Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) SkiDev válasza Cambi (#1249) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget, hasznos volt! :) :R

Ha valamikor nekifekszek megint, akkor így fogom csinálni.
Viszont akkor ha netalántán kijön a 19 Lite is, akkor ott mindent elölről kell kezdenem vagy lehet valamit továbbvinni az accból?

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1252) Cambi válasza SkiDev (#1251) üzenetére


Cambi
tag

Sajnos, vagy nem sajnos, semmi nem marad meg, ugyanúgy mint FIFA-ban. Teljesen elölről kell kezdeni mindent. Még a csapatnevet is. Mondjuk szerintem ez csak jó, különben már első nap dream teamek ellen kellene újra játszani. :) Meg szerintem az első hetek a legszórakoztatóbbak ebben a módban, amikor még tényleg örül az ember egy arany játékosnak is, és nem csak a 90-esekkel való rohangálás van, hanem jobban számít a taktika és a skill.

Egyébként, az ingyenes verzió csak hónapokkal később szokott megjelenni, ezidáig így volt legalábbis, szóval már akkor alapból óriási hátránnyal lehet csak indulni úgymond a többiekkel szemben.

Persze olvastam, hogy te nem vagy akkora fan úgymond, ezért megértem, ha nem érné meg neked előrendelni, vagy megvenni a játékot.

(#1253) koppasz1986


koppasz1986
tag

Ebbe a játékba könnyű védekezni? Egy darab sz*r az egész védekezés úgy ahogy van lehet itt állítani akármit... Mindent végig probáltam már abban az advanced beállításokban, lehet ott állítani mindent csak felesleges (Y) Wing Back? Az se ér semmit az ellenfél érdekes módon mindig lefutja, vagy szarul helyezkedik, vagy ha előnyösebb helyzetben is a védő akkor is érdekes módon az ellenfélnél köt ki a labda, nevetséges az egész.. Tight Marking azt is lehet állítani akárkire, lefordul a védőről elmegy mellette hoki az egész (Y) Ha mindent védekezésre állítok amit csak lehet még a taktikát is meg még a mark settingsben is az összes támadóra ráállok akkor is csak lazán nézik a védők ahogy berugja a nyomorék.. most törtem össze már kb a 10ik gamepadot, mert 830 as ratingal nem tudok elverni egy 300ast (Y) Nekem nem megy be semmi neki meg a szar 78as támadói lazán átmennek a 85ös védiőimen köpedelem az egész... Arról nem beszélve , hogy ha a játék nem akarja, hogy nyerj akkor nem fogsz, plusz a sok gyökér akik úgy szakítják meg a játékot, hogy nem kapnak ki :) Volt úgy, hogy 3 pont kellett volna, hogy feljussak a division 2be, 2 ellenfél ellen is vezettem nyertem volna de megszakitották persze a harmadiktol már kikaptam ugyhogy kezdhettem előről, de azóta már én is ezt csinálom (Y) ha szarakodik a kapcsolat vagy valami potyát kapok szakitom is meg kitérdekel kaptam is érte 1 hónap ban-t a multkor ede bár bannolnának végleg azt legalább nyugtom lenne

(#1254) Cambi válasza koppasz1986 (#1253) üzenetére


Cambi
tag

Tény, hogy vannak érdekes dolgok a játékban, de azért 800 feletti ratingel biztos, hogy jól védekezel a lehetőségekhez képest. Néha nekem is van olyan érzésem 1-1 meccs után, hogy az iksz volt itt a maximum, amit ki tudok hozni. Igaz, általában a lagos amerikai szarok ellen szoktam ezt érezni. :D

Pc-n játszol? Mert itt valóban rengeteg a csaló nyomorék, viszont ha te is ezt csinálod, ha igazságtalannak érzed az eredményt, akkor te sem leszel különb náluk. Én szerencsére nem is tudom, hogy tudják megszakítani a meccset fél, 1 másodperc alatt. Mert azt gondolom biztos nem le vagy feltöltéses babrálással. De nem is érdekel. Sajnos nincs sok időm mostamában játszani, ezért általában azért a napi pár meccsem alatt nem szoktam csalóval találkozni hála az égnek.

Annak örülök amúgy, hogy ezek szerint létezik a ban. :D Akkor tényleg megérné reportolni a köcsögöket. Az első 20-30 után meguntam anno, blokkolom őket aztán kész, leszarom, nem vesztegetem a további időmet rájuk.

(#1255) d3tox1c válasza koppasz1986 (#1253) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Gyakorolj. Sokat. Vagy meg annal is tobbet.Nezz videokat youtube-on.
Nekem kb fel evembe telt, mire raereztem(en nagyon ragaszkodtam a manual settinghez, szivtam is kemenyen), de megerte.
Eletem legjobb focis jateka, minden percet elvezem.(na jo, most hogy atmentem top player-re, van egy ket alkalom, amikor a joy bele akar szallni a kepernyobe :D)

(#1256) koppasz1986 válasza Cambi (#1254) üzenetére


koppasz1986
tag

Igen pc-n játszok, és nem csak megszakítják a meccseket így, vannak olyanok akik a kapcsolatot is rontják ha az ellenfelük támad... ha ő támad semmi goond, de ha én akkor már meg is jelenik a jobb felső sarokban, hogy szarakodik a kapcsolat ... ideges voltam mikor írtam, de hát így akkor mi értelme komolyan venni ezt a játékot?

(#1257) koppasz1986 válasza d3tox1c (#1255) üzenetére


koppasz1986
tag

Pontosan ezt csinálom, gyakorolok, mindennap játszok, youtubeon nézem a védekező beállításokat, de még sem megy (Y) Néhány ellenfélnek olyan beton védelme van, hogy beszarás pedig soknak az advanced instructions-ban nincs beállítva semmi, mert ugye azt látni játék közben az ellenfélnél is... az ember szenved egy fél óráig mig áttöri és nagynehezen golt szerez, rá két percre meg kiegyenlit úgy, hogy mint ha amatőr szintre lennének állítva a védőim (Y) Há ráküldöm a többi játékost, akkor már eleve üresen marad a helyük, megint kivagyok játszva, ha nem küldöm rá akkor csak hátrálnak, mig már a kapum előtt vagyok beszorítva, már egyre jobban megy el a kedvem tőle

(#1258) underdark válasza koppasz1986 (#1256) üzenetére


underdark
aktív tag

Kb 10 éve nincs értelme komolyan venni az online játékot, főleg PC-n
Emlékszem már PES 2010-ben is mennyi csaló volt... és ugyan ezekkel a trükkökkel

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1259) SkiDev válasza koppasz1986 (#1257) üzenetére


SkiDev
senior tag

Azt hittem ezzel csak én szenvedtem :U Nem olyan rég írtam ezzel kapcsolatban ide, hasonlóan viselkednek nálam is. Ellenfélnél mindenki beleugrik a lövésbe, passzt elcsípik, nálam meg áll egy helyben és vakarássza a t@&#-t. Védelemnél ugyanez, konkrétan állnak a 4-es pozícióban hátul a kapu előtt és végigállják - mint a Himnuszt - míg az ellenfél kicselez, ide-oda passzolgat és végül vág egy sima gólt. Igaz, én nem nézek videót, nem is játszom minden nap, de idegőrlő tud lenni, mikor a 265-ös szintemmel megörülök egy nálam kisebbnek és az is simán megver. Bár nálam nincs nagy tactics :D Csak indítással szoktam passzolni, mert úgy legalább el is rúgják a labdát erőből, illetve legtöbb támadásom (100/98) oldalról beívelés középre. :))
Múltkor nyerésre álltam, csak rászaladtam a labdára, sikerült megszereznem, de mivel nyomtam erőből a hosszú passzt, erre kb. 20 méterről egy bomba öngólt hoztam össze. Azt sem tudtam hova rakjam magam. :DDD
Az offensive-defensive állítgatást már úgy értem, de a támadási-védekezési game plan vagy micsoda az magas nekem még. Be van kapcsolva egy támadás és két védekezés, de nem sokkal érzem erősebbnek. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1260) Cambi válasza koppasz1986 (#1256) üzenetére


Cambi
tag

Na, tegnap én is ideges lettem.

Vezettem 1-0-ra, semmi gond, 10. percben rúgtam kb. Utána rögtön megállította a játékot vagy egy percre, de game planbe nem lépett be. Már rosszat sejtettem.

A szünet után 1-2 másodperces lag lett persze, rúgott hatvan perc alatt 5-6 gólt. Képtelenség volt védekezni. ALT F4-gyel ki is léptem, annyira felidegesített a nyomorék. Miután visszaléptem blokkoltam is rögtön. 25 rating pontot levont, köszi Konami. Utána még kaptam egy arab laggolót, 1-1 nagy nehezen, harmadszor meg sikerült nyernem végre, amikor jó volt minden. Elég is volt aznapra...

(#1261) koppasz1986 válasza SkiDev (#1259) üzenetére


koppasz1986
tag

Pontosan! Minden emberemet fogják képtelenség előre passzolni, már a félpályánál úgy letámadnak, hogy csak hátra tudok játszani, de ha hátra felé is passzolok fél másodperc alatt befutja azt ellopja a játékosom elől tiszta nevetséges, bezzeg az én játékosaim meg csak nézik mint a birkák, hogy passzolgatnak előttük, meg csak hátrálnak azt majd minden támadásukat felhozzák így a kapumig.. ha kilépek rá persze csak disznek, mert elvenni nem lehet tőle, már egyből van 1-2 szabad játékosa akinek már tud is passzolni és úgy is mozognak ahogy kell, nem nyomorékok, mint az enyéim.. az a gegenpress még ér is valamit, de fél óra után már a nyelvük csüng nem bírnak menni.. mindegy nem birom megérteni, hogy csinálják, de ha még 3 ezrével is számolom a gamepadokat már elment rá 30 ezer plusz még pár billentyüzet na meg egyszer majdnem a monitoron is keresztül nyultam miatta, semmi nem bir ugy felidegesiteni, mint mikor az ellenfél lazán passzolgat, meg azt tesz amit akar és én hiába tudnám mit kell ellene csinálni tehetetlen vagyok, mert a szerencsétlen játékosaimmal nem lehet kezdeni semmit

(#1262) koppasz1986 válasza Cambi (#1260) üzenetére


koppasz1986
tag

Azt ezért fizesse ki az ember a játékot 10-15 ezerért

(#1263) d3tox1c válasza koppasz1986 (#1262) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ne fizesd ki.... senki nem kenyszerit ra, hogy jatssz vele.

[ Szerkesztve ]

(#1264) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok! Pes2018 al játszok és szeretnék manager módban játszani azt hol találom a játékban?

Köszi! :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1265) d3tox1c válasza hubertus33 (#1264) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Master League

[ Szerkesztve ]

(#1266) Deck válasza d3tox1c (#1263) üzenetére


Deck
titán

Ne, hogy már ez a fasza játék legyen a hibás mert sokan nem tudnak játszani.. :)

PS5

(#1267) hubertus33 válasza d3tox1c (#1265) üzenetére


hubertus33
tag

Köszi! :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1268) koppasz1986 válasza Deck (#1266) üzenetére


koppasz1986
tag

Pedig ennek a fasza játéknak a hibája, hogy szar a védekezés :) Ha gondolod megnézhetjük ki hogyan tud játszani

(#1269) SkiDev


SkiDev
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1270) d3tox1c válasza koppasz1986 (#1268) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Aha. Szoval mi mind egy olyan focis jatekkal jatszunk, aminek szar a vedekezese,de minket nem erdekel, mi igy is imadjuk....🙄🤔🤔🤔
Arra nem gondoltal, hogy benned van a hiba?
Igen, en is szoktam idegesito golokat kapni,de tudod miert? Mert nem oszpontositok rendesen, mert nem jo vedot valasztok hogy tamadja le az ellenfelet, mert nem jo taktikaval jatszok, stb, stb.
Mint mondtam,honapokat! kinlodtam, mire megertettem, megtanultam a jatekot.
Nem adtam fel(szerencsere)
Most mar csak ez az egy lemez porog a ps4-ben,ezert nem adtam meg el(40 vagyok, kezdek felnoni :D),de ez a jatek hianyozna az eletembol ;)
Es most jon a 19,amit szinten nagyon varok, elso napos vetel lesz(maximum eladom, ha nagyon elszarjak, de nem hinnem)
Szoval:nem biztos, hogy a jatek a hibas ;)

(#1271) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok!

A PS4-en feltettem az általatok ajánlott pakkot a játékhoz. Exhibition módban egymás ellen két playerrel játszva azonban nem engedni a módosított csapatok, mezek stb. használatát, hanem visszadobja az eredetit.

Mi okozza ezt?

Ps: brunorbert

(#1272) d3tox1c válasza Quaresma (#1271) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ne engedelyezd a live update-et meccs inditasanal.

(#1273) Quaresma válasza d3tox1c (#1272) üzenetére


Quaresma
aktív tag

köszi, este kipróbálom:)

Ps: brunorbert

(#1274) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Tudnátok-e segíteni? Több mint 15 éve nem játszottam már focis játékkal. Most, hogy zajlik a VB, kedvet kaptam hozzá. Kérdésem az lenne, hogy a PES sorozatban mi kapott helyett?

Gondolok itt olyanokra, hogy:
- a Fifa féle FUT?
- kiválasztok egy csapatot és játszok bajnokságot, fordulóról fordulóra?
- kreálok egy játékost és csak vele játszok a csapatban?

Köszönöm előre is.

(#1275) TrueGooner válasza Csabee86 (#1274) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szia!

FUT helyett MyClub: Szerintem sokkal jobb mint a FUT, azok a kártyás csapatépítések nekem már az agyamra mentek. MyClub-ban labdák nyitásával kapsz játékosokat, de nincs például játékos kereskedés. Úgynevezett "Scout"-ok vannak, pl 1-5 csillagos szélső, vagy 1-5 csillagos 185 cm-nél magasabb, stb... Ezekből 3-at összerakva tudsz játékosra szűrni, növelve az esélyt egy minél jobb játékosra. Például szeretnéd megszerezni Ronaldo-t: 5* Portugál + 5* Real Madrid + 5* CF, minden bizonnyal Ronaldot fog eredményezni. De inkább töltsd le a Pro Evoluton Soccer 2018 Lite verzióz ami ingyenes, és tartalmazza a teljes MyClub módot.

Természetesen menedzser mód, és a játékos karrier mód is létezik a játékban, számomra MINDEN sokkal élvezetesebb mint a FIFA-ban. Ahogy pedig elnézem a PES 19 gameplay videóit, alig várom, hogy megjelenjen végre! :)

(#1276) d3tox1c válasza Csabee86 (#1274) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Valahol lattam, kijott egy World Cup 18 option file is ;)
3 meccsem van a bajnoksag vegeig, szerintem utana tolok egy VB-t :)
Ja, es en is nagyon varom a 19et,a ps-t mar csak a pes miatt szoktam bekapcsolni :)

[ Szerkesztve ]

(#1277) underdark


underdark
aktív tag

Co-op nem érdekelne valakit? PS4

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1278) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Myclub-ról tudnátok írni nekem valamiféle összefoglalót? Néztem videót a neten de nekem nem tiszta minden.
Milyen csapattal kezdesz? Vannak gép elleni meccsek (challengek)? Hogy szerzel játékosokat?
Valódi pénz beleölése nélkül is lehet jó csapatod? Pl. egy ilyen csapat?

Egy játékosnak csak egy szintje van? A játék legelejétől kezdődően ugyan az a játékosok szintje?

Előre is köszönöm.

(#1279) Brian_Nolan válasza toome1985 (#1) üzenetére


Brian_Nolan
újonc

A Pro Evolution Soccer a kedvenc futballjátékom.

(#1280) underdark válasza Csabee86 (#1278) üzenetére


underdark
aktív tag

Lehet pénz költés nélkül is, sok játékkal és szerencsével, mert itt az számít igazán. Jó is ez a rendszer meg nem is, nekem jobban tetszik, mint a FIFA megoldása

Minden játékosnak lvl30 az alap szintje és innen fejlődhet fel bizonyos szintig, ez minden játékosnál más. Fejlődni meccsek után fog, vagy ha te "edzed" őket
Ha ajándékba kapsz egy játékost a fejlesztőktől vagy valamilyen promócióból stb. akkor az lvl1-es szinten kezd
PL én amikor megvettem a játékot, kaptam egy olyat, hogy abból csak top játékos lehet, kipörgettem Messit, de lvl1-es volt, tehet le volt butítva olyan 82-85 körülire, már nem emlékszek, úgyhogy húzhattam is fel szépen :)
Azt tudni kell, minél jobb egy játékos annál drágább lesz a szerződése

A játékot egy alap kerettel kezded, gagyi játékosokkal, de hamar összelehet hozni egy közepes csapatot
Van a gép ellen sima meccs lehetőség, ahol amatőr szintről kezdesz, sajnos nem lehet változtatni, csak folyamatosan erősödik ahogy nyered a meccseket
Van challenge lehetőség a gép ellen, ezek is szoktak adni játékosokat vagy lóvét
Van co-op, kupák, PES League, mindegyik más-más
Vannak teljesítmények amik után kapsz Coint, Szerződéseket stb.
Játékosokat pörgetsz, tehát lutri az egész :) de erről már láttál videót gondolom

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1281) adam89cbr


adam89cbr
csendes újonc

Sziasztok!
Fifáról váltanák Pes-re! PS4!
Lenne egy kérdésem: - Nézegettem ezt a pach-es megoldást ez mit takar magába?

(#1282) lazioforever válasza adam89cbr (#1281) üzenetére


lazioforever
tag

Az Option file felrakása után minden csapatnév, mez, és nevek is teljesen megfelelnek majd a valóságnak. Emellett a legtöbb egy plusz bajnokságot is beletesz. Pl. a portugál helyére bekerül a teljes Bundesliga, de akár a magyar NB1 is feltehető, ha valakinek arra fáj a foga.
Videomegosztón találsz sok instrukciót, hogy is működik a felrakása (úgy keress rá, hogy PES 2018 Option file). Nagyon egyszerű, 15-20 perces folyamat max.

(#1283) underdark válasza adam89cbr (#1281) üzenetére


underdark
aktív tag

Már nincs értelme megvenni a 2018-at, ha azt tervezed
Próbáld ki az ingyenes verziót, azzal tudsz gyakorolni, nemsokára itt a 2019 demója
Kérdés milyen célra vennéd a játékot?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1284) adam89cbr


adam89cbr
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat!
Pes 19 Előrendelve!
Most a Fifa 18-at cseréltem Pes18-ra, hogy 19-re már legyen egy kis áttlátásom, FUT után MyClub még egy kicsit furcsa, de nézegetem a videókat + elöbbi hozzászólásokat!
Pár tippet a Myclubbal kapcsolatban még elfogadok.
Köszi!! :DD

(#1285) adam89cbr


adam89cbr
csendes újonc

Sziasztok! Option file okkal kapcsolatban lenne kérdésem!
Egyszerre többet is fellehet rakni?
Próbáltam felrakni az a v6 os filet 900mb körül van és nem fért fel! ez miért lehet?
Vannak a Tattoos file azt hogy tudom felrakni?
Köszi!

(#1286) d3tox1c válasza adam89cbr (#1285) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Tattoos file ps4-re van?

(#1287) ivcsi86


ivcsi86
tag

Hali!

Pes 2018 LITE-t is lehet patchelni vagy csak fullost?

(#1288) ProEvoFan válasza ivcsi86 (#1287) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tudtommal csak a fullost.

(#1289) ivcsi86 válasza ProEvoFan (#1288) üzenetére


ivcsi86
tag

Csak myclubozni szoktam, gondoltam arra is kiralálnak vmit...
Akkor "sajnos" meg kell venni a teljeset :-D
Majd megvárom az első akciot storeban, 20-24-ért kicsit hard, ugyis kell neki 1-2 hivatalos, meg a tákolt patch is, h okés legyen.

(#1290) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!Célom hogy egy pár ember jöjjön össze hetente egyszer kétszer Xbox One on a Pes 18 vagy a Pes 19 el 2vs 2 Ben vagy a gép ellen esetleg 1 vs1 Ben kizárólag fun jelleggel!Akinek meg van a 18 vagy még lesz a 19 légyszi privátban írja meg nekem az Xboxos felhasználó nevet és felveszem.Meguntam a Pc-n való sok ukrán ruszki török lengyel csalókat.Üdv mindenkinek.

Zoolee

(#1291) toome1985 válasza Zoolee1976 (#1290) üzenetére


toome1985
tag

Fel is vehetsz. Gyepref0s nullával. Meg van mindkettő de inkabb a 19 legyen.

(#1292) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

PES 2019-re keresek (PS4) csapattársakat CO-OP-hoz. Főleg myclub CO-OP érdekel, de néha mehet majd rendes csapatokkal is.

Nem baj, ha kezdő vagy, a lényeg a fun.

Várom a jelentkezőket! :)

PSN id-m: bomeHUN90

(#1293) Donnos


Donnos
tag

Sziasztok!
PES 18 option file-ok frissítése folytatódik?
Olyat option filet keresek ahol az aktuális keretekkel lehetne játszani(ps4)
Előre is köszi :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.