagot, és volt is benne egy JT :))

A WL meg egy vicc, ahogy ti is írtátok. Folyamtosan ugyanazok a playek, formációk, és a vicces fiúk még a végén megírják, hogy good game :-S
2 meccs közben áramszünet miatt vesztettem. Így 14 győzelmem lett. Igazából 11 után már nem volt esélyem a 15-re, de a 99-es NTL miatt kellenek az online győzelmek.

A level challengeket csináltátok? Én tegnap meccsnézés közben megcsináltam az 50-est ( valahol 10-nél hagytam abba ) és a mezek már dupla chemistryt adnak, ezt nem is tudtam.
Jelenleg így állok:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.