Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) 77Guba válasza TrueGooner (#195) üzenetére


77Guba
aktív tag

Wenger sincs,csak a spanyol ligából vannak értékelhető edzők...Zidane van komolyabb 4-3-3..

(#202) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Akkor majd talán amikor angol játékosokat lehet nyitni, lesznek PL edzők is.

(#203) 77Guba


77Guba
aktív tag

Volt 4 scoutom 4 csillagos,a többit már ellőttem,gondoltam minek rakosgassam össze,úgy sincs nagyobb esélyem.Elpörgettem őket erre a 4.-re beadta a 2% aranyesélyt,és esett egy Varane,hoppá... :K

(#204) 77Guba


77Guba
aktív tag

Amúgy azt tudja valaki,hogyan kell fedezni úgy a labdát,hogy az ellenfél ne férjen hozzá?

(#205) TrueGooner válasza 77Guba (#203) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én a 4-5 csillagos scoutokat gyűjtöm, bár utóbbit még nem kaptam... 1-3 csillagos scoutokat egyesével elhasználom és edzem belőle a játékosaim.

(#206) 77Guba válasza TrueGooner (#205) üzenetére


77Guba
aktív tag

5-öst még én sem,4 db 4-esem volt.

(#207) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Olvastam egy magyar tesztben, hogy a Bayern München nincs benne a játékban de még fals néven sem.Igaz ez?

(#208) TrueGooner válasza ProEvoFan (#207) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

https://youtu.be/rhAsci9XdJE

Tekerj a 7. Perchez.

(#209) ProEvoFan válasza TrueGooner (#208) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R Kösz, akkor nem értem miért írták azt hogy semmilyen formában nincs benne.

(#210) Deck


Deck
titán

Tudja valaki melyik meccs győzelmek adják a legtöbb GP-t?

Van már egy elég jó csapatom és hát költséges a fenntartásuk :D

PS5

(#211) TrueGooner válasza Deck (#210) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Próbálj meg szerintem minél feljebb jutni. Jobban fizetnek a felsőbb divíziók.

(#212) 77Guba


77Guba
aktív tag

Ami érdekes,hogy szinte nincs is tizenegyes,ha nincs becsúszás,nincsenek véletlen összeakadó lábak.Szabadrúgás is alig van,folyamatos a játék.

(#213) toome1985


toome1985
tag

A legendakat hogy lehet majd megszerezni? Nagyon kene majd egy Beckham.

(#214) Deck válasza toome1985 (#213) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#215) 77Guba válasza toome1985 (#213) üzenetére


77Guba
aktív tag

Azok nem a top agent fekete labdáiban vannak elszórva?Bár még egy Legendát sem láttam Maradonan kívül,szóval lehet,hogy nem...

(#216) toome1985 válasza 77Guba (#215) üzenetére


toome1985
tag

Fogalmam sincs. Amugy a hetvegen ugy elkalapáltak hogy azt hiszem megyek bl-t jatszani offline. :D

(#217) ProEvoFan válasza toome1985 (#216) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ki milyen nehézségen játszik offline?
A demót annyit nyomtam, hogy top playeren nincs ellenfelem...nehezebb a játék gép ellen, mint a demóban volt?

(#218) toome1985 válasza ProEvoFan (#217) üzenetére


toome1985
tag

Változó mert top playeren a demoban már elég stabilan ment vuszont a teljesben profi szinten is szaladtam bele zakóba ha nem figyeltem. Nekem most a top player a kihivás szint azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#219) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én is így vagyok vele, számomra nem könnyű a Professional sem, de a Top Player igazi kihívás... De nagyon változó, az embernek már-már olyan érzése van, hogy "mikor mennyire készül fel az ellenfél"... Elkezdtem egy Master Leaguet az Arsenallal, és a Chealse-vel játszottam Comunity Shield meccset (profi szinten), 1-0-ra kikaptam, iszonyúan pörgött a meccs, majd a szezonnyitányt egy szintén nagy csapat ellen kezdtem, és viszonlyag könnyedén sikerült nyernem.

Szóval csak nagy átlagról tudok beszélni, de hozzáteszem még mindíg nagyon amatőrnek érzem magam, főleg Online. A jelenlegi szintem Professional. :)

(#220) _t0Mi_


_t0Mi_
aktív tag

Sziasztok!

Én is csatlakozom a Pes 2018 népes játékostáborához.. :)
Legalábbis este, ha munka után hazaérek.. :P

Kezdőként, van valami, amivel érdemes kezdeni a telepítés után?

Köszönöm!

---

(#221) Deck válasza ProEvoFan (#217) üzenetére


Deck
titán

Elég jó csapatom van és Mourinho az edzőm most. Így a Top Playeren eléggé megy a játék de pl ha kapsz egy top playeres Real Madridot egy Challengbe akkor az teljesen más. Néha nyerek néha nem. A B csapatommal is megy a Professional szint.

_t0Mi_: Option file és edzők felmásolása

[ Szerkesztve ]

PS5

(#222) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Így van, ha nem Box-on játszol akkor az Option fájlokat másold fel, mert megadja a játék alaphangulatát. Feljebb találsz YouTube linkeket! :)

Utána pedig a gyakorló feladatok elvégzését ajánlanám, kapsz értük lóvét, és szerzel némi alaptapasztalatot a játék irányításával kapcsolatban.

Ezután mindenféleképpen próbáld ki a MyClubot, mert nagyon fun! :D Előbb a vs. COM meccseket ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

(#223) _t0Mi_ válasza Deck (#221) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Köszönöm! :)

Az edzők felmásolása mit akar jelenteni?

---

(#224) atua


atua
aktív tag

A játék mellé adott focis kártyákat keresem megvételre! Ha nincs rá szükséged, keress privátban! Köszi!

(#225) Deck válasza _t0Mi_ (#223) üzenetére


Deck
titán

Az edzők nem az igazi nevükkel és kép nélkül szerepelnek. Tegnap kaptam le egy ilyen packot és csináltam meg.

PS5

(#226) _t0Mi_ válasza Deck (#225) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Ismét csak köszönöm!

A módosítások, amiket elvégzek (csapatnevek, játékosok, logók frissítése, stb) online is ott lesznek?

---

(#227) Deck válasza _t0Mi_ (#226) üzenetére


Deck
titán

Igen!

Az Option file mindent tartalmaz kivéve az edzők.

https://www.pes-patch.com/2017/09/fbnz-option-file-2018-v1-5-aio.html

És

https://www.pes-patch.com/2017/09/pes-2018-managers-name-and-pics-v1-0-by-marouane1997.html

Ha nem menne írj és mondom, hogy csináld. De nagyon egyszerű.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#228) _t0Mi_ válasza Deck (#227) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Köszönöm szépen, szerintem megoldom, még pár éve toltam a PES-t, akkor is volt ilyesmi. :)

Este meg is csinálom!

---

(#229) TrueGooner válasza _t0Mi_ (#228) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Illetve ha van kedved csatlakozz a PES Hungary klánhoz, ahol esetleg találhatsz CO-OP meccseket. Egyelőre kevesen vagyunk, őszintén szólva egyelőre nagyon lefoglal a MyClub, de egymással akár tolhatjátok is! :)

(#230) Deck válasza TrueGooner (#229) üzenetére


Deck
titán

Lehet jövök én is :D

PS5

(#231) _t0Mi_ válasza TrueGooner (#229) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Nem találom a klánhoz csatlakozás lehetőségét.. :P Ennyire vak lennék?

---

(#232) TrueGooner válasza _t0Mi_ (#231) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem vagy vak, eléggé eldugták.. :)
Online CO-OP >> CO-OP Settings >> Clan Search >> PES Hungary (Owner: Gyimesi1994)

(#233) toome1985


toome1985
tag

Fiúk. Előfordulhat hogy az uj edzőm miatt nem megy a game? A masikkal hoztam a meccseket ezzel meg szivok csak.

(#234) Steve1988 válasza TrueGooner (#232) üzenetére


Steve1988
tag

Hali!

Tegnap én is csatlakoztam a klánhoz (aceventura8809xx), ha nem gond. :)
Nem szoktam olyan sokat játszani, max esténként munka után és esetleg hétvégén. Bár most ez a 2018 eléggé bejön, szóval lehet kicsit többet ülök majd le a TV elé. :D

Régóta PES-ezek, még anno a Pes 3 fertőzött meg, azóta pedig minden évben játszottam az aktuális Fifa és Pes kiadásokkal is. Volt egy pár év, amikor a Fifa volt jobb, talán a Fifa 11-Fifa 14 közti időszak, de most újra beerősített a Konami, az idei játékmenetet nagyon eltalálták..

(#235) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Nem tudom mi lehe az okat, de nekem sem nagyon mennek a meccsek.. Murinho taktikája nem fekszik nekem talán. Én a sok passzos focit kedvelem, Ő viszont kontárzik. Alig várom hogy cserélhessem...

(#236) Deck


Deck
titán

BL nyitogatós labdák sokkal jobbak voltak mint ez a mostani Spanyol..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#237) ProEvoFan válasza TrueGooner (#235) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Próbáld ki a Dortmund taktikát.Másold le a felállásukat.Nagyon adja.

(#238) 77Guba válasza Deck (#236) üzenetére


77Guba
aktív tag

Tegnap 4 labdát nyitottam,mind a 4 ezüst,hát ja... :)

(#239) 77Guba válasza toome1985 (#233) üzenetére


77Guba
aktív tag

Simán.Én Allegrit néztem ki majd rá várok.De addig is tegnap a game planban átállítottam az advanced instructions-ben a védekezést deep deffensive line-ra,hogy ne erőltessék a mögém belőtt labdákat.Igaz így a center nyugodtabban tudja átvenni a labdát,de legalább nincs kapott gól egy indítás után...

(#240) TrueGooner válasza ProEvoFan (#237) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

MyClubban ez nem lehetséges, vagy rosszul tudom?

(#241) ProEvoFan válasza TrueGooner (#240) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak a demóval játszok még.Nem vágom, egy ötlet volt.

(#242) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Kezd kicsit tele lenni már a t*köm azzal, hogy mindenkinek messi meg ronaldo van a csatársoraiban, a kapus meg buffon vagy hasonló sztár, és mindent kiszednek a filóból is, aztán eljön 2× kontrából (mert ugye messi, di maria, stb stb szétfutják a védőim), és kikapok 2-0-ra........ Itt mindenki bevásárolt nemtudom hány ezer coinból?? Vagy mi ez?? Tényleg hihetetlen...

(#243) Deck válasza TrueGooner (#242) üzenetére


Deck
titán

Jó nekik... :D

PS5

(#244) 77Guba válasza TrueGooner (#242) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nekem nincs se Messi,se Ronaldo,még Maradona se(amit a legtöbbet látok),de van Di Maria,a másik oldalon meg egy Piatti,ha futni akarok... :)
Viszont így,hogy mai nappal megszűnt az eddigi napi ajándék 10ezer GP,most már kisebb is az esély a bontogatásra.Jó csapatom van,a 8. divizióban vagyok,egyre jobban megy a játék,és sokszor okosan játszva papíron erősebbet is le lehet győzni.Az elején sokat szívtam,de a meccsekkel jön a rutin...
Ez most a csapatom:
[link]

(#245) Deck válasza 77Guba (#244) üzenetére


Deck
titán

Nekem 4-3-3

El Shaarawy - Higuain - Mpappe
Rakitic - Kross - Paulinho
Darmian - Piqué - Höwedes - S. Vrlsajk
W. Cabellero

Pár csere:
Jesé, Ibrahimovic, Götze, Dzeko, Juan Jesus, De Rossi, Adrien Silva, De Rossi, stb..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#246) 77Guba válasza Deck (#245) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ez igen,szép kis csapat!Mennyi GP-d van még?

(#247) Deck válasza 77Guba (#246) üzenetére


Deck
titán

Köszi! 30ezer van most jelenleg.
Van még azok mellett jó pár 80as vagy az alatti. 75 alattiakat mindig bedarálom és fejlesztem a csapatot. Edző Mourinho, team spirit 99.;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#248) 77Guba válasza Deck (#247) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nekem már csak 20 van,tegnap 40-et elnyitottam,hátha kiesik egy spanyol ligás sztár,de semmi...Utólag kár volt... :K

(#249) Deck válasza 77Guba (#248) üzenetére


Deck
titán

Ne is mond énis elszórtam rá 60ezret.. De semmi értékelhető. Bezzeg mikor BL nyitogatós volt akkor csak jókat nyitottam :D

PS5

(#250) 77Guba válasza Deck (#249) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nem is tudom honnan lesz most már majd GP nyitogatásra?!A játékosok szerződése elviszi a meccsek alatt megkeresett pénzt..Ahogy nézem marad majd a csütörtökönként változó challange,mint esély...De ott is van egy ahol a Juve professionalon sokkal jobban játszik,mint pl. a Master Leage-ben pro-n...Mintha a vs. Com-nál a challange-ekre meglennének erősítve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.