Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Az elmúlt 1 hónapban nagyon jól elvoltam a licenc nélküli játékkal. De ideje lenne nekem is kicsit tuningolni a cuccost.
Most néztem, hogy patch-el javítható a licenc hiány. Ti melyik javítást ajánljátok a játékhoz? Kinek melyik jött be? Úgy nézem, van több verzió is.
A Bundesliga-t ezek tényleg "belerakják" a játékba? Ha igen, valamelyik bajnokság helyére, vagy plusz bajnokságként?

(#1052) 77Guba válasza ProEvoFan (#1048) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ez az alapja a védekezésnek,eddig hogy védekeztél,kergetted az ellenfelet? :)

(#1053) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#1050) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ott volt csak te nem vetted észre a controller beállítás között :D

(#1054) ProEvoFan válasza 77Guba (#1052) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindig ráváltottam a megfelelő emberemre és én szereltem.

(#1055) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#1054) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak ez elég késő sokszor...
Sokat segít ez az opció mikor lepeselonybe van a támadó és te a védővel le vagy maradva pl kiugratasnal.
Ha az ellen kiugratja a szélső támadót te nem fogsz odaerni egyik védővel sem, főleg nem a belsokkel, viszont ha nyomod a gombot hogy küldje rá a "gépet" addig te a belső védővel tudod a belső támadót fogni és várni a beadást, tudsz helyezkedni.

(#1056) d3tox1c válasza lazioforever (#1051) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ez engem is erdekelne, europai ligakhoz melyik a legjobb op file. A pesuniverse-n gondolkodom, cristiano,Pereira, ezek mar voltak fent, azaz most is az van(cristiano)

(#1057) lazioforever válasza lazioforever (#1051) üzenetére


lazioforever
tag

" [link] " (korábbi hsz)

Valakinek véleménye, tanácsa ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#1058) d3tox1c válasza lazioforever (#1057) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem a Pereira-s tetszik, csak lusta vagyok vissza tenni.
Mas:jo lenne, ha valamit csinalnanak a konaminal, mar masodszor fordult elo, hogy egy jo 20 percet 10 emberrel jatszok, leserult a jatekosom, de semmi nem tortent, jatek ment tovabb, en persze 1 emberrel minuszban, pedig volt meg cserem.

(#1059) daver88


daver88
aktív tag

Konzolokszervize, Legendary Edition - XBOX ONE - PS4 - 12990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1060) lazioforever válasza d3tox1c (#1058) üzenetére


lazioforever
tag

Köszi a választ, felküzdöttem a Cristiano félét, egyelőre nagyon bejön. Őszintén szólva már hiányzott egy kicsit a német liga, most pótolva van ez is. :DD

Még egy kérdésem lenne. A Live update-et ti kikapcsoltátok, miután az Option file felkerült? Nem zavarja össze egymást a kettő?

(#1061) 77Guba


77Guba
aktív tag

Mint a kezdők...Az egyik belső védőm Varane-t edzővé konvertáltam a contract renewal helyett,mert épp nem figyeltem oda...Erre felbuzdulva elpörgettem 170k-t csak védőre,az eredmény 15 ezüst,2 értékelhetetlen arany... :) De legalább kaptam egy rakat special trainert...

(#1062) d3tox1c válasza lazioforever (#1060) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Most tettem fel a Nicoultras option file-t, eddig ez a legjobb szerintem ;)
En csak option file felrakas elott szoktam egyet live updatelni, amugy (szerintem :D)nem, vagyis nem vettem eszre hogy frissulne magatol, en meg inkabb nem frissitem, nehogy gubanc legyen ;)
(csak ml-t jatszok, a tobbivel nem tudom mi a helyzet)

[ Szerkesztve ]

(#1063) koppasz1986


koppasz1986
tag

ez egy rossz csaló hulladék játék... myclub tajték 300 autista játszani nem tudó nyomorékok bemákolnak ilyen a világon nincsen (Y) porig alázom játékba mint a szart mindet a gyökér kapusa mindent kimákol 2 szer eljut a kapuig azt gól egy hulladék az egész a gép dönti el kinyerjen.. 10 meccset megnyerek sorozatba jön 2 nyomorult szar nettel játszani se lehet normálisan ellenük kilép az ember inkább azt utána 10 meccset nem hagy nyerni a gép akármilyen szerencsétlen ellenfél ellen megy a játék megnyereti velkük (Y) idegeskedjen a halál ezen az online retken egy moslék az egész

(#1064) Gabeszfoci89 válasza koppasz1986 (#1063) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Nyugi probálj meg alakzatot váltani vagy valami hasonlót esetleg a csapathoz egy jobb edzőt rakj.igen néha tényleg jönnek bratilok vagy oroszok szarabb nettel de ilyen más játélban is van.énis edzőt meg taktikot váltottam meg volt pár mákos nyitásom de már 920 a ratingem 2osztályban 3 win kezdésnek .kitartás nyugalom menni fog az

Mgplayz89

(#1065) 77Guba válasza 77Guba (#1061) üzenetére


77Guba
aktív tag

De ma...Adott 670 aranycsillagot...És csak 100 egy pörgetés a top agentnél,nah próba szerencse...Elsőre Chiellini,ez aaazzz!Többet nem is próbáltam inkább a szerencsém... :)

(#1066) ProEvoFan válasza 77Guba (#1065) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, mi is kaptunk ps4en.Most megtartom és veszek belőle másik edzőt.4-2-2-2ről váltok majd.

(#1067) Gabeszfoci89 válasza 77Guba (#1065) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Gratulálok nekem csak silvereket adott semmi értelmeset

Mgplayz89

(#1068) 77Guba válasza ProEvoFan (#1066) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én 4-3-3-mal játszom már régóta,nekem bejön,egy DMF kettő CM.

(#1069) 77Guba válasza Gabeszfoci89 (#1067) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi,egy főnyeremény,de az előző 17 kaki pörgetés után már jól jött,mert kezdett frusztrálni...😊
Gyors,erős,jól fejel,talán a labda kihozatalban,ügyességben van hiányosság,de arra ott van Javi Martinez.
[link]
Annyi,hogy Neymar helyett Coutinho játszik,hogy megmaradjon a 4*,és így ne kelljen 5*-os ellenfelekkel találkoznom.

[ Szerkesztve ]

(#1070) Gabeszfoci89 válasza 77Guba (#1069) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Én ugyanígy vagyok virgil van dijkal de nincs jobb alternatívám.

Mgplayz89

(#1071) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Van arra lehetőség, hogy a csapatból 2-3 jatekost lerakjak az ifi-be?
Szeretnek venni jatekosokat, de nem tudok, mert tul sokan vannak a keretben.
Elengedni nem akarom oket.
Master Lige.
Koszi.

(#1072) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Szoktatok itt irni, hogy nem serulnek a jatekosok, nincs piros lap, stb...
Nalam mar a masodik jatekos dol ki, mindketto 1 honapra, es ugy, hogy meg csak a 6ik fordulonal jarok.
Van egy piros lapos vedom is, o a 3 meccses eltiltasat tolti, kozben a tulaj folyamatosan baszogat, hogy nem hozzuk az eredmenyeket.
Nem lehet hogy az is szamit, mire van allitva a club operations?
Nalam challenge, szerintem ezert vannak a serulesek.
Csak egy otlet, remelem nem irtam tul nagy hulyeseget.

(#1073) ProEvoFan válasza d3tox1c (#1072) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mióta megtanultam egy két cselt vagy valami hasonlót, azóta sokkal több szabadrúgást kapok a tizenhatos előtt.Van okuk felrúgni. ;]
Sérülés talán egyszer volt, az is MLben a bajnoki rajt előtt, az ázsiai felkészülési tornán.

(#1074) Gabeszfoci89 válasza ProEvoFan (#1073) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Én meg szabadot nem tudok rúgni..egyszer lőttem gólt belőle akkoris a sorfalban fejbe lőttem valakit és bement...nemérzem

Mgplayz89

(#1075) ROBREGGAE válasza d3tox1c (#1072) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én meg azt a lehet hülyeséget vettem észre, hogy advanced instructionnél, ha nincs beállítva semmi, akkor jobban fel-fel rúgdosnak. De egyébként nálam semmi sérülés nincs, szerencsére megtanultam nem pirosat érően szabálytalankodni.

Ellenben meccsenként 1 gólt minimum kapok legyen bárki az ellenfél, nagy csapatoktól 2-3-at, egyszerűen nem tudok védekezni, mindig kipasszolnak. Lehet itt nekem 85-ös védőpárosom is, olyan szépen ki tiki takáznak, hogy borzalom. A leggyengébb csapatok is. Valami tanácsot szívesen fogadnék vagy beállítást, mert kezd idegesíteni, hogy semmi esélyem elérni a BL helyeket. Mennyire érdemes a védővonalat feltolni? Vagy tömören védekezni? Containtent area sem teljesen tiszta nekem sokszor...

(#1076) d3tox1c válasza ROBREGGAE (#1075) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Na, ez a vedelem okositas engem is erdekel :)

(#1077) ROBREGGAE válasza d3tox1c (#1076) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Na most valamit sikerült kiokoskodnom. Eddig félreértelmeztem a containtent area részt. Wide-re akkor kell állítani, ha az ellenfél széleken támad... Eddig fordítva gondoltam rá, s általában middle-ön volt. Most így top playeren zsinórban 3 meccsen nem kaptam gólt a bajnokságban, viszont 10 gólt szereztem. Burnley, West Brom sima, Bournemouth ellen megszenvedtem picit, de behúztam 1-0-ra. Sokkal gördülékenyebb lett a játékom, mind védekezésben és támadásban egyaránt. Aztán nagyon remélem, hogy ez ennek a változtatásnak az eredménye és megmarad így a játékmenet.

(#1078) d3tox1c válasza ROBREGGAE (#1077) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem ma lett gördülékenyebb, egy kamera csuszka atallitas utan :o
Nem is gondoltam mennyit szamit ha jobb szogbol latom a palyat.
Amugy a playstation nalam mar szinte csak pes station :), sajnalom az idot mas jatekokra, pedig van egy par. Kar hogy digi a legtobb, most el tudnam adni.....

(#1079) d3tox1c válasza d3tox1c (#1078) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Most viszont kezdek egy uj ML szezont regularon, a fszom ki van az egésszel
😡😡🤣
Profi fokozat, 12 meccs, 1 győzelem, 2 döntetlen, a tobbi vereseg,az utolsó ketton 5-5 golt kaptam😡😡😡, a tobbin 1-1 gol dontott.
Igy sose lesz meg a feljutas a premier lige-be
😡

[ Szerkesztve ]

(#1080) koppasz1986 válasza Gabeszfoci89 (#1064) üzenetére


koppasz1986
tag

Próbáltam már nem egy edzőt meg alagzatot... 4-1-2-3, 4-2-1-3 ezekben tuok a legjobban játszani, ha 3 támadóval játszanak ellenem akkor nincs baj, de ha 2 csatárral akkor egyszerüen nem tudom levédezeni... hiába állítom rájuk a védőket, kiugratják őket mire megfordulnak ezek a szerencsétlenek már 1 az egyben van a kapussal pedig a lestaktika is kivan kapcsolva... ilyen nincs, kivülről tudom az ellenfél játékát, olvasom az egészet, én rég ott lennék már akadályozva előttük a támadást, de ezek a szerencsétlenek úgy fordulnak meg mint valami testifogyatékosak... mit állítsak be taktikának? még megérteném ha c ronaldok meg messik mennének el, de szar 80as csatárokkal nem tudok olyan felállásban mit kezdeni, ez nem létezik...

(#1081) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Mark settings-et ti hogy allitjatok, kikre? Csatarra, szelsore?

(#1082) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Haaat... szegyellem bevallani, de kb 3 honap jatek utan most jottem ra, hogy a szereles gombot(ami nalam X) nem eleg akkor benyomni, amikor kozvetlen a tamado jatekoshoz erek, hanem kicsivel hamarabb, amikor mar eleg kozel vagyok hozza, nyomva tartom, es igy az esetek 90%-ban el is veszi a labdat, igaz neha szabalytalanul, de elveszi. Es minel tobbet szerelek a meccsen, ugy erzem annal jobban no a moral,jobban jatszik a csapatom. Basszus, ha ezt hamarabb tudom. Tenyleg vegig kellene zavarnom a training-et, gondolom ez is benne van.

(#1083) WhiteWalker válasza d3tox1c (#1082) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah, a tréninget nem ártott volna végig tolni. :DDD De ezt írtam is egy korábbi kommentembe, hogy érdemes végig menni rajta...

[ Szerkesztve ]

(#1084) d3tox1c válasza WhiteWalker (#1083) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Tudom, emlékszem rá :)
De én mindig szeretek mindenben egyből a mély vízbe ugrani, csak hát a PES tele van örvénnyel :D

(#1085) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Master League-ben a személyre szabott training-et ti szoktátok változtatgatni? Vagy az elején megadjátok, hogy kinek mi legyen a mód, és kész? Mi a célravezetőbb itt?

Amúgy kezdtem egy ML-t az argentin bajnokságban, szerintem érdemes kipróbálni annak, aki még nem játszott ide valósi csapatokkal. Tök más a meccsek atmoszférája, meg a lelátói hangulatok a brazil és argentin (ill a chilei) bajnokságoknál.

(#1086) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én most Become Legendet nyomom nagyon. Rákattantam... Egy szezont le is toltam, angol championshipbe kezdtem a Boltonnal. Első szezonomban assziszt-király lettem és fel is jutottunk a PL-be. Menő volt, hogy szezon végén helyet kaptam a World All Star keretében ahol Neymarral, Ronaldoval és hasonló nevekkel játszhattam egy 30 percet.. :) Most kezdem a két éves szerződésem második évét, aztán remélem kelleni fogok valami nagycsapatnak.. :) 75-ös AMF vagyok, 70-ről indultam asszem.

(#1087) WhiteWalker válasza TrueGooner (#1086) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen fokozaton tolod?
Én gyorsan le akarom tudni, ezért 5 perces félidőket tolok és profin. Így viszonylag meccsenkent lövök 1 gólt. Második szezonban fix kezdő vagyok, és behivtak a magyar válogatottba :D
Kíváncsi vagyok ki akar leigazolni, a Bundesligaban az Augsburg játékosa vagyok. Jelenleg 13 góllal vagyok a második helyen 22. fordulónal. Az UEFA kupában jutottunk be az előző idény végén most tovább jutottunk a csoportból és a Fiorentinat kaptuk. Meglatjuk tovább jutunk e.
A bajnokságba a 3.helyen állunk.
Cél a BL hely.
Pozíció LF és 77es vagyok.

(#1088) d3tox1c válasza WhiteWalker (#1087) üzenetére


d3tox1c
senior tag

5 perces félidő? :o Az nem nagyon kevés? Nekem néha még a 15 amin játszok is annak tűnik.
(ja, most olvasom hogy Become Legend, nem szóltam)

[ Szerkesztve ]

(#1089) WhiteWalker válasza d3tox1c (#1088) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van az pár BL trofi a játékban amit ki akarok szedni, azért pörgetem az 5 perces meccseket. Gyorsabban haladok :D

(#1090) koppasz1986


koppasz1986
tag

Itt az ideje befejeznem ezt a fost azt áttérni a fifára (Y) már a 10ik gamepadot törtem össze most, nem fogom tönkre tenni magam idegileg emiatt a hulladék miatt... ekkora okádék moslék köpedelem semmire kellő védelmet ami ebbe a játékba van még nem b*sztam (Y) sehogy se lehet beállítani, hogy jó legyen játszon még egyszer ezen a retken akinek 6 anyja van

(#1091) d3tox1c válasza koppasz1986 (#1090) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Semmi baj a vedelemmel. En 3 honap alatt jottem ra.
Mondjuk itt azt mondtak paran hogy a kapussal nem kell csinalni semmit, mert magatol ved. Csodalkoztam is rajta, de aztan valaki linkelt egy leirast, nalam a korrel ved, es legtobbszor jol,a frissites utan pedig vegre nem mindig az ellenfelhez megy a kipattano. En a fifat megegyszer elo nem vennem, hatalmasat kellene valtozni a jateknak ahhoz, elegem lett az elore komponált meccsekbol :/

(#1092) WhiteWalker válasza koppasz1986 (#1090) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönjük Emese. Kérjük akkor fáradjon a fifahoz.
Ha béna vagy arról nem tehetünk és nem a játék a hibás.

(#1093) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#1092) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Én is megszenvedtem top playeren mire megtanultan ezen a szinten játszani.Rájöttem hogy bizonyos felállás ellen változtatni kell a taktikámon.Nem mindegy hogyan viszonyulok az ellenfél formációjához.
Amúgy még mindig ezt mondom: Aki fozizni akar a TV előtt, annak ott a PES....aki nem, az vegye a Fifat.

(#1094) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#1093) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Olyan ez a játék mint a Gran Turismoba a vezetés, idő míg megtanulja az ember.
Én úgy szoktam mondani, hogy a PES a foci szimulátor, a focis játékok Gran Turismoja, míg a Fifa a focis játékok Neked for Speedje.

(#1095) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

CSináltam a 2. fiókot a psen hogy tudjunk játszani 2 joyal offline egymás ellen mert amikor vendég usert csináltam az option file hiába volt benne a játékban (jó mezek csapatlógók stb.) ha már ketten játszottunk volna visszadobta az eredeti állapotot. azt olavstam új sub accountot kell csinálni. nos ezt meg is csináltam viszont van egy olyan rész ahol a use genereted media részt engedélyeznem kell ahhoz hogy minden jó legyen és sajnos nem emlékszem rá hogy ezt én megtettem-e. Viszont meg szeretném nézni de az istennek nem tlaálom ps beállításainál hogy ezt hol tudnám megnézne. valaki tudna segíteni milyen úton érem el ez a részt?

(#1096) TrueGooner válasza koppasz1986 (#1090) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Elképesztő fazon vagy.. 😀😀 Eleinte tényleg idegesítő a védelem. Én is kínlódtam Vele. Most se vagyok valami nagy penge, de ezért joyt törni?? Jézusom... :'D Pont valamelyik nap nyitottam meg a Fifát egy próbára... De egyszerűen végig untam a meccset... Iszonyat egy fos a Fifa.. 😀

(#1097) d3tox1c válasza TrueGooner (#1096) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Dehogy fos. Arra jo, hogy meccs kozben vegig gondold a heted, megtervezd a jovo hetet,vagy csak gondolkodj jatek kozben az elet dolgain.
Komolyan mondom,amikor utoljara jatszottam a fifa 18-al, nem egyszer meccset neztem kozben a tableten.
Pes kozben viszont a koncentracio hianyat kemenyen bunteti a jatek, en peldaul faradtan, almosan mar bele se kezdek inkabb, elore tudom hogy mi lesz a vege(nem,nem gyozelem)
Mondjuk kontrollert torni egy jatek miatt.... soha.
Azt meg hogy valaki 10et :D, egy eros kamuzasnak erzem ;)

(#1098) saviola83_21 válasza saviola83_21 (#1095) üzenetére


saviola83_21
csendes tag

Most csináltam egy másik profilt is figyelmesebben végigmentem a pontokon de most fel sem ajánlott iylen részt mint pl amit pár videóban láttam szóval ahol be lehetne állítani a fentebb említett részt. Nincs senki itt olyan aki esetleg offlineban options filal együtt játszana a pessel és tudna segíteni?

(#1099) ProEvoFan válasza saviola83_21 (#1098) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos neked ez nem nagyon akar összejönni. :( Innen nem tudom mi lehet a baj.Én ez alapján csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#1100) saviola83_21 válasza ProEvoFan (#1099) üzenetére


saviola83_21
csendes tag

a gond nem az hogy az options fjle nem jo mert az tokelwtesen mukodik viszont ha mar ket joyal akarunk jatszani akkor nem.mukodik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.