underdark
aktív tag

2017/2018

B'mouth-Burnley 2-1
Az analízisből kiderült, hogy a legtöbb gólt a 0-20. perc környékén kapjuk. Ezen a mérkőzésen is ebben az időben érkezett az ellenfél vezető gólja, de nem adtuk fel és remek játékkal nyertünk.
Első félidőben sikerült egyenlíteni B. Afobe góljával, második félidőre már King érkezett a helyére, mert úgy éreztem elfáradt és amúgy sem volt jó formában, végül jó döntésnek bizonyult, mert az ő góljával sikerült megfordítani és megnyerni a mérkőzést.

Chelsea-B'mouth 2-1
Ismét az első húsz percben kaptunk gólt, de sikerült talpra állni még a szünet előtt. Egész mérkőzésen küzdöttünk, hogy Hazardot megállítsuk, de nem sikerült, mert végül az ő góljával tartották otthon a három pontot. Végén már "all out attack" sem segített, de az ellentámadásból nem kaptunk újabb gólokat.

WBA-B'mouth 1-0
Egy unalmas 0-0 volt, de mindenáron akartam a győzelmet és ez rosszul sült el, az utolsó percekre "all out attack"-ra álltunk át, kimaradt a hatalmas gólszerzési lehetőség és lekontráztak minket a 91. percben amiből kaptuk a gólt. :W

Jelenleg már csak 35% a vezetőség bizalma...

B'mouth-Newcastle 2-2
Hatalmas védő hiba után vezetett a Newcastle. Más nem igen történt a félidőben. A szünetben nagy fejmosást kaptak a fiúk, egy feltüzelt csapat jött ki a második félidőre. A nagy akarat eredménye, hogy a 56. és az 59. percben szerzett gólokkal, már 2-1 volt az állás. Innen az eredmény őrzése volt a cél, de nem sikerült, a hajrájában ismét egy védelmi hibát kihasználva egyenlítettek a szarkák.

Eddig nem a tervek szerint alakul a február...

Crystal Palace-B'mouth 2-3
Londonba utaztunk, egy kellemes napos délutáni mérkőzésre. A vezetőség egyre jobban a nyakunkon van, kellett a jó szereplés.
Jól indult a mérkőzés, a védelemben eladott labdára a nevéhez méltóan "A keselyű" lecsapott és a kapuig futott vele, majd egy elegáns lapos lövéssel csendre intette a hazai szurkolókat. Percekkel később Mooy hatalmas távoli bombája, ami a felső lécen csattant törte meg a csendet, de a levágódó labda a gólvonalról kifele pattant.
Ezután kezdett magához térni a Palace és egyre veszélyesebb támadásokkal jöttek fel. Végül egy szerencsétlenül megpattant góllal egyenlítettek. Pár percre rá már a vezetést is megszerezték Benteke révén. Még mindig az első félidőben jártunk, amikor egy továbbcsúsztatott labdára érkezett B. Afobe és befejelte a kapuba.
Hatalmas lendülettel kezdtük meg a második félidőt, középkezdés után megleptük az ellenfelet és 30 másodperc alatt egy beadás után 2-3-ra formáltuk az eredményt. A sasok rendületlenül támadtak a második félidőben, de minden helyzetet mellé lőttek, így szerencsével végre ismét győztünk!

B'mouth-Everton 2-0
Sikerült gyorsan vezetést szereznünk egy szöglet után. A beadásra a mostanában egyre több szerepet kapó Niellendner érkezett és erőből az alsóba fejelte a labdát. A félidő felénél B. Afobe növelte az előnyt, egy remek kiugratás után.
Második félidőre már nem változott az eredmény, így hosszú idő után végre sikerült kapott gól nélkül lehoznunk egy mérkőzést.

Kilenc fordulóval a vége előtt még mindig megvan az esély az Európa Liga szereplésre, jelenleg a 10. helyen vagyunk három ponttal lemaradva. Nagyon úgy tűnik, hogy a fővárosi kékek fogják behúzni az idei bajnokságot, de még odaérhet az Arsenal és a ManCity is

B. Afobe harcba szállt a gólkirályi címért (14g ól), amit jelenleg a csúcsformában lévő Eden Hazard vezet.

Annyi változás történt, hogy átraktam a mérkőzést 12 percesre, így úgy érzem végre megtaláltam a középutat, se nem rövid, se nem hosszúak a meccsek :K