Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Én PC-n most mókoltam be a dolgokat. Mezek, csapatlogók, minden csapathoz és ligához és kupához. Ezzel a hú de nagy probléma meg is van oldva.😂 GL HF

(#52) jkrisztian válasza underdark (#45) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Van. Legalábbis Mbappé és Neymar már ott van a PSG-ben. Gondolom a többi is stimmel.

(#53) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS4en valaki használt már "edit filet"?Tapasztalatok?

(#54) Deck válasza 77Guba (#50) üzenetére


Deck
titán

De.. ;]

PS5

(#55) plejik


plejik
addikt

Na behúztam Én is , kíváncsi leszek milyen lesz hosszabb távon . :D Fifa meg idén is mint előző évben , kimarad .. :K

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#56) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Az igaz, hogy a hivatalos pachek megjelenésével újra kell allandóan moddolni? Vagy ez csak valami rossz indulatú fifás megjegyzése volt.. 😃

(#57) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nincsenek benn a friss igazolások a PES-ben. Valahogy be lehet rakni ps4-re az új embereket?

PSN: szuhi

(#58) ProEvoFan válasza sz.atesz89 (#57) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Youtubeon beírod a keresőbe: pes 2018 edit file
Elég sok videó van róla, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#59) 77Guba


77Guba
aktív tag

A MyClubban fel kell kötni a gatyát.A gép ellen top-playeren vertem a Juvet,Lyont,Atleticot,Barcat,online viszont engem vernek össze-vissza...

(#60) johnny23


johnny23
tag

Hali!

Beléptem, Xbox verzàval :-)
Egyszerűen nincs két egyforma meccs, a gameplay (így Fifa utàn) nagyon bejön, sokkal jobban visszaadja az igazi helyzeteket. A stadionok, grafika sztem simàn jobb a Fifanal. A licenszek nàlam nem olyan izgalmasak, mert àltalàban Milan-nal tolom, annak+ valós mezei vannak a jàtékban;-)

...különben esetleg tudja valaki, hogy miért van benne a jàtékban 2x ugyanaz az a stadion? (Giuseppe Meazza, San Siro)

-- new gamer --

(#61) underdark


underdark
aktív tag

Egy kevés MyClub a nagyon kezdőknek

Squad Management
Itt található bal oldalt, hogy egy manager milyen erősségű csapatot képes irányítani
Minden játékosnál van egy "Coast" érték, ezek adódnak össze a cserékkel együtt
Az egyik alap manager Sabatini 280-as csapatot tud csak irányítani, ha ezt túl léped, nem tudsz mérkőzést játszani amíg le nem cseréled őt vagy gyengítesz a csapatodon

Sokaknak gondot jelent a stamina (erőnlét) probléma, itt van lehetőség visszaállítására. Lehet egyenként vagy egész csapatra is
Player/Team Menu -> Stamina Recovery
Játékos pörgetések után lehet szerezni
Másik megoldás a rotálás, több csapattal játszani vagy csak pihentetni a játékosokat

Contract (Igazolások)
Játékost nem lehet közvetlenül igazolni, sok játék kell, hogy mindenki a kedvenceivel játszhasson
Új csapattagra két lehetőségünk van
Agentek
Top Player Agent:
Itt lehetőség van külön posztokra keresni játékost, de nem lehet leszűkíteni egy adott posztra (például RB)
Tehát ha védőt szeretnénk a csapathoz hozni, akkor az annak megfelelő ügynököt kell kiválasztanunk (DF). Ebben lehet bármilyen védőt, CB, RB, LB stb. ez már csak a szerencsén múlik
Jobb oldalt látszik, hogy mennyi esély és milyen játékosokra van lehetőség ezzel az ügynökkel
Hátránya a Special Agent-el szemben, hogy itt kisebb az esélye a fekete labdára, de cserébe hiányposztra lehet embert találni

Special Agent:
Itt mindig változó lehetőségek vannak ( jelenleg BL csapatos játékosokat lehet pörgetni)
Agenteket kaphatunk verseny győzelmek után, vehetünk GP-ért, Coinért stb.

Kölcsön is lehet játékosokat hozni, ha van rá felesleges GP megéri

Scout
Mérkőzések után kapunk Scoutokat, itt lehet 1-5 csillagos vagy vehetünk piacról is, de jó drágák és sok idő
A scoutokat fel lehet használni egyenként is, de ilyenkor rengeteg játékos közül fogunk pörgetni. Újabb scout hozzáadásával jobban szűkíthető a paletta
El is lehet adni őket, de ha több csillagos akkor inkább pörgetés

Játékosokat "el lehet adni", de inkább kirúgni ;]
Kaphatunk értük némi GP-t vagy edzővé alakíthatjuk őket, így segítve más játékosunk fejlődését

Edzővé alakítani a Training vagy a myClub Members->Squad List résznél lehet (Convert into a Trainer), majd a Training résznél felhasználni egy másik játékosnál. Több embert is fel lehet használni egyszerre, hogy van-e bónusz fejlődés ettől azt nem tudom

Még egy tipp:
Elején még nem probléma, de későbbiekben már igen szép szerződés árakat fogunk kifizetni a hisztis kis top játékosainknak, ezért a későbbiekben már készülni kell GP tartalékkal is, nem csak eszetlenül elszórni :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#62) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Elkezdtem a Become Legendet, játszottam 3 meccset, iszonyatpsan bejön! Aztán kipróbáltam a myClubot is, ott most fogom kezdeni a 3. mérkőzésem. A játékoskeresés időbe telik, de erre a játékra egyszerűen megéri várakozni, még kikapni is öröm! :D

Közelébe sincs a Fifa, azt kell, hogy mondjam, így pedig, hogy a Licensz problémákat is megoldottam, bátran kijelentem, hogy ha nem lesz gyökeres változás a Fifánál, én jövőre is PES-t veszek!

A Master League-t majd holnap tesztelem, nem lesz ma sajnos sok időm.. De nem győzöm mondani, ez a játék elképesztően jó!

(#63) ProEvoFan válasza TrueGooner (#62) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mivel játszod?PS4 vagy PC?

(#64) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

PS4-en. Gyimesi1994 a nickem.

[ Szerkesztve ]

(#65) 77Guba válasza underdark (#61) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi szépen!

(#66) 77Guba


77Guba
aktív tag

Egy hátránya van Boxon a MyClubnak a Fifával szemben.Alig van játékos.Online challenge cupon 20 perc után ki kellett lépnem,mert nem adott ellenfelet...

(#67) Deck válasza underdark (#61) üzenetére


Deck
titán

"Még egy tipp:
Elején még nem probléma, de későbbiekben már igen szép szerződés árakat fogunk kifizetni a hisztis kis top játékosainknak, ezért a későbbiekben már készülni kell GP tartalékkal is, nem csak eszetlenül elszórni"

Tippek gyors GP-re? :D

PS5

(#68) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Azt hol látom, hogy egy adott játékosnak mennyi van vissza a szedődéséből? Tetszik ez a MyClub, ízlések és pofonok de jobban bejön mint a túlbonyolított FUT.

[ Szerkesztve ]

(#69) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Ez a chemistry dolog tényleg ennyit számítana? Első két meccsemen a csapat összeszokottsága nagyon alacsony volt. Egy passzt sem tudtam megcsinalni, a védőim mint a nyomorékok, semmi mozgas, semmi csapatjatek. Pár meccs utan jobb lett a chemistry és szépen el is indultunk felfelé. Szóval figyeljetek a csapat chemistryre.

Pehet van aki még nem találkozott vele de van egy challenge, ahol öt meccsen keresztül 10.000 GP-t lehet kapni minden meccsért, mindegy, hogy nyersz vagy veszítesz. Abból kifutja 5 special agent vagy BL agent. 😇

Nekem nagyon tetszik a MyClub, nagy király, hogy nem lehet csak úgy megvenni akit csak akarsz, random adja a játékosokat, így ha sikerül nyitni egy olyan játékost akit szeretsz, akkor az nagyon király érzés. Én úgy játszom jelenleg, hogy:
Sikerült pár frankó játékost nyitnom.
Douglas Costa, Rashford, Maradona, Pedro, Motta, Umtiti, Filipe Luis. 3 fekete már esett. 😇

[ Szerkesztve ]

(#70) Deck válasza jkrisztian (#69) üzenetére


Deck
titán

Melyik az a Challenge?

Szerk: Megvan :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#71) jkrisztian válasza Deck (#70) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

MyClub->Online Challenges->majd ott a középső kék móka.(First Trial)

(ja látom, hogy közben megtaláltad, sebaj, itt hagyom azért hátha más sem találja.

[ Szerkesztve ]

(#72) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Itt a csapat, remélem látszik is belőle valami. :)

[ Szerkesztve ]

(#73) underdark válasza jkrisztian (#72) üzenetére


underdark
aktív tag

ma nyitottam negy vedot, mert nem volt tobb zse es nincs meg senki vedelemben
harom ezust jatekos jott, nah mondom utolsonal megvarom kicsit menjen a labda sokaig, majd miutan megnyomtam gombot es osszes labda fekete lett, huhhaa mondom ez nagyon jo ember lesz akkor, talan top10-es vedo :D
Marcelo :DD

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#74) jkrisztian válasza underdark (#73) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Marcelonak csak örülni lehet. Szép munka.
Nekem tegnap úgy dobta a fekete douglas costat, hogy alapból arany színű labdán állt meg. Wtf? 😂

(#75) toome1985 válasza 77Guba (#66) üzenetére


toome1985
tag

Hat ja. En levettem a net connectiont level 1-re. Igy tobben jonnek de tenyleg varni kell sokat.

(#76) toome1985


toome1985
tag

Amugy Messi igen jo. Neha berakom csatarnak ha meleg a pite, par meccset mar eldöntött. Cseleket kene meg megtanulni aztan jo lesz ez.

(#77) toome1985 válasza jkrisztian (#71) üzenetére


toome1985
tag

Mi a kovetelmeny ehhez a challengehez?

(#78) jkrisztian válasza toome1985 (#77) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

5 vagy annál kevesebb meccs. Szóval aki elkezdi az online mókát annak érdemes ezzel kezdenie, máskülönben nem fogja tudni lejátszani mind az 5 meccset amiért meccsenként 10ezer GP-t kapna. Én már toltam előtte 2 division meccset, nekem így csak 3 ilyen boostolt meccsem lehetett. :(

(#79) TrueGooner válasza jkrisztian (#78) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Akkor ezt én is elpuskáztam, ha jól emlékszem akkor 2 ilyen meccsem maradt... :(

(#80) toome1985


toome1985
tag

Szerintem a jatekosokra vonatkozik meg az edzore. Majd megprobalom a kezdokkel

(#81) 77Guba válasza toome1985 (#75) üzenetére


77Guba
aktív tag

Kösz a tippet!Divizióba is 10 percet kellett várni.Megnéztem tegnap 6556 regisztrált játékos volt Boxon a MyClubba.Sajnos elég kevés,ennyit jelent a hype,a reklám,mert eddig én sem vettem volna Pes-t,csak a Fifa.Elég sokat vártam,hogy esélyt adjak neki,de most csak azt tudom mondani,hogy jó döntés volt egyelőre.Sokan ki sem próbálják,pedig akkor azt hiszem esne a Fifa népszerűsége... :K

(#82) underdark válasza 77Guba (#81) üzenetére


underdark
aktív tag

hat igen eleg sokan elhagytak az evek alatt a jatekot, most.eri be magat a konami, egy bo majdnen 10 ev kellett hozza :D mert szerintem 2009es resz utan valamit nagyon elszurtak

de most talan vegre szerverek is jok lesznek, jovore minimalisan kell csiszolni a gameplayen es ragyurni a hianyossagokra

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#83) 77Guba válasza underdark (#82) üzenetére


77Guba
aktív tag

Rosszul emlékeztem,most nézem csak 4555 játékos,nagyon kevés.Azt vettem észre a gép ellen nagyon könnyű a szélről belőtt labdából gólt szerezni.Professional szinten nincs még ellenállás szinte,de a top-play szinten is a szélről zavarba hozható a gép...

(#84) toome1985 válasza 77Guba (#83) üzenetére


toome1985
tag

A Rankingnál 7ezer valahanyszaz jatekos van myclubban. Kezdem megszokni az ketperces varakozasokat. Remelem a divizio feljutasert jar love mert 20km van csak. Lehet valahogy ket keretet osszerakni mint fifaban es cserelgetni oket vagy csak a jatekos atpakolgatas megy?

[ Szerkesztve ]

(#85) 77Guba válasza toome1985 (#84) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én a rankingnál 4555-öt láttam az előbb..☺
Mióta átállítottam lv1-re kicsit jobb lett a helyzet.
Egyelőre én is csak pakolgatom őket.
20kd van csak?Nekem csak 7... ;)

(#86) underdark


underdark
aktív tag

lehet
ott van squad managementben Team Menu resznel
myClub Membersnel is latszik

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#87) 77Guba válasza toome1985 (#84) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igazad van,amit én néztem az a ranking(sim),a rendes rankingbe 7679 játékos van.

(#88) toome1985


toome1985
tag

Itt tartok. Persze még senki sem fullos de már egész jól lehet játszani

Ja van PES Squad builder
Pesmaster

(#89) 77Guba válasza toome1985 (#88) üzenetére


77Guba
aktív tag

[link]
Ütős kis csapatod van már...
Az enyém sem rossz már..Meg tudod nyitni?
Persze senkinek sem annyi az értéke,Morata pl. 85-ös,Iniesta 82,Di Maria 80,de kb. ha 2 egyezik...

(#90) Deck


Deck
titán

Engem csak az zavar, hogy 10 meccsenként kell fizetni és a top játékosoknál ez drága :(

PS5

(#91) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Az összeszokottság csak online meccsen emelkedik? Gondoltam nyomok 1-2 COM meccset, de nem nagyon akart emelkedni, de lehet csak figyelmetlen voltam... Mert Online azért húzós meccseket nyomok, 1-1-1 eddig a mérlegem. :)

[ Szerkesztve ]

(#92) Deck


Deck
titán

Lehet játékosokat átadni másik felhasználónak?

PS5

(#93) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Tele voltam nyomorekabbnal-nyomorekabb jatekosokkal, akiket atalakitottam edzove, majd felhasznaltam oket a kulcsjatekosaimon. Volt aki ket szinttel is sikerult felnyomni. Jobban megeri szerintem igy bedaralni oket edzonek, mint kivagni oket a csapatbol.

Nagyon bejon a MyClub. Nem gondoltam volna, hogy igy le fog kotni ez a jatekmod, hiszen FUT sem tudott beszippantani. De ez valahogy mas. Annyira jo meccseket jatszok online, hogy ha ki is kapok csak bologatok, hogy WOW, ez kiraly volt. Most eppen 6w-4d-6L a merlegem es egyelore a div 11-ben vagyok.

Erdekes, hogy ellentetben mondjuk a Fifa hasonlo modjaval, itt le kell nyomni akkor is a Division osszes meccset ha matematikailag mar tovabbjutottal. Mondjuk nem baj, ilyenkor jatszatni fogom a B csapatot, lehet pihentetni a sztarokat.

A kezdeti olcso szerzodesek utan egy 10 meccses contract mar 2000-2500 GP kozott mozgolodik, szep kis summa. Figyeljetek ra oda, sporoljtok a szerzodesekre. Ha jol remlik van valami Challenge vagy ilyesmi ami szerzodeseket ad, lehet erdemes lenne neki ugrani. (hacsak nem keverem az nba2k18-al igy koran reggel.) :D

Rashford hiaba csak 80-as jelenleg, nagyon megy neki, furge, jol lo es jol cselez. Okadja a golokat nalam.

Az ejjel ugy dontottem, hogy elnyitok meg egy special agentet es dobott egy fekete 89-es Buffont. Nem kicsit jo ertekei vannak az oreg Giginek, maris kelemesebbet aludtam az ejjel.

Nekem altalaban 1 perc maximum es talal meccset. Az internet connection lvl. 2-re van allitva ( lvl.1-es mobilnetes arcokkal nem jatszanek ha nem muszaj, inkabb varok meg 1 percet minthogy laggoljak utana 15 percig). Huszonpar meccs alatt egy meccsen sem volt connection problem, mindig folyekonan megy, a tavalyi Konami szerver szivas utan ezt ugy latszik iden szepen megoldottak.

Igy hirtelen ennyi az ujabb tapasztalatokrol. :)

dekrer: Szerintem nem lehet oket atadni masnak. En is bedaraltam oket edzonek es mehetnek a moslekba. En nem talaltam mas megoldast.

[ Szerkesztve ]

(#94) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én vettem 3000 forintért Coinst, és leigazoltam edzőnek Murinho-t. Kellett, egyszerűen nem lehetett a legerősebb keretem összeállítani, mert nem volt elég jó edzőm hozzá. Mostmár csak minél jobb játékosokat kell szerezni, de többet nem szándékozok áldozni erre. :D

(#95) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Amugy ti honnan tudjatok, hogy mennyien jatszak az adott platformon a myclub-ot? Megnezitek a leaderboardot es az alapjan? Mert ha igen akkor PC-n csupan 12ezren vagyunk egyelore. Remelem karacsony korul jol megakciozzak es minel tobben megveszik majd.

(#96) toome1985 válasza jkrisztian (#95) üzenetére


toome1985
tag

Igen. Az alapjan tippelunk.

(#97) underdark válasza jkrisztian (#95) üzenetére


underdark
aktív tag

PCn nagyon könnyű megnézni, mert van Steamstats
jelenleg 2900-an vannak a játékban, nagyon kevés, hogy aztán ebből mennyien nyomják a myclubot az már más.
Legtöbben pedig 7000 voltak

Steamstats

Steamcharts - PES2018

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#98) 77Guba válasza jkrisztian (#93) üzenetére


77Guba
aktív tag

Tartottam is a szerver hibáktól,mert a tavalyiról olvastam rosszakat,de szerencsére az ideiben semmi ilyesmivel nem találkoztam.A Fifában sokan csak üzletelnek,nem is játszanak,szerencsére itt rá vannak "kényszerítve" a játékosok a meccsre,mert csak úgy jön pénz.Igen,és a bedarált játékosokat ugyanolyan posztú játékosra érdemes felhasználni,mert több xp-t ad.

(#99) 77Guba válasza TrueGooner (#94) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ha játszol különböző challengeket a játék is biztosít annyi aranycsillagot,hogy jobb edzőt vehess...😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.