Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) 77Guba


77Guba
aktív tag

Valaki leírná majd,hogy mi változott a mai szerverkarbantartás után a MyClubban?Este 10-ig melózom,de kíváncsi vagyok a manager-ekre,a special agent-ekre,az új challenge-ekre.

(#552) underdark válasza 77Guba (#551) üzenetére


underdark
aktív tag

Best of Szepgember Spec Agent

Best of Szeptember Gold+ - ebben csak fekete es arany van, de 250 coinert es 1x porgetheto

Mindketto agenthez van vs COM challenge, harom meccsesek, erosseget nem tudom

Online is egy harom meccses van, de ha nyered mindet 3x Spec Agentet kapsz

Managerek: Simsone, Mourinho, Klopp

Vegre egy jo het, mar a biztos goldert jo lesz a vs COM :DD :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#553) 77Guba válasza underdark (#552) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi!Kloppnál milyen a felállás?

(#554) ProEvoFan válasza 77Guba (#553) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remélem 4-2-1 3.
MLben ezzel tolom.Kurvajó!

(#555) underdark válasza ProEvoFan (#554) üzenetére


underdark
aktív tag

jah olyan, AMF es 2WF a formacioja, taktikajat ne neztem

nekem murinnyoe tetszik 4-2-3-1, csak ez a possesion+long ball nem tudom vallalhato e :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#556) 77Guba válasza underdark (#555) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én 4-3-3at szeretnék 3 cmf-rel,2 wingerrel,és egy centerrel.Úgy érzem kell a 3 belső kp.,hogy online az ellenfelet jobban tudjam szűrni,gondolom ilyen most nincs a jobbak között?

(#557) 77Guba


77Guba
aktív tag

Megnyertem az első vs.Com challenge-et,pörgetek,szaladgálnak a fekete,arany,ezüst labdák,megállítom erre ahogy lassul az összes feketévé változik,megörültem mint állat,erre szórakozik egyet és beadja Alex Sandrot a századik LB-t,ezt tényleg nem hiszem el...Jordi Alba,Asamoah,Shaw mellé nagyon kellett...Ja és lv.1-esként 79-es és már 32 a costja,annyi mint Iniesta,Kante,Di Maria....

(#558) underdark válasza 77Guba (#557) üzenetére


underdark
aktív tag

de meg is csak fekete :)
felhasznalod hozza a felesleges LBkrt es kesz😀
Ezek kozul en Asamoaht hagynam meg, merto eleg beast, es nem csak LB

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#559) Deck


Deck
titán

2 Új Challengből a gép ellen, az első kész. Nem volt nehéz. De a nehezebbiken az utolsó meccs már Superstar nehézségű. 2-1re kikaptam de ez volt az első ilyenem és majdnem meglett.. Na majd holnap :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#560) underdark válasza 77Guba (#557) üzenetére


underdark
aktív tag

megneztem hogy is all jatekban Sandro, hat top3 LB szoval nah, nem panaszkodnk :D :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#561) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kifekszem a Konamitol.
Mekkora easter egg :D :DD :DDD

(#562) 77Guba válasza underdark (#558) üzenetére


77Guba
aktív tag

Azt mondod daráljam be a 85-ös Jordi Albat?Itt nem szoktakmolyan challange-ek lenni,hogy pl. feltétel,hogy legyen 5 spanyol ligás a csapatban?Vagy az csak ilyen pluszt ad,mint pl. ami volt is,hogy legyen egy japán játékos a csapatban?

(#563) d3tox1c válasza d3tox1c (#550) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Valaki?
Kellene a válasz, mert nagyon gondolkodom a 18 megvetelen.
Egyedul ami zavar, a kezezes hianya.
Meg egy kerdes. Ti hogy jatszotok? Ti valtotok az emberre a passz utan? Vagy automatikusra allitjatok?
Nekem jobban bejon, ha en valtok, de neha elfelejtem, es csak nezek mit szaladgal az emberem labda nélkül :D
(lehet hulye kerdes, de megeri 17rol 18ra valtani? Van benne annyi ujitas,gameplay, grafika?)

[ Szerkesztve ]

(#564) Deck válasza d3tox1c (#563) üzenetére


Deck
titán

Nem hiszem, hogy lenne benne szándékos kezezés így a hiánya se fájó. Én még egyet sem láttam.

Nekem megvan a 17 és 18 is de a mostani sokkal jobb. Nekem megérte a teljes árát. Grafika is jobb és a játékmenet is. A demo kipróbálható ingyen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#565) d3tox1c válasza Deck (#564) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ps4 demo nem csak online jatekhoz jo?
Mert en nem tudtam játszani vele, nem tudott csatlakozni a szerverhez, ha jol emlekszem.

(#566) Deck válasza d3tox1c (#565) üzenetére


Deck
titán

Nem. Öcsémmel is játszottunk egymás ellen, gép ellen is jó.

PS5

(#567) 77Guba


77Guba
aktív tag

Mindenkinek fekete labdát adott az első vs.Com vagy csak nekem volt bug?

(#568) 77Guba válasza underdark (#558) üzenetére


77Guba
aktív tag

Shaw is erős,gyors és nagyon jól fejel.Amúgy szögleteknél mindig azt csinálom,hogy felfutok egy jól fejelő védővel,és őrá rúgom a labdát,sokszor bejött már.A lendületből érkező erős fizikumú emberz nehezebben veszik fel,és fejelik le,tré akkor ha megkontráznak a szögletből,és nincs hátul...

(#569) d3tox1c válasza Deck (#566) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ok, koszi, kiprobalom ;)

(#570) underdark válasza 77Guba (#567) üzenetére


underdark
aktív tag

milyen bugra gondolsz? ez egy jatek feature, hogy atvalt minden labda feketere :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#571) 77Guba válasza underdark (#570) üzenetére


77Guba
aktív tag

Neked is átváltott?Tehát itt mindenki feketét kap?

[ Szerkesztve ]

(#572) underdark válasza 77Guba (#571) üzenetére


underdark
aktív tag

nekem meg nincs kesz, nekem amikor Marcelot adta akkor valtott at

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#573) 77Guba válasza underdark (#572) üzenetére


77Guba
aktív tag

És ez mitől függ,azt lehet tudni?

(#574) underdark


underdark
aktív tag

első nekifutásra elbuktam a Gold+ challenget :(
döntőben Barca ellen, büntetőkkel
tisztára csalódott vagyok, mert végig domináltam, ter Stegen kivédett mindent, büntetőkben is vezettem és elqrtam :DD
nah ezek amiket sose fogok érezni fifában

de amúgy szerintem Superstar sokkal élvezetesebb, mint Top Player

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#575) d3tox1c válasza Deck (#564) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Kiprobaltam, talaltam jo aron ebay-en, meg is vettem.
A 18hoz van mar option file?
Es magyar bajnoksag? (ez volt az, amit sehogy sem sikerült beletennem a 17be,ossze kavart mindent, a mezek teljesen mas szinuek voltak, es a nevek is maradtak a gyariak, nem ertem miert.)
Varom hogy hozza a postas :)

(#576) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Egy gyengébb edző, lehet később jobb edző? Tehát ha nem csillagért, hanem csak GP-ért veszek egy tegyük fel olyan edzőt, aki maximum 300-as erejű csapatot tud irányítani, később fejleszthető, hogy erősebb csapatot is tudjon irányítani? Illetve a nevesebb edzők mikor lesznek igazolhatóak GP-ért is?

(#577) underdark válasza TrueGooner (#576) üzenetére


underdark
aktív tag

igen lehet fejleszteni őket, ilyen manager skill boost vagy mi a neve +10

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#578) Deck válasza d3tox1c (#575) üzenetére


Deck
titán

Természetesenn van hozzá Option File: [link]

Én rengeteget kipróbáltam de ez a legjobb, ha rám hallgatsz ezt használod és sok kellemetlenségtől megkíméled magad.

Magyar vicc bajnokság nincs de engem nemis érdekel az :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#579) d3tox1c válasza Deck (#578) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi, en azert szeretem a viccbajnoksagunkat, vagyis a csapatomat :)
Mas.
Amig megjon a 18,a 17el jatszok. Tudnal segiteni par dologban, mert nagyon uj vagyok, utoljara Pes-t ps1-en jatszottam, imadtam.
Szoval par dolog, ami nem tiszta.
1;nem igazan tudom melyik jatekosomnak van sargaja, ezert be csuszik neha 1-2 piros(fifaban ugye sargara valt a sargas jatekos kurzorja)
2;nem igazan ertem, mivel vedek(ok, kapus, de mivel iranyitom a vedest. Ugye azt tudom, hogy a haromszoggel fut ki, de mivel ved?)
3;Lehet olyat allitani meccs kozben, es ha igen, mivel? :tamadas erossege, kemenyebb vedekezes, szelek felfutasa, stb?
Es a vegere meg valami:a fifaval ellentetben teljesen magamenak erzem a csapatot, amit iranyitok(master liege, Norwich. Hogy miert ok? Itt elek, ez a varos megorul ertuk, es nekem is szimpatikus csapat),elmeny minden golhelyzet, amit kialakitok :)
Orulok, hogy adtam meg egy eselyt a Pes-nek, nalam megnyerte a csatat :D

[ Szerkesztve ]

(#580) 77Guba


77Guba
aktív tag

Kipörgettem a 2. vs.Com challenge-et is.Pörgettem,csak eggyel ment a fekete mellé,de arany lett.Persze szélsőhátvéd megint(mi más lenne),de most RB.A manchesteri Valencia.Mi a tipp,melyik a jobb Walker vs. Valencia?
Jah,a legnagyobb az volt,hogy melóból hazaérve 4 feles házi után vertem a superstar Atleticot 2-1-re...😀

[ Szerkesztve ]

(#581) ProEvoFan válasza 77Guba (#580) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem ezüst lett a sokadik balszélső...vicces dolog a pörgetés, de legalább ne adna ugyan arra a posztra több játékost.

(#582) Deck válasza ProEvoFan (#581) üzenetére


Deck
titán

Semmi jót nem tudok pörgetni :(

PS5

(#583) 77Guba válasza ProEvoFan (#581) üzenetére


77Guba
aktív tag

Elpörgettem még 40k-t,3 ezüst,egy arany Marco Asencio a Realból,de vele se vagyok előrébb,mert AMF,amire a tervek szerint nem sok szükségem lesz,de elteszem,hátha nem fog beválni az elgondolt taktika,majd az új edzővel.
Vicces,de nekem pont egy jó balszélső kellene,jelenleg Piatti és Niang van,de jobbat is el tudnék képzelni..

(#584) Deck válasza 77Guba (#583) üzenetére


Deck
titán

Nekem ott Son van, El Shaarawy a csere.

PS5

(#585) d3tox1c válasza 77Guba (#580) üzenetére


d3tox1c
senior tag

579 kerdes,Valaki esetleg(nem tudom miert az 580at adta be...) ? Tudom, nagyon amator kerdesek, de uj vagyok, es szeretnem tudni a valaszokat. Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

(#586) Deck válasza d3tox1c (#585) üzenetére


Deck
titán

1. Passz. Nincs sárgám.
2. A kapus magától mozog, háromszöggel kijön, ennyi.
3. Igen, minden ilyet lehet. Topikba visszaolvasva találsz pár tippet.

PS5

(#587) toome1985 válasza d3tox1c (#585) üzenetére


toome1985
tag

1. Lent ahol a stamina bar van, mutatja a lapot a nev mellett azt hiszem.
2. Ezt nem tudom, a vedes automatikus szerintem, csak kifutni tudsz y-al. Meg ha kezben van a labda akkor vagy a sprint 2x vagy a felette levo 2x es leteszi(ez se 100%).
3. Ez bonyolultnak tunik de nem az, mert ha belepsz a taktikakhoz akkor az advanced tacticban tudsz 2 támadás taktikát és 2 védekezést beállitani ami amolyan instrukcio szerü. Mellette mutatja hogy piros fent-lent, kék bal-jobb,ez a +gombnak felel meg. Meccs kozben ki be tudod kapcsolni ugy hogy behuzod a ket ravaszt és megfelelö irányban megnyomod a kereszt gombot. Lent a nev mellett változik a kis visszajelzo ott mutatja h melyik van bekapcsolva. Roviden bemesz advancedbe es ott tamadasnal beallitod a fullback attackot, alapertelmezetten bekapcsolva lesz. Van mentalitas azt ugy állitod hogy ketszer a kereszt fel akkor egyet ugrik szinten a nev mellett egy csik felfele ami alapbol szurke. Felfele megy piros lesz lefele megy kék. Ertelemszeruen ha kettot nyomsz a lefelen akkor le megy. Ezt neha nem veszi be es akkor azt csinalja hogy a harom alap csapatfelallast allitja el azt irja is lent. Main az alap meg van 2 sub egy attack meg egy defence. Konkretan 3 felallast be tudsz allitani amihez meg 4 instrukciot tudsz kapcsolgatni szoval meccs kozben eleg durvan at lehet allitani mindent.

(#588) csababarca


csababarca
őstag

mi lehet az oka, hogy frissítettem a radeonom driverét, és azóta akadozva megy a játék? eddig minden jó volt, szépen futott, most hiába veszem lejjebb a beállításokat, mediumra, vagy lowra, akkor is ugyan úgy akadozik mint highon.
??? :F

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#589) toome1985 válasza csababarca (#588) üzenetére


toome1985
tag

Passz. Nalam a wottal van igy neha. Bar az laptop. Valami radeon driver bug lehet. Allitsd teljesitmenycentrikusra a gepet hatha.

(#590) d3tox1c válasza toome1985 (#587) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Hu, koszi, ez eleg reszletes volt ;)

(#591) csababarca válasza toome1985 (#589) üzenetére


csababarca
őstag

Hát most jegelem a játékot, mert rettenetes lett így. Hihetetlen hogy egy driver ennyire szét tudja cseszni a játékot...nem is értem. kár volt frissíteni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#592) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pörgettem kettő fekete labdát.Az egyik Kanté, ez brutál jó. A másik Insigne a hatodik bal szélsőm...lol.De komolyan, miért nem csatárt adott, abból van egy.Áh, mindegy.
Profi fokozathoz képest top playeren nagyon komoly nehézségi ugrás van.Totál szivat a gép.

[ Szerkesztve ]

(#593) 77Guba válasza ProEvoFan (#592) üzenetére


77Guba
aktív tag

Kanté nagyon jó,egy igazi motor a csapatban,gyors,erős,egy főnyeremény...

(#594) Deck válasza ProEvoFan (#592) üzenetére


Deck
titán

Top Playeren simán nyerek gólokkal de a Super Star az viszont nehéz..

PS5

(#595) toome1985 válasza csababarca (#591) üzenetére


toome1985
tag

Rakd vissza a regit az amd mappaban ki van csomagolva az osszes a c:n. Elotte full driver uninstall

(#596) ProEvoFan válasza Deck (#594) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó neked.A vs com challenge top player meccseivel szenvedek.Ellenben a profi szint meg már túl könnyű.

(#597) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Két online meccs, két öngól és plusz egy mert nem azt csinálja a játékosom amit akarok, pontosabban két másodpercig nézi a labdát az ötös sarkán, majd elveszik a labdát és gólt kapok.Nem először.
Online vannak itt is furcsaságok.

(#598) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vicc az a játék online.Nem enged nyerni.Ziccereket hagyok ki erre a kapusom beüti a kapujába a labdát és kilapok...
Gép ellen jó a játék de online sajnos gyenge mint a fifa.

(#599) underdark


underdark
aktív tag

a mai 10k GP-t mondom elpörgetem
vééégre: :))

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#600) Deck válasza ProEvoFan (#598) üzenetére


Deck
titán

Jaja szándékosan nem akarja, hogy nyerj.. :D

Elején szar volt, de egy jó csapattal semmi gond vele.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.