Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) 77Guba válasza ProEvoFan (#300) üzenetére


77Guba
aktív tag

Agentek plusz 10 héten át 10k GP,jövőre elő fogom rendelni az extrák miatt...😉

(#302) TrueGooner válasza underdark (#297) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ezüst lasztikba kik voltak, mekkora sebességgel?

(#303) underdark válasza TrueGooner (#302) üzenetére


underdark
aktív tag

huh igy mar nem tudom, de noname emberek
csak holnap leszek jatek kozelben, de elotte atfutottam gyorsan a listat a speed+explosive power ertekeket es talan legrosszabb embernek is 78 volt atlagban

leggyorsabb jatekos talan Aubameyang, neki 97-98 koruli volt mind2 :D de szep is lenne kiporgerni :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#304) TrueGooner válasza underdark (#303) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nekem Alexisre fáj a fogam de nagyon! 😃

(#305) underdark válasza TrueGooner (#304) üzenetére


underdark
aktív tag

en is szeretnek egy-ket arsenalost, de meg senki:(

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#306) 77Guba


77Guba
aktív tag

Nah csak megcsináltam azt az Elite Challenge-et,garantált arany labda,még szerencse...Adott egy Kovecevicet a Realból,82-es lesz majd egyszer,alá már nem nagyon tudott volna lőni...Bontottam még special agentet,kula...

(#307) TrueGooner válasza 77Guba (#306) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nehéz összerakni egy jó keretet az biztos... De még mindíg jobb így minthogy egy héttel a megjelenés előtt össze van rakva a keret... Neem nem célozgatok, dehogy! 😃

(#308) 77Guba válasza TrueGooner (#307) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nem panaszkodom,2 hét alatt a Kanté,Iniesta,Gabi középpályás sortól jobbat mit akarjak,csak mindig reménykedek,hogy valami ászt nyitok...😉

(#309) ProEvoFan válasza 77Guba (#308) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megjött a játék.Szerencsére tényleg nehezebb, mint a demó:) Profin van benne kihívás.
Hétvégén jobban belemerülök, ja meg jövő héten szabin leszek :C

PS4en játszok, aki gondolaj vegyen fel barátlistába:

ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#310) 77Guba válasza ProEvoFan (#309) üzenetére


77Guba
aktív tag

Jó játékot!
Profin nem sokáig lesz kihívás,hamar bele fogsz jönni! :)

(#311) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Speciálból jött egy Rashford, 91-el fut a gyerek, és elég sokáig, asszem lvl 71-ig fejleszthető. Nem rossz kis center lesz belőle!

(#312) 77Guba válasza TrueGooner (#311) üzenetére


77Guba
aktív tag

Fut,persze,ha az ellenfél hagy helyet neki...😉Most mennyi az overall-ja?

(#313) Waczkor


Waczkor
csendes tag

Srácok szeretnek kérdezni par dolgot,mivel en is inkább fifas vagyok bár előző Pest toltam egy rövid ideig

Minket a 3vs3 online Coop érdekelne leginkább,mivel fifaban is pro clubbot toljuk nagyrészt.
Talál ellenfelet könnyedén es jo minőségű a kapcsolat többnyire?
Illletve hogy itt is diviziok vannak e,vannak e kupak,esetleg online bajnokok ligája csoport koroktol kezdve?

Valamint írta valaki a myclubot,hogy azt is lehet tolni 3vs3ban,tehát ez gyakorlatilag a Pes fele ultimate team?
Maddenben is így működik az ultimate team,hogy a 3 játékos csapataibol rakja össze a csapatot.
Baromira unjuk mar a virtual pro szenvedést,jo lenne rendes játékosokkal tolni együtt mások ellen.

Koszi előre is a válaszokat

(#314) underdark válasza Waczkor (#313) üzenetére


underdark
aktív tag

nincs semmi eddig, csak szoba lehetoseg

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#315) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fifa topikba kicsit beleolvastam....jaj de jó hogy nem azt választottam...
A játékmenetet szidják mint állat, de a média dobálja rá a 9 pontokat.

(#316) 77Guba válasza ProEvoFan (#315) üzenetére


77Guba
aktív tag

Sokaknak többet számít egy hupilila Ronaldo meg egy ciklámen Messi,mint a játék,nincs ebben semmi meglepő... :) De nyilván nem csak FUT-ból áll a játék,ott meg azt szidtuk,szidták,szidják...

(#317) pethYeti válasza ProEvoFan (#315) üzenetére


pethYeti
addikt

Én is nagyon sokáig gondolkoztam, és mégis csak a FIFA-t vettem, hiába jobb a játékmenet SOKKAL a PES-ben, de amellett nem tudok elmenni hogy jelenleg is 3 ezren játszanak Steam szerint, valamint hogy a Master League-ben összevissza tradel a gép, újjászülető világsztárok, és olyan baromságok, mint hogy a Pool az Európa Ligában szerepel.

Ha 1 évre tekintek, sajnos az az elmúlt évek tapasztalata, hogy csak a gameplay nem köt le hosszú időre, míg a FUT féle aukció házalgatás, csere-bere (sajnos) igen. El kell ismerni ezt nagyon kitalálta az EA.

Idén tényleg csak hajszálon múlott, hogy FIFA-t vettem.

(#318) underdark válasza ProEvoFan (#315) üzenetére


underdark
aktív tag

kinek mi... en is szidom, meg is megfogom venni,
foleg pro club miatt, mert minden haver ott van... de meg ha szar is lesz a gep ellen, akkor is karrier modot nyokni akarom

sajnos hiaba 10/10 a pes jatekmenet, en egesz evben a myClubbal nem tudok el lenni
ML total kidolgozatlan meg mindig, semmi tartalom, rohejes atigazolasok, ujjaszuletesek stb... BAL ugyan ez, ezekkel ha foglalkoznanak ra se neznek tobbet fifara

pes marad myClubra, tobbire meg masik

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#319) TrueGooner válasza pethYeti (#317) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nézd, mindenki maga dönti el, hogy mi köti le és mi nem, vagy kevésbé... Nincs azzal semmi baj, ha valaki a FIFA mellett döntött. Én idén először mind a kettőt megvettem, mert nem tudtam dönteni... Majd indén elválik, hogy végül melyik mellett teszem le a voksom, de a PES-t valami elképesztő élvezet játszani, és Nekem a kártyajáték helyett, inkább ez a fontosabb... Nyilván vannak offline módok, de mindezek EGYELŐRE, így két hét távlatában jobban elvannak találva PES-ben is.

Újászülető szupersztárok alatt mit értesz? :D Ez az első PES-em, ezt nem értem.. :D

(#320) underdark válasza TrueGooner (#319) üzenetére


underdark
aktív tag

azt, hogy vegre visszavonul Ibra, de egy ev mulva 17 evesen ott lesz valamelyik top csapatban.... mert itt nincs jatekos generalas, vicc es ez megy amiota en jatszok vele, ez PES5;)
ez vmi japan faszsag lehet vagy nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#321) pethYeti válasza underdark (#320) üzenetére


pethYeti
addikt

Na igen és minden évben panaszkodnak a játékosok, hogy egy baromság, de akkor se foglalkoznak vele a makacs japánok.

(#322) TrueGooner válasza underdark (#320) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ez tényleg nagyon furán hangzik, és full gagyi megoldás! :D

(#323) underdark válasza pethYeti (#321) üzenetére


underdark
aktív tag

es csak ennyit kene valtoztatni, mert mar ezzel a kis dologgal hatalmasat valtozna az egesz ML
de igy kinek van kedve jatszani... nincs semmi izgalom a jatekos keresesben se, nincs olyan erzesed, hogy nah talaltal egy tehetseget, aki alap ember lesz... orulsz, hogy vegre nem kell jatszanod az utalt csatarok ellen, de nem mert visszaternek :D

pedig most van olyan erzesem, ami PES6 es 2009 ota nem volt, hogy iszonyat elvezetes jatszani gep ellen
igy 50-60 meccsel a hatam mogott gep ellen meg mindig nem erzem azt, hogy repeptitiv lenne az egesz!

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#325) 77Guba


77Guba
aktív tag

Nah,tegnap azért csak nyitottam egy lv. 30-as Jordi Alba-t. :C Az 5. LB-met,de RB-m még mindig nincs... :N

(#326) toome1985 válasza 77Guba (#325) üzenetére


toome1985
tag

Nálam a csatárokat szórta egy ideig meg a szelső támadókat. Mostanában állt át a védőkre

(#327) 77Guba válasza toome1985 (#326) üzenetére


77Guba
aktív tag

Valamikor megkellene csinálni a co-op challange-et,ráérsz majd egyszer?

[ Szerkesztve ]

(#328) toome1985 válasza 77Guba (#327) üzenetére


toome1985
tag

Lehet hogy ma mar nem de holnap van ra esely. Tegnap randomokkal az offlinet probaltam. A masodik meccs ultra kemény

(#329) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elkezdem a myclubot.
Szívesen fogadom a hasznos tanácsokat, főleg az elején :R

(#330) TrueGooner válasza ProEvoFan (#329) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Első tanácsként fogadd meg, hogy 10.000 GP felett tartod mindíg az egyneleged, így gondolva a szerződések hosszabbítására. Ne költsd el egyből Special Agent-re ahogy van 10K-d. :)

(#331) ProEvoFan válasza TrueGooner (#330) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem köszi.
A játékhoz járt prémium kód, aktiváltam de sehol nem találom Usain Boltot meg a heti 10k suskát.Lehet rossz helyre írtam be?PS4en tolom.

(#332) underdark válasza ProEvoFan (#331) üzenetére


underdark
aktív tag

lehet Spec Agentnél van nem? vagy az Inboxnál, azt könnyű figyelmen hagyni, mert csak egy kis ikon jelzi, hogy leveled jött

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#333) WhiteWalker válasza Deck (#12) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felraknám én is ezt a patchet , az létezik , hogy importnál egyesével kell klikkelgetni minden egyes csapatnál? :F

Az egyik helyen nem kell pipa (select team import data) :U

[ Szerkesztve ]

(#334) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Myclub annyira nem jön be.Ha fut féleséget szerettem volna tolni, akkof fifát veszek.Azért még tesztelgetem magamat.Mondjuk ha full offline lehet játszani, akkor talán.
A Master Liga tetszik.Érdekes lesz majd végigmenni az összes nagy bajnokságon.
A játékmenet elsőrangú, bár kicsit hiányzik a test-test elleni harc(lehet sokat fifaztam a hónapban).
Úgy érzem elleszek vele egy évig.Az online dolog most nem érdekel, szinte csak offline fogok játszani gép ellen, mint a régi szép időkben PS2ön :)
Persze ha valaki szeretne PS4en játszani csak úgy egy meccset online, az vegyen fel friend listába.Aláírásomban a psn nevem.

[ Szerkesztve ]

(#335) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

De fura ismét a kezek között ez a game :DD
A ps1-es Iss pro és a ps2-és Pes 6 után :C
Ki milyen custom controller beállitással játszik? Nekem a pass,shot, trough ball basic-n van...

(#336) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#335) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Minden alapon van.
Ha már a régi PESel játszottál. Ugye hogy a hangulata ugyan az, mint régen?
ISSt még SNESen játszottam. :B

(#337) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#336) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pár meccs erejéig át raktam advancedre , elég nehéz volt még passzolni is. Pedig azt írják , hogy így még szabadd és nagyobb szabadság van irányítás terén.
Nah majd meglátjuk ...
Még a játék lehetőségekben elveszek , nem tudom , hogy My Club , Master League a jobb, melyikkel kezdjem...és ott van még a Become Legend is :U

Hangulat nagyon ott van :D , ismét azt a gyermeki örömet érzem mint akkoriban :D
Ráadásul a licenszeket is rendbe rakta a patch ( PS4).

(#338) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#337) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Melyik option filet raktad fel?
Tudnád linkelni? :R

(#339) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#338) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a video alapján , és alatta van a link is.
Ez az: option file

(#340) underdark válasza ProEvoFan (#334) üzenetére


underdark
aktív tag

azért távol áll a FUT-tól, van hasonlóság, de ég és föld

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#341) Deck válasza ProEvoFan (#338) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#342) ProEvoFan válasza Deck (#341) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh, ez frissebb verzió

MyClubban ha feljebb lépek divisionban, akkor több GPt kapok ha a gép ellen játszok?
Most a 4-2-3-1 felállásban játszok, de nem az igazi.Edzőt még nem cserélek, majd ha erősebb lesz a csapatom.Bár tegnap azt írtam hogy nem jön be annyira a myClub, ehhez képest egész nap azt toltam:) Nyitottam egy Luka Modrićot meg egy David de Geat a kapuba.Usain Bolt eléggé vicces a jobb szélen.Gyors mint az állat, meg akkor mint egy elefánt:D A többi játékos eltörpül mellette.

(#332) underdark
Igen, ott volt az ajándék.
Nem te ígértél egy Fifa 18 vs PES 2018 cikket logoutra?:)

(#339) Giinos
ezt használom én is.

[ Szerkesztve ]

(#343) underdark válasza ProEvoFan (#342) üzenetére


underdark
aktív tag

en biztos nem igertem ilyet:D

igen tobb GP jar feljebb, es erdemes minel erosebb kerettel kiallni a bonus miatt
napi legelso gyozelmet is legerosebb csapattal erdemes, siman regular gep ellen 5k GP korul kapsz
myClub recordsokat is erdemes teljesiteni
MLben is kapasz GP-t, igazabol minden modban lehet gyujteni kisebb nagyobb pontokat :)

nekem most Modric szerzodese egyedul 3100GP-be faj:S
szerencsere neha azert akad szerodeses jutalom

Special Trainert ti kaptatok mar? Elvileg az 5-6 szintel megtudja dobni a jatekost, Messire jo lenne, mert meg csak 11. szintu :)

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#344) 77Guba válasza underdark (#340) üzenetére


77Guba
aktív tag

Jah,a FUT-ban mindenki az SBC-k kirakásával foglalkozik,meg jóslással,hogy mi lesz a következő,mert a gameplay olyan kula,hogy inkább szöszölnek,mint játszanak.Több a lehetőség ilyen olyan kártyákat szerezni a FUT-ban,de játszani meccset sokkal jobb a MyClubban...Lutra album vs. focijáték az én szememmel...😉

(#345) 77Guba válasza toome1985 (#328) üzenetére


77Guba
aktív tag

Tegnap este kipróbáltam randomokkal,nekünk már az első meccs se ment...😉

(#346) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gamekapocson 8.5 pontot kapott a játék.
Szokás szerint a játékmenetet dicsérik.

(#344) 77Guba
Egyet értek veled.Hiába a fantasztikusan összerakott FUT, ha ugyan úgy le kell játszani a meccseket, ami éppen nem a legjobban adja vissza a focit.Mondjuk kicsit hiányzik a kártyás szöszmötölés, de mikor rágondolok mennyire felbaszott a fifa tavaly meg idén a demo/10 órás trial, akkor hirtelen megszűnik a hiányérzetem :)

(#347) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#342) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mi a különbség közöttük?
Amit én is linkeltem pl minden oké benne. Meg Dembele is a Barcaba van , Neymar PSG , nem vettem észre hibát eddig.

(#348) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Próbáljatok ki a Blimp kameramódot. Picit elvesz a játék élményéből (a nagy távolság), de hozzá is ad mert akkora paszokat lehet adni, hogy be..artok. :))

Én egyébként nagyon vívódom még mindig a pes és a fifa között... így, hogy mind a kettő meg van sem tudok dönteni melyik a jobb... tényleg ami nincs meg egyikben meg van a másikban, ez nem fair. 😀

Nagy szívás ez... Imádom a pes lüktető játékmenetét, de valahogy keveset nyújt játékmódok térén, na meg a haverok is fifáznak sajnos... :) Nagy kàr, hogy myclubban nincs offline divízió.

(#349) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#347) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amit észrevettem hogy a bundás ligában a Mönchengladbach meg még egy csapat nincs megcsinálva.
Én is azt használom, amit te.

[ Szerkesztve ]

(#350) underdark válasza TrueGooner (#348) üzenetére


underdark
aktív tag

nem is ertem miert nincs offline div+kupak... azzal el lennek en is :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.