Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) d3tox1c válasza underdark (#940) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nagyon tetszik a leiras, orom olvasni ;)

(#952) d3tox1c válasza ProEvoFan (#939) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Szia, akkor a beallitasaim, ahogy igertem;
Cursor change-unassisted
Next player indicator-off
Cursor type-off
Pass support level-off
Through ball type - basic
Shot type-manual
Directional guide-off
Target guide-off
Positioning guide-off
Auto-Feint-on
Auto sliding-off
Teammate controls-manual
General settings
Club operations-challenge
Match level-professional
Match time-30 min
Match speed:-1
En ezekkel a beallitasokkal jatszok, most igy, hogy a sebesseget felhuztam - 2-rol -1re,es hogy a through ball(labdakezelest)atallitottam advanced-rol basic-re, majdhogynem tokeletes a jatek, nagyon jo meccseket jatszok. Szerintem probald ki ezekkel a beallitasokkal is, irtad hogy top player-en csal a gep. En azert a top player-tol nagyon messze vagyok meg, de lehet hogy a professional-tol is :)

[ Szerkesztve ]

(#953) underdark válasza d3tox1c (#952) üzenetére


underdark
aktív tag

next player indicator nélkül nincs értelme játszani szerintem, kb csak magadat szpatod vele
nem az emberváltás miatt van szerepe, hanem a védekezésnél, mivel azt a játékost fogja kiküldeni letámadásnál akin rajta van a jel, de így hogy nem látod, vaktában játszol
ez egy nagyon hasznos dolog, ez nélkül nem is lehet előre tervezni, hogy levédekezd esetleg a kiugratásokat stb...

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#954) underdark


underdark
aktív tag

ManCity-B'Mouth 3-2
Sikerült megszereznünk a vezetést Otamendi hibáját kihasználva. Előzetes célom, De Bruyne semlegesítése lett volna, hogy minél kevesebb gyilkos labdákat adjon a gyors szélsőknek. Ezért külön emberfogást kapott. Sikerült is levenni a pályáról, de csak a 80. percig, amikor egy pazar labdát varázsolt Agüerohoz, amit az argentin klasszis be is rúgott. Innen úgy érzem elfáradt a csapat és kicsit meg is zuhant, mert pár perc múlva, egy szöglet után már a City vezetett. De nem adtuk fel és mentünk, sikerült azonnal egyenlíteni, ismét Otamendi hibázott nagyot, de a végén a fáradhatatlan Bernardo Silva üresen maradt és lefutotta a védelmet, már Begovic se segíthetett.

WHU-B'mouth 0-1
Ismét új játékosok mutatkoztak be a csapatban, ezúttal a támadó részen. Jobb oldalon Stanislas, aki gólpasszt adott és végig nyomás alatt tartotta a kalapácsosok védelmét. Bal oldalon pedig Ryan Fraser kapott szerepet, aki a győztes gólt szerezte, egy remek egyérintős támadás végén érkezett a bejátszott labdára. Sakk-matt helyzet volt, így csak be kellett gurítani Stanislas remek passzát. Ezzel a következő mérkőzésre is megkapják a lehetőséget
Az egész mérkőzésen fölényben játszottunk, kiváló védő munkával helyzetig se jutottak a hazaiak, Daniels(LB) fantasztikusan tartotta a bal oldalt, ahol a legtöbb támadással próbálkoztak

B'mouth-Brighton 1-0
Jött egy újabb rivális, ezúttal hazain, esős mérkőzésen fogadtuk a kékeket. Egy elég agresszív taktikával érkeztek hozzánk, dupla letámadással próbálták minél hamarabb megszerezni a labdát. Két-három ember támadta meg a labdát birtoklót, így viszont hatalmas ürességek keletkeztek a pálya egyes részein. Ezt kihasználva, Gosling pazar mélységi passzából Afobe megszerezte idei 5. gólját. Ezen a mérkőzésen a középpályát kell kiemelnem, végig harcolva, rengeteg labdát szerezve hozták helyzetbe a támadókat, de sajnos elmaradtak az újabb gólok

Watford-B'mouth 4-2
Teljesen megleptek minket a játékstílusukkal, 15. percben már 2-0 volt az eredmény. Gyorsan átjátszott középpálya, hosszú labdák Okaka felé, akit nem tudtunk tartani az egész mérkőzésen. Teljesen elszívták előlünk a teret, így főleg csak átlövésekből próbálkoztunk, de két "üres járatot " kihasználva kicsit sikerült szépíteni az eredményen...
Ezzel intéztek el minket:

Benik Afobe remek őszt produkált, ezt a szurkolok is értékelték, ezért megkapta az "El Buitre" aka A Keselyű becenevet ;]

14 forduló után még mindig jól állunk

Beléptünk Decemberbe, egyre közelebb az átigazolási időszak, mostanra már átláthatóbb lett a keret, így lassan kezd összeállni a kezdő 11

Challenge/Top Player/10 min
Köszi ha elolvastad! ;)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#955) d3tox1c válasza underdark (#953) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi, teszek majd vele egy probat,vissza allitom egy meccsre. Volt mar nekem egyebkent beallitva, de megmondom oszinten, zavart a jelenlete :/
Lehet hogy csak szokni kell?
Viszont van egy kerdesem, nem csak hozzad, mindenkihez, aki esetleg olvassa.
Nekem a sprint(ps4) az R1-re van allitva. Letezik az, vagy csak bebeszelem magamnak, hogy vedekezesnel, egy esetleges elfutasnal a hatranyban levo vedekezo jatekosomnal nyomom az R1-et, es ha meg pluszban ranyomok egy L2-t is, egy fokkal gyorsabban szaladna a jatekos? Olyan kb mint mikor autosban nyomsz egy nitrot. Van ilyen gomb egyebkent hogy extra speed, vagy valami ilyesmi?

(#956) d3tox1c válasza underdark (#954) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ilyenek meg johetnek, imadom olvasni :)

(#957) 77Guba válasza d3tox1c (#956) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én is végigolvastam mindet!☺

(#958) underdark


underdark
aktív tag

Köszi :R
Nyugodtam jöhetnek DMF ajánlatok :D
Jelenleg két játékos van a listámon, próbálok úgy igazolni, hogy nem én keresek játékost, mert úgy túl egyszerű lenne. Kár hogy nincsenek elrejtve a játékos tulajdonságok, így igazából értelmetlen a Scout rész, de ezzel is nehezítem kicsit...
Így azokból szemezgetek amiket találnak nekem :)

Gueye (Everton)
Milivojevic (Crystal Palace)

Most mindkettő átigazolására minimális esélyem van, kéne pár jó eredmény

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#959) WhiteWalker válasza underdark (#958) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Weigl - BVB, nekem nagyon bevalt.

(#960) underdark


underdark
aktív tag

Liverpool-B'mouth 2-1
Nem sikerült meglepetést okozni az Anfielden. Coutinho nélkül felálló vörösök így is simán behúzták a három pontot. Daniel Sturridge tarthatalanul rohamozta a kapunkat, Begovicnak köszönhető, hogy nem lett hatalmas zakó a vége

B'mouth-Huddersfield 0-4
Nem voltunk ott fejekben, gyenge védekezés és kapus teljesítmény, míg elől ötlettelen játék. Gyorsan túl kell esnünk ezen a mélyponton

B'mouth-Swansea 1-3
Tovább tart a mélyrepülés a csapatnál, eljött az idő, hogy kicsit variáljak a formáción. Támadásban hamar elveszítjük a labdát, míg védekezésben nagyon szétnyílunk

Stoke-B'mouth 0-1
Egy nagyon fontos lélektani győzelmet sikerült elérnünk. A csodagyereknek kikiáltott Niellendner remek iányító szerepe sokat segített, hogy megálljunk a további mélyrepülésben.

Közben megkeresett a Liverpool és a Leipzig is, de természetesen egyik ajánlatát se fogadom el!

Átigazolni úgy tűnik jelenleg nem tudunk senkit a kiszemeltek közül, ezért továbbra is Goslingnak kell megoldania a védekező feladatot a középpályán

Következhet a Tottenham hazai pályán

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#961) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

Az lenne a kérdésem hogy ha barátokkal játszunk amjd egymás ellen nem online hanem egymás mellől a forgószékből akkor simán meg lehet oldani hogy rádugok egy másik kontrollert és játszhatunk is? Haveroknak Xbox kontroller van azzal is megoldható. Milyen menete van ennek hogyha offline egymás ellen akarunk játszani?

(#962) d3tox1c válasza underdark (#953) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Egy meccset jatszottam vele, engem zavar :)

(#963) underdark


underdark
aktív tag


2017/2018

B'mouth-Tottenham 0-1
Jobban játszottunk mint a Spurs, még sem mi örülhetünk a három pontnak, A csirkék kegyetlenül kihasználták, hogy a csapat elfáradt a mérkőzés végére. Egy jól beemelt labdával az Arsenalt eláruló Giroud fejesével megnyerték a meccset.

Man United-B'mouth 0-2
Hasonló eredménynek örültem volna, mint az őszi mérkőzés (2-2), de kifogtunk egy teljesen ötlettelen Unitedet. Kihasználtuk a helyzeteinket, míg a vörös ördögök kapuralövésig sem jutottak

B'mouth-ManCity 0-3 (FA)
Első félidőt 0-2 eredménnyel fejeztük be, majd minden mindegy alapon estünk neki a másodiknak. Többször megvolt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsen, de minden helyzet mellé ment, a végén pedig a City megadta a kegyelem döfést a fellazult védelem ellen.

B'mouth-Arsenal 1-2
Sajnos hamar hátrányba kerültünk, majd a második félidőben rohantunk az eredmény után, de nem sikerült döntetlenre menteni.

Leicester-B'mouth 2-0
A gólkirály esélyes Vardy-t kellett volna megállítanunk. Nem sikerült. Két gólt szerzett a mérkőzésen, a második találat az egy elsietett kapus kirúgás volt, Begovic elszámolta a távolságot és odapasszolta Vardyhoz a labdát, akinek több se kellett, büntetett!

Ezután egy kicsit csökkent a bizalmam a vezetőségnél, pont a szezon egyik legfontosabb mérkőzése előtt. Jött a "New Forest Derby" azaz a Southampton elleni hazai mérkőzés. Ennek tudatában futottunk ki a gyepre és beleadtunk mindent

B'mouth-Soton 3-0
Azonnal neki estünk A Szenteknek, első perctől kezdve támadó mentalitásban rohantunk rájuk. Gyorsan meg lett a vezetés, majd a félidőben két gólos előnnyel mehettünk az öltözőbe. A folytatásban se vettünk vissza, nem hagytunk esélyt a Southampton csapatának, hogy helyzethez jusson. B. Afobe második góljával pedig végleg eldöntöttük a meccset.

A vezetőség megjegyezte, hogy ez egy kiemelkedő győzelem, így egy kicsit visszanyert morállal várhatjuk a következő mérkőzéseket.

Közben távozott a csapattól Artur Boruc €13M a Lille csapatához, egyetlen egy mérkőzésen se szerepelt a rutinos kapus, így ez egy jó üzletnek mondható.
Remek anyagi helyzetünk van €50M a klub egyenlege.

Túl a bajnokság felén, jelenleg a 11. helyen állunk, még mindig meg van az esély az Európa Liga szereplésre. A vezetőség elvárása a 9. hely a szezon végén.

Benik Afobe fel lépett az 5. helyre a góllövő listán, 10 gólos jelenleg a bajnokságban
A legértékesebb játékos Aké €17M és Begovic €17M

Talán egy "könnyebb" hónap vár ránk Februárban, játszunk a Burnley, Chelsea, WBA, Newcastle és Crystal Palace ellen.

Challenge/Top Player/10 min
Köszi ha elolvastad! ;)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#964) d3tox1c válasza underdark (#963) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Jo leiras :)
A 10 perc az azt jelenti hogy 2x5?
Az nem tul keves? En a max idot jatszom, 2x15 percet.

(#965) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

Ha haverokkal egy gépen szeretnénk játszani és hoznak egy másik ps kontrollert akkor azt hogy tudom beüzemelni hogy a játékon belül felismerje és tudjunk egymás ellen játszani?

(#966) WhiteWalker válasza saviola83_21 (#965) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A konzollal osszehangolod, majd tudsz választani, meccs előtt melyik joy-jal melyik csapatot irányítsd. (select side)
Ketten egy csapatba, vagy egymás ellen.

(#967) d3tox1c válasza d3tox1c (#952) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Kiprobaltam a passz level 1-et, meg a next player indicator-t. Egyik sem jott be, valahogy a level 1-el nekem "súlytalan" a jatek(máshogy nem tudom leirni). A next player ind. meg zavart. Szinte egesz meccsen azt neztem, kire tudok valtani, rettenetesen zavart. Viszont a jatekot meg mindig imadom, hihetetlen milyen meccsek vannak. Csak jo lenne mar nyerni is neha, mindig csak egy hajszal valaszt el tole. Csak egy egesz kicsivel kene jobban vedenem,a kapum elott nem kene annyit tokolnom, es elindulnek felfele a tabellán :/

[ Szerkesztve ]

(#968) ProEvoFan válasza d3tox1c (#967) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig szerintem hagyhatnád úgy is ahogy a játék alapból beállítja.Esküszöm neked top playeren vért fogsz hugyozni ha bajnok akarsz lenni.A passzok sokszor így is nehezek de a játék sokkal jobban élvezhető.Söt, tegnap kiprobáltam a lvl 2 és lvl 3at is.Lvl 2 még simán vállalható.Pontosabbak a passzok, nincs annyi eladott labda.Lvl 3 már tényleg gáz, olyan mintha szuper hősök passzolnának.Mondom, a lvl 1 simán de még a lvl 2 is vállalható.

(#969) d3tox1c válasza ProEvoFan (#968) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Professional szinten akarok jobb lenni, nekem mindegy hogy amator, pro, legend, stb. A lenyeg hogy minel elvezetesebb, a valosaghoz minel kozelebb allo meccseket jatsszak ;)
Szeretem, hogy oda megy a labda, ahova en szeretnem(tobbe-kevesbe), nem ahol epp az emberem all. Sokszor pl el akarom loni egy jatekosom mellett, hogy az egyel tavolabbi kapja, level1-nel sem mukodott mar, a hozzam kozelebb eso bevonzotta, mint a magnest :/
Nem tetszik ugy.

(#970) underdark válasza d3tox1c (#969) üzenetére


underdark
aktív tag

biztos jo, de en akkor se birnek jatszani profin, mert tudom, hogy a gep nem ellenfel/mas a felfogasa
ha ezt a full manualt akarod nyomatni, akkor ne profin tanuld :D
nekem is a lvl1 jon be a legjobban + manual shot

lehet azert zavar az indicator, mert lassun van a jatek sebessege es van idod, ugy kezdtem en is az elejen, de tul unalmas volt, es most az alapon van 0 talan?
igy mar porgosebb azert, elvezetesebb

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#971) WhiteWalker válasza underdark (#970) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pedig sok yt videón, meg online is sokan manulba tolnak mindent. Zero rasegites.
Biztos meg lehet tanulni, de nekem a lövések pl sose mentek így... Sokkal szabadabb passzokat lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#972) d3tox1c válasza underdark (#970) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Az a baj, hogy regular-on meg tul konnyu :)
Igen, szabadabb passzok, Errol en nem akarok, es nem is fogok lemondani :)

[ Szerkesztve ]

(#973) d3tox1c válasza underdark (#970) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Szerintem probalj profin egy full manualt ;)
Hidd el,elvezetes lesz, es nem mondod majd hogy nem ellenfel a gep ;)

[ Szerkesztve ]

(#974) underdark válasza WhiteWalker (#971) üzenetére


underdark
aktív tag

persze meg lehet tanulni, valamelyik evben ugy nyomtam en is, de jelenleg nincs hozza turelmem meg idom se
inkabb elvezem a jatekot igy, neha azert at rakom manualra egy-egy lazabb meccs erejeig :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#975) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Más. Játszik itt valaki az NB1-el?

(#976) ProEvoFan válasza d3tox1c (#969) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a helyzet hogy top playeren bármelyik csapatot -igen, még egy Verona FC is - elkapja a gépszíj akkor olyan passzokat osztogatnak, mint a Barcelona fénykorában és akkora sebességgel játszanak, mintha az életük múlna rajta...szóval, nem tudom őket megállitani, lvl1.2 passz ide vagy oda...
A lvl1.2. meg oda passzol, amerre irányítod az analóg kart és olyan erősséggel amennyira megnyomod a gombot.Akkor mi a segítség benne? Az, hogy a gép jobban átengedi ezeket a passzokat, nem akad el annyira, mintha manualon lenne.Főleg a támadás utolsó harmadában.
Szerintem.
Amúgy a játék szépsége avagy a kurvajó játékmenet szerintem kijön ugyan úgy rásegítésekkel vagy annélkül is.Ez a lényeg. :R

(#977) d3tox1c válasza ProEvoFan (#976) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Mindegy, az a lényeg hogy jol el van talalva ez a jatek,kinek segitseggel, kinek anelkul, de jopar orara oda szogez a gep ele, es ez ritka manapsag ;)

(#978) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#976) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A mélységi passzok sokkal jobbak manulba.
Amit rasegitesel ugye a lábához adja.
Ezek nekem mentek, de a manuális lövés az már nem. Kb M1-es színvonal volt :DDD

(#979) underdark


underdark
aktív tag

Advanced Inctructionban ez a Defensive nagyon hasznos cucc, én DMF-re használom, de ha valaki nem akarja a szélső védőket h felfutkossanak azokra is lehet használni, csak én szeretem ha ők is csatlakoznak az akcióhoz, jól jön az a mezőny fölény elől :)

Már alig várom, hogy egy magasabb védekezés értékkel rendelkező DMF legyen a középpályámon, remélem év végén (ha nem rúgnak ki :D ) sikerül szerezni valakit

ProEvoFan
Írtad mennyi büntetőt kapsz, én lenyomtam most már lassan 20 meccset de még egyet se láttam, egyik oldalon se :O

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#980) underdark


underdark
aktív tag


2017/2018

B'mouth-Burnley 2-1
Az analízisből kiderült, hogy a legtöbb gólt a 0-20. perc környékén kapjuk. Ezen a mérkőzésen is ebben az időben érkezett az ellenfél vezető gólja, de nem adtuk fel és remek játékkal nyertünk.
Első félidőben sikerült egyenlíteni B. Afobe góljával, második félidőre már King érkezett a helyére, mert úgy éreztem elfáradt és amúgy sem volt jó formában, végül jó döntésnek bizonyult, mert az ő góljával sikerült megfordítani és megnyerni a mérkőzést.

Chelsea-B'mouth 2-1
Ismét az első húsz percben kaptunk gólt, de sikerült talpra állni még a szünet előtt. Egész mérkőzésen küzdöttünk, hogy Hazardot megállítsuk, de nem sikerült, mert végül az ő góljával tartották otthon a három pontot. Végén már "all out attack" sem segített, de az ellentámadásból nem kaptunk újabb gólokat.

WBA-B'mouth 1-0
Egy unalmas 0-0 volt, de mindenáron akartam a győzelmet és ez rosszul sült el, az utolsó percekre "all out attack"-ra álltunk át, kimaradt a hatalmas gólszerzési lehetőség és lekontráztak minket a 91. percben amiből kaptuk a gólt. :W

Jelenleg már csak 35% a vezetőség bizalma...

B'mouth-Newcastle 2-2
Hatalmas védő hiba után vezetett a Newcastle. Más nem igen történt a félidőben. A szünetben nagy fejmosást kaptak a fiúk, egy feltüzelt csapat jött ki a második félidőre. A nagy akarat eredménye, hogy a 56. és az 59. percben szerzett gólokkal, már 2-1 volt az állás. Innen az eredmény őrzése volt a cél, de nem sikerült, a hajrájában ismét egy védelmi hibát kihasználva egyenlítettek a szarkák.

Eddig nem a tervek szerint alakul a február...

Crystal Palace-B'mouth 2-3
Londonba utaztunk, egy kellemes napos délutáni mérkőzésre. A vezetőség egyre jobban a nyakunkon van, kellett a jó szereplés.
Jól indult a mérkőzés, a védelemben eladott labdára a nevéhez méltóan "A keselyű" lecsapott és a kapuig futott vele, majd egy elegáns lapos lövéssel csendre intette a hazai szurkolókat. Percekkel később Mooy hatalmas távoli bombája, ami a felső lécen csattant törte meg a csendet, de a levágódó labda a gólvonalról kifele pattant.
Ezután kezdett magához térni a Palace és egyre veszélyesebb támadásokkal jöttek fel. Végül egy szerencsétlenül megpattant góllal egyenlítettek. Pár percre rá már a vezetést is megszerezték Benteke révén. Még mindig az első félidőben jártunk, amikor egy továbbcsúsztatott labdára érkezett B. Afobe és befejelte a kapuba.
Hatalmas lendülettel kezdtük meg a második félidőt, középkezdés után megleptük az ellenfelet és 30 másodperc alatt egy beadás után 2-3-ra formáltuk az eredményt. A sasok rendületlenül támadtak a második félidőben, de minden helyzetet mellé lőttek, így szerencsével végre ismét győztünk!

B'mouth-Everton 2-0
Sikerült gyorsan vezetést szereznünk egy szöglet után. A beadásra a mostanában egyre több szerepet kapó Niellendner érkezett és erőből az alsóba fejelte a labdát. A félidő felénél B. Afobe növelte az előnyt, egy remek kiugratás után.
Második félidőre már nem változott az eredmény, így hosszú idő után végre sikerült kapott gól nélkül lehoznunk egy mérkőzést.

Kilenc fordulóval a vége előtt még mindig megvan az esély az Európa Liga szereplésre, jelenleg a 10. helyen vagyunk három ponttal lemaradva. Nagyon úgy tűnik, hogy a fővárosi kékek fogják behúzni az idei bajnokságot, de még odaérhet az Arsenal és a ManCity is

B. Afobe harcba szállt a gólkirályi címért (14g ól), amit jelenleg a csúcsformában lévő Eden Hazard vezet.

Annyi változás történt, hogy átraktam a mérkőzést 12 percesre, így úgy érzem végre megtaláltam a középutat, se nem rövid, se nem hosszúak a meccsek :K

Challenge/Top Player/12 min
Köszi ha elolvastad! ;)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#981) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Eszre vettetek mar, hogy meccs kozben neha elkezd esni az eso? :o
Ez mar nem eloszor fordul elo velem.

(#982) WhiteWalker válasza d3tox1c (#981) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. És még bele is szól a jatekmenetbe.
Zseniális.

(#983) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#982) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaja.Volt hogy hirtelen irányváltásnál elcsúsztam a védőmmel és kaptam is a gólt.

(#984) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#983) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem mindig előnyös :D
De van hogy a labda is csuszik a füvön.
Lövésnel érdekes.

(#985) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Akkor ezt mar lehet dinamikus idojarasnak nevezni, vagy az meg nem ilyen?
Egyebkent nagyon tetszik, es az is, hogy neha hirtelen iranyvaltasnal fekszenek a jatekosok :)

(#986) WhiteWalker válasza d3tox1c (#985) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt lehetne annak is hívni.
Azt el tudnám képzelni, hogy ez valóban az adott évszaknak megfelelően változzon.
Pl elkezdem a bajnokságot vagy ML-t és ahogy mész bele a télbe úgy jönne a rossz idő is, nyáron napos, ősszel ködös, esős, télen havas esos/hó, majd tavasszal ismét napos stb...

Persze függne az adott bajnokságtol is, spanyol vagy orosz...

[ Szerkesztve ]

(#987) underdark


underdark
aktív tag


2017/2018

B'mouth-ManCity 2-1
Újabb 20. percben kapott góllal, a semmiből megszerezte a vezetést a ManCity. Egész mérkőzésen támadtunk, egy beadás végén B. Afobe fejelt a kapuba. Küzdöttünk tovább, utolsó erőinket mozgósítva a 91. percben Stanislas büntetőt harcolt ki, amit Mooy magabiztosan értékesített.

B'mouth-WHU 2-1
Szöglet után jött a vendégek gólja. Még a szünet előtt a támadással fellépő középpályásunk egyenlített.
Újabb szögletgól, de ezúttal hazai oldalon. King teljesen üresen maradt az ötös vonalánál és nem hibázott. A gólpasszt a fél perce pályára lépő Surman jegyezte.
Ismét megmutattuk, hogy mentálisan nagyon rendben van a csapat!

Brighton-B'mouth 1-4
A rivális otthonába látogattunk. Egy remek győzelmi sorozatban vagyunk, nagyon jól megy most a csapatnak. A vezetőség is jelezte, hogy ez egy fontos mérföldkő lehet a klubnál, öt mérkőzést nyerni zsinórban náluk is jó pontnak számítana
Ennek tudatában kezdtünk neki. A visszatérő B. Afobe 8. percben vezetést szerzett.
Egy váratlan magas kiugratásból jött a válasz. Aké aludt el és léptek ki mellette, lest integetett, de az asszisztens nem jelzett.
A félidő végét megnyomtuk. A 40.percben a felfutó bal védő Daniels remek centerezését Stanislas vágta a hálóba. Még nem tért magához a Brighton, amikor a 43. percben Stanislas újabb gólt szerezve nyugtatta meg a vendég szurkolókat. Fraser gyönyörű egyéni szólója és távoli bombáját még védte a kapus, de a labda az érkező jobbszélső elé került aki az üres kapuba tüzelt.
Második félidőben már nem igen akartunk támadni, de egy kontra után B. Afobe tovább növelte saját és csapata góljainak számát
Stanislas elképesztő volt a mérkőzésen, két gól és két gólpasszal remekelt.

Rengeteget fejlődött a csapat, így nyáron nehéz dolgom lesz, hogy kitől váljak meg. Nyilván fiatalítani kéne egy kicsit, de egy-két játékost már nehezen tudnék elengedni, annyira "hozzám nőttek" :D


Kemény lesz az utolsó pár mérkőzés, de ez tökéletes lenne a végén ;)

Challenge/Top Player/12 min
Köszi ha elolvastad! ;)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#988) d3tox1c válasza underdark (#987) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ismet tetszett a leiras ;)
Te nem vagy veletlenul sportujsagiro?
Ha nem;miert?

Pes kerdes.:mi a kulonbseg a through ball basic, es advanced kozott?
(atraktam advanced-re, valahogy konnyebb lett a jatek)

(#989) WhiteWalker válasza d3tox1c (#988) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szabadabb a kiugratas. Nem ragad annyira az irány az ember felé. Mint írtam a mélységi passzok, kiugratasok sokkal jobbak. Csak itt is nagyon szokni kell az erőt + irányt.

(#990) d3tox1c válasza WhiteWalker (#989) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen, en is valahogy ezt erzem, mintha a jatekosok jobban mozognanak. Ez meglatszik a kapura lovesek szaman, es a labda birtoklason is.
Az ero+irannyal mar nincs problemam,volt ido hozza szokni :)

[ Szerkesztve ]

(#991) WhiteWalker válasza d3tox1c (#990) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem nem nagyon megy, vagy ment. Lehet többet kellett volna gyakorolnom, de inkább meccseket akartam játsszani mintsem ezzel szenvedni.
Így is elég volt pár trükköt elsajatitani...

(#992) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

Ismét a segítségeteket szeretném kérni. Adott ugye a helyzet hogy 1 hete van meg az első konzolom és azóta is játszom először online a PES-el myclubot. Szóval sikerült 2 sikeres challange után viszonylag jókat nyitnom (Bonucci, Matic) viszon t ugye egyből betettem volna őket a kezdőbe de akkor vettem észre hogy a Team spirit leugrott 90 ről 8!asra. Rögtön mondtam WTF. Elkezdtem cserélgetni az embereket és amikor Kivettem bonuccit ismét 90 körüli lett. Na mondom itt valami nem kerek ugye ha jól értelmezem ez a Szám a csapategységet jelöli. Mondom akkor most nem fogom tudni játszatnia legjobb védőmet. Utána kicseréltem hogy Matic ment kereten kívülre bonuccit be és úgy is jó volt de együtt a 2 játékot nem tudtam szerepeltetni. Aztán csináltam egy auto Spiritet úgy kész lett a csapat de ismét csak egyikük volt a csapatban. Aztán vettem észre egy játékos cserélgetésnél hogy felül bal sarokban van az edzőm neve mellett a team costs ami folyton változik ha embereket teszek be a csapatba és ki. Szóval végül is úgy meg tudtam oldani hogy mindketten benne legyenek a csapatban hogy az addigi közepes játékosaimból ki kellett tennem párta a keretből a kispadon kívülre és gyengébb értékűeket betenni. Ezt a Team costs ot nem lehet valahogy növelni hogy tényleg egy jó kerettel tudjak nekivágni 1-1 meccsnek és ne keljen 60 as embereket betennem ahhoz hogy a 2 legjobbamat egyszerre tudjam játszatni?

[ Szerkesztve ]

(#993) underdark válasza saviola83_21 (#992) üzenetére


underdark
aktív tag

minden játékosnak van egy Cost értéke, ezeket látod jobb oldalt ha rámész, az egész keret összeadódik és ha túllépi a manager Cost számát akkor lesz ilyen szürkés a képernyő és akkor lesz a team spirit annyira lent
az edzőnek is van egy Cost értéke, akkora csapatot tud irányítani. Kezdésként megkapod a legkisebb értékkel rendelkező edzőt, így az elején vagy veszel gyorsan egy jobb managert vagy játszol gyengébb csapattal... managereknek is lehet növelni ezt az értékét a későbbiek során kapni fogsz ilyen training cuccokat

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#994) underdark válasza saviola83_21 (#992) üzenetére


underdark
aktív tag

még annyi, hogy az elején érdemes a leggyengébb játékosokat (legkisebb cost) berakni a cserepadra, így mehetnek a legerősebbek is a kezdőbe, egy 350-400as manager már elég jó kis csapatot el fog tudni irányítani

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#995) saviola83_21 válasza underdark (#994) üzenetére


saviola83_21
csendes tag

Ohhh nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ. Olyat kérdeznék még hogy a játékosoknál mi az a level külön az értékükön kívül? az miben más érték mint a tényleges amiket kiír amik szerint rangsorolja a játékosokat? Minden meccs után mutatja kinek mennyivel ment fel. Van akinek x/54 a level van akinek x/45 stb különbözőek.

(#996) ProEvoFan válasza underdark (#987) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Taktika?Lefényképezed?Támadás, védekezés, mindent.

(#997) underdark válasza saviola83_21 (#995) üzenetére


underdark
aktív tag

addig fejlődhetnek a játékosok
minden játékosnak lvl30 az alapszintje, ezen a szinten érik el a rendes értékeket, innentől fejlődnek a megadott szintig

az ajándékba kapott/scout után járó emberek lvl1 szinten kezdenek, ez azt jelenti, hogy le vannak butitva
GP/Coinért pörgetett játékosok mindig lvl30-ról indulnak

ProEvoFan szezon végén érkezek vele, ma lehet sikerül befejeznem :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#998) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Sziasztok!
Eddig csak olvastalak titeket most már lenne pár kérdésem is😀
X1en játszom sajnos év elején fifáztam de meggyűlőltem undoritó lett idén az egész mondom ez úgy hogy utben 1 osztályú voltam de a gameplayről kár a szó azért ez más kvház.Én csak a myclubbal tolom engem ez izgat egyedül de nagyon jó és nem kell rá költeni egy korrekt jó játék imádom.3.ligában vagyok most estem ki a 2.ból 800 900 közt mozog a ratingem.hétvégi kupákban hozom mindig a top 50 et.de 4csillagos csak a csapatom és nem tudok igazolni ebben kérnék segítséget aki tudna megköszönném.pesdb.neten megnéztem a kombokat de nagyon drágák az agentek én lewandowskit szeretném de nagyon de sajnos nem tudom összehozni és minden ellenfelem fullos keretekkel van hogy lehet ilyen könnyen igazolni?kipörgettem sok zsetont sajnos a speckos pakkokra ebből lett de gea vidal koke(mondjuk ő selejt)cavani lukaku miranda ez a csapat gerince melléjük kéne pár menő emberke.mi a célszerű gyüjtögetni és 200 k ért venni egy agentet vagy nyitogattok mindig és beesnek a sztárok?

Mgplayz89

(#999) 77Guba válasza Gabeszfoci89 (#998) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szia!
2. Divízió?Haver akkor te tudsz!Én csak pörgettem,a csapatom elég erős...
[link]
Bale,Coutinho,Di Maria be sem fér...
Minden héten játszottam a Pes League-ben,minden nap belépek a rewardé és ennyi csak..
Mi a gamertagod?

[ Szerkesztve ]

(#1000) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok, megint en, megint egy hulye kerdes :).
A kapura loveshez van 3 beallitasi lehetoseg. Az advanced nalam kilove, tul bonyolult. Eddig manual-on volt, most at tettem egy meccsre basic-re. Nem igazan vettem eszre valtozast. Van egyaltalan kulonbseg?
Mas.Remelem a 19ben megoldjak hogy a jatekvezeto ne ugyan olyan szinben lepjen palyara, mint a csapatok. Ma pl. csak vagy 3szor passzoltam neki, o volt a legjobb helyzetben :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.