Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Deck válasza 77Guba (#250) üzenetére


Deck
titán

Gép ellen egy győzelemért kapok 2ezret + első napi győzelem 3zer.

A nagy csapatom fenntartása 25 ezer / 10 meccs.. :/ De persze elvileg van megoldásom rá, szóval nem aggódom.

Challengbe tényleg jobban játszanak.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#252) 77Guba


77Guba
aktív tag

Kezdi meghozni a gyümölcsét a gyakorlás 8. Divizióban 6-ot rúgtam Moratával egy félidő alatt,aztán kiléptek... :)

[ Szerkesztve ]

(#253) Deck válasza 77Guba (#252) üzenetére


Deck
titán

8. divízióban mennyi gp jár a győzelemért?

PS5

(#254) 77Guba válasza Deck (#253) üzenetére


77Guba
aktív tag

Kicsit többet,mint 2ezret ad,nem vagyok elájulva...😉

(#255) Deck válasza 77Guba (#254) üzenetére


Deck
titán

Annyit kapok most is a gép ellen játszva..

PS5

(#256) 77Guba válasza Deck (#255) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,csak ha a gép ellen játszok nem szokom meg az emberi ellenfelek elleni játékot,persze pénzkeresetnek egyszerűbb...☺

(#257) ProEvoFan válasza 77Guba (#256) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A myclubot online vagy gép ellen is lehet játszani?
Pontosabban a FUT megfelelőjét lehet offline is játszani?

(#258) TrueGooner válasza ProEvoFan (#257) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Lehet játszani gép ellen is, igen. Sajnos gép ellen nincsenek divíziók, de vs. COM Challengek vannak. Bár iszonyú nehezek szerintem! :D

(#259) Deck válasza TrueGooner (#258) üzenetére


Deck
titán

Dehogy nehezek :D
Nekem eddig csak 1 nem akar összejönni. De majd ma este megcsinálom :)

PS5

(#260) TrueGooner válasza Deck (#259) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát Nálam sokadjára csapta ki a biztosítékot a GOLD lvl1+ challenge, ahol a Monaco és a Juve ellen Profi szinten, a Real majd a Chelsea ellen pedig Top Playeren kell játszanunk. Kétszer jutottam el adöntőig, ahol a Chelsea mind a kétszermegvert.. A legutóbbi volt a legfájóbb, ahol 1-0-ra vezetett, majd egyenlítettem, és a hosszabbításban vert 2-t... Nagyon érezhető, hogy nincs klasszis csatárom, nagy szükségem lenne ra...

Ez most a keretem, nem tudom, nem csináltam még ilyet, megjelenik?
[link]

(#261) 77Guba válasza ProEvoFan (#257) üzenetére


77Guba
aktív tag

Lehet offline is,de nekem hosszú távon unalmas,csak az első csapat pihentetésekor használom.Viszont online ég és föld a FUT-tal.Itt nem sémákat játszanak,mint a Fifában,hol egyik évben mindenki bead,másikban mindenki fut,stb...Sokkal ötletesebbnek kell lennie,mindenki ellen más használható...Illetve mivel a keret kialakítása véletlenszerűbb,ahhoz is kell igazítani a játékot.És itt csak játékkal szerezhető pénz,nincsenek coinvásárlók és kufárok által pillanatok alatt összevásárolt csapatok.

(#262) 77Guba válasza TrueGooner (#260) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,megjelenik!
Azt én sem tudom megcsinálni,szemtelenül csal a gép... :K

(#263) Deck válasza 77Guba (#262) üzenetére


Deck
titán

Este megcsinálom ;)
Nekem is csak ez hiányzik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#264) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Volt szerencsém egyébként az idei fifát kipróbálni, iszonyatosan gyenge... Nem tudom hogy azért tűnik-e ennyire rossznak mert 2 hete PES-ezem, vagy tényleg ennyire szörnyű... Azok a mozgások elképesztően undorítóak... Tényleg, ahogy már többen is írták, sablonos az egész. Boldog vagyok, hogy váltottam! :)

Ui.: A Master League is zseniális, aki offline szeretne játszani, merem ajánlani! :)

(#265) Deck válasza TrueGooner (#264) üzenetére


Deck
titán

Gyenge a fifa a peshez képest.

Az milyen? Még nem próbáltam. Győzelem mennyi? :)

PS5

(#266) TrueGooner válasza Deck (#265) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

A master league a menedzser mód, egy teljesen más játékmód. :)

(#267) 77Guba válasza Deck (#263) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ezt a gyökérséget...Mondom csak azért is megcsinálom én is,erre mikor verek 6-ot a Juvenak kiírja,hogy megszakadt a kapcsolat a szerverrel,de azért végig engedte játszani.Aztán kidobott a főmenűbe.Mire visszalépek már 0-3-as vereség van beírva,pénzt se adott,és a játékosaim is fáradtabbak..Remélem ez nem lesz gyakori...

(#268) Deck válasza 77Guba (#267) üzenetére


Deck
titán

Engem nagyon felbaszott volna :/

PS5

(#269) 77Guba válasza Deck (#268) üzenetére


77Guba
aktív tag

Utána megint megvertem a Monacot,Juvet,jött a Real,de hiába lőttem 3 gólt,ő 5-öt,amikor gólt lőttem 1 perc múlva már a gép is rúgott egyet...Inkább feladom... :K

(#270) Deck válasza 77Guba (#269) üzenetére


Deck
titán

Csapatod?

PS5

(#271) 77Guba válasza Deck (#270) üzenetére


77Guba
aktív tag

(#272) Rony949


Rony949
őstag

Jujj, megnyertem az első online meccsemet 3 bukta után. Kurva jó érzés volt. Elég kezdő vagyok még mind PES-ben, mind FIFA-ban. Legutóbb amivel valamelyest játszottam, az a FIFA 15 volt és jó régen volt. Azóta nem is játszottam semmivel se. Most jelenleg Regular nehézségben tolom az offline-t, még ez is képes kihívást adni nekem.

Gondoltam arra hogy először a játékkal kéne megtanulni játszani és aztán menni myClub-ra, de az a helyzet hogy nem bírom ki. Egyszerűen az online meccsek túl izgalmasak, az offline meccsek meg csak úgy elmennek szódával.

A myClub is teljesen új nekem. A FIFA 15-nél volt szerencsém az Ultimate Team-hez, de nem sokáig toltam, mert szar voltam benne. Majd lehet idejövök néha firkantani ezt-azt segítségképp, de egyelőre próbálok egyedül boldogulni. :)

(#273) 77Guba


77Guba
aktív tag

Az a tré,ha sokat játszik az első csapatával az ember mások ellen és változó eredménnyel,akkor semmit sem keres,mert elviszik a hasznot a szerződések.Hasznot,ezáltal sorsolási lehetőséget hosszútávon csak a B csapattal a gép ellen lehet szerezni.Ha egyet játszok csak a gép ellen naponta,akkor az 5ezer,két nap alatt meg van egy "golyó",viszont akkor meg nem élvezem a játékot...😁

(#274) underdark


underdark
aktív tag

na mondom most már én is lenyomom első online meccsemet
bementemebbe a first trial challangebe, hogy megkapjam majd GP bónuszt

nagy nehezen talált ellenfelet, erre AFK a gyerek :DD
már elején gyanús volt, hogy végig ment az idő csapat összeállításnál, de gondoltam csak állítgat, hát nem...

istenem, szóval most abból áll a meccs, hogy én passzolgatok és kész :) :O :O

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#275) underdark válasza 77Guba (#273) üzenetére


underdark
aktív tag

ha jól látom ezekre az Online Challangekre érdemes menni inkább a Division helyett, mert elég jó kis Squad Bonust adnak, de ezt még nem tapasztaltam ki, úgyhogy csak tippelek

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#276) 77Guba válasza underdark (#275) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,de akkor,hogy lépkedjek felfelé a diviziókban,végülis az lenne a célom,hogy minél jobb játékos legyek az online diviziókban,így viszont nem tudom majd fejleszteni a csapatot,csak a challenge-ekből eső golyókból lesz lehetőségem.Eddig 2 online után játszottam egy gépit,lehet ezt meg kell majd cserélnem..

(#277) Rony949


Rony949
őstag

myClub: Egy olyan kérdésem lenne hogy nagyobb Division-ben nem fog majd emelkedni a meccs ideje? Mert számomra jelenleg a Division 12-ben nagyon rövid meccsek vannak.

(#278) 77Guba válasza Rony949 (#277) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nem hiszem!Jelenleg a 8-ban vagyok,de nem tűnik hosszabbnak!
Viszont a mai napot 10ezer veszteséggel zártam a folyamatos online diviziózás miatt... :W

(#279) Rony949 válasza 77Guba (#278) üzenetére


Rony949
őstag

Sajnálattal hallom. Szerintem ez túl rövid egy valamire való meccs lejátszásához. Az ellenfél csak 2 gólt lő az első félidőben és a másodikban szinte hajtani kell hogy kiegyenlíts, nem hogy átvedd a vezetést.

Pont ennek kéne hogy legyen a lényege a PES-nek hogy ez realisztikus, akkor ne buzdítson már villámgyors/fifás játékmenetre. :(

(#280) Deck válasza Rony949 (#279) üzenetére


Deck
titán

Viszont ha te vezetsz 2-0ra akkor elég jó :D

Nyitottam ma 4 csatárt de semmi normális.. :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#281) underdark válasza Rony949 (#279) üzenetére


underdark
aktív tag

minden focis jatekban ennyi kb, szerintem balanced igy, sokszor soknak is tunik

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#282) Gabrio


Gabrio
csendes tag

Nekem az tűnt fel, hogy a Fifában a játékosok fürgébbek a valóságnál, a PES-ben lassúbbak, de realisztikusabb az a mozgás. Magyarul a FIFA kicsit árkád jellegű még mindig... vagy csak nekem tűnik úgy? :DDD

(#283) Steve1988 válasza Gabrio (#282) üzenetére


Steve1988
tag

Valóban így van. Szerencsére már a FIFA 18-nál is lassítottak a tempón, de még mindig túl gyors.. viszont örömteli, hogy a PES-nél rendesen visszavettek a tempóból, sokkal reálisabb így.

[ Szerkesztve ]

(#284) ProEvoFan válasza Steve1988 (#283) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a baj a fifaval, hogy nagyon sablonos a játék.Most járt le a trialom...hála isten, mert csak felkúrt.Egyszerűen béna a játékmenet, gáz a játékosok mozgás, a lövés kb úgy minden, nem is értem miért veszik annyian.Ja de, nagy a marketing, lefizetett tesztelők (persze kivételek vannak, gamespot mondjuk 7 pontot adott rá). Erőltettem a FUT miatt, de ennyi, nem veszem meg, inkább a PES
Most rendelem meg, hétvégén találkozunk:).

[ Szerkesztve ]

(#285) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#284) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy kérdést elfelejtettem.
PS4hez az option file felrakásához az usbnek fat32nek kell lennie?

(#286) Steve1988 válasza ProEvoFan (#285) üzenetére


Steve1988
tag

Igen.

(#287) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van aki PS storeból vette meg a játékot?A sima verzióban benne van a dobozos Premium Edition tartalma?

(#288) TrueGooner válasza ProEvoFan (#284) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hidd el jól döntöttél! Nálam a FUT sem mérvado, az egész valahogy távol áll a valóságtól... Az egész FIFA egy nagy, felhypeolt sz@rkupac, már elnézést a kifejezésért. Pont az élvezhetetlen benne, amiről szól: A foci... Amúgy én javulást tapasztalok PES-ben az ellenfélkeresés nél, egyre kevesebb a várakozási idő.

(#289) underdark válasza ProEvoFan (#287) üzenetére


underdark
aktív tag

nincs

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#290) 77Guba


77Guba
aktív tag

Ahogy visszavonult Totti a Pes le is csapott rá,akinek kedvence volt reménykedhet benne,láttam egy ellenfélnél.
Lenne valaki kedves akinek lesz pár perce,leírni,hogy mi változott a Myclubban a menedzsereknél,a special agentnél,és milyen labdákat lehet nyerni az új challenge-ekben?Este 10-ig melózom,de kíváncsi lennék rá!

(#291) 77Guba


77Guba
aktív tag

Illetve láttam egy meccs betöltése közben a tips-nél,hogy az RB(R1)-et nyomva tartva a d-paddal lehet taktikát váltani,kipróbáltam,de azt vettem észre,hogy nagyon felgyorsult a játék,erről tud valaki valamit?

(#292) underdark válasza 77Guba (#290) üzenetére


underdark
aktív tag

Speed Stars Special Agent van, csak gyors jatekosok
Manager felhozatal eleg gyer lett, NINCS top manager
Co-op Challlange van

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#293) underdark


underdark
aktív tag

ezt a MyClub Co-op reszt ki kene probalni, mert ugy mukodik, hogy ha 3v3 van, akkor a harom jatekos csapataibol rak ossze egyet
egyik haver pc-n nyomja es dicseri nagyon, hogy elkepeszto elvezetes igy jatszani

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#294) TrueGooner válasza underdark (#292) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hú, ez jól hangzik! Ugyan akkora az esély fekete labdára? Ez a Co-Op challenge is nagyon jól hangzik, holnap nyomom is ezerrel! 😃

(#295) underdark válasza TrueGooner (#294) üzenetére


underdark
aktív tag

20 Fekete - 2,9%
96 Arany- 15%
154 Ezust - 82%

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#296) TrueGooner válasza underdark (#295) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Kíváncsi vagyok a "gyors játékosok" közül ki a leglassabb, és hogy az mekkora sebességre képes. Ebbe a játékba elég fontos a sebesség, nyitni kéne jópár ilyen lasztit ha megéri.

(#297) underdark válasza TrueGooner (#296) üzenetére


underdark
aktív tag

nyitottam négyet, 4 ezüst, úgyh én hagyom is:D

Top 5 nyitható játékos OVR szerint

Neymar
Bale
Griezmann
Sanchez
Hazard

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#298) 77Guba válasza underdark (#292) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi szépen!A co-op challenge-ekben milyen labdákat lehet nyerni?

(#299) underdark válasza 77Guba (#298) üzenetére


underdark
aktív tag

Szokásos heti Spec Agent

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#300) ProEvoFan válasza TrueGooner (#288) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fifa..."Pont az élvezhetetlen benne, amiről szól: A foci..."
De jól megfogalmaztad.Ez a lényeg.
CDGalaxistól rendeltem meg.Jár hozzá óra meg egy két extra amiről fingom sincs mire jó:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.